برگزیده های پرشین تولز

سایت‌های کسب درآمد از پاپ آپ فعال

FARID2XF

Registered User
لایک‌ها
89
دوستان دیگه اوضاع واقعا خیلی خراب شده.
تکلیف وبمسترا چیه توی این وضعیت؟ الان یه سریا میان میگن بیخیال وبمستری... تکلیف اونایی که عمرشون رو گذاشتن توی این کار چی میشه. اگه قرار باشه هرجایی اوضاع خراب شد فرار کنیم که نمیشه.

پاپ اپ که نابود شده. با 15-20کا ایپی خالص روزی نهایتا 20-25ت در میاد ! چند روزیه که هم متوجه شدم توی کنسول سایت نوشته دیگه کروم اجازه باز شدن تب رو نمیده به سایت بخاطر همین پاپ اپ... یعنی سایت رو داره نابود میکنه کم کم...

تبلیغات کلیکی/بنری هم یکتانت رو 24 ساعت تست کردم نمیدونم خنده کنم یا گریه ! 5 هزار تومن درومده - وضعیت سرویس های دیگه هم که خودتون بهتر میدونید یا پول وبمستر رو بالا میکشن یا داستان های دیگه...

یعنی هیچ کسی اینجا راه حلی نداره؟ همه قانع هستین با این مبالغ؟ کسی به فکر تحریم این سیستم ها نیست؟ روز به روز همه چی گرون تر میشه. درامد وبمسترا روز به روز داره کمتر میشه. اینطوری بخواد پیش بره فردا پول هاست/دامنه هم نمیشه داد دیگه.

باید فکر چاره کرد. نمیدونم چطوری، یک تاپیک جامع توی پرشین تولز که حداقل وبمستران اینجا مشارکت کنن، یک گروه یا حتی یک وبسایت اختصاصی برای هماهنگی وبمسترای ایرانی.

sorushazi

Registered User
لایک‌ها
129
الان دارن تعرفه شش هفت سال پیش رو میدن (زمان دلار حدودا دو سه هزار تومن). آیا تو این 6 سال هزینه هاست شش هفت برابر نشده؟ آیا ارزش پول یک ششم نشده؟

sorushazi

Registered User
لایک‌ها
129
تکلیف وبمسترا چیه توی این وضعیت؟ الان یه سریا میان میگن بیخیال وبمستری... تکلیف اونایی که عمرشون رو گذاشتن توی این کار چی میشه. اگه قرار باشه هرجایی اوضاع خراب شد فرار کنیم که نمیشه.

پاپ اپ که نابود شده. با 15-20کا ایپی خالص روزی نهایتا 20-25ت در میاد ! چند روزیه که هم متوجه شدم توی کنسول سایت نوشته دیگه کروم اجازه باز شدن تب رو نمیده به سایت بخاطر همین پاپ اپ... یعنی سایت رو داره نابود میکنه کم کم...

تبلیغات کلیکی/بنری هم یکتانت رو 24 ساعت تست کردم نمیدونم خنده کنم یا گریه ! 5 هزار تومن درومده - وضعیت سرویس های دیگه هم که خودتون بهتر میدونید یا پول وبمستر رو بالا میکشن یا داستان های دیگه...

یعنی هیچ کسی اینجا راه حلی نداره؟ همه قانع هستین با این مبالغ؟ کسی به فکر تحریم این سیستم ها نیست؟ روز به روز همه چی گرون تر میشه. درامد وبمسترا روز به روز داره کمتر میشه. اینطوری بخواد پیش بره فردا پول هاست/دامنه هم نمیشه داد دیگه.

باید فکر چاره کرد. نمیدونم چطوری، یک تاپیک جامع توی پرشین تولز که حداقل وبمستران اینجا مشارکت کنن، یک گروه یا حتی یک وبسایت اختصاصی برای هماهنگی وبمسترای ایرانی.

عرضه و تقاضا به طور طبیعی با گذشت زمان ، بازار رو نرمال میکنن. یعنی اونی که براش میصرفه با همین میسازه و ادامه میده و اونی که براش نمیصرفه پاپ آپ رو برمیداره. حالا اگه تقاضا بیشتر از عرضه باشه قطعا قیمت افزایش پیدا میکنه وگرنه همین میمونه

ali998

Registered User
لایک‌ها
774

به نظر من پاپ آپ ها خودشون منبع درامد ندارن که به ما بدن.
تحریم برای وقتیه که وضع خودشون خراب نباشه. (اگه درامدشون خوب بود یه رقیب جدید وارد می شد.)

nicabzar

Registered User
لایک‌ها
153
هنوز بازار پاپ آپ تو نت هست مگه بعد هفت هشت سال ؟ من ک سایت کمی میبینم پاپ آپ باز بشه ... چطوری هاست؟

paris2020

Registered User
لایک‌ها
2,233
هنوزم سایت های پاپ آپ همراه پاپ آپ دانلود نرم افزار میذارن ؟

sorushazi

Registered User
لایک‌ها
129
ببین حرف شما درست، هزینه های هاست و دامین هر روز میرن بالاتر، گوگل به خاطر شکایات پیش فرض بلاکش میکنه
ولی خب چرا به فکر راهکار های دیگه نمی افتید؟ مثلا کوتاه کننده های لینکی مثل اپیزو برای سایتای دانلود یا زدن یه سری سایت آموزشی خوب برای محتوا و ایجاد دوره و ...
پاپ آپ الان به خاطر کرونا وحشتناکه وضعیتش، تمام سایت ها از تبلیغات خارجی یا استارتاپ های فارسی ای که مدیرانشون نیاز به تبلیغ داشتن استفاده می‌کردن اما الان نمیتونن اینکار رو کنن.
با این وجود توصیه میکنم پاپ آپ پلاس بری، در آمدش صد تومان آی پی اول، شصت تومان آی پی دوم و پنجاه آی پی سومه

این که به کرونا ربط داره اصلا منطقی نیست. اتفاقا با اومدن کرونا باید فضای مجازی رونق پیدا کنه که کرده و تراکنش های مجازی بیشتر بشه. از طرفی الان دیگه اصلا کل مملکت بازگشایی شده و چند جایی هم که موندن دارن کم کم بازشون میکنن. بیرون از خونه اگه برید میبینید مردم و بازار تقریبا به زندگی قبل کرونا برگشتن. با این وجود چرا باید بازار پاپ آپ یه شبه نابود بشه؟

saeid700

کاربر فعال *همکار بخش شبکه های اجتماعی
همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
ببین حرف شما درست، هزینه های هاست و دامین هر روز میرن بالاتر، گوگل به خاطر شکایات پیش فرض بلاکش میکنه
ولی خب چرا به فکر راهکار های دیگه نمی افتید؟ مثلا کوتاه کننده های لینکی مثل اپیزو برای سایتای دانلود یا زدن یه سری سایت آموزشی خوب برای محتوا و ایجاد دوره و ...
پاپ آپ الان به خاطر کرونا وحشتناکه وضعیتش، تمام سایت ها از تبلیغات خارجی یا استارتاپ های فارسی ای که مدیرانشون نیاز به تبلیغ داشتن استفاده می‌کردن اما الان نمیتونن اینکار رو کنن.
با این وجود توصیه میکنم پاپ آپ پلاس بری، در آمدش صد تومان آی پی اول، شصت تومان آی پی دوم و پنجاه آی پی سومه
کرونا باعث رشد شدید کاربرای شبکه های اجتماعی و سایت ها شد بازدید همه سایت ها چند برابر شد چون معلومه همه خونه نشستن و بیکارن.
در مورد پاپ پلاس هم صفحه اول اینطوری نوشته الان پرداختش خیلی کمتره من تست کردم.

FARID2XF

Registered User
لایک‌ها
89
عرضه و تقاضا به طور طبیعی با گذشت زمان ، بازار رو نرمال میکنن. یعنی اونی که براش میصرفه با همین میسازه و ادامه میده و اونی که براش نمیصرفه پاپ آپ رو برمیداره. حالا اگه تقاضا بیشتر از عرضه باشه قطعا قیمت افزایش پیدا میکنه وگرنه همین میمونه
به نظر من پاپ آپ ها خودشون منبع درامد ندارن که به ما بدن.
تحریم برای وقتیه که وضع خودشون خراب نباشه. (اگه درامدشون خوب بود یه رقیب جدید وارد می شد.)

بنظرم اصلا بحث عرضه و تقاضا یا درامد سرویس های پاپ اپ/کلیکی نیست.
شما خودتون خوب میدونید تعرفه تبلیغات از هر نوعی این نیست. این سرویس های واسطه پورسانت خودشون رو برمیدارن بهرحال. فشار اصلی رو وبمستر هست و الانم وبمسترا هیچکاری نمیکنن! فقط صبر به امید اینکه خودش درست بشه اوضاع!
الانم که بهونه کرونا و موضوعات مرتبط با شرکت های ارزش افزوده هستش.

بنظرم این وظیفه وبمستر هست برای بازدیدی که زحمت کشیده و بدست اورده ارزش قائل بشه.
خاطرم هست چند سال پیش با یک سایت خارجی همین پاپ اپ رو گذاشتم و اون زمان فکر میکنم cpm روی 1 دلار بود. خودتون میتونید نتیجه بگیرید نرخ چقدر متفاوت بود و ارزش تبلیغات بالا! تازه با دلار 4-5 تومنی... (البته اونایی که کنجکاو هستن اون سایت الان cpmاش خیلی کم شده چون اگهی مناسب برای ایران نداره).

بحث ارزش بازدیده الان.
اگه این سرویس ها حرفشون بحث عرضه و تقاضا هست خب چرا باید تبلیغات با تعرفه پایین قبول کنن؟ با همون تعرفه بالا سفارش بگیرن و بین وبمستر ها تقسیم کنن بصورت سهمیه ای. حداقل اینطوری ما میدونیم روزی 2 ساعت پاپ اپ باز میشه نه 24 ساعت با نرخ وحشتناک پایین با توجه به ضرر و زیانش !

FARID2XF

Registered User
لایک‌ها
89

ممنون بابت راهکارهای شما. اما موضوع فقط سایت بنده نیست چون هزینه های خودش رو درمیاره از راه های دیگه و از این بابت الان نگران نیستم.
بطور کلی گفتم که باید فکر چاره کرد.

MixMkv

Registered User
لایک‌ها
137
کرونا باعث رشد شدید کاربرای شبکه های اجتماعی و سایت ها شد بازدید همه سایت ها چند برابر شد چون معلومه همه خونه نشستن و بیکارن.
در مورد پاپ پلاس هم صفحه اول اینطوری نوشته الان پرداختش خیلی کمتره من تست کردم.
اون اوایل کرونا خیلی بازدیدها رفته بود بالا، به نظرم الان اومده پایین و خیلی ها به اون شدت خونه نشین نیستن، به خصوص الان که موقع امتحانات مدرسه ها و دانشگاه هاست! اکثرا مشغول درس ها هستن! (البته طبق بازدید سایت خودم میگم)
-------
دوستان به نظرم فعلا اپ اپ استفاده نکنید، بزارید رتبه الکسا این سایتها خوب بکشه پایین شاید فرجی شد. شاید رقیب جدید بیاد روی کار دوباره قیمت ها رو رقابتی ببرن بالا!
درحال حاضر واقعا 20-30 تومان درامد پاپ اپ دردی دوا نمیکنه!

F A R Z A D

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,582
تاپ پاپ آپ رو دیدی، در آمد رو بالا میزنه ولی کدی که میذاری اصلا تبلیغ نشون نمیده، مث ایران پاپ آپ
همین کار رو بکنیم بهتره، نذاریم.
اولش فکر کردم داری سیستم خودتو تبلیغ میکنی بعد دیدم نه داری همه رو تبلیغ میکنی :D

omidss3

Registered User
لایک‌ها
1,392
اقعا عجیبه اینهمه بازدیدا زیاد شده چرا تبلیغات افت کرده
ارزش افزوده هم که نسخه ش پیچید

hossein16

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
اون اوایل کرونا خیلی بازدیدها رفته بود بالا، به نظرم الان اومده پایین و خیلی ها به اون شدت خونه نشین نیستن، به خصوص الان که موقع امتحانات مدرسه ها و دانشگاه هاست! اکثرا مشغول درس ها هستن! (البته طبق بازدید سایت خودم میگم)
-------
دوستان به نظرم فعلا اپ اپ استفاده نکنید، بزارید رتبه الکسا این سایتها خوب بکشه پایین شاید فرجی شد. شاید رقیب جدید بیاد روی کار دوباره قیمت ها رو رقابتی ببرن بالا!
درحال حاضر واقعا 20-30 تومان درامد پاپ اپ دردی دوا نمیکنه!
رتبه الکساشون بیاد بیاد پایین ؟ غیر ممکنه چون وبمستر ها هیچ انجمنی ندارن که متحد بشن
الان نون تو زدن پاپ آپ های فیک و اسکمه همین الان چند تا سیستم با رتبه 3 رقمی هست که پول نمیدن

Weberi.ir

Registered User
لایک‌ها
329
سلام یه پیشنهادی به وب مسترا میکنم.

شما با بودجه 10 الی 20 میلیونی هم می تونید ماهانه دست کم 300 دلار از وب انگلیسی در بیارید (بدون تولید محتوا) . فقط کافیه یه جستجو کنید و اینقدر با سایتای پاپ اپ کلاهردار کار نکنید

Weberi.ir

Registered User
لایک‌ها
329
با این وضعیت وحشتناک تحریم ها و دردسر های پی پال و ... این سیصد دلار رو چطوری میخوان بریزن؟

اون قسمتش مشکلی نیست با 800 900 تومن یا اصلا بیت کوین حل میشه عزیز.مشکلی هم نخواهید داشت

hossein16

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
کسانی که میخوان جایگزین برای پاپ آپ داشته باشن، فیس نما هست.
هم میتونید پاپ آپ بذارید و هم میتونید با زیر مجموعه گیری از تبلیغات کلیکی در آمد کسب کنید.
درآمد از هر آیپی 20 ریال ؟
زر پاپ آپ فقط برای آیپی اول 30 ریال محاسبه میکنه

بالا