برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری در بانک و بیشترین سود سپردۀ کوتاه مدّت

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,552
کافیه، چند روز صدور طول کشید برات بزنن ؟
من 13 آذر واریز کردم. 15 تعطیل بود 16 و 17 پنجشنبه و جمعه. تو گزارش حسابداری تائید صدور رو 18 آذر زدن.
شنبه به گفتگوی آنلاین پیام داده بودم که 13آذر واریز کردم انگار هنوز واحدها صادر نشدن. نوشته بود : "پس از کسر مبلغ از حساب بانکی شما، تا سه روز کاری بعد تعداد واحد های شما مشخص و گواهی تان صادر می گردد. فردا از ساعت 14:30 به بعد، پس از محاسبه قیمت روز قبل، تعداد واحد های شما صادر و قابل مشاهده خواهد بود."

akon.13

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
دوستان الان خواستم 20 واحد در صندوق اندوخته توسعه صادرات بخرم، دیدم هر واحدو زده 101 هزار
در حالی که تا چن روز پیش 100 هزار بود.
خواستم بدونم اگه چن روز آینده دوباره هر واحد رو بزنه 100 هزار اونوقت تکلیف مایی که هر واحدو 101 خریدیم چه میشه؟

Arshiar

Registered User
لایک‌ها
371
دوستان الان خواستم 20 واحد در صندوق اندوخته توسعه صادرات بخرم، دیدم هر واحدو زده 101 هزار
در حالی که تا چن روز پیش 100 هزار بود.
خواستم بدونم اگه چن روز آینده دوباره هر واحد رو بزنه 100 هزار اونوقت تکلیف مایی که هر واحدو 101 خریدیم چه میشه؟
شما اصلا توجیه نمیشی این بالا هم براتون توضیح دادن چند بار بارها بحث شده قیمت صدور هرچی بری جلوتر گرونتر میشه عوضش سود یکماهتو کامل میگیری جبران میشه، چه فرقی میکنه امروز بخری یا ده روز قبل یا بعد ؟؟؟

akon.13

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
شما اصلا توجیه نمیشی این بالا هم براتون توضیح دادن چند بار بارها بحث شده قیمت صدور هرچی بری جلوتر گرونتر میشه عوضش سود یکماهتو کامل میگیری جبران میشه، چه فرقی میکنه امروز بخری یا ده روز قبل یا بعد ؟؟؟
میدونم چه میگی داداش ... ولی منظور من اینه که وقتی با 100 هزار من میخواستم واحد بخرم با الان که شده 101 هزار خب طبیعتا واسه خرید واحدهای زیاد باید مبلغ بیشتری هم پرداخت کنیم

ahadtk

Registered User
لایک‌ها
205
میدونم چه میگی داداش ... ولی منظور من اینه که وقتی با 100 هزار من میخواستم واحد بخرم با الان که شده 101 هزار خب طبیعتا واسه خرید واحدهای زیاد باید مبلغ بیشتری هم پرداخت کنیم
مرور صفحات گذشته خیلی مفید خواهد بود

Tiger King

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
براي خريد اين اوراق بايد توي بانك مذكور حساب داشته باشيم؟چون توي هيچكدوم متاسفانه حساب ندارم

بله باید حساب داشته باشید چون سودش میاد به حسابتون...اکثر بانکها الان اوراق دارن که متعلق به بانک مرکزی هست فقط بانکها واسطه فروش هستن

Eh3

Registered User
لایک‌ها
24
عزیزان کسی میدونه صندوق بانک آینده تو دو سه ماه اخیر چقدر سود داده ؟
در کل پیشنهاد میکنید ؟

fade2black

Registered User
لایک‌ها
12
درود
دوستان بین امین آشنا و توسعه صادرات موندم. بنظرتون کدوم بهتره؟
اینم بگم لنگ 2% سود بیشتر نیستم فقط میخوام بی دردسر بشه خرید و ابطال زد و البته مطمئن .
ممنونم .

damoon88

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام دوستان وقتتون بخیر، بنده مبلغ ۸۰ میلیون تومان سپرده یکساله بانک گردشگریم ۱ بهمن سر رسیدشه، میخواستم بپرسم اگه تو صندوق امین آشنا بذارم، موقع برداشت مبلغ از اصل پول کم میشه؟ هزینه ابطال صندوق چقدره؟

Arshiar

Registered User
لایک‌ها
371
درود
دوستان بین امین آشنا و توسعه صادرات موندم. بنظرتون کدوم بهتره؟
اینم بگم لنگ 2% سود بیشتر نیستم فقط میخوام بی دردسر بشه خرید و ابطال زد و البته مطمئن .
ممنونم .
منم مثل شما بودم ، آخرش رفتم امین آشنا ، به چند دلیل ، اختلاف قیمته صدور و ابطال کمتره پس به نفعمه ، دوما وقتی ابطال میزنی فرداش میاد حسابت نه مثل توسعه صادرات سه تا هفت روز بعد ، منم میخوام پولم حالت روز شمار داشته باشه که اگه شب عیدی بانکی جایی شرایط جدید گفت سریع نقد کنم . سرمایه امین آشناهم تو این یکهفته هشتاد ملیارد رفته روش که رقم جالبیه !!

Arshiar

Registered User
لایک‌ها
371
سلام دوستان وقتتون بخیر، بنده مبلغ ۸۰ میلیون تومان سپرده یکساله بانک گردشگریم ۱ بهمن سر رسیدشه، میخواستم بپرسم اگه تو صندوق امین آشنا بذارم، موقع برداشت مبلغ از اصل پول کم میشه؟ هزینه ابطال صندوق چقدره؟
نه کم نمیشه با این پولت هشتصد واحد حدودا بخری ضربدر نود تومان بکنی یه ضرر هفتاد هزار تومانی آخرش میکنی ، بقیه اش سوده ، قبلا خیلی توضیح دادن صفحات قبل رو بخون روشن میشی

walstrt

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
لوتوس پارسیان سود آذر ماه رو کم کرده! چند روز پیش هم که سود صندوق پیروزانش رو از 21 آورد روی 18. دلیلش چیه؟

Arshiar

Registered User
لایک‌ها
371
عزیزان کسی میدونه صندوق بانک آینده تو دو سه ماه اخیر چقدر سود داده ؟
در کل پیشنهاد میکنید ؟
صندوق آینده گسترش بالاکف صد ملیون الان 21.5 میده ولی مشکل اینجاست که اصلا نمیتونی باز کنی ، اسم مینویسن میگن زنگ میزنن ولی سر کارت میذارن ، پارتی بازی و رقم ملیاردی میخواد

Arshiar

Registered User
لایک‌ها
371
لوتوس پارسیان سود آذر ماه رو کم کرده! چند روز پیش هم که سود صندوق پیروزانش رو از 21 آورد روی 18. دلیلش چیه؟
وقتی سود سپرده ها کم شد سود صندوقا هم داره کم میشه یواش یواش ، در مورد همه صندوقا هم صادقه تقریبا

walstrt

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
وقتی سود سپرده ها کم شد سود صندوقا هم داره کم میشه یواش یواش ، در مورد همه صندوقا هم صادقه تقریبا
سود صندوقها به 15 درصد (سود سالانه بانکها) که دیگه فکر نکنم برسه، درسته؟! چون در این صورت همه سپرده یکساله باز میکنند بجای صندوق!

Arshiar

Registered User
لایک‌ها
371
سود صندوقها به 15 درصد (سود سالانه بانکها) که دیگه فکر نکنم برسه، درسته؟! چون در این صورت همه سپرده یکساله باز میکنند بجای صندوق!
بله درسته ،باید لااقل دو سه درصد صندوقای بزرگ مثل شهر و پارسیان ، یا چهار پنج درصد صندوقای کوچکتر مثل امین آشنا و توسعه صادرات بیشتر باشن تا جذابیت سرمایه گذاری داشته باشن

walstrt

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
صندوق لوتوس پارسيان بعد از ٢ هفته به مدت ٥ دقيقه از ساعت ٨ تا ٨:٠٥ دقيقه باز شد.خواستم ١٠٠ م صدور بزنم، ٢٠ م صدور زدم ( چون تو هر مرحله ٢٠ م بيشتر اجازه نميداد). بعدش دوباره خواستم اقدام كنم پيام داد كه ظرفيت تكميل شد!!
زنگ زدم بشون، ميگن صندوق پره. مسخرشو در اوردن با اين صندوقشون.
فردا كلش رو ابطال ميزنم ميبرم يه جا ديگه. يا امين آشنا يا توسعه صادرات. دوستان نظري دارن؟

ahadtk

Registered User
لایک‌ها
205
صندوق لوتوس پارسيان بعد از ٢ هفته به مدت ٥ دقيقه از ساعت ٨ تا ٨:٠٥ دقيقه باز شد.خواستم ١٠٠ م صدور بزنم، ٢٠ م صدور زدم ( چون تو هر مرحله ٢٠ م بيشتر اجازه نميداد). بعدش دوباره خواستم اقدام كنم پيام داد كه ظرفيت تكميل شد!!
زنگ زدم بشون، ميگن صندوق پره. مسخرشو در اوردن با اين صندوقشون.
فردا كلش رو ابطال ميزنم ميبرم يه جا ديگه. يا امين آشنا يا توسعه صادرات. دوستان نظري دارن؟
https://forum.persiantools.com/thre...ردۀ-کوتاه-مدّت.372845/page-1259#post-12363546

بالا