برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی و مشاوره برای خرید کنسول

nasimparsi

Registered User
لایک‌ها
124
دوستان من امروز توی شیراز قیمت PS4 به صورت همکار رو گرفتم این رو به من گفتن آیا قیمتشون خوبه یا اینکه از بازارچه بخرم بهتره؟

پلی استیشن 4 با هارد 1 ترابایت بدون هیچ بازی کپی شده ای 1180
پلی استیشن 4 با هارد 1 ترابایت با 10 بازی کپی شده 1550

---
این بازی ها منظورشون چیه؟ این بازی هایی که روی هارد می ریزن و برای هر کدوم 38 هزار تومان می گیرن چی هستند و آیا می شه آنلاین بازیشون کرد یا اینکه خیر فقط می ریزن روی هارد دستگاه و ...

این قیمت ها چطور هستند؟ لطفا راهنمایی کنید

با سپاس

Last edited:

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
دوستان من امروز توی شیراز قیمت PS4 به صورت همکار رو گرفتم این رو به من گفتن آیا قیمتشون خوبه یا اینکه از بازارچه بخرم بهتره؟

پلی استیشن 4 با هارد 1 ترابایت بدون هیچ بازی کپی شده ای 1180
پلی استیشن 4 با هارد 1 ترابایت با 10 بازی کپی شده 1550

---
این بازی ها منظورشون چیه؟ این بازی هایی که روی هارد می ریزن و برای هر کدوم 38 هزار تومان می گیرن چی هستند و آیا می شه آنلاین بازیشون کرد یا اینکه خیر فقط می ریزن روی هارد دستگاه و ...

این قیمت ها چطور هستند؟ لطفا راهنمایی کنید

با سپاس

قیمت ها رو میتونی با اینجا چک کنی
http://forum.persiantools.com/threa...بازی-با-قیمت-ویژه.786373/page-8#post-11915640

اینا اکانت ها هک شده هستن - برای یه بدبختی هک میکنن طرف مثلا تو اکانتش 4 تا بازی ps4 داره
اینا همون اکانت رو کنسول شما میزنن - هر 4 بازی میزنن دانلود شه رو کنسولت و بای ها میتونی راحت بازی کنی - اما نباید رمزشو عوض کنی
هر بازی هم اینجا 15 هزار تا 20 هزار میگیرن دونه ای

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
با اینکه کنسول ها رو از نسل اول شروع کردم تا به نسل هشت رسیدم و با این بالا خیلی بازی ها کنسول ها متفاوت همیشه تجربه کردم
اما کنسول ها جدیدم با بهترین گرافیک ها هیچکدوم جا PS1 برام نگرفتن
بهترین لذت و بیشترین لذت ازش بردم

e1fmm38j0tmiaftjn5x2.jpg

hadi0680

Registered User
لایک‌ها
19
با عرض سلام
چن تا سوال دارم
چند مدل ایکس باکس داریم ؟ بهترین مدلش کدومه ؟ تفاوت ایکس باکسها تو چیه؟
هارد ایکس باکس ها چه کارایی داره و ....
خلاصه یسری اطلاعات کامل میخام در مورد ایکس باکس
ریجن که میگن چیه اصلا و .....
بازیهاشو میریزن رو هارد یا اینکه باید بخری

nasimparsi

Registered User
لایک‌ها
124
1- دوستان امکان پایین اومدن قیمت پلی استیشن 4 چقدر هست؟ چون مدرسه ها آغاز شده و گویا مدل هایی جدید پلی استیشن 4 هم در راه هست
2- لطفا اگر می شه بگین چه تلویزیونی برای پلی استیشن 4 خوب هست؟ مثلا با حدود 2 میلیون چه تلویزیونی مناسب هست؟

با سپاس

Benyaminj

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
1- دوستان امکان پایین اومدن قیمت پلی استیشن 4 چقدر هست؟ چون مدرسه ها آغاز شده و گویا مدل هایی جدید پلی استیشن 4 هم در راه هست
2- لطفا اگر می شه بگین چه تلویزیونی برای پلی استیشن 4 خوب هست؟ مثلا با حدود 2 میلیون چه تلویزیونی مناسب هست؟

با سپاس
احتمال پایین امدن قیمت PS4 های قدیمی بعد از امدن مدل PRO هست...ولی بعد از امدن PRO اصلا منتظر پایین امدن این مدل نباشد و قیمتش مطمئنا تا چند وقت خیلی بیشتر از حد معمول هست ولی توصیه من به شما خرید PRO هست..
برای خرید TV هم اگر تلویزیون شما قابلیت HDR داشته باشه که واقعا عالیه..همونطور که می دونید قرار بازی های جدید و تعدادی از بازی های قدیمی با قابلیت HDR عرضه بشن که تصویر گرافیکی شما بسیار زیباتر خواهد بود که البته این مستلزم داشتن TV با قابلیت HDR هست.

یه تلویزیون LG چند وقت پیش تو نت دیدم که قیمتش حول حوش 3 تومن بود که قابلیت HDR هم داشت...در واقع ارزون ترین تلویزیون HDR بود...باید بگردم پیدا کنم بزارم مدلشو...البته من از نزدیک ندیدم این تلویزیون رو ولی مشخصاتش خوب بود.

nasimparsi

Registered User
لایک‌ها
124
احتمال پایین امدن قیمت PS4 های قدیمی بعد از امدن مدل PRO هست...ولی بعد از امدن PRO اصلا منتظر پایین امدن این مدل نباشد و قیمتش مطمئنا تا چند وقت خیلی بیشتر از حد معمول هست ولی توصیه من به شما خرید PRO هست..
برای خرید TV هم اگر تلویزیون شما قابلیت HDR داشته باشه که واقعا عالیه..همونطور که می دونید قرار بازی های جدید و تعدادی از بازی های قدیمی با قابلیت HDR عرضه بشن که تصویر گرافیکی شما بسیار زیباتر خواهد بود که البته این مستلزم داشتن TV با قابلیت HDR هست.

یه تلویزیون LG چند وقت پیش تو نت دیدم که قیمتش حول حوش 3 تومن بود که قابلیت HDR هم داشت...در واقع ارزون ترین تلویزیون HDR بود...باید بگردم پیدا کنم بزارم مدلشو...البته من از نزدیک ندیدم این تلویزیون رو ولی مشخصاتش خوب بود.

ببخشید این مدل pro چه زمانی به بازار میاد تا شاهد افت قیمت های پلی استیشن های قدیمی باشیم؟ من قصد دارم همون پلی استیشن 4 قدیمی رو بخرم. برای همون پلی استیشن های قدیم همین تلویزیون های LCD و LED معمولی جواب می ده و مشکلی وجود نداره؟

Benyaminj

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
مدل pro قرار هست 20 ابان عرضه جهانی بشه...اگر قصد خرید مدل قدیمی دارید هیچ محدودیتی ندارید و باری های جدید هم براش میاد...یعنی بازی انحصاری نخواهد داشت pro که روی این بیاد و روی قدیمی ها نیاد..فقط pro گرافیک و فریم بیشتری رو بازی های میده به شما....تولیزیون های lcd , led هم هیچ مشکلی با مدل های قدیمی ps4 ندارن.

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
کنسول ps2 یه کنسول فراموش نشدنیه

هم تنوع بازییش تو هر سبک بازی انقدر خوب و کامله که واقعا یه گیمر از بازیاش لذت میبره
هم تعداد بازیاش زیاده و گستره زمانی 13 سال بازی تو کارنامه اش داره ( کنسول ps2 از سال 2000 تا 2013 تولید شد )
از نظر طراحیم واقعا زیباست
لوازمش مفته , یه دسته ps2 میشه با 12 تا 15 هزار تومن خرید
بازیا ps1 هم اجرا میکنه

خود ps2 یه dvd player هم هست راحت میتونید موزیک و فیلم ها روی دیسک cd و dvd اجرا کنید

با روش کپی خور فلشی میشه هم بعضی بازی رو از روی فلش اجرا کرد , هم با اجرا شبیه ساز بازیا ps1 و sega و .......... از روی فلش اجرا کرد

این همه مزیت + قیمت پایین کنسول = الان مثلا یه ps2 تمیز میشه با 150 هزار تومان خرید

zwazutzyjqmu0uiulflq.jpg

sajad-tnt

Registered User
لایک‌ها
5,011
کنسول ps2 یه کنسول فراموش نشدنیه

هم تنوع بازییش تو هر سبک بازی انقدر خوب و کامله که واقعا یه گیمر از بازیاش لذت میبره
هم تعداد بازیاش زیاده و گستره زمانی 13 سال بازی تو کارنامه اش داره ( کنسول ps2 از سال 2000 تا 2013 تولید شد )
از نظر طراحیم واقعا زیباست
لوازمش مفته , یه دسته ps2 میشه با 12 تا 15 هزار تومن خرید
بازیا ps1 هم اجرا میکنه

خود ps2 یه dvd player هم هست راحت میتونید موزیک و فیلم ها روی دیسک cd و dvd اجرا کنید

با روش کپی خور فلشی میشه هم بعضی بازی رو از روی فلش اجرا کرد , هم با اجرا شبیه ساز بازیا ps1 و sega و .......... از روی فلش اجرا کرد

این همه مزیت + قیمت پایین کنسول = الان مثلا یه ps2 تمیز میشه با 150 هزار تومان خرید

zwazutzyjqmu0uiulflq.jpg
دادا همه ی ps2 ها قابلیت اجرا از روی فلش رو دارن؟

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509

ra_ahmadi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
اقا من زياد اهل بازي نيستم شايد ماهي يك يا 2 بار ميخوام يه كنسولي بخرم كه واسش بازيهاي سبك هم باشه چي بحرم؟

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
اقا من زياد اهل بازي نيستم شايد ماهي يك يا 2 بار ميخوام يه كنسولي بخرم كه واسش بازيهاي سبك هم باشه چي بحرم؟

بهترین پیشنهاد من wii ه
هم قیمتش پایینه مثلا با 200 تا 300 هزار میتونی تمیزشو بخری
کلاملا کپی خور شده بازا رو با فلش میتونی بازی کنی
کلی بازی تاپ داره

mojtaba-x

Registered User
لایک‌ها
55
سلام
جریان این PS1های نو و اکبندی که ریخته تو بازار چیه؟؟؟(مطمئنم که نو و اک نیستن و فروشنده محترم در حال ............ هست فقط موندم کسیم پیدا میشه خر بشه و با اون قیمت های نجومی بخردشون؟)
دوستان ویتا اوضاعش چطوره؟ هک دائم شده(nenkuku بود هرچی بود درست حسابی هست؟)
و اینکه یه ویتاست برای یکی از اشنایان و سوکت شارژش خراب شده از نمونه های فت و با سیم کارت هست میخواست ردش کنه گفتم بده من ارزش داره تعمیرش کنم؟

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
سلام
جریان این PS1های نو و اکبندی که ریخته تو بازار چیه؟؟؟(مطمئنم که نو و اک نیستن و فروشنده محترم در حال ............ هست فقط موندم کسیم پیدا میشه خر بشه و با اون قیمت های نجومی بخردشون؟)
دوستان ویتا اوضاعش چطوره؟ هک دائم شده(nenkuku بود هرچی بود درست حسابی هست؟)
و اینکه یه ویتاست برای یکی از اشنایان و سوکت شارژش خراب شده از نمونه های فت و با سیم کارت هست میخواست ردش کنه گفتم بده من ارزش داره تعمیرش کنم؟

شما با ریفر آشنا هستی؟
ریفر یعنی جنس مروع میشه به کمپانی - کمپانی دوباره بسته بندی میکنه میفرسته تو بازار با قیمت ارزونتر
رفرش یعنی گوشی نقص فنی داشته برگشت میخوره شرکست تعمیر میشه دوبار بسته بندی میشه با قیمتی بسیار ارزونتر بر میگرده تو بازار

تو ایران کنسول ها منفجر شده رو میخرن - بدنه تولیدی داخل برای کنسول میخرن - بدنه قدیمی در میارن جدید میزارن - لنزشم مشکل داشته باشه لنزشم یه درجه 3 نو میندازن روش - جعبه چاپ شده تولید داخل میزارن به اسم آکبند میکنن تو پاچه مرد
الان ps1 - ps2 - xbox 360 - nintendo ds این کارو میکنن

مثل ps2 خودشو 50 تا 100 میخرن - اونم برق مستقیم اکثرا چون سری آداپتوری معلوم میشه دست دومه
یه بدنه ps2 نو که الان 20 هزار تومنه روش میندازن - لنز درجه 3 نو هم 14 هزاره - جعبه ps2 هم 2 هزار تومن = بعد به اسم آکبند به مردم بی خبر میدن 400 هزار تومن

ra_ahmadi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
بهترین پیشنهاد من wii ه
هم قیمتش پایینه مثلا با 200 تا 300 هزار میتونی تمیزشو بخری
کلاملا کپی خور شده بازا رو با فلش میتونی بازی کنی
کلی بازی تاپ داره

يكمي مشخصات دقيقتر يا لينكي ميدي؟
چه مدلي ؟
از كجا ميشه خريد؟

mojtaba-x

Registered User
لایک‌ها
55
شما با ریفر آشنا هستی؟
ریفر یعنی جنس مروع میشه به کمپانی - کمپانی دوباره بسته بندی میکنه میفرسته تو بازار با قیمت ارزونتر
رفرش یعنی گوشی نقص فنی داشته برگشت میخوره شرکست تعمیر میشه دوبار بسته بندی میشه با قیمتی بسیار ارزونتر بر میگرده تو بازار

تو ایران کنسول ها منفجر شده رو میخرن - بدنه تولیدی داخل برای کنسول میخرن - بدنه قدیمی در میارن جدید میزارن - لنزشم مشکل داشته باشه لنزشم یه درجه 3 نو میندازن روش - جعبه چاپ شده تولید داخل میزارن به اسم آکبند میکنن تو پاچه مرد
الان ps1 - ps2 - xbox 360 - nintendo ds این کارو میکنن

مثل ps2 خودشو 50 تا 100 میخرن - اونم برق مستقیم اکثرا چون سری آداپتوری معلوم میشه دست دومه
یه بدنه ps2 نو که الان 20 هزار تومنه روش میندازن - لنز درجه 3 نو هم 14 هزاره - جعبه ps2 هم 2 هزار تومن = بعد به اسم آکبند به مردم بی خبر میدن 400 هزار تومن

داداشم ریفر فرق داره!(فقط برای مدلی که هنوز تولید داشته باشه ریفر انجام میشه نه کنسولی که ۱۲−۱۳ سال پیش تولیدش متوقف شده)
همونا هم ادم زرنگ باشه میتونه بفهمه ریفر هستن!
درضمن کسی میدونه من از کجا میتونم یه دونه از این جعبه های PS1 پیدا کنم متاسفانه بر اثر بی دقتی دیدم جعبه خودش نم گرفته و تقریبا نابود شده:(:general208::general602:

prn

Registered User
لایک‌ها
2,757
دوستان خبری از هک ps4 نشد ،تو وب یه چیزایی نوشتن !!!

mojtaba-x

Registered User
لایک‌ها
55
دوستان خبری از هک ps4 نشد ،تو وب یه چیزایی نوشتن !!!

نه!
فعلا فقط همون ۱٫۴۶ که میشد لینوکس نصب کرد + ظاهرا استیم هم تونستن روش اجرا کنن(فک کنم رو سیستم عامل خودش بود)

ghazale.kz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
27
سلام...اطلاع دارید که این گارنتی های پلی استیشن 4 کارایی داره؟ بیمه ایران چطور؟

بالا