برگزیده های پرشین تولز

سایت‌های کسب درآمد از پاپ آپ فعال

r3za-k

Registered User
لایک‌ها
528
دقیقا مشکل همینه
ارزش افزوده بخاطر درامد زایی راحتی که داشت باعث شد محتوای مفیدی دیگه تولید نشه
کار راحتی بود با درامد بالا و برگشت سرمایه تضمینی
یا دوباره به روال قبل برمیگرده یا اینکه باید چندماه منتظر بمونیم تا سرمایه ها دوباره به کارهای دیگه برگرده
اینطور استارت اپ های نوپا شروع به جذب تبلیغات میکنند و دوباره میشه کار کرد
الان فقط یه سری استارت اپ توی این شرایط کار میکنند که اونا هم اکثرا پاپ اپ نمیخوان مثل دی جی کالا و ...
همینکه مشکل رو میدونیم خودش خوبه

من وظیفه م سایت داری سایت خودمه , محتوا درست کردن واسه سایتم , سر و کله زدن با نویسنده هام و آموزش بهشون و نهایتش یخورده اطلاعات در مورد سئو و..

اگر من بخوام خودم فایل بفروشم , خودم بخوام یه سرور دیگه بخرم و فایل رو روی اون بالا بیارم و پاپ رو بندازم رو اون
اگر بخوام این فایل رو بروز رسانی کنم , اگر بخوام محتوای جدید اضافه کنم تا بازدهی بره بالاتر اگر بخوام دائما دنبال راه های درآمدی جدید باشم و..

پس وظیفه شما چیه؟ چرا باید مقداری از درآمد رو بدم به شما؟
من زیاد با وظایف کار شما آشنا نیستم ولی مگر نه اینکه شما واسط بین وبمستر و استارت آپ هستید؟
مگر نه اینکه شما باید اینکارها رو انجام بدید؟

الان وبمستر بازدیدشو داره اما درآمدشو نداره , کی وظیفه شو درست انجام نداده؟ مشکل کجاست؟
باز شما بین سایتهای دیگه سرآمد هستین , من دیدم شما قیمتو کم میکنید بقیه بعد شما فورا کم میکنن حتی اگه به قول شما از قبل هم شارژ داشته باشن !

به نظرم هیچی سر جاش نیست , امیدوارم تلاشتون دو چندان بشه
این اوضاع حتی نباید خم به ابروی وبمستر بیاره و شما نباید بذارید این اتفاق بیفته چون شما از بازدید سایتهای اونا دارید روزی بدست میارید
نوش جونتون ولی سر وقتشم هواشونو باید داشته باشید

saeid700

کاربر فعال *همکار بخش شبکه های اجتماعی
همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
باز شما بین سایتهای دیگه سرآمد هستین , من دیدم شما قیمتو کم میکنید بقیه بعد شما فورا کم میکنن حتی اگه به قول شما از قبل هم شارژ داشته باشن !
دقیقا طرف شاید برای یکی دو ماه ام رزرو داشته باشه و تبلیغات ولی به محض اینکه زر پاپ کم کرد فرداش طوری کم کردن که دقیقا الان همون مبلغ زرپاپ رو دارن پرداخت می کنن.

saeid700

کاربر فعال *همکار بخش شبکه های اجتماعی
همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
گفتنش راحته داداش ولی هر کدوم یه خروار دردسر داره
دیگه چاره چیه ؟ الان ما به عنوان یه وبمستر کارمون راحته ؟ هزار تا مشکل سر راهمون هست یه خارجی روزی 8 ساعت کار میکنه به بهترین درامد میرسه ما صبح تا شب مشغول کاریم هر سری هم یه داستانی داریم یا فیلتر می کنن یا دستور حذف فلان مطلب میاد یا هاستینگ می ترکه و با کاربرای طرفیم که حتی برای خدمات رایگان هم هزار جور توقع دارن.

الان کل تبلیغات بنری و همسان دست چندتا شرکت گردن کلفته که هم به ضرر سفارش دهنده کار میکنن هم نمایش دهنده.
خیلی بازار ها و روش ها هست که بنظرم تحقیق کنید میتونید پیاده کنید. و در آخر دلیل اینکه این همه توقع از شما وجود داره اینکه تو زمینه کاری خودت بهترین بودی و واقعا کاربر اعتماد داره شما هر سیستمی راهندازی کنی که همون سیاست های مشتری مداری زر پاپ رو ادامه بدی مطمعن باش همه استفاده می کنن.

zarpop

Registered User
لایک‌ها
282
دوستان الان مشکل تعرفه ی نمایش ، نحوه ی جذب تبلیغات و ... نیست
این موارد که نرخ کلیک چند باشه ، وب مستر ها متحد بشن تبلیغات نزارند که قیمت بهتر بشه و ... برای زمانی هست که فرضا سیستم ها یا تبلیغ دهنده ها میخوان حق شما را ضایع کنند
الان در واقع هیچ تبلیغ مناسبی نیست که روی پاپ آپ بزاریم. تبلیغات قمار ، شرط بندی ، تلگرام و ... هست که اونا هم قانونی نیستند و نمیشه گذاشت
یادتونه یه زمانی سیستم های بنری ساعاتی در روز تبلیغ نداشتن تبلیغ رایگان نمایش میدادن الان دقیقا همون زمان برای پاپ آپ پیش اومده
چندتا تبلیغ در روز میاد و زود تموم میشه بقیه روز را همینطور پر می کنیم و درامدش را هم پرداخت میکنیم ولی این روال هم تا چند روز فقط قابل اجرا هست و اگر شرایط درست نشه همینم دیگه نمیشه کار کرد

F A R Z A D

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,582
پاپ فا هم همچنان پرداخت ندارد و من آماده برای شکایت دسته جمعی هستم

WAND

Registered User
لایک‌ها
13
پاپ فا برای بنده هم بیش از یک ماهه تسویه نداشته، اولین تسویه هم هست!

8song

Registered User
لایک‌ها
1,302
براي بنده هم بيشتر از يکماهه تسويه نشده

Manger4321

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
22
این خبری که امروز اومده در مورد ارزش افزوده ها یعنی کلا جمش کردن ؟

sorushazi

Registered User
لایک‌ها
129
این خبری که امروز اومده در مورد ارزش افزوده ها یعنی کلا جمش کردن ؟
تو اطلاعیه اومده که مشترکین باید مبلغ خاصی شارژ کنند و بعد از اون کم میشه. به هیچ وجه اشاره نشده که متوقف میشن.
به شخصه بعید میدونم سیستم های پاپ آپ تعرفه رو به حالت قبل برگردونن چون همون بازدید رو الان دارن با قیمت بسیار کمتری میگیرن از وبمسترا...

Last edited:

Manger4321

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
22
تو اطلاعیه اومده که مشترکین باید مبلغ خاصی شارژ کنند و بعد از اون کم میشه. به هیچ وجه اشاره نشده که متوقف میشن.
به شخصه بعید میدونم سیستم های پاپ آپ تعرفه رو به حالت قبل برگردونن چون همون بازدید رو الان دارن با قیمت بسیار کمتری میگیرن از وبمسترا...
دقیقا منم همین فکر رو میکنم الانم تبلیغات ارزش افزوده دارن ولی تعرفه رو تا تونستن اوردن پایین یکم عجیبه این خبر هم که دیگه مشخصه چیزی کنسل نشده فقط قوانینش تغییر کرده.

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
تو اطلاعیه اومده که مشترکین باید مبلغ خاصی شارژ کنند و بعد از اون کم میشه.
اینجوری عملا ارزش افزوده از بین رفته. چون کسی نمیاد شارژ کنه.
مردم تو شارژ کردن سیم کارتشون موندن :D

paris2020

Registered User
لایک‌ها
2,233
دوستان الان مشکل تعرفه ی نمایش ، نحوه ی جذب تبلیغات و ... نیست
این موارد که نرخ کلیک چند باشه ، وب مستر ها متحد بشن تبلیغات نزارند که قیمت بهتر بشه و ... برای زمانی هست که فرضا سیستم ها یا تبلیغ دهنده ها میخوان حق شما را ضایع کنند
الان در واقع هیچ تبلیغ مناسبی نیست که روی پاپ آپ بزاریم. تبلیغات قمار ، شرط بندی ، تلگرام و ... هست که اونا هم قانونی نیستند و نمیشه گذاشت
یادتونه یه زمانی سیستم های بنری ساعاتی در روز تبلیغ نداشتن تبلیغ رایگان نمایش میدادن الان دقیقا همون زمان برای پاپ آپ پیش اومده
چندتا تبلیغ در روز میاد و زود تموم میشه بقیه روز را همینطور پر می کنیم و درامدش را هم پرداخت میکنیم ولی این روال هم تا چند روز فقط قابل اجرا هست و اگر شرایط درست نشه همینم دیگه نمیشه کار کرد

سلام ، زر پاپ آپ داخل پاپ آپش الان دانلود نرم افزار اجباری هست ؟! درسته ؟

عجب وضعیتی شده

zarpop

Registered User
لایک‌ها
282
سلام ، زر پاپ آپ داخل پاپ آپش الان دانلود نرم افزار اجباری هست ؟! درسته ؟

عجب وضعیتی شده
سلام همین تبلیغی هست هم گفتن یک ماه دیگه پولش را به ما میدن وضعیت داره روز به روز بدتر میشه

F A R Z A D

کاربر فعال
لایک‌ها
2,582
متاسفانه تا همه کدهای پاپ آپ را بر ندارن اینا با بهانه مختلف به کارشون ادامه میدن و سیستم های پاپ آپ با همون حاشیه سود قبلی فعالیت میکنند فقط جیب وبمسترا رو خالی کردن

F A R Z A D

کاربر فعال
لایک‌ها
2,582
شخصا اعلام آمادگی برای برداشتن کد سیستم های پاپ آپ جهت کاهش ظرفیت نمایش آنها هستم تا بلکه به فکر افزایش تعرفه باشند
در غیر این صورت این رویه پرداخت کم به ضرر وبمستر تمام خواهد شد و سود اصلی برای شرکت ارزش افزوده و در مرحله بعدی برای سیستم های پاپ آپ هست

MixMkv

Registered User
لایک‌ها
137
والا من که همون روز اول کاهش تعرفه کد رو برداشتم. متاسفانه ضررش بیشتر از منفعتش بود!
الان هم لیست واریزی ها رو نگاه میکنیم، همون هایی که 200-300 برداشت میکردن دارن 20-30 برداشت میکنن!!:)

ali998

Registered User
لایک‌ها
774
الان اپ می زارن برای دانلود.
گوگل شناسایی کنه سایت پنالتی می شه.

mohsen410

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
بیخیال پاپ فا و زر پاپ آپ ... دوران اینا تموم شد ، باید این وضعت خراب باید فکر کسب درامد جدید باشیم

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
با 10 سال تجربه کاری..هیچ وقت فکر نمیکردم کسب و کار پاپ آپ یه روزی اینجوری نابود و کساد بشه

بالا