برگزیده های پرشین تولز

روانشناسی یک انتخاب:چرا می خواید نوت بوک بخرید؟

لپ تاپ شما چقدر از انتظاراتتون رو برآورده کرده؟

• Total voters
    70

Radian

Registered User
لایک‌ها
0
FREEDOM city............ PPC : HTC Touch HD ......
اما نظر من اینه که اگر یه laptop ، در حد 60% از نیاز های شما رو در روز برآورده کرد ...

برای 40% باقی مانده نیز از همون استفاده کنین ... یا یه طور کلی اون رو Desktop Replacement کنین ...

Luxor

Registered User
لایک‌ها
22
عرض ادب خدمت همه دوستان!!

تقریبا اکثر نظرات رو خوندم و باید بگم که با حرف نبی جان موافقم!
منم یه جورائی همین درد هارو دارم!!تا جائیکه پدر حاضر شدن هر مبلغی رو بدن اما من لپتاپ بخرم و همراهشون باشم!!به قول نبی اعتیاد دیگه!!من نمی تونم دل از Pc بکنم!

اما الان مجبور شدم که PDA و لپتاپ رو قاطی کنم و Tablet بخرم!!

اما واقعا توی خرید موندم!!

خیلی سخته!!من دنبال چیزیم که هم کوچیک و سبک باشه و touch screen که کار Pda رو بکنه ،هم دنبال لپتاپی با CPU قوی که بتونه از پس کار هام بر بیاد!و یه جاهائی که به Pc دسترسی ندارم...بتونه کمابیش جاشو بگیره!(مثل یه سفر)

انگار همه چیز های خوب یه جا جم نمیشه!منکه :wacko: شدم!!

alireza_farshid

Registered User
لایک‌ها
1
عرض ادب خدمت همه دوستان!!

تقریبا اکثر نظرات رو خوندم و باید بگم که با حرف نبی جان موافقم!
منم یه جورائی همین درد هارو دارم!!تا جائیکه پدر حاضر شدن هر مبلغی رو بدن اما من لپتاپ بخرم و همراهشون باشم!!به قول نبی اعتیاد دیگه!!من نمی تونم دل از Pc بکنم!

اما الان مجبور شدم که PDA و لپتاپ رو قاطی کنم و Tablet بخرم!!

اما واقعا توی خرید موندم!!

خیلی سخته!!من دنبال چیزیم که هم کوچیک و سبک باشه و touch screen که کار Pda رو بکنه ،هم دنبال لپتاپی با CPU قوی که بتونه از پس کار هام بر بیاد!و یه جاهائی که به Pc دسترسی ندارم...بتونه کمابیش جاشو بگیره!(مثل یه سفر)

انگار همه چیز های خوب یه جا جم نمیشه!منکه :wacko: شدم!!

به نظر من شما یه لپ تاپ بخر با یه p990i خیال خودتو راحت کن

من الان همین کار رو کردم و بسیار راضیم

همیشه دوست داشتم جایی که نمیتون از لپ تاپ استفاده کنم بتون اگه ایده جدیدی به ذهنم رسید عملی کنم . حالا میتون به راحتی دستور برنامه رو بنویسم و تست کنم و به لپ تاپ انتقال بدم سر فرصت

بهتر از این چی میشه؟؟؟

Luxor

Registered User
لایک‌ها
22
به نظر من شما یه لپ تاپ بخر با یه p990i خیال خودتو راحت کن

من الان همین کار رو کردم و بسیار راضیم

همیشه دوست داشتم جایی که نمیتون از لپ تاپ استفاده کنم بتون اگه ایده جدیدی به ذهنم رسید عملی کنم . حالا میتون به راحتی دستور برنامه رو بنویسم و تست کنم و به لپ تاپ انتقال بدم سر فرصت

بهتر از این چی میشه؟؟؟

سلام...ممنون از پیشنهادتون..اگه وقت کردم یه سر به بخش P990i می زنم!
البته این پست من خیلی قدیمیه!یه جورائی شما دارید در تاریخچه بخش لپتاپ قدم می زنید!;)

موفق باشید

shifte shab

Registered User
لایک‌ها
6
من روانشناسی اینا حالیم نیست ... اما داداشم که خیلی ادعای دکتر بودنش میشه دیروز عصر اومد گفت یه لپ تاپ می خوام بخرم و قبل از اینکه من بگردم دنبالش ...یک ساعت بعدش یه دونه Juniper AMD خرید !!! به قیمت 1.200
الانم دارم براش برنامه نصب میکنم !

Luxor

Registered User
لایک‌ها
22
من روانشناسی اینا حالیم نیست ... اما داداشم که خیلی ادعای دکتر بودنش میشه دیروز عصر اومد گفت یه لپ تاپ می خوام بخرم و قبل از اینکه من بگردم دنبالش ...یک ساعت بعدش یه دونه Juniper AMD خرید !!! به قیمت 1.200
الانم دارم براش برنامه نصب میکنم !

chok_mini.gif
.......یه دیوار می خوام!!.......
frustratedf.gif
.

mse1445

Registered User
لایک‌ها
2
chok_mini.gif
.......یه دیوار می خوام!!.......
frustratedf.gif
.

زیاد تعجب نکنید الان بخش عمده ی طراحی سخت افزاری نوتبوک ها و برد ها و کلا هر چیزی که مربوط به کامپیوتر میشه رو شرکت های تایوانی انجام میدن برند ها معمولا سرمایه گذاری و مدیریت و اینا رو عهده دار هستند تا جزئییات دستگاه ضمن اینکه تایوان تو این زمینه خیلی خیلی پیشرفته ست شک نکنید

Luxor

Registered User
لایک‌ها
22
Laie_22.gif

توریش نبود ... مدتی که باهاش کار میکردم اذیت نکرد

زیاد تعجب نکنید الان بخش عمده ی طراحی سخت افزاری نوتبوک ها و برد ها و کلا هر چیزی که مربوط به کامپیوتر میشه رو شرکت های تایوانی انجام میدن برند ها معمولا سرمایه گذاری و مدیریت و اینا رو عهده دار هستند تا جزئییات دستگاه ضمن اینکه تایوان تو این زمینه خیلی خیلی پیشرفته ست شک نکنید

تعجبم از بابت نوع خرید کردن بود!

فکرش رو بکنید!!سناریو اینجوریه::
سلام داداش!من یه لپتاپ می خوام!هنوز شما دهان مبارک برای نطق باز نکردید که ایشون لپتاپ رو با یه برندی که شما در سالهای پربرکت آشنائی خودتون با دنیای عجیب غریب و لا پیشبینی فیه رایانه، اصلا نشنیدید بزاره جلوی شما!!
من اگه باشم یه آنفاکتوس اول می زنم!!:lol:
آخه لپتاپ یه چیز ارزون نیست که خوب این نشد بندازی اونور یکی دیگه!!البته برا ما فقیر فقرا :D
به نظرم خیلی دل می خواد کسی بره یه برند جدید تو بازار رو که تو هیچ موردی ازش اسمی شنیده نشده رو بخره!!
من ASUS رو با اینکه بسیار به دلم نشست نخریدم!چون می دیدم نسبت به Dell و Sony نه تعریفی ازش هست نه گارانتی درست نه اینکه تعمیرات درست و معتبر!!Dell رو تو هز مغازه ای می بینی!!دلت گرمه اگه یه چیزیش شد یه نفر همینجا به فریادش می رسه!

راستی دوست عزیز MSE چه اطلاعات جالبی... بیشتر می تونید ما رو در جریان بگذارید؟ یا Source معرفی نمائید

shifte shab

Registered User
لایک‌ها
6
تعجبم از بابت نوع خرید کردن بود!

فکرش رو بکنید!!سناریو اینجوریه::
سلام داداش!من یه لپتاپ می خوام!هنوز شما دهان مبارک برای نطق باز نکردید که ایشون لپتاپ رو با یه برندی که شما در سالهای پربرکت آشنائی خودتون با دنیای عجیب غریب و لا پیشبینی فیه رایانه، اصلا نشنیدید بزاره جلوی شما!!
من اگه باشم یه آنفاکتوس اول می زنم!!:lol:
آخه لپتاپ یه چیز ارزون نیست که خوب این نشد بندازی اونور یکی دیگه!!البته برا ما فقیر فقرا :D
به نظرم خیلی دل می خواد کسی بره یه برند جدید تو بازار رو که تو هیچ موردی ازش اسمی شنیده نشده رو بخره!!
من ASUS رو با اینکه بسیار به دلم نشست نخریدم!چون می دیدم نسبت به Dell و Sony نه تعریفی ازش هست نه گارانتی درست نه اینکه تعمیرات درست و معتبر!!Dell رو تو هز مغازه ای می بینی!!دلت گرمه اگه یه چیزیش شد یه نفر همینجا به فریادش می رسه!

راستی دوست عزیز MSE چه اطلاعات جالبی... بیشتر می تونید ما رو در جریان بگذارید؟ یا Source معرفی نمائید

خوب آره این سناریو برا منم یکم سنگین بود ... اما خووو داداش منه !! دفعه اولش که نیست !!
این ماشین هم می خواست بخره کلا به 2ساعت نکشید !! رفت از نمایشگاه یه آر دی صفر خرید که تو یک ماه اول حسابی دهنش رو سرویس کرد !! هر روز تعمیرگاه !!
خوب من وقتی اینا رو دیده بودم خیلی شوکه نشدم !!
وگرنه من خودم این چیزا حالیمه !! !! وقتی پشت تلفن مارکش رو گفت .. باورم نشد !! فکر کردم داره فیلمم میکنه !!
اگه یه هفته وقت داده بود بهترینشو براش پیدا میکردم !! اما این که حالیش نیست خوب چیه .. بد چیه !!

XFACTOR

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
0

siavashbin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سام خدمت شما گل و مولای باصفا:cool:
الان از اون پستی که زدم(قصه سیاوش و لب تاب) فک کنم 3 ماه میگذره و هنوز لب تاب نخریدم .
مهمترین علتی که لب تاب نخریدم نداشتن پول بوده .:(

ولا ترس از خرابی لب تاب هم خیلی دارم چون اوضاع مادی شدیدا خرابه. اگه خراب بشه شاید پول تعمیرش نباشه.
بسوزه پدر فقر:skull:

اما اگه پول هم بود هنوز دودلم.شایدم بیشتر هفت هشت دلم.:blink:

فعلا گه اوضاع اینه تا ببینیم بعد چی میشه.

حتما خبرتون میکنم. مرسی از نظراتتون. تا بعد.:(

javad2000

Registered User
لایک‌ها
25
سلام
بحث جالبيه.
من تو خونه، هم لپ تاپ و هم دسكتاپ دارم. اما هنوز نمي تونم با اطمينان يكيشو به ديگران توصيه كنم.
از يه طرف قابل حمل بودن لپ تاپ ها و بي نياز بودن از اتصال يكعالمه سيم به پشت دستگاه، امكان جالبيه. از سويي، لپ تاپ اصلاً نمي تونه كار PC رو برام انجام بده.

بزرگترين مشكلم باهاش، كيبورد و مانيتورش هست. كيبوردش بعضي دكمه ها رو نداره و اونهايي رو هم كه داره، يه خورده به هم فشرده هستند و اين باعث ميشه كسي مثل من كه عادت داره بدون نگاه به صفحه كليد دكمه ها رو پيدا كنه، گيج بشه و مرتب دكمه اشتباهي بزنه.

مانيتورش هم شفافيت تصوير LCD هاي معمولي رو نداره و اين موضوع، وقتي با كوچك بودن تصاوير و نوشته هاي لپ تاپ تركيب بشه، باعث كم رغبتي آدم به استفاده از اون ميشه.

به نظرم لپ تاپ به درد كساني مي خوره كه يه دسكتاپ خوب يا متوسط توي خونه دارند و ميخوان يه كامپيوتر دوم هم به دليلي خريداري كنند. يا كساني كه نيازشون به كامپيوتر زياد نيست و فقط گهگاه باهاش كار مي كنند. اونوقته كه لپ تاپ توصيه ميشه.

amirsalehi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

راستش درصد زیادی از مردم برای قشنگی و برای پز دادن لپ تاپ می خرند. خیلی ها حتی اگر سپوال کنی نمی دانند لپ تاپی که خریدند به چه کاری میاد.

من خودم یکی دارم که برای من قابل حمل بودن مهم بود ولی خوب هر چه اندازه کوچک می شه گرون تر هم می شه دیگه!!

در کل قبل از خرید حتما در گارانتی خیلی دقت کنید.

خوش باشید و نوت بوک شما همیشه سالم باشه!!!

Radian

Registered User
لایک‌ها
0
سلام

راستش درصد زیادی از مردم برای قشنگی و برای پز دادن لپ تاپ می خرند. خیلی ها حتی اگر سپوال کنی نمی دانند لپ تاپی که خریدند به چه کاری میاد.

من خودم یکی دارم که برای من قابل حمل بودن مهم بود ولی خوب هر چه اندازه کوچک می شه گرون تر هم می شه دیگه!!

در کل قبل از خرید حتما در گارانتی خیلی دقت کنید.

خوش باشید و نوت بوک شما همیشه سالم باشه!!!

فلسفه ی قشنگی بود ! اما گویا بسی تبلیقانی بود !

من که فلسفه ی اون لینک زیر "لپ تاپ " رو نفهمیدم :blink:

hossein_dig

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این بار پخته تر میگم:
اگه به گذشته بر میگشتم یا سیستم همراه نمی خردیم یا اینکه سراغ PPc (Pocket Pc) می رفتم.به نظرم PPC بهترین گزینه برای قشر دانشجو و دانش آموزه.حجم کم + وزن مناسب.باتری بالا و ...
میتونی باهاش نت برداری کنی و هرچی دلت می خواد رو صفحه نمایشش بنویسی.
نرم افزارهای کاربردی به اندازه ی کافی داره.
به راحتی میشه اطلاعاتشو به کامپیوتر رو میزی انتقال داد.
در هر جا و تو هر شرایطی می تونی روشنش کنی و کتاب بخونی.
کلیه ی تماتسها قرارها و برنامه های کاری رو می تونی توش ذخیره کنی.
عین یه لپتاپ به ال سی دی رومیزی و کیبورد استاندارد و .... وصل میشه.حتی تو بعضی مدلهاش میشه به Video Projector هم وصلش کرد و این یعنی ته امکانات و کف ابعاد.
من موقع انتخاب هر چیزی تو ذهنم بود الا این.البته به هیچ وجه نمی خوام احساسی سراغ این مساله برم.
هست و نیست بیشتر از لپتاپ فعلیم کارایی داره.شاید دادمش نمکی یه دونه PPC گرفتم.:(
از اسفندیار خان واقعا ممنونم چون تو انتخاب نوت بوک مناسب کمک زیادی بهم کرد اما ایراد از خودم بود که اصل قضیه رو اشتباه گرفته بودم.:happy:

آقایون اصلا این فکر رو نکنید من هم pocket pc دارم هم لپ تاپ
هر جفتشون مکافاته لپ تاپ برای اونای که سرعت تایپ بالای دارن مناسبه ولی حمل نقلش دردسر (البته نه زیاد) ولی پاکت پیسی به دلیل صفحه کوچیک و فضای حافظه کم زیاد قابل استفاده نیستن

ولی کلی به نظرمن لپ تاپ بهتره

Radian

Registered User
لایک‌ها
0
آقایون اصلا این فکر رو نکنید من هم pocket pc دارم هم لپ تاپ
هر جفتشون مکافاته لپ تاپ برای اونای که سرعت تایپ بالای دارن مناسبه ولی حمل نقلش دردسر (البته نه زیاد) ولی پاکت پیسی به دلیل صفحه کوچیک و فضای حافظه کم زیاد قابل استفاده نیستن

ولی کلی به نظرمن لپ تاپ بهتره

خب مشخصا هر کدوم مزایای خودشون رو دارند ...

گرچه اون پست بیچاره در حال هضم شدن در معده ی کرمهای خاکی بود :D ( تاریخش رو عرض میکنم )

hossein_dig

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
والا من که فکر میکنم پاکت بدون استفادست من الان فقط شلرجش میکنم که باهاش گاهی موزیک گوش بدم حالا اینجا جاش نیست ولی بازم من لپ تاپ رو ترجیح میدم

بالا