برگزیده های پرشین تولز

در مجتمع ((علاالدین)) و اطراف اتفاقات بسیار زشتی رخ میدهد !!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

pristine

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
نوش جون دیجی کالا.

هم مطمئنه هم مهلت تست داره.

من که هر وقت رفتم علاءالدین افسردگی گرفتم
Sent from my RM-821_eu_italy_233 using Tapatalk

armenaksh

Registered User
لایک‌ها
221
مخم سوت کشید اولوصبحی عجب متن سنگینی بود....

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

mobomas

Registered User
لایک‌ها
1,185
به نام خدا
قبل از هر چیزی بگم بنده نه از فعالان صنف موبایل هستم نه قصد تخریب سابقه فعالان و کاسبان مجتمع علاالدین و سایر عزیزان حومه این مجتمع رو دارم .. فقط و فقط قصدم اطلاع رسانی و انجام وظیفه انسانی که به گردن خودم حس میکنم هستش و بس .. ایشالا که عزیزان برداشت بدی نداشته باشن
شاید متن یکم ظولانی باشه ولی ارزش خوندن و اطلاع رسانی رو داره .. امیدوارم هستم اون کسی اون سازمانی یا نهادی که مسئول این اتفاقاته هم گذرش به این نوشته بیوفته
شرح ماوقع :
گوشی پدرم چند ماهی بود که مشکل داشت . دیروز بعد از ظهر به سرم زد که هم برم خونه پدریم یه سری بهشون بزنم هم سر راه با توجه به نزدیکی مسیر علاالدین هم برم و یه گوشی بخرم.. بابامونو خوشحال کنیم
تو کارتم تقریبا 500 تومنی داشتم از تو سایت دیجی و موبایل گوشیارو دیدم و نظراتو خوندم .. هواوی Y510 بهترین انتخابم بود و حداقل قیمتی که روی سایت موبایل دیدم 420 هزار تومن با گارانتی بود
ماشینو نزدیک خونه پدرم اینا پارک کردم و پیاده از جمهوری به سمت علاالدین رفتم . تو مسیر اولین مغازه موبایل فروشی که بر خیابون بودو رفتم تو قیمت گرفتم 410 گفت با همون گارانتی که تو سایت موبایل بود .. از اونجا هم دیگه یه راست رفتم علاالدین .. ساعت هشت و ربع اینا بود .. میدونستم طبقات الان تعطیله هم کف هم خیلی شلوغ بود رفتم زیر زمین .. از 3 تا مغازه پرسیدم دوتاشون 390 گفتن یکیشون 380 .. در باره گارانتی پرسیدم که همشون جواب کلیشه ای رو دادن : گارانتی اینتر نشناله
از مغازه ای که گفت 380 پرسیدم پایینتر هم میشه .. گفت 5 تومنم برات کم میکنم که من قبول کردم و گفتم فاکتور کن .. گوشی رو که اورد برچسب کارتن باز بود .. در کارتن رو که باز کردم دیدم برچسب صفحه هم روش نیست از فروشنده خاستم که یه باز نشده بهم بده که جواب داد همه این گوشیارو برای این که شرکت تست کنه 1 ساعت روشن میزاره و برنامه نصب مبکنه و این حرفها .. همه گوشی ما هم اینجوریه ما تست میکنیم که یه وقت جنس خراب به مشتری ندیم مدیون بشیم و این حرفا ... منم نخریدم و اومدم بیرون
رفتم پاساژ بغلی درست چسبیده به علاالدین.. مغازه اولی گفت 470 تومن.. رفتم مغازه ته راهرو یه فروشنده خوش برخورد داشت ..قیمتو پرسیدم گفت 340 تومن . پرسیدم آقا مطمعنی من دیگه نهایت 380 قیمت دارم که گفتش مال من بدون گارانتیه آخه منم گفتم خوب چه بهتر بده بهم ...:
فروشنده : یه نگاه به قفسه پشت سر کرد گفت آخ بدون گارانتی تموم شده .. فقط گارانتی اینتر نشنال مونده 20 تومن گرونتر
من: رفیق مگه اینتر نشنال همون بدون گارانتی نیست ؟؟
فروشنده : نه عزیز من .. اینتر نشنال اسم گارانتیشه .. طبقه دوم همینجاس البته الان تعطیله دیگه .. فردا بیا نشونت بدم
من: خب باشه اشکال نداره با گارانتی اینتر نشنال بده
فروشنده جعبه گوشی رو اورد .. اینم پلمپ نبود ولی برچسب گوشی روش بود و کاملن نو به نظر نو میومد
فروشنده : رم چی بدم
من : یه 4 گیگ بدی بسه
فروشنده : 4 گیگ سرعت بالا دارم 58 تومن.. معمولی دارم 18 تومن .. سرهت بالا بندازی گوشیت هم دوربینش هم اینترنتش هم کیفیت عکسایی که میندازه سرعت گرفتن و فرستادن بلوتوٍث بهتر میشه
من : معمولی کارمو راه میندازه
فروشنده : معمولی تموم کردم فقط سرعت بالا .. معمولی کسی نمیخره آخه
من : آقا ولش کن اصن .. فک کنم یه 2 گیگ اضافه خونه داشته باشم .. همون بسه
فروشنده : اهان .. باشه .. خوب سیم کارت همراه اولتو 1 ساله فعال کنم 50 تومن .. دائمی 80 تومن
من: فعال ؟ فعال چیه ؟؟ مگه فعال کردن میخاد ؟ من هر گوشی تا حالا گرفتم یه سیم کارت انداختم توش فعال کردن نداشته
فروشنده : نه آقا اینا رو باید فعال کنی .. ما خودمون اینجا با پی پال میزنیم از شرکت فعال میشه یه آبونمان هم به همراه اول میدیم
من: خب من الان همراه اولو فعال کنم .. اگه ایرانسل یا تالیا بندازم چی باید فعال بشه بازم؟؟
فوشنده : نه همراه اول همه اینا رو پوشش میده
خلاصه با قیافه ای بهت زده از اون مغازه هم بیرون اومدم جالبه که تو ذهنم داشتم فک میکردم به کی زنگ بزنم این قضیه رجیستر رو بپرسم !!
رفتم مغازه بعدی که 380 تومن قیمت داد .. پرسیدم آقا اینا رجیستر نمیخاد که ؟ سیمکارت بندازی کار میکنه ؟ گفت بعله فقط ما باید گوشی رو براتون رجیستر کنیم که استارت بشه هزینشم 60 تومنه (( از عملیاتی که بغل دستیش داشت برای یه مشتری انجام میداد متوجه شدم منظور از رجیستر همون رد کردن مراحل اول گوشی که وقتی گوشی استارت میشه شما رو راهنمایی میکنید که ایشون یه اسکیپ میزد گوشی رجیستر میشد !!!!! ))
مغازه بعدی ..فول پک اورجینال داریم 530 تومن با گارانتی اصلی.. پک بدون گارانتی 350 تومن .. از فرقش پرسیدم که جواب دادن : فول پک اندروید اورجینال خود شرکته آپدیت میشه برنامه ها همه اصلی خریداری شده پک بدون گارانتی گوشی خالیه .. باید براتون اندروید بریزیم که هزینش سوا میشه 50 تومن . پول نرم افزار هم سوا
مغازه بعدی کمی ابتکار به خرج داده بود .. قیمت گوشی 380 تومن.. با یه کارت 10$ گوگل پلی که حتمن باید به قیمت 70 تومن بخرید تا اندروید اورجینال با اپدیت های اصلی شرکت و زبان فارسی فعال بشه
باور کنید من تو اون لحظه حاضر بودم 50 تومن گوشی رو گرونتر بخرم .. فقط یه نفر راستشو بگه
تو زیرزمین همون پاساژ یکی گفت 420 تومن بدون گارانتی .. پرسیدم رجیستر و فعال سازیو جینگولک نداره ؟؟ سیم کارت بندازم تمومه ؟؟
گفتش آره بابا .. این حرفا چیه .. گفتم دمت گرم .. بده بهم
کارتن گوشی رو اورد.. گفت تست کنم .. گفتم تست کن .. بازم کارتن پلمپ نبود ولی ظاهرن نو بود گوشی
گفتش قبل این که سیم بندازم .. پک A نرم افزاری 85 تومن پکB نرم افزاری 65 تومن
گفتم نرم افزار برا چی ؟ گفت نرم افزارا شرکته .. اینا باید باشه رزولوشن گوشی بره بالا نباشه باطری 3 سوت تمومه دوربین اصن کار نمیکنه پس فردا میاری میگی خرابه .. باید بریزم اینا رو برات
بحث نکردم گفتم بدون نرم افزار میشه یا نه ؟ که گفتش نه و اومدم بیرون
من دیشب گوشی نخریدم
ولی خیلی از مردم که شاید آگاهیشون کم باشه .. اون روز از کار و زندگیشون زدن اومدن گوشی بخرن .. یه کارگر ساده که یه پولی جمع کرده بیاد گوشی بخره .. خیلی از عزیزان شهرستانی که به اسم قطب موبایل ایران میان اونجا برا خرید .. انصاف نیست
این خیلی نا مردیه که از عدم آگاهی کسی برای مقاصد شخصی سو استفاده بشه .. حالا چه اونجا که من رفتم باشه چه هر جای دیگه
من نمیدونم چه سازمانی یا ارگانی مسئول رسیدگی به این موضوعه .. امیدوارم فقط رسیدگی بشه

عینا همین قضیه در پاساژ قصر موبایل مشهد برای فروش گوشی G610 هوآوی :

من : قیمت آخر این مدل گوشی چنده ؟
فروشنده : 440 بهت میدم
- خوب بده آقا
- یک پک نرم افزاری هست که باید روش بریزم قیمتش 85 تومنه ما بهت تخفیف میدیم
- اگه نرم افزار نخام چی ؟
- نه نمیشه . چون اینجوری ما گارانتیش میکنیم و اگه فردا بیاری بگی خرابه تقبل میکنیم . اینجوری تست میشه و تحویل میدیم
- اگه من امضا بدم که سالمه چی
- نه نمیشه . باید اینارو نصب کنیم
- حالا چی هست این نرم افزارا ؟
- پک کامل . هممممه چی . موبایل بانک و ...
- اگه گوشی خراب باشه با ریختن موبایل بانک سالم میشه ؟!
- نه . گفتم همممه چی هست دیگه
- خدافز !

myhamed

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,110
حالا علاءالدين خوبه!!!!
پايتخت خيلي دزد بازارتره
فقط كلاسه دزدا بالاس
مثلا مني كه ٢-٣نسل قبل ايفون رو داشتم
وقتي ميخواستم برم گوشيه جديد بگيرم از هركي ميپرسيدم قيمت خوده گوشي خيلي خوب بود حتي در حد قيمت همكار ولي گوشي خالي نميفروخت
بايد ١٠٠ (حداقل) اضافه خريد ميكردي حالا يا نرم افزاري يا قاب و غيره
مشكل اينجا بود كه همون قاب تو علاءالدين بود ٤٠ تو گرونترين مغازه
ولي اونجا از ٨٠ و ١٢٠ و ١٨٠!!!!! هم قيمت ديدم!!!!
بابا چه خبره! به كجا چنين شتابان!
طرف جلو چشمه ما تو پايتخت ٥٠ از يه دختره پوله اپل ايدي گرفت!
يه بارم رفته بودم با دوستم ميخواست ايپد بگيره يكي اومد تو مغازه گفت وي پ ي*ان داريد گفت اره
طرف گفت چند اونم گفت ٣ماه ٧٠!!!!!!!!
همچنين اين بنده خدا مخشو قبلا زده بودن گفت خوبه پس من گوشيو پيشه شما ميزارم خودم ميرم ١ساعت ديگه ميام تا شما نصبش كنيد!! تا ١ساعت ديگه نصب ميشه ديگه!!!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Leon 2008

Registered User
لایک‌ها
1,273
چندین ساله اینطوریه وضع اونجا جالبه یه نفر جرأت نداره بره بگه آخه چرا این بلارو سر مردم میارین.حساب کنی کلاه برداری که انجام میشه اونجا از ۳۰۰۰ میلیارد و اینا گذشته ولی هیچی به هیچی.

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,552
حالا علاءالدين خوبه!!!!
پايتخت خيلي دزد بازارتره
فقط كلاسه دزدا بالاس
وقتي ميخواستم برم گوشيه جديد بگيرم از هركي ميپرسيدم قيمت خوده گوشي خيلي خوب بود حتي در حد قيمت همكار ولي گوشي خالي نميفروخت
يه بارم رفته بودم با دوستم ميخواست ايپد بگيره يكي اومد تو مغازه گفت وي پ ي*ان داريد گفت اره

همچنين اين بنده خدا مخشو قبلا زده بودن گفت خوبه پس من گوشيو پيشه شما ميزارم خودم ميرم ١ساعت ديگه ميام تا شما نصبش كنيد!! تا ١ساعت ديگه نصب ميشه ديگه!!!

اونجاها مایه دارن 7 تومن و 70 تومن واسشون فرقی نداره،
یه بار اینجا گفتن پاساژهای دیگه کالاهای دیگه هم همینطوره مثلاً کیف 100 تومنی رو 700 میندازن
بهشون هم بگی گولت زده میگن دیگه به اون فروشنده مربوطه o_O

taheri68

Registered User
لایک‌ها
157
عینا همین قضیه در پاساژ قصر موبایل مشهد برای فروش گوشی G610 هوآوی :

من : قیمت آخر این مدل گوشی چنده ؟
فروشنده : 440 بهت میدم
- خوب بده آقا
- یک پک نرم افزاری هست که باید روش بریزم قیمتش 85 تومنه ما بهت تخفیف میدیم
- اگه نرم افزار نخام چی ؟
- نه نمیشه . چون اینجوری ما گارانتیش میکنیم و اگه فردا بیاری بگی خرابه تقبل میکنیم . اینجوری تست میشه و تحویل میدیم
- اگه من امضا بدم که سالمه چی
- نه نمیشه . باید اینارو نصب کنیم
- حالا چی هست این نرم افزارا ؟
- پک کامل . هممممه چی . موبایل بانک و ...
- اگه گوشی خراب باشه با ریختن موبایل بانک سالم میشه ؟!
- نه . گفتم همممه چی هست دیگه
- خدافز !
امان از مشهدیهای عزیز
من مشهد دانشجو بودم روز آخر مثل برق با دانشگاه تسویه کردم و ناهار نخورده فرار کردم.
این جو در سرتاسر شهر حاکمه مخصوص بازار نیست. اکثرا فکر می کنن تو مال مردم یه حقی دارند که باید با زرنگی به زور بگیرنش!!!
البته همه مثل هم نیستند.

dsi

Registered User
لایک‌ها
125
سلام
گوشی c6-00 من ال سی دیش شکست و بردم نمایندگی اصلی و رسمی نوکیا و گفت 90 هزار تومان هزینه LCD + دستمزد میشه
منم گفتم نه گرونه و ...
فرداش رفتم علائدین و شک داشتم که گوشی بدم بهشون تعمیر کنن چون بهشون اعتماد نداشتم
بالاخره یکی از فروشنده ها منو معرفی کرد به یک تعمیر کار
خودم رفتم یه LCD خریدم 25 تومان و دادم دست تعمیرکار
تعمیرکاره گفت 15 تومن دستمزد میشه .
گفتم باشه !
بعد از گذشت نیم ساعت تعمیر کار بهم گفت که فلتت هم مشکل داره ! منم با کمال تعجب گفتم نمایندگی اصلی نوکیا گفت که فقط ال سیدیش مشکل داره
هیچی دیگه LCD رو پس دادم و گوشی رو هم گرفتم و فرداش رفتم نمایندگی نوکیا و گفتم آقا این گوشی من رو تعمیر کنم جهنم 90 هزار تومان رو میدم !
اما نمایندگی گفت که چند روز پیش ال سیدیش شکسته بود اما الان فلتش هم مشکل داره !
متوجه شدم که تعمیر کاری که تو علائدین بود ، فلت گوشی منو با یک فلت خراب عوض کرده بود !!

alirezabaghi

Registered User
لایک‌ها
654
سلام
گوشی c6-00 من ال سی دیش شکست و بردم نمایندگی اصلی و رسمی نوکیا و گفت 90 هزار تومان هزینه LCD + دستمزد میشه
منم گفتم نه گرونه و ...
فرداش رفتم علائدین و شک داشتم که گوشی بدم بهشون تعمیر کنن چون بهشون اعتماد نداشتم
بالاخره یکی از فروشنده ها منو معرفی کرد به یک تعمیر کار
خودم رفتم یه LCD خریدم 25 تومان و دادم دست تعمیرکار
تعمیرکاره گفت 15 تومن دستمزد میشه .
گفتم باشه !
بعد از گذشت نیم ساعت تعمیر کار بهم گفت که فلتت هم مشکل داره ! منم با کمال تعجب گفتم نمایندگی اصلی نوکیا گفت که فقط ال سیدیش مشکل داره
هیچی دیگه LCD رو پس دادم و گوشی رو هم گرفتم و فرداش رفتم نمایندگی نوکیا و گفتم آقا این گوشی من رو تعمیر کنم جهنم 90 هزار تومان رو میدم !
اما نمایندگی گفت که چند روز پیش ال سیدیش شکسته بود اما الان فلتش هم مشکل داره !
متوجه شدم که تعمیر کاری که تو علائدین بود ، فلت گوشی منو با یک فلت خراب عوض کرده بود !!
همیشه برای تعمیر گوشی به یک آشنا یا یه کسی حداقل یه بار تعمیر بردین و یا نمایندگی برید . انقدر از این اتفاقا دیدم!! طرف اس4 برده بوده تعمیر طرف تعمیرکاره یه سری قطعاتشو برداشته و فطعات دیگه جاش گزاشته - به ظاهر مشکل نداشته که چند وقت بعد خراب میشه و نتونستن درست کنن ! دوباره پیش یه تعمیر کاره دیگه میبره میگه 1-2 تا قطعه اصلی نیستن و خراب شدن!! طرف کم کم 800 تومان بابت گوشی ضرر کرد و گوشی 1 میلیونی رو ازش 400 برداشتن!!

parsiangsm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
همیشه برای تعمیر گوشی به یک آشنا یا یه کسی حداقل یه بار تعمیر بردین و یا نمایندگی برید . انقدر از این اتفاقا دیدم!! طرف اس4 برده بوده تعمیر طرف تعمیرکاره یه سری قطعاتشو برداشته و فطعات دیگه جاش گزاشته - به ظاهر مشکل نداشته که چند وقت بعد خراب میشه و نتونستن درست کنن ! دوباره پیش یه تعمیر کاره دیگه میبره میگه 1-2 تا قطعه اصلی نیستن و خراب شدن!! طرف کم کم 800 تومان بابت گوشی ضرر کرد و گوشی 1 میلیونی رو ازش 400 برداشتن!!

تایید میشه 100%

parsiangsm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
امیدوارم دیگه شاهد این قضایا هیچ کجای ایران نباشیم.

Blue Moon

Registered User
لایک‌ها
50
هفتاد میلیون **** دوستانه در کنار هم زندگی میکنن

taheri68

Registered User
لایک‌ها
157
اين پولا رو چطور ميخوان بخورن اينا؟؟؟ من اگر بهكسي هزار تومن بدهكار باشم شب خوابم نميبره بخدا
دوست عزیز وقتی شرایط سخت میشه انسانهای پست به خودشون اجازه هرکاری برای خروج از بحران رو میدن. حتی به قیمت خیانت به خونوادشون!!!!!

black_ice

Registered User
لایک‌ها
41
چند سال پیش تازه w910i اومده بود رفته بودم یه گوشی دیگه بگیرم یدفعه این و دیدم خوشم اومد گفتم همینو بده خلاصه فقط زرنگی کردم گفتم فاکتور بده w910 اون موقع قیمتش 180 بود 290 واسه ما فاکتور کرد
از پاساژ رفتم بیرون بعد اصلا یکی به من گفت برگرد از یه جای دیگه قیمت بگیر مغازه اولی رفتم گفت 190 فکر کردم داره چرت میگه چند تا مغازه رفتم دیدم نه همه توی همین رنج قیمته
سریع برگشتم بهش گفتم این گوشیو یا پس بگیر یا ...
گفت چی شده جریانو بهش گفتم گفت امکان نداره او گوشیاشون فلانه از این حرفا حدود 5-6 مشتریم اونجا بود دیدم داره بهونه میاره داد زدم اینا دزدن خلاصه سریع گوشی و پس گرفت و پول مارو داد رفتیم
از اون به بعدم هیچ موقع دیگخ پامو توی اون دزد خونه نزاشتم

espand0

Registered User
لایک‌ها
3
نظر من رو میخوای برو همیشه پایتخت خرید کن ( میرداماد ) اگر هم اونوری میخوای بری بازار موبایل
علاالدین با عرض شرمندگی و عذر خواهی و اینا نداره 99% دزدن ! پایتخت مثل آدم باهات برخورد می کنن ...اگه 20 تومن هم گرونتر میخری عوضش رفتی یه منطقه ی خوب 4 تا مغازه و آدم درست دیدی بی دردسر خرید کردی اومدی ....هر لحظه هم نگران این نیستی پول و گوشیتو بدزدن . بر عکس تصور اکثر مردم که میگن اونجا بهتر هست و پایتخت گرونه ...اونجا خیلی داغونه .
ببین تو قیمت گوشی که اینا نمیتونن خیلی بالا پایین کنن . آخرین باری که اونجا خرید کردم 6 سال پیش بود ...اونجا شده دزدبازار و دلال بازی با سیلی از خریداران شهرستانی .

بازار موبایل خیلی بهتر از علاالدینه. اکثر نمایندگی های اصلی (سامسونگ، اچ تی سی، هوآوی، نوکیا، ال جی،...) هم در بازار موبایل فروشگاه دارند. برخورد فروشنده ها هم خیلی مودبانه تر و بهتره. اکثر فروشگاهها چندین میز گذاشتن و روی هر کدوم 5 یا 6 تا موبایل قرار دادن تا خودتون دست بگیرید و تست کنید

infernal667

Registered User
لایک‌ها
195
حالا علاءالدين خوبه!!!!
پايتخت خيلي دزد بازارتره
فقط كلاسه دزدا بالاس

نه عزیز قبول ندارم همین هفته ی پیش یه 5s برای یکی از فامیل ها خریدم . قیمتش قیمت بازار بود .برخورد خیلی عالی مثل همیشه . هیچ چیز اضافی هم زوری نفروخته فقط پرسید برنامه لازم دارید کاوری خشگیری چیزی که من گفتم نه اپل آیدی با برنامه های ارجینال دارم هرچیم بخوام میخرم تشکر ایشون هم گفت و فقط یه قاب خریدم 35 هزار تومن که خیلی ردیف و تک هست و یه خشگیر که 30 تومن شد
کجاش زیاد هست ؟؟؟ حداقل وارد مغازه میشه میتونی جنس رو ببینی رو مبل بشینی یه اسپیلیتی چیزی روشنه ...اونجا که خود محلش داغون هست به کنار ...پاساژ هم داغون هست...آدماش هم چیپ هستن و فقط میندازن ...تازه اگه کیف میفت رو نزنن !!!! اما قبول دارم قیمت خدماتش بالاست ( منظورم نصب ویندوز و اپل آیدی و ایناست ) اونم برای اینه که قشری که باهاشون سرو کار دارن اکثرا وضع مالی نسبتا خوبی دارن و اگر خودشون بلد نباشن اینا براشون انجام میدن .اگرم بلد باشن اینا فشاری وارد نمی کنن . بازار موبایل هم خوبه اما محل پاساژش تو مخیه !

glc_engineer

Registered User
لایک‌ها
1,422
نه عزیز قبول ندارم همین هفته ی پیش یه 5s برای یکی از فامیل ها خریدم . قیمتش قیمت بازار بود .برخورد خیلی عالی مثل همیشه . هیچ چیز اضافی هم زوری نفروخته فقط پرسید برنامه لازم دارید کاوری خشگیری چیزی که من گفتم نه اپل آیدی با برنامه های ارجینال دارم هرچیم بخوام میخرم تشکر ایشون هم گفت و فقط یه قاب خریدم 35 هزار تومن که خیلی ردیف و تک هست و یه خشگیر که 30 تومن شد
کجاش زیاد هست ؟؟؟ حداقل وارد مغازه میشه میتونی جنس رو ببینی رو مبل بشینی یه اسپیلیتی چیزی روشنه ...اونجا که خود محلش داغون هست به کنار ...پاساژ هم داغون هست...آدماش هم چیپ هستن و فقط میندازن ...تازه اگه کیف میفت رو نزنن !!!! اما قبول دارم قیمت خدماتش بالاست ( منظورم نصب ویندوز و اپل آیدی و ایناست ) اونم برای اینه که قشری که باهاشون سرو کار دارن اکثرا وضع مالی نسبتا خوبی دارن و اگر خودشون بلد نباشن اینا براشون انجام میدن .اگرم بلد باشن اینا فشاری وارد نمی کنن . بازار موبایل هم خوبه اما محل پاساژش تو مخیه !
استاد در تکمیل فرمایشات شما
معمولا قیمت های پاساژ پایتخت بالاتر از علائ الدینه

infernal667

Registered User
لایک‌ها
195
استاد در تکمیل فرمایشات شما
معمولا قیمت های پاساژ پایتخت بالاتر از علائ الدینه
من تا جایی که دیدم اینجوری نبوده . حداقل اگه 20 تامغازه پرسیدم آیفون 5s چند همه از 2450 تا 2480 قیمت دادن
تو علاالدین بپرسی از 1.5 بهت قیمت میدن تا 2.200 300 بعد میای میبینی آخرش 2.700 800 دادی !!!! :)))

espand0

Registered User
لایک‌ها
3
ولی الان بهتر از همه فروشگاه های معتبر آنلاینه مثل دیجی کالا.
قیمت منصفانه دارن. کالا را هم سالم و پلمپ شده با گارانتی مطمئن میدن.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا