برگزیده های پرشین تولز

سئوالات مربوط به سخت افزار پی پی سی

ali m500

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
یه با رام رو از اول بریزید انشا الله که مشکل بر طرف میشه دوست عزیز :cool: البته متخصص این دیوایس دکتر هست که چند صباحی از عمرشو حروم این دستگاه کرده :D

دوست عزيز از راهنماييت متشكرم اما مشكل من اينه كه گوشي با pc سينك نميشه وبا اين مشكل نميشه رام جديد رو هم روي دستگاه ريخت.

vocian

Registered User
لایک‌ها
4
گوشي من اوركس 900 يا بهتر بگم ايتن ام 500 هستش (wm5 ) ودچار مشكل كلي شده به اين صورت كه دستگاه هنگ كرده وبا هارد ريست هم فعال نميشه فقط تصوير لود شدن ابتدايي دستگاه روي صفحه مياد . باطري وسيم كارت رو هم چند ساعت جدا كردم اما تاثيري نداشت ضمنا" با كامپيوتر هم كه قبلا" مشكلي نداشت اما حالاسينك نميشه لطفا" راهنمايي فرماييد متشكرم:(

دستگاه شما حالت بوت لودر نداره؟ یا از روی مموری نمیشه فرم ور ریخت ؟ اگه میشه که راهی هست.

manuelcalavera

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
دوستان سوالی داشتم :
از لحاظ فنی و سخت افزاری ، چطور میشه که کیفیت دیسپلی 2 دستگاه ، چه از نظر شارپنس و چه از نظر برایتنس ، با شرایط یکسان ( یعنی مثلا هر 2 دستگاه کیو وی جی ای و 65 کیلو کالر و 2.8 اینچ هستند ) متفاوت میشه و مثلا یکیشون بهتر میشه ؟!
ممنون

ali m500

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
دستگاه شما حالت بوت لودر نداره؟ یا از روی مموری نمیشه فرم ور ریخت ؟ اگه میشه که راهی هست.

با تشكر چرا دستگاه بوت لودر داره وتوسط pc هم شناخته ميشه اما در مراحل نصب اكتيو سينك رو درخواست ميكنه اما قادر به كانكت شدن به آن نيست

aryaee

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اقايان اساتيد
گوشيم (everex) يكهو مموري رو نخوند بعد ار كلي كلنجار الان مموري رو ميخونه ولي يه مشكلي هست:اول اينكه چندتا از فايلاي مموري گم شده و بجاش چندتا فايل بي معني اومده كه پاك هم نميشه و ضمنا مموري فرمت هم نميشه.
لطفا راهنماييم كنيد

vocian

Registered User
لایک‌ها
4
دوستان سوالی داشتم :
از لحاظ فنی و سخت افزاری ، چطور میشه که کیفیت دیسپلی 2 دستگاه ، چه از نظر شارپنس و چه از نظر برایتنس ، با شرایط یکسان ( یعنی مثلا هر 2 دستگاه کیو وی جی ای و 65 کیلو کالر و 2.8 اینچ هستند ) متفاوت میشه و مثلا یکیشون بهتر میشه ؟!
ممنون

شما اینو میتونی جواب بدی که چطور سونی و صنام ال سی دی میزنن و رزولوشن و عمق رنگشون یکیه تصویرشون هیچ شباهتی به هم نداره؟

کیفیت ساخت برادر.:happy:

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
اقايان اساتيد
گوشيم (everex) يكهو مموري رو نخوند بعد ار كلي كلنجار الان مموري رو ميخونه ولي يه مشكلي هست:اول اينكه چندتا از فايلاي مموري گم شده و بجاش چندتا فايل بي معني اومده كه پاك هم نميشه و ضمنا مموري فرمت هم نميشه.
لطفا راهنماييم كنيد

مموری شما کینک استون هست؟؟؟؟:blush:

اگر هست که این مشگل تقریبا طبیعی هست:blush:

vocian

Registered User
لایک‌ها
4
دوست عزيز از راهنماييت متشكرم اما مشكل من اينه كه گوشي با pc سينك نميشه وبا اين مشكل نميشه رام جديد رو هم روي دستگاه ريخت.

شرمنده قربان مثل اینکه پروسه آپگرید از زمین تا اسمون توی اتم و اورکس فرق داره . در مورد اتم اصلا در بین مراحل آپدیت دستگاه سینک نمیشه

manuelcalavera

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
دوستان سوالی داشتم :
ممنون
Anyone there !?

vocian

Registered User
لایک‌ها
4

شما دیگه خیلی تخصصی جواب میخوای. من غیر تخصصی جواب دادم. کیفیت ساخت ال سی دی مطرحه. موادی که در ال سی دی مصرف میشه .

مشخصات ال سی دی ها به رزولوشن و کیفیت رنگشون فقط محدود نمیشه . اطلاعات دیگه ای مثل میزان نوسان شفافیت و... هم هستند که برای کاربرهای عادی کاربردی نداره. و البته هر جنسی خوب و بد داره . همین مشکل رو در ال سی دی های نوت بوک ها ال سی دی تلویزیون و ... می بینین.

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
شما دیگه خیلی تخصصی جواب میخوای. من غیر تخصصی جواب دادم. کیفیت ساخت ال سی دی مطرحه. موادی که در ال سی دی مصرف میشه .

مشخصات ال سی دی ها به رزولوشن و کیفیت رنگشون فقط محدود نمیشه . اطلاعات دیگه ای مثل میزان نوسان شفافیت و... هم هستند که برای کاربرهای عادی کاربردی نداره. و البته هر جنسی خوب و بد داره . همین مشکل رو در ال سی دی های نوت بوک ها ال سی دی تلویزیون و ... می بینین.
کاملا صحیحه ، ببینید ، من یک PMP گرفتم از مالزی ، نوشته بود TFT LCD ولی فقط کافی بود ال سی دی 7 اینچش رو با همین اورکس مزخرف ام مقایسه می کردید ، اینها ، همگی همون استانداردی که فرمودید رو رعایت می کنن، مثلا 65 هزار رنگ دارند ولی تفاوت درهمان چیزی ست که پژوی ساخت ایران و پژوی ساخت فرانسه می شه دید
دکتر جان یه صد جا انداختی:D

حق با شماست شرمنده:blush:

manuelcalavera

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
در این که فاکتور های دیگه ای هم سهیمه شکی نیستش ولی ...... :blink:
چی شد آخرش !؟ کارخونه میاد چیکار میکنه که ایمپروو میشه ؟!

vocian

Registered User
لایک‌ها
4
در این که فاکتور های دیگه ای هم سهیمه شکی نیستش ولی ...... :blink:
چی شد آخرش !؟ کارخونه میاد چیکار میکنه که ایمپروو میشه ؟!

دیگه این اطلاعاتی که میخواین خیلی تخصصیه ها!! فکر نکنم هیچ مهندس صنایعی به این اطلاعات احتیاج داشته باشه:happy:

بیشتر باید مهندسان الکترونیک و البته شیمی به این مسائل پاسخ بدن . بنده اطلاعات ناقصی دارم اما چند مورد رو دست و پا شکسته عرض میکنم.

کلا برای بهتر شدن کیفیت ال سی دی ها کارخانه ها معمولا اون کیفیت استاندارد رو بالا می برن . رزولوشن و تعداد رنگ رو . چون مشتری به اونها توجه می کنه و بالابردنشون به صرفه تره و رقابت ایجاد می کنه . همه ماقبول داریم که کیفیت ال سی دی اتم واقعا بالاست . اما چند تا ریویوو دیدین که به این مسئله اذعان کنه یا اونو یه نقطه قوت بالا بدونه ؟ در عوض یه دستگاه وی جی ای خیلی روش مانور میشه!!اینو گفتم که بدونین زیاد شرکت ها مایل به بالابردن کیفیت به این نحو نیستن. شاهدش هم او 2 هستش که اتم اگزکش رو با کیفیت ال سی دی پایین تری بیرون داد و هیچ وقت کاری رو که برای اتم کرد تکرار نکرد.

اما اگه کارخانه ای بخواد ال سی دی تولیدیش رو با کیفیت بالاتری بده بیرون کلا تکنولوژی ساخت تغییر میکنه. اولین مسئله حائز اهمیت میزان نوسان هست که اون هم به جنس خازن های کریستالی اندازه اونها جنس هادی و ضخامت اون بستگی داره . یعنی مواد اولیه متفاوت تکنولوژی گرانتر و دقت بالاتر.
نکته دوم میزان شفافیت صفحه پلیمری بین کریستالها و قابلیت های ویژه اونه و البته صفحه ای مقابل کریستالها که اونم خیلی مهمه و علاوه بر محافظت در برابر نور و خاصیت ضد انعکاس خودش بخشی از وضوح رو جذب میکنه و اون هم فرمول های گاه پیچیده و قیمت های بالا داره.

همین 2 مورد فکر کنم کافی باشه. البته بهتره از یک استاد فن بپرسید اطلاعات من در بهترین موارد در این مورد 70
% صحیحه:lol:

manuelcalavera

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
تشکر فراوان ( فکر نکنم این دوره زمونه رشته ی خود آدم تنهایی بتونه آدم رو جلو ببره :D مخصوصا اگه صنایع باشه : میوه فقط گلابی، رشته فقط صنایع )

vocian

Registered User
لایک‌ها
4
تشکر فراوان ( فکر نکنم این دوره زمونه رشته ی خود آدم تنهایی بتونه آدم رو جلو ببره :D مخصوصا اگه صنایع باشه : میوه فقط گلابی، رشته فقط صنایع )[/QUOTE

خواهش فراوان:happy: از بابت ناقصی اطلاعات معذرت میخوام.
راستی برادر راجع به رشته ات یه خورده غیرت داشته باش. من با اینکه الان دیگه صنایع نمیخونم اما غیرتم باقی مونده ها:happy: میخوام بدونم تو رشته های دیگه چند واحد مثل شبیه سازی کنترل عددی و کنترل کیفیت هست؟ :D:D:happy: صنایعی خودشو تحویل نگیره کی بگیره؟

MYanni

Registered User
لایک‌ها
1
سلام به اساتید محترم
اگه سوالم تکراریه ببخشید وقت سرچ کردن ندارم!
حد اکثر رمی که Qtek9100 قبول میکنه چقدره؟
من فردا باید برم دانشگاه لطفا سریعا راهنمایی نمایید!!!!!!!!

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
سلام به اساتید محترم
اگه سوالم تکراریه ببخشید وقت سرچ کردن ندارم!
حد اکثر رمی که Qtek9100 قبول میکنه چقدره؟
من فردا باید برم دانشگاه لطفا سریعا راهنمایی نمایید!!!!!!!!

4 gb:blush:

بالا