برگزیده های پرشین تولز

سئوالات مربوط به سخت افزار پی پی سی

foadahmadi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام
جناب احمدی
البته این سوال رو باید در ترد مشاوره برای خرید پاکت پی سی مطرح می کردید،اما خدمتتون عرض کنم که بهترین گزینه از نظر من او2 فلیم هست که متاسفانه تا وقتی که رام جدید نیاد،مشکلات رادیویی داره و در بعضی جاها آنتن نخواهد داد،ضمن اینکه با قیمت یک میلیون تا یک میلیون صد هزار تومن در ایران هم می تونید پیدا کنید،سری آلتیمیت هم(7150 که وی جی ای هست)تخیلی بیش نبود؛جس جار هم که با قیمت حدود 800 تا 900 هزار تومن موجوده،البته همین دستگاه با برند کیوتک رو می تونید در حدود 700 هزار تومن هم پیدا کنید،
موفق باشید.

خیلی ممنون از راهنمایی تون. آیا از بین مدلهای Ultimate فقط 7150 یه resolution صفحه 640x480 داره؟ تو سایت GSMarena تو خصوصیات همه مدلهای i-mate Ultimate نوشته که چنین resolution صفحه ای دارن. لینک های این صفحات رو در زیر گذاشتم:

http://www.gsmarena.com/i_mate_ultimate_5150-1880.php
http://www.gsmarena.com/i_mate_ultimate_6150-1881.php
http://www.gsmarena.com/i_mate_ultimate_7150-1882.php
http://www.gsmarena.com/i_mate_ultimate_8150-1883.php
http://www.gsmarena.com/i_mate_ultimate_9150-1884.php

ممنون میشم در این زمینه هم راهنماییم کنین. چون من از طراحی 7150 خیلی خوشم نیومده!

hasanh

Registered User
لایک‌ها
1
سلام
یکی از دوستانم به من گفت که شنیده پاکت پی سی ها اغلب در آنتن دهی ضعیف هستند.
آیا این مساله صحت داره ؟

با تشکر

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
سلام
آیا این مساله صحت داره ؟

با تشکر

تا حدودی:blush:

البته میشه یه کارایی کرد که بهتر بشه:)

foadahmadi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام
آیا این مساله صحت داره ؟

با تشکر

سلام.

من این رو رد میکنم! از وقتی که 2 سال پیش Pocket-PC گرفتم خیلی ها این سوال رو از من کردن. منم همیشه در جواب کل آنتن دهی میگذارم! رختکن بیمارستان رسول یه جوریه که گوشی موبایل خیلی بد آنتن میده، من با گوشی های مختلف (از جمله نوکیای 6600، 6630، 3230، N70) اونجا کل گذاشتم و همیشه یا گوشی من به اندازه اونا آنتن میده و یا بیشتر. یه بار هم یکی از بچه ها گفت که گوشیت الکی آنتن رو زیاد نشون میده، هر دو خونه یکی از بچه ها رو گفتیم و کیفیت صدای گوشی من بهتر بود.

نتیجه اینکه از نظر من نه تنها آنتن دهی Pocket-PC ها بدتر نیست، بلکه بهتره! تازه گوشی من قدیمیه (i-mate JAM) و گوشی های جدید باید بهتر هم باشن.

موفق باشی...

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
خیلی ممنون از راهنمایی تون. آیا از بین مدلهای Ultimate فقط 7150 یه resolution صفحه 640x480 داره؟ تو سایت GSMarena تو خصوصیات همه مدلهای i-mate Ultimate نوشته که چنین resolution صفحه ای دارن. لینک های این صفحات رو در زیر گذاشتم:

http://www.gsmarena.com/i_mate_ultimate_5150-1880.php
http://www.gsmarena.com/i_mate_ultimate_6150-1881.php
http://www.gsmarena.com/i_mate_ultimate_7150-1882.php
http://www.gsmarena.com/i_mate_ultimate_8150-1883.php
http://www.gsmarena.com/i_mate_ultimate_9150-1884.php

ممنون میشم در این زمینه هم راهنماییم کنین. چون من از طراحی 7150 خیلی خوشم نیومده!
قربان اینجا رو نگاه کنید،به جوابتون خواهید رسید.
موفق باشید.

amirghi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
ده روزی هست وقتی می خوام با گوشیم که kjam هست اس ام اس بدم از هر 10 تا اس ام اس 9 تاش میره در قسمت outbox می مونه و بعدش میره تو draft و ارسال نمیشه.در این حالت هر کسی اس ام اس بده دریافت نمیشه تا زمانی که من اون اس ام اس ها را که تو draft ذخیره شده پاک کنم.وقتی پاک کنم یهو همه اس ام اس های دریافت میشه.بعضی وقتا اینجوریه بعضی وقتها هم همه اس ام اس ها درست مثل قبل همشون ارسال میشه.دلیلش چیه؟ربطی به آنتن دهی هم نداره.لطفا منو راهنمایی کنید.ممنون

من هم همین مشکل رو دارم . البته این اتفاق فقط زمانی میافته که reply می کنم ولی وقتی به صورت عادی sms میفرسم به راحتی فرستاده میشن.
باید بگم من هم هنوز راه حلی برای این موضوع پیدا نکردم و فعلاً دارم بدون reply سر می کنم.
درضمن این مشکل حتی با Hard Reset هم برطرف نشد.
به هر حال ممنون می شیم اگه کسی راه حلی پیدا کرد مارو در جریان بزاره.

hosein_sh2007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
من هم همین مشکل رو دارم . البته این اتفاق فقط زمانی میافته که reply می کنم ولی وقتی به صورت عادی sms میفرسم به راحتی فرستاده میشن.
باید بگم من هم هنوز راه حلی برای این موضوع پیدا نکردم و فعلاً دارم بدون reply سر می کنم.
درضمن این مشکل حتی با Hard Reset هم برطرف نشد.
به هر حال ممنون می شیم اگه کسی راه حلی پیدا کرد مارو در جریان بزاره.
درسته موقع reply بیشتر پیش میاد اما نه همیشه.اصلا قاعده خاصی نداره.من نمی دونم از سیم کارته یا گوشی.چون سیم کارتمو تو 2 گوشیه دیگه هم که گذاشتم همین مشکل بود
ممکنه از سیم کارت باشه؟

Raymond

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام دوستان،نمیدونم جاش اینجاست یا تو قسمت نرم افزار ولی هر چی هست 2 روزه اعصابم و ریخته به هم،من یه qtek s200 دارم،یه 6 ماهی میشه خریدمش منتها یه مدت بود دنبال برنامه نبودم حالا چندتا برنامه گرفتم اومدم نصبش کنم دیدم exe هستنActiveSync نصب کردم و هر کاری میکنم با synchronized , ActiveSync نمیشه،البته اوایل کلی برنامه نصب کردم مشکل نداشت،ورژن 4.1 ActiveSync هست تنها چیزی که میدونم اینه که تو این 6 ماه 3 بار کامپیوترم و عوض کردم،یعنی این سومی هستش،help اکتیو سینک و خوندم دیدم نوشته فقط با 2 تا پی سی میتونه relationships بشه و کل موضوع هم همینه یعنی اگه ویندوز عوض کنی یا سیستم عوض بکنی دیگه نمیشه پاکت پی سی و به دسکتاپ وصل کنی؟؟؟!!!!اگه کسی راه حلی میدوونه خواهشن بگه .ممنون.

manuelcalavera

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
سلام دوستان،نمیدونم جاش اینجاست یا تو قسمت نرم افزار ولی هر چی هست 2 روزه اعصابم و ریخته به هم،من یه qtek s200 دارم،یه 6 ماهی میشه خریدمش منتها الان هر کاری میکنم با synchronized , ActiveSync نمیشه،تنها چیزی که هست اینه که تو این 6 ماه 3 بار کامپیوترم و عوض کردم،یعنی این سومی هستش،help اکتیو سینک و خوندم دیدم نوشته فقط با 2 تا پی سی میتونه relationships بشه و کل موضوع هم همینه یعنی اگه ویندوز عوض کنی یا سیستم عوض بکنی دیگه نمیشه پاکت پی سی و به دسکتاپ وصل کنی؟؟؟!!!!اگه کسی راه حلی میدوونه خواهشن بگه .ممنون.:(

ریموند جان عرضم به حضورت که نمی خوام بهت بگم که هارد ریست بکنی واسه همین اگه ممکنه بگو که وقتی با یو اس بی کانکت میکنی ، چی میشه که میگی سینک نمیشه ؟!

Raymond

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
ریموند جان عرضم به حضورت که نمی خوام بهت بگم که هارد ریست بکنی واسه همین اگه ممکنه بگو که وقتی با یو اس بی کانکت میکنی ، چی میشه که میگی سینک نمیشه ؟!

دوست عزیز هر کاری بگی کردم relationships و عوض کردم،delet کردم،اسمشو عوض کردم.نشد که نشد, بد کلید کرده.رو Taskbar کنار ساعت یه بالن باز میشه میگه ( windows error ( a duplicate name exists on the network , بعدش یه پیغام رو صفحه میاد میگه
Sychronization connot be completed successfully,reconnect your device and try again.if the problem persists,see the microsoft activesync troubleshooter in activesync help on your computer
خلاصه بد گیر افتادم .البته بگم connect میشه sync نمیشه.یعنی sync خاموشه فقط explore کار میکنه.
آقا اگه حل شدنی نیست و مجبورم هارد ریست کنم روش کارو بگو مثلا سیم کارت و در بیارم یا مثلا مموری کارت و در بیارم؟؟؟
آیا با هارد ریست ( اگه مشکلش سخت افزاری نیاشه )درست میشه؟

manuelcalavera

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
راستش من فقط هارد ریست رو سراغ دارم اما مطمئنم که اساتیدی هستند که راه بهتری می دونند
هارد ریست کردن : لینک

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
دوست عزیز هر کاری بگی کردم relationships و عوض کردم،delet کردم،اسمشو عوض کردم.نشد که نشد, بد کلید کرده.رو Taskbar کنار ساعت یه بالن باز میشه میگه ( windows error ( a duplicate name exists on the network , بعدش یه پیغام رو صفحه میاد میگه
Sychronization connot be completed successfully,reconnect your device and try again.if the problem persists,see the microsoft activesync troubleshooter in activesync help on your computer
خلاصه بد گیر افتادم .البته بگم connect میشه sync نمیشه.یعنی sync خاموشه فقط explore کار میکنه.
آقا اگه حل شدنی نیست و مجبورم هارد ریست کنم روش کارو بگو مثلا سیم کارت و در بیارم یا مثلا مموری کارت و در بیارم؟؟؟
آیا با هارد ریست ( اگه مشکلش سخت افزاری نیاشه )درست میشه؟
در حال حاضر با چند کامپیوتر سینک می کنید؟آِا نام این دو کامپیوتر یکی است؟نمی دونم می دونید یا نه،وقتی برای بار اول یک دستگاه رو توی کامپیوتر سینک می کنید،توی اکتیو سینک تو کامپیوترتون،نام خود کامپیوتر میشینه،و من فکر می کنم مشکل از کامپیوتر هست و با هارد ریست پاکت پی سی هم به نتیجه نرسید،

Raymond

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
در حال حاضر با چند کامپیوتر سینک می کنید؟آِا نام این دو کامپیوتر یکی است؟نمی دونم می دونید یا نه،وقتی برای بار اول یک دستگاه رو توی کامپیوتر سینک می کنید،توی اکتیو سینک تو کامپیوترتون،نام خود کامپیوتر میشینه،و من فکر می کنم مشکل از کامپیوتر هست و با هارد ریست پاکت پی سی هم به نتیجه نرسید،

در حال حاضر با هیچ کامپیوتری سینک نمیشه،الان دو تا کامپیوتر دارم که اسماشون یکی نیست،ویندوز یکی رو هم عوض کردم،اکتیو سینک 4.5 و نصب کردم باز همون مشکل،میگم نکنه فقط با یو اس بی 2 کار میکنه؟آخه الان هر دو تا کامپیوترم یو اس بی 1.1 دارن!!!!!!!!!!!

manuelcalavera

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
در حال حاضر با هیچ کامپیوتری سینک نمیشه،الان دو تا کامپیوتر دارم که اسماشون یکی نیست،ویندوز یکی رو هم عوض کردم،اکتیو سینک 4.5 و نصب کردم باز همون مشکل،میگم نکنه فقط با یو اس بی 2 کار میکنه؟آخه الان هر دو تا کامپیوترم یو اس بی 1.1 دارن!!!!!!!!!!!

من یه بار این اتفاق برام افتاد و با هارد ریست حل شد ...
این واسه اینه که وقتی خود گوشی به شما پیغام سینک رو داده ، امتناع کرده اید

Raymond

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من یه بار این اتفاق برام افتاد و با هارد ریست حل شد ...
این واسه اینه که وقتی خود گوشی به شما پیغام سینک رو داده ، امتناع کرده اید

آقا دمت گرم ، منم دیگه دارم راضی میشم که تنها راه هار ریست هستش،یه بک آپ از کانتکت لیست میگیرم و ریست میکنم ببینم درست میشه یا نه.ممنون

Raymond

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام دوستان واقعیتش من با اکتیو سینک مشکل داشتم به پیشنهاد دوستان هارد ریست کردم و مشکل حل شد منتها 2 تا مشکل جدید پیدا کردم یکی اینکه اس ام اس که میفرستم با وجود این که delivery روشن ولی خبری ازش نیست و دومین مشکل صداشه که گاهی کم میشه و یه جور افکت دار میشه!!!به نظرتون یه بار دیگه هارد ریست کنم یا مشکل یه جای دیگه اس؟

manuelcalavera

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
نه این دیگه مشکل از جای دیگه س ... اما اگه بار اول بود هارد ریست کرده بودی بار دوم ضرری نداره ... من یه بار بعد از هارد ریست گوشیم اصلا صدا نداشت و توی ساندش اصلا جای انتخاب زنگ نداشت ... مجبور شدم هارد ریست کنم ...

saberus

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام
بعد حدود100روزهنوز گوشیم i-teq-bond بدون استفاده مانده انهم فقط بخاطر از کار افتادن تاچ اسکرین وسط HR گیرکرده

ام, شرکت پارت اسیا با انصاف با این اب گل الود قیمت وحشتناک 250000 تومان را در حالی که تمامی قسمتهای دیگر گوشی سالم فقط

عمل تب کردن یا همون تاچ ازکارافتاده پیشنهاد داده است.----- آدرس دقیق نمایندگی در دبی یا نحوه سفارش وخرید از دبی یا امارات

یا... بصورت در خواست از مسافر یا جور دیگه که با وسع داغون ما جور در بیاد,بخصوص جناب بحرین اگر راهنمای بفرمایید ممنون میشم.خیلی ضروری وفوری.

ali m500

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
گوشي من اوركس 900 يا بهتر بگم ايتن ام 500 هستش (wm5 ) ودچار مشكل كلي شده به اين صورت كه دستگاه هنگ كرده وبا هارد ريست هم فعال نميشه فقط تصوير لود شدن ابتدايي دستگاه روي صفحه مياد . باطري وسيم كارت رو هم چند ساعت جدا كردم اما تاثيري نداشت ضمنا" با كامپيوتر هم كه قبلا" مشكلي نداشت اما حالاسينك نميشه لطفا" راهنمايي فرماييد متشكرم:(

coloredpencil

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
7
گوشي من اوركس 900 يا بهتر بگم ايتن ام 500 هستش (wm5 ) ودچار مشكل كلي شده به اين صورت كه دستگاه هنگ كرده وبا هارد ريست هم فعال نميشه فقط تصوير لود شدن ابتدايي دستگاه روي صفحه مياد . باطري وسيم كارت رو هم چند ساعت جدا كردم اما تاثيري نداشت ضمنا" با كامپيوتر هم كه قبلا" مشكلي نداشت اما حالاسينك نميشه لطفا" راهنمايي فرماييد متشكرم:(

یه با رام رو از اول بریزید انشا الله که مشکل بر طرف میشه دوست عزیز :cool: البته متخصص این دیوایس دکتر هست که چند صباحی از عمرشو حروم این دستگاه کرده :D

بالا