برگزیده های پرشین تولز

دفتر(چه!) موقت سیمور ... در دوران سربازی اش + پس از تمام شدنش

alireza_simkesh

Registered User
لایک‌ها
4
من کارت پایان خدمت دارم ها !
ولی حتی یک دفعه هم پام به هیچ پادگانی باز نشد - تیراندازی هم نداشتم - لباس و پوتین هم ندیدم

واسه همینه که میگم تجربه ای ندارم که بدرد بخوره:rolleyes:

منم کارت پایان خدمت دارم.
ولی به خاطر سن پدر معاف شدم. واسه همین میگم خوب شد مالید سربازی:D
الان واقعا کارت پایان خدمت واسه پسرا از شناسنامه با ارزشتره....

yeg86naz

Registered User
لایک‌ها
4
تا محمد بیاد من جوابتو میدم :دی

چون افتاده ارتش و تمام لیسانس به بالاهای ارتش آموزشیشون توی 01 هست برای همین ایشون هم 01 افتادن :دی

پادگانشم تهران هست.

حالا باید دید بعد از آموزشی کجا میفته :پی که امیدوارم تهران بیوفته :دی

شما یا باید شرایطش رو داشته باشی یا آشنا ببین کدومو داری اگه اینا رو نداری دیگه شانسی هست که بعد از آموزشی شهر خودت بیوفتی یا نه :دی

آها حالا گرفتم اخوی من افتاده 01 خیر سرش دو هفته رفته سربازی سه روزش مرخصی بوده تلپ خونه دوست و آشنا 20 30 تا هم مسیج فرستاده که فلانی و بهمانی ... یعنی سربازیه اونم ارتش مقررات سفت و سخت ... بابا این که از خونه هم بهتره

SoheilStar

Registered User
لایک‌ها
34
آها حالا گرفتم اخوی من افتاده 01 خیر سرش دو هفته رفته سربازی سه روزش مرخصی بوده تلپ خونه دوست و آشنا 20 30 تا هم مسیج فرستاده که فلانی و بهمانی ... یعنی سربازیه اونم ارتش مقررات سفت و سخت ... بابا این که از خونه هم بهتره
خوب همه پنجشنبه و جمعه ها در صورتی که نگهبان نباشی رو در اکثر مواقع مرخصی میدن اگه دستور خاصی نیاد یهو.

تازه بعضی روزها هم مرخصی 5-5 میدن یعنی 5 عصر تا 5 صبح :پی

اون آموزشی سربازهای صفر هستش که اصلا مرخصی نمیکدن و سه ماه تمام باید تو پادگان باشن و فقط میان دوره دارن.

easter

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
بالاخره آش خوردی یا نه ؟

:lol:

ashreshteh.jpg

..

easter

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
انشالله و به حول و قوه الهی به سرنوشت زیر دچار می شوی !

:D

2007-2-26-6-14-military.jpg

:wacko:

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
سیمور خودمونیم چقدر طرفدار داری !

erfan005

Registered User
لایک‌ها
5
محمد جان برو به سلامت
من سربازی نرفتم و طبق اون ! قانون نانوشته : مرد نشدم . در نتیجه می تونی به این ماجرا به عنوان یه "فرصت" نگاه کنی/
خیلی مواظب خودت باش (فول متال جکت ! رو که یادت هست ؟)

اصولا بدون تو این فروم می شه یه فروم مثل بقیه فروم ها !

SoheilStar

Registered User
لایک‌ها
34
محمد میای امروز یا مرخصی ندادن؟ یه خبری بده اگه میای :دی

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
ما رو واسه آخر هفته ول کردن ، بیایم خونه .. یعنی ظهر پنجشنبه تا صبح یکشنبه ... کلا انقدر تعطیلات پیش رو داریم که نگو ... خود مربی ها هم میگن که دوره شما خیلی راحته ... چون اولا هوا خوبه - ثانیا پر از تعطیلاته ...

رفتارشون خوبه ... غذا کمه - ولی یه بوفه دارن که همه چی توش پیدا میشه ... من انصافا از برنامه ورزش صبحگاهی لذت می برم ... رژه و اینا و هم واسه ام سخت نیست ولی اونایی که اهل ورزش و تحرک نیستند رو اذیت می کنه ... حالا بقیه اش رو بعدا میگم ...

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
:eek:

اوه! من تو اين دفترچه چيزي ننوشته بودم؟!!!! :blink:

احتمالا اگه امروز هم نمي ديدمش ديگه مي رفت تااااااااااااااااااااااااااااااااااا وقتي سيمور ديگه دوره سربازيش تموم شده بود!!!!
164.gif
163.gif

پناه بر خدا!

خوب سيمور عزيز اميدوارم كمتر از اون چيزي كه فكرش رو مي كردي بهت سخت بگذره! :)
ممنون ... اتفاقا قراره یه آمار بگیریم ببینیم کیا اینجا پست ندادن ... بعد باهاشون قهر کنیم (شوخی
peace.gif
)
خوب سیمور جان از خاطرات دوران آموزشی و خشم شب و اینکه چند بار تنبیه شدید و کلاغ پر و سینه خیز و بشین پاشو و خلاصه هر خاطره ی باحال دیگر برامون بگو...!:cool:

در ضمن خودت که می دانی من به شما بسیار غبطه می خورم! ;)
اینجا انصافا اگه سخت گیری هم بکنن و مثلا 10 تا بشین پاشو بده ، یه دلیلی داره ... ما اول فکر کردیم طرف مرض داره ... بعد دیدیم که " نه - یه منطق و فرمولی داره " ... مثلا انقدر بشین پاشو میده تا صف مرتب بشه ... در نتیجه وقتی تعداد بشین پاشو از 2-3 تا رد بشه ، همه شروع میکنن که " اه ... آقا بشین سرجات دیگه ... مسخره ! " ... یعنی میفهمن که مشکل از خودشونه ، نه از مربی ...

دوستت دارم ، رفیق ...
rollingf.gif

خشم شب
ارتش خشم شب تداره
پادگان 01 هم به هتل 01 معروفه
يك هفته ده روز اول آموزشي سخته

ببراي اردوگاه حتما 2 يا 3 تا پليور ببر
انقدر سرده كه نگو
درسته ... امکانات واقعا مناسبه ... شاید فقط غذا کم باشه که اونم از طریق بوفه جبران میشه ... خواب کافی - ورزش و تحرک کافی ... مرسی بخاطر توصیه ...
چه دير ديدم اينجا رو
هه هه هو هو سيمور داره ميره سربازي :D
منم اميدوارم بهت سخت نگيرن.
راستي بدون تو بخش علم و دانش از كار ميفته. هر وقت تونستي اينجا به همه بر و بكس يه سري بزن.
به نظر میاد که زیاد سخت نگذره ... فقط این تلف شده وقت هستش که اذیتم می کنه ... 2 ماه ! ... و احتمالا بعدش هم تعداد بیشتری ماه !!
sigh.gif
... مرسی ...
يكي از دانشجوهاي فوق ليسانسي كه مي اومد شركت ما رفت آموزشي و تازه از 01 برگشته. گفت خشم شبي در كار نبوده و فقط سرما خيلي اذيتشون كرده. ان شاء الله به شما هم خيلي سخت نگيرن.
203.gif
آره ... کلا رفتارشون خوبه ... خبری از سخت گیری نیست ... سرما هم که توی دوره ما نخواهد بود ... اصلا اونجا اینطوریکه تا یکی غر می زنه ، مربی ها میگن " شما بهترین دوره اومدین - فکر کنین الان مرداده یا دی ماه " ...
من تجربه ای از سربازی ندارم که بدردت بخوره - بجاش برات آرزوی موفقیت میکنم جوون
همون هم کافیه ، رفیق قدیمی ...
hug.gif

سیمور جان خدا به همراهت...
مرسی ...
computer3.gif

آخ جون 01 ...گزیده ای از صحبتها و نقل قولها از 01

1- " نگبان...نگبان...

...

PS : جهت اطلاع من فوق لیسانس الکترونیک (با گرایش طراحی چیپهای فرکانس بالا) بودم ، مهندسای کامپیوتر از همه بهتر جذب نیروها میشدن
مرسی .. استفاده کردیم و در خیلی موارد هم موافقم باهات ... (ایشالا کاربری فعال شما رو جشن بگیریم)

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
پس افتادی هنگ دو :pدر کل جای خوبی هستش 5شنبه و جمعه اگه نگهبان نباشی مرخصی میدن. ولی در کل فکر کنم 12یا 13 بار نگهبان بیوفتی که حداقل 2 تا جمعه و یک پنجشنبه توش هست...p
با اون اخلاقی که تو داری مطمئن هستم خیلی بهت خوش میگذره سربازی و این دو ماه آموزشی :lol:
مرسی بخاطر توصیه های خوب ...

آره - قابل تحمله ...
ميگم سيمور در مورد مانگاها lز اون ژانر های بدون ai ش رو خواستن يا با ai؟؟؟:lol::p

همون جايی افتادی که داداشی من هم افتاده بود! فقط اون موقع جنگ بود، کلی ازش بد ميگفت!:f34r: ولی اميدوارم به تو سخت نگزره!;)
خب با توجه به اینکه جو کاملا مردونه اس ، باید AI بخوان ... (
nobrain.gif
)
مثل منی
سربازی خدا رو شکر مالید رفت.:D
به هر حال منم امیدوارم زیاد سخت نگزره (که البته حتما میگزره:blush:) ولی یه چشم به هم بزنی تمومه.
ممنون دوست خوب ...

فکر کنم باید اون چشمکی که باعث میشه دوره تموم میشه رو بذارم واسه روز آخر ... چون الان که هرچی چشمک می زنم ، خبری نمیشه ... ولی کلا ما خوش شانس بودیم ، یعنی الان که بخش زیادی اش رفته ، عملا فقط 5-6 روز کار خاصی کردیم و با توجه به تعطیلات پیش رو ، احتمالا بریم واسه رکورد ! ...
بالاخره آش خوردی یا نه ؟

ashreshteh.jpg
..
هر غذایی که تا حالا نخورده بودم خوردم ... عدسی - حلوا شکری - ... آش که رقمی نیست ! ...
magik.gif

سیمور خودمونیم چقدر طرفدار داری !
خوش تیپیه دیگه ... چی کار کنیم ... (تو چرا انقدر کاربری فعال داری ؟
idea.gif
- باید مدیر بشی کم کم)

محمد جان برو به سلامت
من سربازی نرفتم و طبق اون ! قانون نانوشته : مرد نشدم . در نتیجه می تونی به این ماجرا به عنوان یه "فرصت" نگاه کنی/
خیلی مواظب خودت باش (فول متال جکت ! رو که یادت هست ؟)

اصولا بدون تو این فروم می شه یه فروم مثل بقیه فروم ها !
دقیقا همینطوره .. دارم از سیستم "نگاه به نیمه پر لیوان " استفاده می کنم ... مثلا اینکه به موقع می خوابیم و به موقع بیدار میشیم ... ورزش صبحگاهی ...
محمد میای امروز یا مرخصی ندادن؟ یه خبری بده اگه میای :دی
اومدم دیگه ... یکی از اون عکس ها رو باید بذارم اینجا ... ملت تماشا کنن ...

Arianna

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
11
اوه! سلام! چه خوب شد اومدي سيمور عزيز! :happy: حالا گرچه اين هم موقتيه ولي خوب...

!PT is not as it should be without our one & only Seymour :blush:

Hoomaan

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
57
عیدی ساواپ:

خیلی از بچه ها می خواستن بدونن این موجود عجیب که اسم خودشو سیمور گذاشته چه
شکلیه ؟! ما این مشکل رو حل کردیم و از طریق نیروهایی که در ستاد نیروهای مسلح
داشتیم و فداکاری یکی از دوستان در پادگان آموزشی سیمور اینا این عکس با موبایل
گرفته شد. این شما و این هم سیموری که ما درست نشناختیم اش :

Azerbaijan_Army_3.jpg

سیمور در میدان تمرین تیراندازی ( نفر دوم از سمت راست)

عکس از واحد فرهنگی-هنری سازمان اطلاعات و امنیت پی تی ( ساواپ)

savap.jpg

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
ممنون از آریانای عزیز که همیشه به ما لطف داره و هومن که همچنان نیاز مفرط خودش به ماجراجویی رو حفظ کرده ...

من از ظهر پنجشنبه مرخصی بودم تا امروز ... کلا اینطوریه که وقتی آخر هفته میری خونه تون باید تا 5 صبح روز بعد (شنبه ) برگردی پادگان ... من چون حوصله ندارم 4 صبح راه بیفتم اونجا ، معمولا ساعت 10 شب جمعه میرم پادگان ... ولی مثلا اونایی که خونه شون نزدیکتره و شرق تهرانه ، اکثرا صبح میان ...

raico

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
38
من که 8 اسفند رفتم پادگان خاتمی یزد ... سه روزی همین شکلی لباس شخصی میگشتیم برا خودمون ... دیروز هم مرخصی میاندوره شروع شد و تا 14 فروردین مرخصی داریم !
یعنی کل دوره آموزشی ما شده یک ماه

('میگفتن که **** بخور بخوابه... ولی اینجور که من تو این دو هفته دیدم... از ارتش سخت تر نباشه...آسونتر نبود...نظم...****...)

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
عیدی ساواپ:

خیلی از بچه ها می خواستن بدونن این موجود عجیب که اسم خودشو سیمور گذاشته چه
شکلیه ؟! ما این مشکل رو حل کردیم و از طریق نیروهایی که در ستاد نیروهای مسلح
داشتیم و فداکاری یکی از دوستان در پادگان آموزشی سیمور اینا این عکس با موبایل
گرفته شد. این شما و این هم سیموری که ما درست نشناختیم اش :

Azerbaijan_Army_3.jpg

سیمور در میدان تمرین تیراندازی ( نفر دوم از سمت راست)

عکس از واحد فرهنگی-هنری سازمان اطلاعات و امنیت پی تی ( ساواپ)

savap.jpg

ميبينم كه عمو hooman برگشتن ! خوب نويد هاي جالبي داره از سر رسيدن انتخابات و فيلتر و اين جور چيز ها و ... بگزريم ... :دي
hooman جان منم پيدا كردين كي هستم :دي ؟ عكسي چيزي از من داري :f34r:

بعد هم سيمور جان هر وقت خود راستكيت رو بردن ميدون تير ، مثل جوون توو اين عكس چشم بسته تير اندازي نكن :دي

اين جمله من كه توو 19 ماه خدمت صادقانم :p به تمام سربازها مي گفتم رو يادت نره :
اگر توو ميدان تير بخواي مواظب باشي بقيه بهت تير نزنن ! بايد مواظب كلي آدم باشي كه از عهدش بر نمياي ! اما اگر بخواي مواظب خودت باشي كه به كسي تير نزني،كافيه از يك نفر ( خودت ) مراقبت كني !‌ كار آسونيه. اگر همتون كار دومي رو بكنين، همه سالم بر مي گردين!
راستي اين رو ميگم روحيه بدم بهت :evil2::devil: :دي قدر دوستهايي كه الان باهاشون هستي رو بدون :p :بهمن ممكنه بعد از ميدان تير خيلي هاشون رو ديگه نبيني :اسفند
شوخي كردم پارتيزان :دي انشاالله ديگه هيچيش نمونده ! سخت خدمت همينش بود! اگه اين برات سخت نبود بدون ديگه بقيش هيچي نيست !

English Lord

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
97
من موندم این سیمور میره سربازی یا داره میره مهمونی..:lol:

راستی نمیدونستم سیمور اینقده خوشکله:lol:

راستی سیمور جان اگه بازم سر زدی زدی جواب ما رو بده..:(

Nereid

کاربر فعال زبان
کاربر فعال
لایک‌ها
852
موفق باشی!

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
مرخصی عید ما هم شروع شد از دیروز بعد از ظهر که اومدم خونه تا 6 فروردین .. البته بینش باید یه روز (2 فروردین) برم نگهبانی بدم ... ولی اشکال نداره ...
من که 8 اسفند رفتم پادگان خاتمی یزد ... سه روزی همین شکلی لباس شخصی میگشتیم برا خودمون ... دیروز هم مرخصی میاندوره شروع شد و تا 14 فروردین مرخصی داریم !
یعنی کل دوره آموزشی ما شده یک ماه

('میگفتن که **** بخور بخوابه... ولی اینجور که من تو این دو هفته دیدم... از ارتش سخت تر نباشه...آسونتر نبود...نظم...****...)
به سلامتی ... ما هم همینطور ...
من موندم این سیمور میره سربازی یا داره میره مهمونی..:lol:

راستی نمیدونستم سیمور اینقده خوشکله:lol:

راستی سیمور جان اگه بازم سر زدی زدی جواب ما رو بده..:(
اگه وقت کنم جواب میدم ...
مرسی رفیق ..
بعد هم سيمور جان هر وقت خود راستكيت رو بردن ميدون تير ، مثل جوون توو اين عكس چشم بسته تير اندازي نكن :دي

اين جمله من كه توو 19 ماه خدمت صادقانم :p به تمام سربازها مي گفتم رو يادت نره :
اگر توو ميدان تير بخواي مواظب باشي بقيه بهت تير نزنن ! بايد مواظب كلي آدم باشي كه از عهدش بر نمياي ! اما اگر

...
شوخي كردم پارتيزان :دي انشاالله ديگه هيچيش نمونده ! سخت خدمت همينش بود! اگه اين برات سخت نبود بدون ديگه بقيش هيچي نيست !
مرسی .. من خودم به شخصه احساس خوبی نسبت به بحث تیراندازی ندارم ... با اینکه از مسایل نظامی خوشم میاد و تاپیک غلاف تمام فلزی داریم و اینا ، ولی حس خوبی ندارم ...

Hoomaan

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
57
مرسی .. من خودم به شخصه احساس خوبی نسبت به بحث تیراندازی ندارم ... با اینکه از مسایل نظامی خوشم میاد و تاپیک غلاف تمام فلزی داریم و اینا ، ولی حس خوبی ندارم ...

آره این میدون تیر خیلی خطرناکه ...

یه دوستی رو می شناختم که بنده خدا لیسانس پتروشیمی داشت و توی میدون تیر بر اثر کم احتیاطی یکی
از هم دوره ای ها یه تیر به زانوی پاش خورد .... بیچاره هنوز که هنوزه می لنگه ...

واقعا حیفه یه مغز متفکری مثل سیمور که هر چند سال یکبار بوجود میاد بر اثر احمق بازی یه کارآموز کم احتیاط از دست بره ...

بالا