برگزیده های پرشین تولز

سرمايه گذاري روي سكه و طلا

h3saam

Registered User
لایک‌ها
392
سکه قیمتش 16 هست اما ربع سکه 6 تومن یعنی چهارتا ربع سکه میشه 24 تومن چرا اینقدر حباب داره ربع سکه؟؟
خرید سکه کامل معقولانه هست یا ربع؟

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,906
اهمیت اقتصاد!
2000-gif.1202469
بستگی به بودجه شما داره
وقتی پول خرید سکه کامل رو داشته باشی چرا ربع سکه بخری؟

ali_2021

Registered User
لایک‌ها
800
سکه قیمتش 16 هست اما ربع سکه 6 تومن یعنی چهارتا ربع سکه میشه 24 تومن چرا اینقدر حباب داره ربع سکه؟؟
قطعا وقتی حباب اینقدر زیاد خرید جنس با کمترین حباب منطقیه و حتی به نظر من تبدیل ربع به تمام الان خیلی خوبه.طلای بیشتر با همون پول به دست میاد

.XERXES.

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
5,994
کاهش قیمت سکه تا حدود 800 هزار تومان
طبق معمول چند میلیون گرون میشه و بعد اندکی ارزون میشه و بعد بیست و سیخ میگه سکه ریزشی شد.
بعد میریزن تو خیابون جشن و پایکوبی به خاطر تدبیر دولت یاس و نابودی.

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,668
کاهش قیمت سکه تا حدود 800 هزار تومان
طبق معمول چند میلیون گرون میشه و بعد اندکی ارزون میشه و بعد بیست و سیخ میگه سکه ریزشی شد.
بعد میریزن تو خیابون جشن و پایکوبی به خاطر تدبیر دولت یاس و نابودی.
علت ریزش چیه ، خبری شده ؟

.XERXES.

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
5,994
علت ریزش چیه ، خبری شده ؟
قدرت خرید مردم کم شده
الان مردم تو فکر خرید مایحتاج هستن
10 روز دیگه هم اگه انتخابات آمریکا به بازار شوک بده، از الان شدت اونو خنثی می کنند.

Webmoney-XCH

کاربر برتر سال 1399
کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
12,482

SINASONY

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
50
باز بالا میره بنطره من علت ریزش تزریق دلار به بازاره.بزودی بالا میره.البته نظره شخصیه.

gheysar.

همکار بخش خودرو و رانندگی
همکار انجمن
لایک‌ها
4,473
کسی خرید کرده امروز؟
برنامه شما چیه؟

Sent from my SM-A507FN using Tapatalk

Webmoney-XCH

کاربر برتر سال 1399
کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
12,482

s.david.s

کاربر فعال بورس و بانکداری
کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
18,729
ربع سکه 5 میلیون!!
چرا برنمیگرده به 3 میلیون تومن
ربع سکه بیشترین حباب رو داره نمیدونم چرا پایین نمیاد :mad:
میاد نگران نباش

ولی پایداری دلار یا سکه روی این قیمت ها بستگی به یکسری داستان های سیاسی و تصمیمات مهم داره وگرنه این قیمتا دوباره برگشت پذیره
تا انتخابات امریکا وضعیت همینطوری درهم برهمه :rolleyes:

gheysar.

همکار انجمن
لایک‌ها
4,473
نمیشه هیچ وقت گفت قطعا ولی الان من میگم قطعا ریزش ادامه دار هست.الان که دارن با عرضه زیاد قیمتو پایین میارن اگر بخواد این ریزش فقط یکی دوروز دوام داشته باشه فقط بانک مرکزی خودشو سبک کرده :|
استراتژی شخصی: نقد آماده .به محض مشاهده بازار سبز خرید پله ای.پله ای.پله ای.
استراتژی خودتون رو هم بگید.خوشحال میشم چیزی یاد بگیرم.
عزیزی هم که سکه ۱۶ خریدی.این بلا توی بورس سر من اومد سر تو نیاد. بفروش اینجوری ضررت کمتر میشه.بعد توی کف بخر توی بالا رفتنا بفروش.اصلا وارد یه بازار دیگه شو و ضررتو جبران کن ولی دست روی دست نزار تا دوباره سکه ۱۶ بشه و سر به سر بشی. میدونم سخته و حس ناامیدی میگیری.ضررت زودتر جبران میشه والا تا این که همینجوری دست روی دست بزاری ببینی کی دوباره سکه رنگ ۱۶ به خودش میبینه اون وقت تازه سر به سر بشی.
فعلا فقط آبشده در زمان مناسب.
اگر حباب ربع تخلبه بشه قطعا ربع.چون موقع بالا رفتنا علاوه بر بالا رفتن یه حبابی هم میگیره.
الان قیمت فروشتون یک میلیون کمتر ازتون میخرن نسبت به قیمت تابلو.ولی آبشده مشکل نداره.
---------
امیدوارم کاهش قیمتها همچنان ادامه دار باشه.بیشتر به سود همه هست.
والا باید فکر اون بنده خدایی هم که مریض سرطانی یا ... داره بود.
خدارو خوش نمیاد از بالا رفتن قیمتا خوشحال بشیم چون یه ارزن طلا داریم.
معروف ترین کانال تلگرام که قیمت لحظه ای میزنه.خودم توی تلگرام دارمش.کاملا فیک هست و خیلی دوستدار افزایش هست.زیاد خودتونو درگیرش نکنید.

Kasandra

کاربر افتخاری و فعال خاطرات
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,889
نمیشه هیچ وقت گفت قطعا ولی الان من میگم قطعا ریزش ادامه دار هست.الان که دارن با عرضه زیاد قیمتو پایین میارن اگر بخواد این ریزش فقط یکی دوروز دوام داشته باشه فقط بانک مرکزی خودشو سبک کرده :|
عزیزی هم که سکه ۱۶ خریدی.این بلا توی بورس سر من اومد سر تو نیاد. بفروش اینجوری ضررت کمتر میشه.بعد توی کف بخر توی بالا رفتنا بفروش.اصلا وارد یه بازار دیگه شو و ضررتو جبران کن ولی دست روی دست نزار تا دوباره سکه ۱۶ بشه و سر به سر بشی. میدونم سخته و حس ناامیدی میگیری.ضررت زودتر جبران میشه والا تا این که همینجوری دست روی دست بزاری ببینی کی دوباره سکه رنگ ۱۶ به خودش میبینه اون وقت تازه سر به سر بشی.
اگر حباب ربع تخلبه بشه قطعا ربع.چون موقع بالا رفتنا علاوه بر بالا رفتن یه حبابی هم میگیره.
الان قیمت فروشتون یک میلیون کمتر ازتون میخرن نسبت به قیمت تابلو.ولی آبشده مشکل نداره.
---------
معروف ترین کانال تلگرام که قیمت لحظه ای میزنه.خودم توی تلگرام دارمش.کاملا فیک هست و خیلی دوستدار افزایش هست.زیاد خودتونو درگیرش نکنید.

درود

واقعا تحت تاثیر قرار گرفتم. حالا که با وجود آن چه پیش آمده دیگران از یادتان نرفته، ان شاء الله در جای دیگری برایتان جبران شود.

s.david.s

کاربر فعال بورس و بانکداری
کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
18,729
---------

فقط با یه لایک نمیشد تشکر کرد
دمت گرم

در مورد کاهش قیمت هم یه موضوعی رو بگم . کسی که تو بازار سکه یا ارز سرمایه وارد میکنه این سناریو براش اتفاق میوفته که کاهش قیمت اتفاقا به نفعشه :
فرض : کسی که توی این بازاره ، سرمایه گذار خرد هستش
نتیجه :
یکی 400 میلیون سکه میخره ، 2 برابر میشه ( با فرض ثابت بودن قیمت جهانی طلا و صرفا بر اساس دلار ) و سرمایش 800 میشه
خونه ای که 1 میلیارد بوده ، 2 میلیارد میشه

* قبل از رشد دلار ، با 600 تومن نقد اضافه تر میتونست خونه رو بخره ولی الان با 1.2 میلیارد تومن باید اون خونه رو بخره
*حقوق و دستمزدش قطعا این میزان رشد نکرده که بتونه جوابگوی اون فاصله باشه

*ملاک سود برای شما توی این بازار باید افزایش قیمت جهانی طلا باشه نه خود دلار . اون طلا سوده و نوش جون همتون

gheysar.

همکار انجمن
لایک‌ها
4,473
بازار بعدی که شدید میریزه خودرو هست.
افزایش چشمگیر عرضه از طرف خودرو سازها سیل زیادی از ماشینای احتکار شده توی خونه ها رو میکشه بیرون و روونه بازار میکنه.ماشینایی که صاحبانشون فقط به نیت گرونتر شدن خریدن و نه برای استفاده شخصی.
پارسال برج ده یا یازده دنا پلاس اتومات ثبت نام ایرانخودرو بود.دوروز سایت کامل باز بود هیچکس نمیخرید.کلی طول کشید ظرفیت تکمیل بشه.
پس این تقاضای الان خودرو مردم از کارخونه ها فیک هست و جنبه سرمایه گذاری داره.به محض آروم شدن اوضاع و جذاب نبودن سود خودرو این بازار هم با این قیمتای فضایی ریزش شدیدش شروع میشه.
یه جورایی هم خریدارا سیر شدن.....
پارس هیچکس نگاه نمیکرد الان چند وقته شده ماشین لاکچری....

منتظر ریزش شدید خودرو هستم....

GlobalTech

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,756
شما که با این قاطعیت و کاملاً حق به جانب به همه توصیه میکنی بفروشن ، اگه کسی رفت فروخت و سکه دیگه پایین تر نیومد یا برگشت بالا، یا رفت تو یه بازار دیگه وارد شد و ضرر کرد شما ضررش رو جبران میکنی؟

بالا