برگزیده های پرشین تولز

روانشناسی یک انتخاب:چرا می خواید نوت بوک بخرید؟

لپ تاپ شما چقدر از انتظاراتتون رو برآورده کرده؟

• Total voters
    70

electronic

Registered User
لایک‌ها
75
به نقل از Electronics Art :
راستی امکانات و کاربردهای PPC همون هایی بود که تو پست های قبلی گفته شد دیگه
پس نمیتونیم برنامه نویسی و شبیه سازی و اینا بکنیم :(
یه چیز دیگه هم اینه که پیمان جان کامپیوتر دانشگاه همیشه تو دسترس نیست خودت میدونی چی میگم :(

راستی رنج الترا پرتابل چه جوریاست از نظر قیمت و اینا ؟ ;)
راستش دقیق نمی دونم چه برنامه هایی رو میشه روش نصب کرد.
ببین الترا پرتابل هم حداکثر دیگه 1.7 یا فوقش یک و نیم کیلو گرمه اونم به احتمال زیاد بالای 2 و نیم کرور قیمتش باشه.
اما من تجربه کردم یک کیلو و نیم و کتاب مدار نیلسون رو نمیشه حمل و نقل کرد.پدر شونه های آدم درمیاد.
یادمه گفتی یه جا دور از خونه دانشجویی و اینا من خودمم اینجوریم و ترجیح می دوم یه PPc و یه دسکتاپ دیگه بگیرم تا هم تو مبدا و مقصد و هم بین راه کامپیوتر پیشم باشه.
بعدشم عزیزم رو چمن دانشگاه شبیه سازی می خوای چیکار :( منم این تصورات رو داشتم دیگه سرم به سنگ خورد.باور کن عملی نیست.بیا این لپتاپ منو یه هفته بگیر دستت اگه خودت نیاوردی پسش ندادی هر چی بگی قبول.

گشتم نبود نگرد نیست.

Electronics Art

کاربر فعال برق و الکترونیک
کاربر فعال
لایک‌ها
18
به نقل از electronic :
اما من تجربه کردم یک کیلو و نیم و کتاب مدار نیلسون رو نمیشه حمل و نقل کرد.پدر شونه های آدم درمیاد.

او اوه این بد مسبو اصلاً نمیشه کاریش کرد :(
اگه الکترونیک سدرا هم همراهش باشه دیگه واویلاست :(

electronic

Registered User
لایک‌ها
75
او اوه این بد مسبو اصلاً نمیشه کاریش کرد :(
اگه الکترونیک سدرا هم همراهش باشه دیگه واویلاست :(
درد منم همینه وگرنه لپتاپ به این خوبی عین ساعت کار می کنه مرض ندارم که بهش گیر بدم.

Electronics Art

کاربر فعال برق و الکترونیک
کاربر فعال
لایک‌ها
18
به نقل از electronic :
اینو ببین صابر جان با نصف قیمت یه لپتاپ معمولی اینهمه امکانات داره اونم با یه وزن باور نکردنی.جدا که عاشقش شدم.
http://www.mobilefun.co.uk/product/4596.htm

ppc ها رو از ایران از کجا میشه تهیه کرد سایتی چیزی ندارن ؟ ;)

راستی مطالعه ایبوک با اینا چه جوریاست ؟ منظورم از صفحه نمایشش هست ؟ ;)

electronic

Registered User
لایک‌ها
75
ppc ها رو از ایران از کجا میشه تهیه کرد سایتی چیزی ندارن ؟ ;)

راستی مطالعه ایبوک با اینا چه جوریاست ؟ منظورم از صفحه نمایشش هست ؟ ;)
سایت که ندیدم اما تو بازار هست.من خودم باهاشون کار نکردم اما صفحه نمایشش وضوح خوبی باید داشته باشه چون تو خیلی ار مدلها media player هم دارن.

hwt

کاربر قدیمی پرشین تولز*مدیر سخت افزار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
به نقل از electronic :
کاشکی یه نظر سنجی هم می ذاشتم.
ميتوني بري روي امكانات بيشتر و add poll رو بزني

mahdi206

Registered User
لایک‌ها
5
خب من هم يه خورده با عجله لپتاپ خريدم اما با توجه به اينكه ميدونستم واسه چي ميخوام تا حالا خيلي ازش راضي بودم.
شايد قديمي بودن سيستم desktop خونه يكي از دلايل راضي بودن من شده! به هر حال آپگريد اون يه چيزي حدود 300 تومن خرج دستم مينداخت كه با 800 تومن يه لپتاپ نسبتا مناسب گيرم اومد و تازه desktop رو هم هنوز دارم!
البته اين قضيه وزن يه خورده اذيت مي كنه (سر جمع حدود 3 كيلو) اما با توجه به نوع استفاده اي كه من ازش دارم تا حالا اذيتم نكرده. استفاده من اينطوري نيست كه هميشه دستم باشه.
اون قضيه پز اجتماعي هم كه آقا اسفنديار گفتن به هر حال موثره!:D ولي خب به مرور زمان اون هم كم كم اثرش رو از دست ميده.

electronic

Registered User
لایک‌ها
75
من که دیدم بفروشمش 300 تومن ضرر رو شاخشه! (مردا یه قرون تخفیف نمی دن با 300 400 تا ضرر هم بر می دارن!:()
اینه که برآن شدم تا با این پول یه وسیله ی نقلیه تهیه کنم.

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
Note برداشتن با قلم.
و با دست خط. مثلا جایی که می خوام آدرس بنویسم از همون برنامه Note خودش استفاده می کنم.
هم صدا می تونی توش بگذاری هم می نویسی یا می کشی دیگه ! محدودیت هم نداره. برای Note های کوچیک جالب و بدرد بخوره.

Pda

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خب ! پيمان جان (البته روي سخنم با همه هم هستش) . فكر مي كنم ديد آرماني از PDA داشته باشي. البته قصد جسارت ندارم ولي فكر مي كنم ايده آل نبايد فكر كرد به موضوع .

شخصا چون مدتهاست دارم با اين دستگاهها سر و كله مي زنم اينها رو مي نويسم . خب ! شكي توي اين نيست كه اصلا Laptop و PDA قابل مقايسه با هم نيستند . نوع سيستم عامل . وزن . امكانات و خيلي چيزهاي ديگه كاربراي اين دو تا دستگاه رو از هم جدا كرده .
من اون زماني كه اين دستگاه رو خريدم پيش خودم گفتم كه با اين دستگاه آهنگ گوش مي كنم . ايبوك مي خونم و خيلي كارهاي ديگه انجام ميدم . دنبال دستگاهي بودم كه مثلا CF رو ساپورت كنه چون مي گفتم بايد بتونم با دوربينم عكس بگيرم و بعد كارت رو در بيارم وعكسها و فيلمها رو توي PPC ببينم . اما واقعا فكر نمي كنم توي اين چند سالي كه دارم كار مي كنم ، 10 بار شده باشه كه از اين قابليت استفاده كرده باشم . اصلا به دنبال فارسي نبودم و نيازي هم نداشتم كه فارسي بنويسم . دستگاهي رو انتخاب كردم كه اصلا موبايل نبود و صرفا PocketPC بود .

اما الان ! واقعا خيلي كم پيش مي آد كه من توي خيابون باشم و چيزي گوش كنم . واقعا خيلي كم پيش مي آد كه من با اين دستگاه ايبوك بخونم . هر چند كه ايبوك خون هستم .
چي مي خوام بگم ؟ اينكه خواسته ها كاملا معقولانه بايد مشخص بشن . شما رشتتون برقه و قاعدتا سر و كار با ماشين حساب داري . ميشه كاري كرد كه بري يه PPC بخري. اين رو ببين ؟ http://www.spacetimemobile.com/ . ماشين حسابي كه قابل مقايسه با حتي پيش رفته ترين دستگاههاي ماشين حساب دنيا نيست . SpaceTime 1.9 . به شخصه به جاي اينكه برم و يه ماشين حساب 200 هزار تومي بخرم ، صرفا از اين ماشين حساب استفاده مي كنم. مي توني امكاناتش رو ببيني.

خب ! اين يه نمونه هستش فقط . كارهاي ديگه اي كه باهاش انجام مي دم همون دفترچه يادداشته . من با PhatPAD هم نقاشي (مثل بچه ها) مي كنم . هم به جاي كاغد مصرف كردن توي اين نرم افزار مطالب رو مي نويسم . اما اين رو بگم كه فكر نكني مثلا ميشه بري سر كلاس . دستگاه رو دربياري و شروع به نت برداري كني . يه USB Mass Storage برام هستش . يه ديكشنري خيلي خوب انگليسي به فارسي (و برعكس) داره كه واقعا به دردم مي خوره . اما خيلي كم پيش مي اد كه بخوام توش فيلم يا كليپ ببينم . نمي خوام تشويق كنم كه بري يه PPC بخري و يا كاري كنم كه نري اون رو بخري.
مي خوام بگم كه كاملا نوع خواسته افراد مهمه . از دوستاي من هستند كه رفتن يه PocketPC خريدن و صرفا به بهانه اينكه دستگاهشون كيف نداره ، از دستگاه استفاده نمي كنن و اصلا دستگاه همراهشون نيست .

اين وسط مسط ها هم دستگاهي مثل OQO 01 Series هستش كه هيكل و اندازه مثل PDA هستش اما امكانات Laptop رو (به صورت تقريبي ) داره . دستگاه خوبيه اما نه براي من ! نمي گم وسوسه نشدم كه بخرمش ولي بعدا ديدم كه فايده اي برام نداره . صرفا اوايلشه كه خيلي خوشمزه به نظر مي رسه .

electronic

Registered User
لایک‌ها
75
به نقل از Pda :
خب ! پيمان جان (البته روي سخنم با همه هم هستش) . فكر مي كنم ديد آرماني از PDA داشته باشي. البته قصد جسارت ندارم ولي فكر مي كنم ايده آل نبايد فكر كرد به موضوع .

شخصا چون مدتهاست دارم با اين دستگاهها سر و كله مي زنم اينها رو مي نويسم . خب ! شكي توي اين نيست كه اصلا Laptop و PDA قابل مقايسه با هم نيستند . نوع سيستم عامل . وزن . امكانات و خيلي چيزهاي ديگه كاربراي اين دو تا دستگاه رو از هم جدا كرده .
من اون زماني كه اين دستگاه رو خريدم پيش خودم گفتم كه با اين دستگاه آهنگ گوش مي كنم . ايبوك مي خونم و خيلي كارهاي ديگه انجام ميدم . دنبال دستگاهي بودم كه مثلا CF رو ساپورت كنه چون مي گفتم بايد بتونم با دوربينم عكس بگيرم و بعد كارت رو در بيارم وعكسها و فيلمها رو توي PPC ببينم . اما واقعا فكر نمي كنم توي اين چند سالي كه دارم كار مي كنم ، 10 بار شده باشه كه از اين قابليت استفاده كرده باشم . اصلا به دنبال فارسي نبودم و نيازي هم نداشتم كه فارسي بنويسم . دستگاهي رو انتخاب كردم كه اصلا موبايل نبود و صرفا PocketPC بود .

اما الان ! واقعا خيلي كم پيش مي آد كه من توي خيابون باشم و چيزي گوش كنم . واقعا خيلي كم پيش مي آد كه من با اين دستگاه ايبوك بخونم . هر چند كه ايبوك خون هستم .
چي مي خوام بگم ؟ اينكه خواسته ها كاملا معقولانه بايد مشخص بشن . شما رشتتون برقه و قاعدتا سر و كار با ماشين حساب داري . ميشه كاري كرد كه بري يه PPC بخري. اين رو ببين ؟ http://www.spacetimemobile.com/ . ماشين حسابي كه قابل مقايسه با حتي پيش رفته ترين دستگاههاي ماشين حساب دنيا نيست . SpaceTime 1.9 . به شخصه به جاي اينكه برم و يه ماشين حساب 200 هزار تومي بخرم ، صرفا از اين ماشين حساب استفاده مي كنم. مي توني امكاناتش رو ببيني.

خب ! اين يه نمونه هستش فقط . كارهاي ديگه اي كه باهاش انجام مي دم همون دفترچه يادداشته . من با PhatPAD هم نقاشي (مثل بچه ها) مي كنم . هم به جاي كاغد مصرف كردن توي اين نرم افزار مطالب رو مي نويسم . اما اين رو بگم كه فكر نكني مثلا ميشه بري سر كلاس . دستگاه رو دربياري و شروع به نت برداري كني . يه USB Mass Storage برام هستش . يه ديكشنري خيلي خوب انگليسي به فارسي (و برعكس) داره كه واقعا به دردم مي خوره . اما خيلي كم پيش مي اد كه بخوام توش فيلم يا كليپ ببينم . نمي خوام تشويق كنم كه بري يه PPC بخري و يا كاري كنم كه نري اون رو بخري.
مي خوام بگم كه كاملا نوع خواسته افراد مهمه . از دوستاي من هستند كه رفتن يه PocketPC خريدن و صرفا به بهانه اينكه دستگاهشون كيف نداره ، از دستگاه استفاده نمي كنن و اصلا دستگاه همراهشون نيست .

اين وسط مسط ها هم دستگاهي مثل OQO 01 Series هستش كه هيكل و اندازه مثل PDA هستش اما امكانات Laptop رو (به صورت تقريبي ) داره . دستگاه خوبيه اما نه براي من ! نمي گم وسوسه نشدم كه بخرمش ولي بعدا ديدم كه فايده اي برام نداره . صرفا اوايلشه كه خيلي خوشمزه به نظر مي رسه .
ممنون Pda جان به هر حال هدفم از بیان این موضوع این بود که شما با تجربه تر از من بیاید و بحث رو ادامه بدید.
با حرفات کاملا موافقم و نباید ایده آل به موضوع نگاه کرد.در حقیقت قیمت بالای ماشین حساب و اینا منو به این فکر انداخت دست رو خوب نکته ای گذاشتی.
راستی چقدر شبیه من حرف میزنی!:blush:
اما اين رو بگم كه فكر نكني مثلا ميشه بري سر كلاس . دستگاه رو دربياري و شروع به نت برداري كني
اما اینو متوجه نشدم یعنی چرا نمیشه این کار رو انجام داد؟

Pda

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
چرا نمیشه این کار رو انجام داد؟
چون دستگاه خيلي كوچيكه . در نظر بگير ، با يك قلم كوچيك ( كه فرض مي كنيم از قلم Default دستگاه استفاده مي كني) و همين طور يه صفحه نمايش كه نهايتا 4 اينچ هستش ، توي كار طولاني مدت ، آدم خسته مي شه .
اصلا فكر كن كه قراره چطوري بنويسي سر كلاس . دستگاه توي دستته و مي خواهي بنويسي يا دستگاه رو ميزه و قراره چيزي بنويسي . فكر ميكنم منظورم رو فهميده باشي. بعضي وقتها گير سر موضوعات ظاهرا كوچيكه .

يه چيز ديگه كه لازمه بگم اينه كه شما وقتي يه Laptop مي خري ، چيز زيادي ديگري لازم نيست بخري . نهايتا يك كيف مي خري براش .
اما براي يك PDA شما كيف مي خواهي . ScreenProtector مي خواهي . من به شخصه 2 تا كابل مختلف براي اين دستگاه دارم . كارتهاي حافظه مي خواهي . خيلي ها ، بدنبال خروجي براي مونيتور هستند . خب ! اين وسيله ارزون قيمت نيست .
يا معدود دستگاههايي مثل Fujitsu-Siemens Loox 720 هستند كه USB Host رو به صورت ديفالت داشته باشند . يعني اينكه شما بتوني ، وسيله هاي USB رو با PDA به صورت مستقيم مرتبط كني . در غير اين صورت ، اگر تازه همچين وسيله اي براي اون دستگاه درست شده باشه ، قيمتي بيش از 100 دلار داره .
منظورم اينه كه اين دستگاهها همراه با لوازم جانبي خوب ، قدرتمند مي شند و اين لوازم جانبي ، هزينه دارند كه شايد در نگاه اول ، اصلا بهشون توجهي نشه .
بحث بين PDA و لپتاپ رو ميشه از خيلي جوانب ديگه نگاه كرد . ميشه درباره لوازم جانبي ، نرم افزار ، خدمات و پشتيباني و خيلي چيزهاي ديگه حرف زد .

راستی چقدر شبیه من حرف میزنی
بابا ! تشابه . ;)

electronic

Registered User
لایک‌ها
75
به نقل از Pda :
چون دستگاه خيلي كوچيكه . در نظر بگير ، با يك قلم كوچيك ( كه فرض مي كنيم از قلم Default دستگاه استفاده مي كني) و همين طور يه صفحه نمايش كه نهايتا 4 اينچ هستش ، توي كار طولاني مدت ، آدم خسته مي شه .
اصلا فكر كن كه قراره چطوري بنويسي سر كلاس . دستگاه توي دستته و مي خواهي بنويسي يا دستگاه رو ميزه و قراره چيزي بنويسي . فكر ميكنم منظورم رو فهميده باشي. بعضي وقتها گير سر موضوعات ظاهرا كوچيكه .

يه چيز ديگه كه لازمه بگم اينه كه شما وقتي يه Laptop مي خري ، چيز زيادي ديگري لازم نيست بخري . نهايتا يك كيف مي خري براش .
اما براي يك PDA شما كيف مي خواهي . ScreenProtector مي خواهي . من به شخصه 2 تا كابل مختلف براي اين دستگاه دارم . كارتهاي حافظه مي خواهي . خيلي ها ، بدنبال خروجي براي مونيتور هستند . خب ! اين وسيله ارزون قيمت نيست .
يا معدود دستگاههايي مثل Fujitsu-Siemens Loox 720 هستند كه USB Host رو به صورت ديفالت داشته باشند . يعني اينكه شما بتوني ، وسيله هاي USB رو با PDA به صورت مستقيم مرتبط كني . در غير اين صورت ، اگر تازه همچين وسيله اي براي اون دستگاه درست شده باشه ، قيمتي بيش از 100 دلار داره .
منظورم اينه كه اين دستگاهها همراه با لوازم جانبي خوب ، قدرتمند مي شند و اين لوازم جانبي ، هزينه دارند كه شايد در نگاه اول ، اصلا بهشون توجهي نشه .
بحث بين PDA و لپتاپ رو ميشه از خيلي جوانب ديگه نگاه كرد . ميشه درباره لوازم جانبي ، نرم افزار ، خدمات و پشتيباني و خيلي چيزهاي ديگه حرف زد .

بابا ! تشابه . ;)
الان تقریبا" فهمیدم منظورت چیه.این بحث لوازم جانبی واقعا موضوع مهمی بود.به هر حال ممنون از توضیحات مفیدت.راستی یه سوال شاید بی ربط با این تاپیک باشه این imate pdk2 قیمت تقریبیش قدره؟

Pda

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خب ! خيلي خوبه كه مصر هستي كه درباره اين دستگاهها اطلاعات داشته باشي . من اينها رو محض آشنايي بيشتر شما مي نويسم .
اول از همه اينكه سيستم عامل اين دستگاه با سيستم عامل ويندوز كه ما روي Desktop استفاده مي كنيم متفاوته . توي پرانتز بگم كه وقتي گفته ميشه PDA منظورم تمامي دستگاههاست ( كه اكثرا داراي سيستم عامل هستند) و وقتي گفته ميشه Pocket PC منظور تمامي دستگاههايي هست كه داراي سيستم عامل ويندوز هستند .

خب ! ويندوز اين دستگاهها (يعني PocketPC ها) چند ساليه كه با نام Windows Mobile نام گذاري ميشه كه جديدترين اين سيستم عامل كه فوق العاده قدرتمند شده ، با نام Windows Mobile 5.0 ارائه شده . خود اين سيستم عامل ويندوز به حداقل 3 سيستم عامل ديگه تقسيم ميشه .
Windows Mobile for Phone Devices : كه براي تلفن هاي همراه هستش و با نام Windows Mobile Phone Edition ارائه ميشه .
Windows Mobile for Smartphones: كه براي دستگاههايي هستش كه به جاي TouchPad از dialPad استفاده مي كنند .
و سري آخر كه دستگاههاي بسيار زيادي در مقايسه با دو سيستم بالا ، براي اين ويندوز طراحي شدن ، با نام معمولي Windows Mobile تعريف ميشه .
يعني چي ؟ يعني اينكه خوشبختانه و يا متاسفانه ، در ايران ، دستگاههاي تلفن همراه PocketPC يا همون PocketPc Phone Edition بيشتر معروفند . با اينكه دستگاههاي PocketPC كه تلفن همراه نيستند هم داراي محصولات بيشتري هستند و هم بعضا قدرتمندتر از Phone Edition ها هستند .
دستگاهي مثل Dell Axim X51v رو ببين . دستگاهي كه با امكانات بسيار عالي ، همراه با windows Mobile 5.0 ارائه ميشه و در عين اينكه قيمت مناسبي داره ، كارايي بسيار عالي داره اما تلفن همراه نيست .
خب ! كلام اخر اينكه يادمون باشه كه نرم افزارهاي اين دستگاهها مختص خودشون هستند و شما در 99 درصد مواقع ، نمي تونيد نرم افزاري كه براي Desktop هستش رو توي PocketPC اجرا كنيد .

خب ! تا اينجا رو چيزهايي كه به نظرتون ميرسه رو بگيد تا بقيه چيزها رو بگم .

esfandiyar2002

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
7
این جناب PDA از نیکان روزگاره که یک بار من یک پیشنهاد نون وآب دار به ایشون داده بودم که مورد موافقت وزیر محترم وقت اون بخش قرار نگرفت..:lol:
هنوزم دارم می گم.آقا جان شما بیا همین جا یه بخشی باز کن واسه خودتان عین همین بخش من یه بخش سخت افزاری و مشاوره ای که بعدا بتدریج براش یک بخش جداگانه باز کنیم و منتقلش کنیم به یک تاپیک جداگانه..
من پیش بینی امروز را می ردم که تشابه نیاز به نوت بوک و pda و تفاوت های آن در یک قسمت اگر مطرح بشه...مشکل خیلی از دوستان نوت بوک پرست حل خواهد شد.بخش نرم افزاری و اسمارت فون اون در همان بخش مربوط باقی بماند بهتر است.اینجا فقط بحث صرف pda و نه موبایل مطرح بشه بهتر نیست؟!منتظر نظر شمام.
در ضمن ببخشید پا برهنه وسط مناظره شما دوتا در افشانی کردم...:blush:

electronic

Registered User
لایک‌ها
75
به نقل از Pda :
خب ! خيلي خوبه كه مصر هستي كه درباره اين دستگاهها اطلاعات داشته باشي . من اينها رو محض آشنايي بيشتر شما مي نويسم .
اول از همه اينكه سيستم عامل اين دستگاه با سيستم عامل ويندوز كه ما روي Desktop استفاده مي كنيم متفاوته . توي پرانتز بگم كه وقتي گفته ميشه PDA منظورم تمامي دستگاههاست ( كه اكثرا داراي سيستم عامل هستند) و وقتي گفته ميشه Pocket PC منظور تمامي دستگاههايي هست كه داراي سيستم عامل ويندوز هستند .

خب ! ويندوز اين دستگاهها (يعني PocketPC ها) چند ساليه كه با نام Windows Mobile نام گذاري ميشه كه جديدترين اين سيستم عامل كه فوق العاده قدرتمند شده ، با نام Windows Mobile 5.0 ارائه شده . خود اين سيستم عامل ويندوز به حداقل 3 سيستم عامل ديگه تقسيم ميشه .
Windows Mobile for Phone Devices : كه براي تلفن هاي همراه هستش و با نام Windows Mobile Phone Edition ارائه ميشه .
Windows Mobile for Smartphones: كه براي دستگاههايي هستش كه به جاي TouchPad از dialPad استفاده مي كنند .
و سري آخر كه دستگاههاي بسيار زيادي در مقايسه با دو سيستم بالا ، براي اين ويندوز طراحي شدن ، با نام معمولي Windows Mobile تعريف ميشه .
يعني چي ؟ يعني اينكه خوشبختانه و يا متاسفانه ، در ايران ، دستگاههاي تلفن همراه PocketPC يا همون PocketPc Phone Edition بيشتر معروفند . با اينكه دستگاههاي PocketPC كه تلفن همراه نيستند هم داراي محصولات بيشتري هستند و هم بعضا قدرتمندتر از Phone Edition ها هستند .
دستگاهي مثل Dell Axim X51v رو ببين . دستگاهي كه با امكانات بسيار عالي ، همراه با windows Mobile 5.0 ارائه ميشه و در عين اينكه قيمت مناسبي داره ، كارايي بسيار عالي داره اما تلفن همراه نيست .
خب ! كلام اخر اينكه يادمون باشه كه نرم افزارهاي اين دستگاهها مختص خودشون هستند و شما در 99 درصد مواقع ، نمي تونيد نرم افزاري كه براي Desktop هستش رو توي PocketPC اجرا كنيد .

خب ! تا اينجا رو چيزهايي كه به نظرتون ميرسه رو بگيد تا بقيه چيزها رو بگم .
مرسی از اطلاعات مفیدت.
خوب با توجه به گفته های شما یاد حرفهای جکی افتادم که میگفت اصولا" دستگاههای چند کاره انتخاب مناسبی نیستن.
فکر کنم بحث موبایل و pocket pc رو از هم جدا بکنیم هم از لحاظ امکانات و هم از لحاظ بودجه به صرفه تر باشه.
اما در مورد نرم افزارها بحث خیلی مهمه.یعنی در واقع اگه ما بخوایم نرم افزار خاصی رو روی PPc نصب کنیم باید دنبال نسخه ی خاص اون برای ppc باشیم که به احتمال زیاد هم در اکثر موارد وجود خارجی نداشته باشه.

xPlod

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
میگم من واقعن چقدر پلید بودم و خودم خبر نداشتم :D

esfandiyar2002

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
7
به نقل از xPlod :
میگم من واقعن چقدر پلید بودم و خودم خبر نداشتم :D
اوخ اوخ مدیر جان پلاد عزیز...:eek: بابا من و شما که هردو یه روز مدیر شدیم پس ارشدیت نداریم که..:D :blush:
اصلا منظورم این نبود..بابا حساس!!!!:eek: من داشتم نظرمو می گفتم..حواسم جمع باشه که دفعه دیگه در افشانی نکنم.:blush: نمی دانستم اینجا را می خوانید می خواستم کمی غیبت شما عزیز را بکنم.:p

بالا