برگزیده های پرشین تولز

سئوالات مربوط به سخت افزار پی پی سی

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
ببخشید ترد فروشگاه پاکت پی سی چیه؟
شرمنده من تازه واره ام!!!
اقا من که اینجا جوابتون رو داده بودم،پس چرا تو بخش مشاوره برای خرید دوباره همین سوال رو پرسیدید؟لطفا" پستی که در ترد مشاوره برای خرید پاکت پی سی زدید و پاک کنید؛
ترد یا بخش فروشندگان پاکت پی سی رو هم اینجا می تونید ببینید،پست شماره 5 مربوط به آقای سرابیان هست،

sghd

Registered User
لایک‌ها
19
سلام
گوشیم مشکل پیدا کرده
ولی نمیدونم دلیلش سخت افزاریه یا نرم افزاری
امروز برنامه SOTI.Pocket.Controller-Professional رو رو کامپیتر نصب کردم تا یه امتحانیش بکنم وقتی گوشیمو به کامپیتر وصل کردم و برنامهSOTI.Pocket.Controller-Professional رو هم باز کردم گفت که! باید یه نرم افزار هم تو پی پی سیت نصب کنی من گفتم چشم و نصبش کردم
بعد از این که نصب شد اون برنامه رو که نصب کرده تو پی پی سی اجراش کردم :تو قسمت تنظیماتش زده بود test video منم تیکش رو زدم و ok کردم بعد گوشی ریست شد و لی دیگه ویندوزش بالا نمیاد
گوشیمم qteks200 هستش لوگوی HTC و همینطور QTEK میاد بالا و بعد از اون که باید لوگوی WM5 بیاد دیگه نمیاد و روی لوگوی QTEK فریز میشه و دیگه هیچ اتفاقی نمیفته
اون برنامه رو هم روی DEVICE نصبش کردم متاسفانه
اگه کمک کنید ممنون میشم

imate_pda2k

PocketPC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
18
سلام
گوشیم مشکل پیدا کرده
ولی نمیدونم دلیلش سخت افزاریه یا نرم افزاری
امروز برنامه SOTI.Pocket.Controller-Professional رو رو کامپیتر نصب کردم تا یه امتحانیش بکنم وقتی گوشیمو به کامپیتر وصل کردم و برنامهSOTI.Pocket.Controller-Professional رو هم باز کردم گفت که! باید یه نرم افزار هم تو پی پی سیت نصب کنی من گفتم چشم و نصبش کردم
بعد از این که نصب شد اون برنامه رو که نصب کرده تو پی پی سی اجراش کردم :تو قسمت تنظیماتش زده بود test video منم تیکش رو زدم و ok کردم بعد گوشی ریست شد و لی دیگه ویندوزش بالا نمیاد
گوشیمم qteks200 هستش لوگوی HTC و همینطور QTEK میاد بالا و بعد از اون که باید لوگوی WM5 بیاد دیگه نمیاد و روی لوگوی QTEK فریز میشه و دیگه هیچ اتفاقی نمیفته
اون برنامه رو هم روی DEVICE نصبش کردم متاسفانه
اگه کمک کنید ممنون میشم

سلام دوست عزيز
مشكل شما نرم افزاري هست . اما از نظر من سخت افزار جمين ;) قدرت بعضي از نرم افزار ها رو نداره كه البته باز بر ميگرده به سيستمش. بي خيال مهرداد :lol:

شما 20 دقيقه باطري گوشيتون رو بيرون بياريد و بعد از 20 دقيقه دوباره تست كنيد
اگر مشكل بر طرف نشد بايد هارد ريست كنيد. من يكي از برنامه هاي نقاشي معمولي رو مي شناسم كه اگر روي جمين و كا جم نصب بشه همچين مشكلي واسش پيش مياد :( اما روي تمامي گوشي هاي ديگه حتي جم كار ميده

semorena

Registered User
لایک‌ها
2
با سلام.
من الآن یه مدته که باطری گوشیم خیلی کند شارژ میشه. یعنی حتی وقتی که از گوشی استفاده نمیکنم خیلی دیر (7-8برابر قدیم) طول میکشه تا گوشی شارژ بشه.
در حالیکه مصرف باطری سریع نیست و شارژش زود خالی نمیشه.
دلیلش چی میتونه باشه؟

sghd

Registered User
لایک‌ها
19
سلام دوست عزيز
مشكل شما نرم افزاري هست . اما از نظر من سخت افزار جمين قدرت بعضي از نرم افزار ها رو نداره كه البته باز بر ميگرده به سيستمش. بي خيال مهرداد

شما 20 دقيقه باطري گوشيتون رو بيرون بياريد و بعد از 20 دقيقه دوباره تست كنيد
اگر مشكل بر طرف نشد بايد هارد ريست كنيد. من يكي از برنامه هاي نقاشي معمولي رو مي شناسم كه اگر روي جمين و كا جم نصب بشه همچين مشكلي واسش پيش مياد اما روي تمامي گوشي هاي ديگه حتي جم كار ميده
خیلی ممنون
الان امتحان میکنم
راستی میشه بگید هارد ریست چه جوریه؟!

sghd

Registered User
لایک‌ها
19
نشد
یه ساعت باطریو در آوردم اما نشد که نشد
رفتم تو دفترچش خوندم نوشته بود برای هار ریست باید کلید دوربین و کام منیجر رو با هم نگه داری و بعد ریست رو بزنی ؛ این کارو کردم و لی هیچ اتفاقی نیفتاد تو اینترنت یه سرچ کردم نوشته بود که باید کلید کام منیجر و کلید پاور رو باهم بزنی ولی وقتی این کارو میکنم یه صفحه میاد که سه رنگ توش هست(قرمزو آبی و سفید!) ده دقیقه ای میشه تو این حالته ولی هیچ اتفاقی نمیفته دکمه ریست رو هم زدم ولی گوشی خاموش و وقتی روشن کردم بازم ویندوز بالا نمیاد
کجای کارم اشتباهه؟!

sghd

Registered User
لایک‌ها
19
مشکلم حل شد به سلامتی
باید کلیدهای دوربین و کام منیجر و پاور رو با هم نگه میداشتم بعد یه پیغام میداد که باید کلید سبز رو فشار بدم

imate_pda2k

PocketPC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
18
مشکلم حل شد به سلامتی
باید کلیدهای دوربین و کام منیجر و پاور رو با هم نگه میداشتم بعد یه پیغام میداد که باید کلید سبز رو فشار بدم

ببخشيد من شيراز بودم دسترسي به اينترنت نداشتم :blush: به سلامتي :rolleyes: هارد ريست:happy:

profixus

Registered User
لایک‌ها
1
بچه ها توروخدا کمک کنید
این دوربین گوشیم بدجور قاطیه اول اینکه فیلم برداریش تکه تکه ظبط میکنه قبل از اینکه wm6 بریزم اینطوری نبود
عکسهاشم که بعضی وقت ها همونطوری که گفتم میشه چکار کنم؟

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
بچه ها توروخدا کمک کنید
این دوربین گوشیم بدجور قاطیه اول اینکه فیلم برداریش تکه تکه ظبط میکنه قبل از اینکه wm6 بریزم اینطوری نبود
عکسهاشم که بعضی وقت ها همونطوری که گفتم میشه چکار کنم؟

اگر واقعا" بعد از ریختن wm6 به این وضعیت در اومده ،مشکل از رام هست،به فرومهای خارجی برید و نظر دیگران رو هم بپرسید،

profixus

Registered User
لایک‌ها
1
اگر واقعا" بعد از ریختن wm6 به این وضعیت در اومده ،مشکل از رام هست،به فرومهای خارجی برید و نظر دیگران رو هم بپرسید،

سلام ببینید آخه وقتی من خریدم شاید 1-2 ساعت هم با wm5 باهاش کار نکردم اما تو همون 1-2 ساعت مشکلی نداشت
من حدس میزنم بعد از ریختن wm6 اینطوری شده اما مطمئن نیستم

حالا اگر که به خاطر wm6 نباشه باید چکار کرد؟:(

hosein_sh2007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
ده روزی هست وقتی می خوام با گوشیم که kjam هست اس ام اس بدم از هر 10 تا اس ام اس 9 تاش میره در قسمت outbox می مونه و بعدش میره تو draft و ارسال نمیشه.در این حالت هر کسی اس ام اس بده دریافت نمیشه تا زمانی که من اون اس ام اس ها را که تو draft ذخیره شده پاک کنم.وقتی پاک کنم یهو همه اس ام اس های دریافت میشه.بعضی وقتا اینجوریه بعضی وقتها هم همه اس ام اس ها درست مثل قبل همشون ارسال میشه.دلیلش چیه؟ربطی به آنتن دهی هم نداره.لطفا منو راهنمایی کنید.ممنون

imate_pda2k

PocketPC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
18
ده روزی هست وقتی می خوام با گوشیم که kjam هست اس ام اس بدم از هر 10 تا اس ام اس 9 تاش میره در قسمت outbox می مونه و بعدش میره تو draft و ارسال نمیشه.در این حالت هر کسی اس ام اس بده دریافت نمیشه تا زمانی که من اون اس ام اس ها را که تو draft ذخیره شده پاک کنم.وقتی پاک کنم یهو همه اس ام اس های دریافت میشه.بعضی وقتا اینجوریه بعضی وقتها هم همه اس ام اس ها درست مثل قبل همشون ارسال میشه.دلیلش چیه؟ربطی به آنتن دهی هم نداره.لطفا منو راهنمایی کنید.ممنون

منم قبلنا با pda2k اين مشكل رو داشتم و تا اونجايي كه ياد دارم كسي نتونست اين مشكل رو بر طرف كنه ...;)

اما خودش درست شد ...
با يه سرچ پست هاي زير خاكي رو بخونيد

imate_pda2k

PocketPC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
18
سلام ببینید آخه وقتی من خریدم شاید 1-2 ساعت هم با wm5 باهاش کار نکردم اما تو همون 1-2 ساعت مشکلی نداشت
من حدس میزنم بعد از ریختن wm6 اینطوری شده اما مطمئن نیستم

حالا اگر که به خاطر wm6 نباشه باید چکار کرد؟:(

مجيد جان مشكل دوربين گوشيت : وقتي كه روي نور شب هست يا اينكه توي روز نور زياد هست ...
چه زمان فيلمبرداري چه زمان عكس برداري نور محيط رو كم كن و تست كن ببين تاثيري داره يا نه ... :blush:

s3cure

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
آقا یه سوال !!
چرا اسپیکر این جمین و کلاً I-mate این فدر ضعیف هستش ؟
من گوشیم جمین و حدود 1 سال که خریدمش فقط همین اسپیکرش که آزارم میده ؟
کسی تا حالا عوض کرده ؟!
میشه راهنمایی کنید چیکارش باید بکنم ؟!
جدیداً احساس میکنم صداش ضعیف تر از قبل شده !

یه مشکل دیکه !
من قبلاً جم داشتم اما کیفیت فیلمبرداریش بالاتر از جمین بود با اینکه جمین دوربین 2 mgp داره اما احساس میکنم فیلمبرداریش خیلی افتضاحِ ! عکسش نسبتاً خوبه البته اگه نلرزه !!!

imate_pda2k

PocketPC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
18
آقا یه سوال !!
1- چرا اسپیکر این جمین و کلاً I-mate این فدر ضعیف هستش ؟
2-من گوشیم جمین و حدود 1 سال که خریدمش فقط همین اسپیکرش که آزارم میده ؟
3-کسی تا حالا عوض کرده ؟!
3-میشه راهنمایی کنید چیکارش باید بکنم ؟!
4-جدیداً احساس میکنم صداش ضعیف تر از قبل شده !

یه مشکل دیکه !
من قبلاً جم داشتم اما کیفیت فیلمبرداریش بالاتر از جمین بود با اینکه جمین دوربین 2 mgp داره اما احساس میکنم فیلمبرداریش خیلی افتضاحِ ! عکسش نسبتاً خوبه البته اگه نلرزه !!!

اين كه شد دو تا سوال ;) (شوخي)

1- هر گوشي نقطه ضعف و قوتي داره كه هر شخص قبل از خريد بايد به اين فكر بره.

2- معمولا همينجوريه

3-بله چند تا از بچه ها بودن كه اسپيكرش رو تعويض كردن و 3- صداش خيلي بهتر شده ...

چند نفر هم ميشناختم كه از اين اسپيكرهاي ارزون گذاشتن روش و بعد از 1 هفته دوباره ضعيف و به خش خش افتاده ...

4- بلــــه:wacko:

مشكل دومتون رو بهتره كسي ديگري پاسخ بده :blush:

s3cure

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
اين كه شد دو تا سوال ;) (شوخي)

1- هر گوشي نقطه ضعف و قوتي داره كه هر شخص قبل از خريد بايد به اين فكر بره.

2- معمولا همينجوريه

3-بله چند تا از بچه ها بودن كه اسپيكرش رو تعويض كردن و 3- صداش خيلي بهتر شده ...

چند نفر هم ميشناختم كه از اين اسپيكرهاي ارزون گذاشتن روش و بعد از 1 هفته دوباره ضعيف و به خش خش افتاده ...

4- بلــــه:wacko:

مشكل دومتون رو بهتره كسي ديگري پاسخ بده :blush:

آفا مهرداد ممنون که جواب دادین
بازم سوال
بهترین اسپیکری که میتونم جایگزینش کنم چیه ؟ چنده ؟ از کجا باید تهیه بکنم ؟

قاب گوشیه نازنینم به اندازه 1 اپسیلون تو رفته گی پیدا کرده که هر موقع چشمم بهش میفته انگار فلب خودم تو رفته !:crying:
ای کاش دستم میشکستو از تو جیبم درش نیاورده بودم اونروزی که افتاد از دست !!
حالا میخوام ببینم قاب فابریک جمین جایی هست ؟ اگه هست کجا هست ؟ و اگه اونجا که میگین هست چند میشه قیمتش ؟!:cigar:
اگه خوب باشه 2 تاشو میخرم که شبا راحت تر بخوابم !!;):p

foadahmadi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام.

من استفادم از PC-Phone یه جوریه که resolution صفحه 240x320 جواب کارمو نمیده (دستگاه خودم i-mate JAM هستش). الان دو ساله که دارم با این resolution سر میکنم، اون زمانی که PC-Phone خریدم هیچ دستگاهی با resolution صفحه 480x640 نبود، ولی الان چندتایی هست. من اینا رو میشناسم:
-i-mate JASJAR (و Qtek معادلش)
-O2 Flame
-i-mate سری Ultimate

مشکل اینجاست که JASJAR خیلی بزرگ و سنگینه و اون دوتای دیگه هم ظاهرا تو ایران نیستن. کسی جایی میشناسه که بتونم اون دو تا رو گیر بیارم؟ و یا PC-Phone دیگه ای میشناسه که resolution صفحش 480x640 باشه؟

مرسی

(اگر این ترد جای طرح این سوال نیست عذر میخوام. من تازه واردم و هنوز درست نمیدونم اینجا چه خبره. لطفا راهنماییم کنین)

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
سلام.

من استفادم از PC-Phone یه جوریه که resolution صفحه 240x320 جواب کارمو نمیده (دستگاه خودم i-mate JAM هستش). الان دو ساله که دارم با این resolution سر میکنم، اون زمانی که PC-Phone خریدم هیچ دستگاهی با resolution صفحه 480x640 نبود، ولی الان چندتایی هست. من اینا رو میشناسم:
-i-mate JASJAR (و Qtek معادلش)
-O2 Flame
-i-mate سری Ultimate

مشکل اینجاست که JASJAR خیلی بزرگ و سنگینه و اون دوتای دیگه هم ظاهرا تو ایران نیستن. کسی جایی میشناسه که بتونم اون دو تا رو گیر بیارم؟ و یا PC-Phone دیگه ای میشناسه که resolution صفحش 480x640 باشه؟

مرسی

(اگر این ترد جای طرح این سوال نیست عذر میخوام. من تازه واردم و هنوز درست نمیدونم اینجا چه خبره. لطفا راهنماییم کنین)
سلام
جناب احمدی
البته این سوال رو باید در ترد مشاوره برای خرید پاکت پی سی مطرح می کردید،اما خدمتتون عرض کنم که بهترین گزینه از نظر من او2 فلیم هست که متاسفانه تا وقتی که رام جدید نیاد،مشکلات رادیویی داره و در بعضی جاها آنتن نخواهد داد،ضمن اینکه با قیمت یک میلیون تا یک میلیون صد هزار تومن در ایران هم می تونید پیدا کنید،سری آلتیمیت هم(7150 که وی جی ای هست)تخیلی بیش نبود؛جس جار هم که با قیمت حدود 800 تا 900 هزار تومن موجوده،البته همین دستگاه با برند کیوتک رو می تونید در حدود 700 هزار تومن هم پیدا کنید،
موفق باشید.

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
سلام
جناب احمدی
البته این سوال رو باید در ترد مشاوره برای خرید پاکت پی سی مطرح می کردید،اما خدمتتون عرض کنم که بهترین گزینه از نظر من او2 فلیم هست که متاسفانه تا وقتی که رام جدید نیاد،مشکلات رادیویی داره و در بعضی جاها آنتن نخواهد داد،ضمن اینکه با قیمت یک میلیون تا یک میلیون صد هزار تومن در ایران هم می تونید پیدا کنید،سری آلتیمیت هم(7150 که وی جی ای هست)تخیلی بیش نبود؛جس جار هم که با قیمت حدود 800 تا 900 هزار تومن موجوده،البته همین دستگاه با برند کیوتک رو می تونید در حدود 700 هزار تومن هم پیدا کنید،
موفق باشید.

ایرادی نداره ، تردی که انتخاب شده نامربوط نیست .

فقط اجازه بدهید جهت اطلاع رسانی بگویم که آی میت ، عملی نشدن 7150 رو شدیدا ً تکذیب کرده ولی گفته می افته برای 3 ماهه اول سال 2008

بالا