برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی و مشاوره برای خرید کنسول

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
xbox360-slim-back-400x216.jpg

همون طور که مشاهده میشه در قسمت پایین، کابل اچ دی ام آی می خوره و درست بالای درگاه اچ دی ام آی هم کابل AV (همون فیش های دورنگ یا سه رنگ ویدئو)
البته من نمیدونم تمامی مدل های ایکس باکس اینطورین ولی اونی که دست من بود فقط کابل AV داشت و کابل اچ دی ام آی نداشت و اینکه کابل درگاه AV با خروجی VGA هم تو بازار موجود هست.

به نظر من با در نظر گرفتن این نکته که تمام بازی ها به صورت یکجا در اختیارته، ارزش خرید داره. قیمتش هم با توجه به مدل مورد نظرت متفاوته، من قیمت کپی خور اسلیم 250 گیگ با کینکت رو بهت دادم.

بستگی به انتخابت داره که نصبش کنی یا نه و از روی هر دو اجرا میشه. همه ی بازی های XBOX 360 رو اجرا میکنه.
بازی رو از هر کجا تهیه می کنی باید دیسکش تو دستگاه باشه مگر اینکه جی تگ شده باشه، و البته قیمت مدل جی تگ شده بیشتره.

می تونی دیسک بازی ها رو بخری، میتونی دیتارو دانلود کنی یا دیتای بازی هارو بدی برات روی هارد بریزن و خودت توسط روشی روی دیسک رایت کنی، اگر دستگاه جی تگ باشه که دیگه اصلا نیازی به رایت نیست.

ممنون از کمک و راهنماییت

تا جایی که متوجه شدم xbox 360 e آخرین سری xbox 360 ه
پس خوبه هم میتونم به تلویزیون تو اتاقم وصل کنم هم به مانیتور led م

آره من رفتن پشت شهرداری پر بازی xbox360 بود مثل فراوونی بازی ps2 زمان قدیم

الان از همین سری e مثلا ۲۵۰ گیگـبدون کینکت چنده؟

هزینه جیتگ چقدره؟

جا مطمعن واسه خرید سراغ داری؟

Molten

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
1,413
ممنون از کمک و راهنماییت

هزینه جیتگ چقدره؟

متاسفانه در مورد قیمت و مکان خرید اطلاعات زیادی ندارم، خوب میشه اگر یکی از دوستان دیگه راهنماییتون کنن.

mojtaba-x

Registered User
لایک‌ها
55
xbox360-slim-back-400x216.jpg

همون طور که مشاهده میشه در قسمت پایین، کابل اچ دی ام آی می خوره و درست بالای درگاه اچ دی ام آی هم کابل AV (همون فیش های دورنگ یا سه رنگ ویدئو)
البته من نمیدونم تمامی مدل های ایکس باکس اینطورین ولی اونی که دست من بود فقط کابل AV داشت و کابل اچ دی ام آی نداشت و اینکه کابل درگاه AV با خروجی VGA هم تو بازار موجود هست.

به نظر من با در نظر گرفتن این نکته که تمام بازی ها به صورت یکجا در اختیارته، ارزش خرید داره. قیمتش هم با توجه به مدل مورد نظرت متفاوته، من قیمت کپی خور اسلیم 250 گیگ با کینکت رو بهت دادم.

بستگی به انتخابت داره که نصبش کنی یا نه و از روی هر دو اجرا میشه. همه ی بازی های XBOX 360 رو اجرا میکنه.
بازی رو از هر کجا تهیه می کنی باید دیسکش تو دستگاه باشه مگر اینکه جی تگ شده باشه، و البته قیمت مدل جی تگ شده بیشتره.

می تونی دیسک بازی ها رو بخری، میتونی دیتارو دانلود کنی یا دیتای بازی هارو بدی برات روی هارد بریزن و خودت توسط روشی روی دیسک رایت کنی، اگر دستگاه جی تگ باشه که دیگه اصلا نیازی به رایت نیست.
بله همه xbox360 ها همراهشون فقط کابل av دارن و کابل HDMI رو باید جداگانه خرید کنن.
به نظر من یکم بیشتر هزینه اولیه بشه و مدل جی تگ شده خریداری بشه بهتره!

ممنون از کمک و راهنماییت

هزینه جیتگ چقدره؟

برای تلویزیون معمولی همون ۳ فیش خوبه(اگه از این تلویزیوناست که ۵ تا از اون فیش ها داره میتونی بگردی و نوع ۵ فیششو بگیری که کمی کیفیت بهتری داره تا ۳ فیش)
در مورد مانیتور LED هم به نظر من کابل HDMI بخر و با تبدیل HDMI>VGA وصل کن تا تصویر با کیفیت تری داشته باشی مخصوصا اگه مانیتورت HD هم باشه.
در مورد هزینه هم یه تاپیک بزن و شهرت رو بگو تا هم محل معتبر رو دوستان معرفی کنن هم یه حدود قیمت بهت بدن!

خب من خودمم یه سوال بپرسم.
من الان کنسول PS3م روی نسخه ۴ هست و با توجه به اینکه کپی خور نیست (امکانش هست ولی چون باز میشه و اشنا ندارم ترجیح میدم این کار رو نکنم) به نسخه ۴٫۸ اپدیت نکنم چیز خاصی رو از دست میدم؟
امکانات خیلی اضافه ای داره؟ اینو میپرسم چون تو نت نتونستم بفهمم نسخه ۴٫۸ چه تفاوت هایی داره و ممنون میشم یکی بهم کمک کنه!

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
بله همه xbox360 ها همراهشون فقط کابل av دارن و کابل HDMI رو باید جداگانه خرید کنن.

برای تلویزیون معمولی همون ۳ فیش خوبه(اگه از این تلویزیوناست که ۵ تا از اون فیش ها داره میتونی بگردی و نوع ۵ فیششو بگیری که کمی کیفیت بهتری داره تا ۳ فیش)
در مورد مانیتور LED هم به نظر من کابل HDMI بخر و با تبدیل HDMI>VGA وصل کن تا تصویر با کیفیت تری داشته باشی مخصوصا اگه مانیتورت HD هم باشه.
در مورد هزینه هم یه تاپیک بزن و شهرت رو بگو تا هم محل معتبر رو دوستان معرفی کنن هم یه حدود قیمت بهت بدن!

من الان کنسول PS3م روی نسخه ۴ هست و با توجه به اینکه کپی خور نیست (امکانش هست ولی چون باز میشه و اشنا ندارم ترجیح میدم این کار رو نکنم) به نسخه ۴٫۸ اپدیت نکنم چیز خاصی رو از دست میدم؟
امکانات خیلی اضافه ای داره؟ اینو میپرسم چون تو نت نتونستم بفهمم نسخه ۴٫۸ چه تفاوت هایی داره و ممنون میشم یکی بهم کمک کنه!

ممنون عزیز
آخه آدم میمونه چیکار کنه , همین سوال تو یه تاپیک دیگه که برای xbox 360 بود پرسیدم , اونجا گفتن به تلویزیون قدیمی 21 اینچی وصل کنی نوشته ها ناخواناست , تو یه تاپیک دیگم از یه دوستی که میشناسم همون گفت
http://forum.persiantools.com/threads/کنسول-جدید-ایکس-باکس-وان.796049/#post-11884937
آدم تعجب میکنه آخه , مگه میشه کمپانی کنسولی رو با کابل 3 فیش بده بعد 3 فیش خروجیش تو تلویزیونی که 3 فیش ساپورت هست مشکل داشته باشه؟

مانیتورم led مارک lg ه مدل 19en33

mojtaba-x

Registered User
لایک‌ها
55
ممنون عزیز
آخه آدم میمونه چیکار کنه , همین سوال تو یه تاپیک دیگه که برای xbox 360 بود پرسیدم , اونجا گفتن به تلویزیون قدیمی 21 اینچی وصل کنی نوشته ها ناخواناست , تو یه تاپیک دیگم از یه دوستی که میشناسم همون گفت
http://forum.persiantools.com/threads/کنسول-جدید-ایکس-باکس-وان.796049/#post-11884937
آدم تعجب میکنه آخه , مگه میشه کمپانی کنسولی رو با کابل 3 فیش بده بعد 3 فیش خروجیش تو تلویزیونی که 3 فیش ساپورت هست مشکل داشته باشه؟

مانیتورم led مارک lg ه مدل 19en33

در مورد خانا یا ناخانا بودن نظری ندارم چون خودم همیشه با تلویزیون LED بازی کردم و در نتیجه نمیتونم نظر بدم.
از نظر تئوریک باید مشکلی نباشه ولی تا امتحان نشه نمیشه چیزی گفت.
در مورد مانیتورتون هم اگه این باشه باید بگم که تصویرش HD هست نه FULL HD که البته برای XBOX 360 زیاد فرقی نداره به خاطر اینکه رزولوشن اکثر بازیهاش 720p هست که این مانیتور از پسش بر میاد!
بعد یه چیزی برام جالبه این دوستمون اشاره کرده بودن پی اس ویتا رو کپی خور کنید مگه کپی خور شده این کنسول؟؟؟

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
در مورد خانا یا ناخانا بودن نظری ندارم چون خودم همیشه با تلویزیون LED بازی کردم و در نتیجه نمیتونم نظر بدم.
از نظر تئوریک باید مشکلی نباشه ولی تا امتحان نشه نمیشه چیزی گفت.
در مورد مانیتورتون هم اگه این باشه باید بگم که تصویرش HD هست نه FULL HD که البته برای XBOX 360 زیاد فرقی نداره به خاطر اینکه رزولوشن اکثر بازیهاش 720p هست که این مانیتور از پسش بر میاد!
بعد یه چیزی برام جالبه این دوستمون اشاره کرده بودن پی اس ویتا رو کپی خور کنید مگه کپی خور شده این کنسول؟؟؟

منم بخاطر همین موندم , تو پذیرایی یه tv سامسونگ 32 اینچ فول hd هست
اما من تو اتاقم یه tv crt سامسونگ 21 اینچ مدل pland دارم و همین مانیتور البته این مانیتوری که شما لینکشو گذاشتید آخرش -b داره که واسه من نداره
البته گوشه خونه tv crt سامسونگ هم افتاده سال هاست خاموشه از اون سری آخرا که 32 اینچ بود طرح lcd ه پشتش زده 1080i ( کر کنم الکیه بهش نمیاد :D )

آره هک 2 راه داره
1- یه سری هستن اکانت psn هک میکنن میفروشن , مثلا هر اکانت 15 هزار میخری میبنی توش 8 تا بازیه ویتا و ps4 ه دان میکنی بازی میکنی , فقط نباید رمز عوض کنی
حالا یه سری ها هستن تو پشت شهرداری و ........... هر بازی کامل برات میریزن هر بازی 20 هزار تومن
همین کارو برای ویتام میکنن هر بازی 20 هزار میگیرن هر بازی که بخوای برات میریزن
برو حالشو ببر

2- یه روش هک جدید اومده هک کامل کنسوله هوم برو هم نصب میشه ولی هنوز نمیشه باهاش بازی کپی ویتا اجرا کرد اما دسترسی به همه منابع ویتا میده , این هک تازه امروز منتشر شده و به زودی خبر ها خوشی میرسه
http://forum.bazicenter.com/posts/4068296/

البته قبلا قسمت psp این کنسول هک شده بود

mojtaba-x

Registered User
لایک‌ها
55

من الان کنسول PS3م روی نسخه ۴ هست و با توجه به اینکه کپی خور نیست (امکانش هست ولی چون باز میشه و اشنا ندارم ترجیح میدم این کار رو فعلا نکنم) به نسخه ۴٫۸ اپدیت نکنم چیز خاصی رو از دست میدم؟

دوستان کسی در مورد قسمت قرمز شده نظری نداره؟
اگه کسی اپدیت کرده لطفا کمک کنه!
پیشا پیش ممنون!

mojtaba-x

Registered User
لایک‌ها
55
آره هک 2 راه داره
1- یه سری هستن اکانت psn هک میکنن میفروشن , مثلا هر اکانت 15 هزار میخری میبنی توش 8 تا بازیه ویتا و ps4 ه دان میکنی بازی میکنی , فقط نباید رمز عوض کنی
حالا یه سری ها هستن تو پشت شهرداری و ........... هر بازی کامل برات میریزن هر بازی 20 هزار تومن
همین کارو برای ویتام میکنن هر بازی 20 هزار میگیرن هر بازی که بخوای برات میریزن
برو حالشو ببر

2- یه روش هک جدید اومده هک کامل کنسوله هوم برو هم نصب میشه ولی هنوز نمیشه باهاش بازی کپی ویتا اجرا کرد اما دسترسی به همه منابع ویتا میده , این هک تازه امروز منتشر شده و به زودی خبر ها خوشی میرسه
http://forum.bazicenter.com/posts/4068296/

البته قبلا قسمت psp این کنسول هک شده بود
دوستان به نظرتون می ارزه با توجه به اینکه تا حالا psp نداشتم و کمابیش دوس دارم تجربه اش کنم(متاسفانه دانشگاه مدت ۵ سال اجازه هر گونه تفریح اینچنینی رو ازم گرفت) یه ویتا بگیرم و هکش کنم و بازیهای psp رو روش اجرا کنم؟ کیفیتشون خیلی پایین میاد؟ اصلا سازگار هستن باهاش؟
پ.ن: کنسول خانگی پیشنهاد ندید کنسول همراه میخوام!

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
دوستان به نظرتون می ارزه با توجه به اینکه تا حالا psp نداشتم و کمابیش دوس دارم تجربه اش کنم(متاسفانه دانشگاه مدت ۵ سال اجازه هر گونه تفریح اینچنینی رو ازم گرفت) یه ویتا بگیرم و هکش کنم و بازیهای psp رو روش اجرا کنم؟ کیفیتشون خیلی پایین میاد؟ اصلا سازگار هستن باهاش؟
پ.ن: کنسول خانگی پیشنهاد ندید کنسول همراه میخوام!

من با خودم ds و psp میبردم دانشگاه سر کلاس بازی میکردم :general304: وای یادش بخیر چقدر با گوشی میرفتم nimbuzz تو کلاس

ویتا بازیا psp اجرا میکنه , اما ینو در نظر بگیر مثل ویتا مدل وای فایو آکبندش الا 660 هزاره - یه مموری کارت میخواد مثلا 16 گیگش 150 هزاره و ..................

بازیا psp میتونی با شبیه ساز روی گوشی البته میان رده راحت بازی کنی , فقط اگر گوشیت otg ساپورته یه کابل otg بگیر 5 هزار بعد دسته pc وصل کن راحت لذت ببر

خود psp هم بگیری خوبه الان یه psp به فرض psp street که آخین مدله , دست دوم تمیزش + رم و بازی میتونی با 130 تا 150 بخری
بازیا دانلود میکنی یا از دیسک میرزی رو هارد با کابل میریزی رو رم دستگاه تمومه , کلی بازی تاپ و شاخ هم داره

کنسول دستی 3ds ساپورت خوبی داره اما اکثر بازیاش ژاپنیه - ولی 3d بودنش عالیه یعنی بدون عینک بازی ها 3 بعدی هستن
از نظر گرافیکی psp بهتره

mojtaba-x

Registered User
لایک‌ها
55
من با خودم ds و psp میبردم دانشگاه سر کلاس بازی میکردم :general304: وای یادش بخیر چقدر با گوشی میرفتم nimbuzz تو کلاس

ویتا بازیا psp اجرا میکنه , اما ینو در نظر بگیر مثل ویتا مدل وای فایو آکبندش الا 660 هزاره - یه مموری کارت میخواد مثلا 16 گیگش 150 هزاره و ..................

بازیا psp میتونی با شبیه ساز روی گوشی البته میان رده راحت بازی کنی , فقط اگر گوشیت otg ساپورته یه کابل otg بگیر 5 هزار بعد دسته pc وصل کن راحت لذت ببر

خود psp هم بگیری خوبه الان یه psp به فرض psp street که آخین مدله , دست دوم تمیزش + رم و بازی میتونی با 130 تا 150 بخری
بازیا دانلود میکنی یا از دیسک میرزی رو هارد با کابل میریزی رو رم دستگاه تمومه , کلی بازی تاپ و شاخ هم داره

کنسول دستی 3ds ساپورت خوبی داره اما اکثر بازیاش ژاپنیه - ولی 3d بودنش عالیه یعنی بدون عینک بازی ها 3 بعدی هستن
از نظر گرافیکی psp بهتره

خخخخ!
سر قضیه تو کلاس بگم ما فایل صوتی ضبط میکردیم برا هم میفرستادیم یا نرم افزار چت تحت بلوتوث داشتیم و چت میکردیم.
خب درسته ویتا گرونه منم صفر که نمیخوام بخرم و به نظرم اینجوری با یه تیر چند نشون میزنم:
۱- هم خود ویتا رو دارم و بازیهاش
۲- هم psp دارم و بازیهاش
۳- به عنوان دسته به ps3 هم وصل میشه
۴- پسرخالم ps4 داره میشه به اونم وصل کرد(ما دوتا خیلی با هم گیم میزنیم)
3ds رو تا حالا ندیدم ولی psp رو باهاش بازی کردم و ویتا هم همینطور باهاش بازی کردم خیلی خوبه.
درضمن psp street خوب نیست چون وایفای نداره سیمکارت هم که پر یعنی عملا فقط باید بازی کنی باهاش نه نت نه چیز دیگه ای!
گوشیم اندروید نیست!O-o در نتیجه فرضیه گوشی شته شده! بگم ایفون هم نیست! بلک بریه! :)
اگه بی ادبی نشه منتظر نظر باقی دوستان هم باشم.

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
خخخخ!
سر قضیه تو کلاس بگم ما فایل صوتی ضبط میکردیم برا هم میفرستادیم یا نرم افزار چت تحت بلوتوث داشتیم و چت میکردیم.
خب درسته ویتا گرونه منم صفر که نمیخوام بخرم و به نظرم اینجوری با یه تیر چند نشون میزنم:
۱- هم خود ویتا رو دارم و بازیهاش
۲- هم psp دارم و بازیهاش
۳- به عنوان دسته به ps3 هم وصل میشه
۴- پسرخالم ps4 داره میشه به اونم وصل کرد(ما دوتا خیلی با هم گیم میزنیم)
3ds رو تا حالا ندیدم ولی psp رو باهاش بازی کردم و ویتا هم همینطور باهاش بازی کردم خیلی خوبه.
درضمن psp street خوب نیست چون وایفای نداره سیمکارت هم که پر یعنی عملا فقط باید بازی کنی باهاش نه نت نه چیز دیگه ای!
گوشیم اندروید نیست!O-o در نتیجه فرضیه گوشی شته شده! بگم ایفون هم نیست! بلک بریه! :)
اگه بی ادبی نشه منتظر نظر باقی دوستان هم باشم.

خخخخخخخخخ
البته خوب این نظر شخصیه , خود من کنسول بخصوص دستی ( پرتابل ) دست دوم نمیخرم
چون کنسول خونگی تازه ثابته جاش تکون نمیخووره میبنی روش انقدار گرگنما اومده پنجول کشید , چه برسه کنسول دستی که حساسه
کنسول دستی چون تو دسته ضربه بخوره بعدا نسون میده دردسر میشه با تست در محل نشون نمیده , اگر شارژ اولیه درست نشه باتریش خراب میشه کمتر ا میزانی که باید جواب بده میده و به مرور از کار میفته
حالا باتری ویتا از کجا میخوای پیدا کنی؟ خود ویتا بازی کنی تو مدل اولیه حداکثر 2 ساعت جواب میده
اما psp حود 6 ساعت جواب میده

خوب میری یه دسته ps3 دست دوم میخری 50 هزار - لازمه چند صد هزار تومن پول کنسول دستی بدی که بشه دسته همون ps3 ی؟
آنالوگا ویتا حساسن خود کنسولم راحت پر خط و خش میشه

3ds کنسولیه که برای نسل هشته کلا 60 میلیون کنسول فروخته , ویتا شکست خورده کلا 10 میلیونم نفروخته
3ds بدون عینک 3d هست - اما از نظر گرافیکی ضعیفه

psp street آخرین مدله psp ه , یعنی کمتر استفاده شده کم کارکرد تره
کنسول تپلتر شده قشنگ تو دست جا میگیره
بدنه مقاومت خیلی خیلی بیشتر نسبت به سایر مدل ها psp داره ( بخاطر همین اسمشو گذاشتن street یعنی خیابونی )
بدنه مات شده , یعنی براق نیست یعنی خش نمیفته ( اکثر psp ها بخصوص 3000 نگاه کنی دست دومشو زدن پریدگی بدنه کنسول دارن اکثرشون )
دکمه ها پایین کنسول لمسی تر شده

درسته وای فایو نداره چون دیگه psn سال هاست از کار افتاده و در دسترس نیست

دیگه تصمیم باخودته

خود من xbox one میخوام رد کنم برم یه کنسول دیگه بخرم که میخواستم xbox 360 بخرم
2 تا عیب بزرگ xbox one برای من این بود که همش آپدیت داره بازی میخرم بعد 30 گیگ آپدیت داره اونم با اینترنت من با پینگ من 2 تا 3 روز میکشه آپدیت شه
دیشب نصف شب با 3g اشتراک کردم آپدیت از اون بره 4 گیگ زده بود 4 ساعتو 50 دقیقه
بعد بازی هاش گرونه خیلی مثلا کالاف دیوتی بلک آپس 3 برای ps4 الان 120 هزاره برای xbox one بجاش 185 هزاره
بخاطر همین تصمیم گرفتم یه کنسول کپی خور بخرم که بین xbox 360 و wii u مونده بودم ( بنا به راهنمایی که کردن xbox 360 رو تلویزیون crt مشکل داره )
بخاطر همین تصمیم گرفتم wii u بخرم حداقل ساپورت میشه تا 4 سال دیگه

mojtaba-x

Registered User
لایک‌ها
55
خخخخخخخخخ
البته خوب این نظر شخصیه , خود من کنسول بخصوص دستی ( پرتابل ) دست دوم نمیخرم
چون کنسول خونگی تازه ثابته جاش تکون نمیخووره میبنی روش انقدار گرگنما اومده پنجول کشید , چه برسه کنسول دستی که حساسه
کنسول دستی چون تو دسته ضربه بخوره بعدا نسون میده دردسر میشه با تست در محل نشون نمیده , اگر شارژ اولیه درست نشه باتریش خراب میشه کمتر ا میزانی که باید جواب بده میده و به مرور از کار میفته
حالا باتری ویتا از کجا میخوای پیدا کنی؟ خود ویتا بازی کنی تو مدل اولیه حداکثر 2 ساعت جواب میده
اما psp حود 6 ساعت جواب میده
(حقیقتش یه دونه ویتا تو نت پیدا کردم تمیز تمیز بود و امکان مشاهده حضوری هم داره اگه نظرات اوکی باشه میگیرم)
خوب میری یه دسته ps3 دست دوم میخری 50 هزار - لازمه چند صد هزار تومن پول کنسول دستی بدی که بشه دسته همون ps3 ی؟
آنالوگا ویتا حساسن خود کنسولم راحت پر خط و خش میشه
(نه اقا به عنوان دسته دوم نمیخوام بگیرم که! اون مثال از برتری ویتا بود منظور اینکه به نسبت psp بهتره)
حساس بودن انالوگ رو قبول دارم و متاسفانه کاریش نمیشه کرد! :(

3ds کنسولیه که برای نسل هشته کلا 60 میلیون کنسول فروخته , ویتا شکست خورده کلا 10 میلیونم نفروخته
3ds بدون عینک 3d هست - اما از نظر گرافیکی ضعیفه

psp street آخرین مدله psp ه , یعنی کمتر استفاده شده کم کارکرد تره
کنسول تپلتر شده قشنگ تو دست جا میگیره
بدنه مقاومت خیلی خیلی بیشتر نسبت به سایر مدل ها psp داره ( بخاطر همین اسمشو گذاشتن street یعنی خیابونی )
بدنه مات شده , یعنی براق نیست یعنی خش نمیفته ( اکثر psp ها بخصوص 3000 نگاه کنی دست دومشو زدن پریدگی بدنه کنسول دارن اکثرشون )
دکمه ها پایین کنسول لمسی تر شده
درسته وای فایو نداره چون دیگه psn سال هاست از کار افتاده و در دسترس نیست

ببین خب برای من وایفای و سیم کارت یه مزیت بزرگه (الان یه رایتل دارم بیکاره و اگه کنسول بگیرم اونو فعال میکنم و نتشو برای کنسول استفاده میکنم) مورد بعدی که در مورد psp street هست صدای مونو هست که کیفیت پایین تری به نسبت 3000 داره.
خب در مورد مقاوت بیشتر و براق نبودن در نتیجه عدم خش و خط رو کنسول بله حق با شماست. در ضمن من کلا psn نمیرم!(نمیدونم چرا ولی یجورایی از psp Street خوشم نیومد) :p

دیگه تصمیم باخودته

خود من xbox one میخوام رد کنم برم یه کنسول دیگه بخرم که میخواستم xbox 360 بخرم
2 تا عیب بزرگ xbox one برای من این بود که همش آپدیت داره بازی میخرم بعد 30 گیگ آپدیت داره اونم با اینترنت من با پینگ من 2 تا 3 روز میکشه آپدیت شه
دیشب نصف شب با 3g اشتراک کردم آپدیت از اون بره 4 گیگ زده بود 4 ساعتو 50 دقیقه
بعد بازی هاش گرونه خیلی مثلا کالاف دیوتی بلک آپس 3 برای ps4 الان 120 هزاره برای xbox one بجاش 185 هزاره
بخاطر همین تصمیم گرفتم یه کنسول کپی خور بخرم که بین xbox 360 و wii u مونده بودم ( بنا به راهنمایی که کردن xbox 360 رو تلویزیون crt مشکل داره )
بخاطر همین تصمیم گرفتم wii u بخرم حداقل ساپورت میشه تا 4 سال دیگه
یه سری جواب تو نوشته خودت با رنگ قرمز برات نوشتم!(ممنون که مشارکت میکنی)

در مورد خودت یه سوال چرا PS3 نمیخری؟
خوبه ها!
همه بازیهاشم هک شده هست!
قیمتشم با ایکس باکس یکیه!
از wii u هم بهتره!
به نظر من هم تا زمانی که به چشم ندیدی که تصویر Xbox 360 تو تلویزون معمولی مشکل داره قبول نکن!(راستی من یکی از رفیقام Xbox 360 داره و امکان تست با تلویزیون CRT هم داره بهش میگم تست کنه! خیلی کم حافظه شدم همون دفع اول که گفتی باید این یادم میومد که نیومد! نتیجه رو بهت میگم)

دوستان یه سوال:
این قضیه PS3Xport چیه؟
میگه باهاش میشه فریمور های بالا تر از ۳٫۵۵ رو کپی خورد کرد؟
کسی اطلاعی داره؟ تا حالا کسی انجام داده و موفق بوده؟

nasimparsi

Registered User
لایک‌ها
124
دوستان گرامی لطفا درباره ی خرید کنسول بازی من رو راهنمایی کنید

بنده تا کنون کنسول بازی نداشتم. ولی اهل بازی بودن و همشه با رایانه بازی می کردم. این بار قصد دارم کنسول بازی خریداری کنم و در این زمینه تجربه ای ندارم. لطفا اگر می ش بگین بهترین گزینه برای من چیه؟

با توجه به قیمت بسیار پایین تر پلی استیشن 3 نسبت به پلی استیشن 4 برام خیلی بهتره که PS3 بخرم. ولی تنها ضعفی که داره و من شنیدم اینه که برای نمونه توی بازی های فوتبال بازی های جدید براش ارائه نمی شه. یعنی باید مثلا PES2016 رو بازی کنم که مشخصا دیگه بازیکن های جدید و جا به جایی ها توش وجود نداره و .. ( نمی شه این ضعف رو یه جوری حل کرد ؟ )

برای آنلاین بازی کردن فوتبال باید حتما پلی استیشن 4 بخرم؟ بازی ها و سریالش ( برای نمونه برای بازی فوتبال ) چقدر می شه؟

می خواستم اگر بشه بازی هایی که توی حرکت وجود داره رو هم انجام بدم. انواع بازی ها. برای این مورد باید موو پلی استیشن رو بخرم؟ چه چیزهایی باید در کنار پلی استیشن 3 خریداری کنم؟

لطفا برای کسی که تا حالا تنها با بازی کردن پشت رایانه آشنایی داشته نکته ای اگر وجود داره بگین

+

آیا پلی استیشن 3 نو هم پیدا می شه؟ اگر پیدا نمی شه پلی استیشن دسته دوم رو از کجا بخرم بهتره و چه نوعیش رو باید بخرم که کم نیاره و ... ؟

با سپاس پیشاپیش

Last edited:

nasimparsi

Registered User
لایک‌ها
124
سلام.
یه پیشنهاد برای دوستانی که میخوان کنسول بخرن:
صبر کنید تا هردو کنسول میان نسل سونی و مایکروسافت بیان بیرون تا هم بازه انتخاب بیشتر داشته باشین و هم ورژن های قبلی این دو کنسول با افت قیمت شدیدی مواجه میشن که اگر از نظر بودجه محدودیت دارید این گزینه بسیار به نفعتون خواهد بود.
درضمن این موضوع هم دقت کنید در حال حاضر کدامیک از نسل های قبلی این کنسول‌ها رو دارید و از کدام گروه بازیهای انحصاری خوشتون میاد کنسول مربوطه رو خریداری کنید.
مورد بعدی هم اینه که اگه نسل قبل رو ندارید و یا نسول های خیلی قدیمی رو دارید باز هم بهتره صبر کنید چون هم انتخاب ها بیشتر میشه هم قیمت ها پایین میاد.
در مورد خرید کنسول های جدید هم عجله نکنید چون به محض ورود به بازار قیمتشون حبابی خواهد بود و بعد از ۲ هفته به شدت افت میکنه(اصطلاحا تبش به عرق سرد میشینه)
امید وارم مفید باشه.

چه زمانی این مدل هایی که می گین قرار هست به بازار بیاد و قیمت های قدیمی ها افت کنه؟

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
چه زمانی این مدل هایی که می گین قرار هست به بازار بیاد و قیمت های قدیمی ها افت کنه؟

همین الانشم افت کردن , مثلا ایکس باکس وان ریجن پال با ظرفیت 1 ترابایت از 1.200 بود
الان همون شده 1.50 تازه آشنا داشته باشی 950 هم میتونی بگیری

nasimparsi

Registered User
لایک‌ها
124
همین الانشم افت کردن , مثلا ایکس باکس وان ریجن پال با ظرفیت 1 ترابایت از 1.200 بود
الان همون شده 1.50 تازه آشنا داشته باشی 950 هم میتونی بگیری
ببخشید چند تا پرسش داشتم

1- با این قیمت که می گین حدود 1 میلیون جایی سراغ دارید که بشه خرید؟ ( یا اینکه باید صبر کنم تا قیمت ها تا این اندازه افت کنه ؟ )

2- آیا با این دستگاه می شه فوتبال ها رو آنلاین بازی کرد؟ پینگ من حدود 160 هست

3- برای بازی آنلاین فوتبال باید چقدر هزینه کنم؟ سی دی باید بخرم یا راه های ارزون تری هم هست؟ ( مثلا سی دی پی ای اس 2017 چنده و ...)

4- دستگاه کینکت رو اگر بخوام همراه با ایکس باکس بخرم چقدر هست قیمتش؟

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
ببخشید چند تا پرسش داشتم

1- با این قیمت که می گین حدود 1 میلیون جایی سراغ دارید که بشه خرید؟ ( یا اینکه باید صبر کنم تا قیمت ها تا این اندازه افت کنه ؟ )

2- آیا با این دستگاه می شه فوتبال ها رو آنلاین بازی کرد؟ پینگ من حدود 160 هست

3- برای بازی آنلاین فوتبال باید چقدر هزینه کنم؟ سی دی باید بخرم یا راه های ارزون تری هم هست؟ ( مثلا سی دی پی ای اس 2017 چنده و ...)

4- دستگاه کینکت رو اگر بخوام همراه با ایکس باکس بخرم چقدر هست قیمتش؟

1- الان توهمین فروم و فروشگاه dc میشه با قیمت 1.050 خرید , چنتا مغازه تو پشت شهرداری هم پرسیدم همین قیمت بود
قبلا هم مثلا تا 1 ماه و خورده ای پیش ps4 اصلا زیر 1.370 نبود و از 1.370 به بالا بودن اما الان همونا رو میشه با 1.200 خرید
منتظر بمونی ظرفیت ها دیگه xbox one s بیاد ( الان ظرفیت 2 ترابایت لانچ شده ) و وایسی ps4 neo بیاد قیمت ها خیلی بیشتر افت میکنه

2- حتی با xbox original و ps2 که برای نسل شش ( سال 2000 تا 2005 عمر نسل شش بود ) بودن هم میشد آنلاین بازی کرد چه برسه به ps4 و xbox one که نسل هشتی هستن

3- بسته به هر کنسول متفاوته , البته بازی ها xbox one کمی گرونتر هستن
میتونید کد دانلود بخرید , هر بازی بخواید مثلا به فرض بسته بازی میدن 40 هزار - کد میزندی بازی دان میکنید بازی می کنید

باندل کینکت یکمی گرونتر از پک بدون کینکت هست , اگر اشتباه نکنم تو همین فروم یکی این کنسول باندل کینکت + یه کد دانلود بازی این دوربین گذاشته 1.350

mojtaba-x

Registered User
لایک‌ها
55
دوستان گرامی لطفا درباره ی خرید کنسول بازی من رو راهنمایی کنید

بنده تا کنون کنسول بازی نداشتم. ولی اهل بازی بودن و همشه با رایانه بازی می کردم. این بار قصد دارم کنسول بازی خریداری کنم و در این زمینه تجربه ای ندارم. لطفا اگر می ش بگین بهترین گزینه برای من چیه؟

با توجه به قیمت بسیار پایین تر پلی استیشن 3 نسبت به پلی استیشن 4 برام خیلی بهتره که PS3 بخرم. ولی تنها ضعفی که داره و من شنیدم اینه که برای نمونه توی بازی های فوتبال بازی های جدید براش ارائه نمی شه. یعنی باید مثلا PES2016 رو بازی کنم که مشخصا دیگه بازیکن های جدید و جا به جایی ها توش وجود نداره و .. ( نمی شه این ضعف رو یه جوری حل کرد ؟ )

برای آنلاین بازی کردن فوتبال باید حتما پلی استیشن 4 بخرم؟ بازی ها و سریالش ( برای نمونه برای بازی فوتبال ) چقدر می شه؟

می خواستم اگر بشه بازی هایی که توی حرکت وجود داره رو هم انجام بدم. انواع بازی ها. برای این مورد باید موو پلی استیشن رو بخرم؟ چه چیزهایی باید در کنار پلی استیشن 3 خریداری کنم؟

لطفا برای کسی که تا حالا تنها با بازی کردن پشت رایانه آشنایی داشته نکته ای اگر وجود داره بگین

+

آیا پلی استیشن 3 نو هم پیدا می شه؟ اگر پیدا نمی شه پلی استیشن دسته دوم رو از کجا بخرم بهتره و چه نوعیش رو باید بخرم که کم نیاره و ... ؟

با سپاس پیشاپیش

سلام.
خب در مورد اینکه PS3 بخرید یا PS4 بیشترش به خودتون بستگی داره چون این شما هستید که باید بازی کنید یعنی باید بین کمی گرونتر بودن ولی ساپورت بیشتر PS4 و کمی ارزونتر بودن ولی ساپورت کمتر PS3 یکییشون رو انتخاب کنید. من اهل فوتبال نیستم ولی فک کنم با اپدیت هایی که ارائه میشه ممکنه تغییرات جدید هم توی بازی اضافه بشه.
برای انلاین بازی کردن همونجور که دوست خوبمون اقا احسان گفت اجباری به داشتن PS4 نیست ولی این رو در نظر بگیرید که عنوان های بیشتری برای انلاین بازی کردن با PS4 وجود داره. برای قیمت بازیها هم یه چرخ تو همین فروم بزنید راحت دستتون میاد!
برای بازیهای حرکتی شما به دوربین پلی استیشن (حلا یا برای PS2 یا PS3 یا PS4) نیاز دارید + دسته های موو! حدود قیمتی هم فک کنم مجموعه این ها ۲۰۰ تومن اضافه تر باشه شاید هم کمتر شاید هم بیشتر.(دنبالش نبودم تا قیمتش دستم باشه)
در مورد وسایل جانبی کنسول هم بهتر اول سرچ کنید ببینید کدوم ها بدردتون میخوره بعد بگیرید مثلا پایه عمودی نگه دارنده دارن یا همین مجموعه موو یا ................
فک نکنم PS3 صفر پیدا بشه شاید از سری سوپر اسلیم گیرت بیاد که باید اورجینال بازی کنی باهاشون(۲ سری فت(اولین سری تولیدی) واسلیم (دومین سرس تولیدی و اولین سری اصلاح شده) قابلیت کپی خور شدن دارن و با قیمت هایی حدود ۵۰۰ تا ۷۰۰ به راحتی با توجه به سایز هارد داخل و غیره میشه خریدشون) من پیشنهادم سری اسلیم هست چون هم ایرادات سری فت رو نداره و مثل سری سوپر اسلیم مجبور به اورجینال بازی کردن نیستی!

افت قیمت XBox همین الان باید اتفاق افتاده باشه! چون نسخه XBox One S لانچ شده که از نظر سایز حدود ۴۰ درصد کوچیکتر از نسخه معمولیش هست. سخت افزار تغییری نیافته(البته هنوز در این مورد اطلاع دقیقی نیست) در مورد PS4 neo هم باید بگم که تو شهریور ماه احتمالا میانه (۱۳−۱۸) لانچ میشه به همراه VR سونی که اون موقع هم قیمت PS4 کم میشه و باید بگم که تفاوت تو تجربه بازی با PS4 معمولی و PS4 neo طبق ادعای سونی وجود نخواهد داشت(یعنی بازیسازها نمیتونن یه نسخه انحصاری برای NEO بدن چون سونی جلوشونو میگیره)

nasimparsi

Registered User
لایک‌ها
124
دوستان اینکه تابستون به پایان برسه و مدارس و دبستان ها و .. آغاز بشه می تونه روی کاهش قیمت کنسول ها تاثیری بزاره و بهتر نیست تا اون زمان کمی شکیبایی کنیم؟

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
دوستان اینکه تابستون به پایان برسه و مدارس و دبستان ها و .. آغاز بشه می تونه روی کاهش قیمت کنسول ها تاثیری بزاره و بهتر نیست تا اون زمان کمی شکیبایی کنیم؟

هم بله , هم خیر
معمولا موقع نزدیک شدن به مهر قیمت ها افت میکنه
اما در حال حاظر چون کنسول ها میان نسلی بعضی اومدن بعضی میخوان بیان همین الان افت قیمت کردن

یه مثال میزنم الان دلار 3600 تومنه - یه کنسول مثل xbox one ( سری عادی ) به فرض حدد 400 دلار بود
خوب شما حتی اگ کنسول 300 دلار حساب کنی ضربدر 3600 تومن میشه 1.080 + تازه هزینه شیپ - گمرکی و هزینه ارسال محموله هم روش جدا حساب کن
اما همین الان xbox one دارن با 1 تا 1.050 دارن میفروشن
یعنی دیگه از این کمتر نمیشه

ypg27tg9rksui1682ayb.jpg

بالا