برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری در بانک و بیشترین سود سپردۀ کوتاه مدّت

wate

Registered User
لایک‌ها
94
دوست عزیز لطفا سوالات تکراری نپرسید...
اگه فقط چند تا پستهای قبلی رو بخونید به همه جواب ها میرسید....!! متاسفانه همش تایپک شده سود این صندوق چقدره ؟ سود اون صندوق چقدره!!!!و سوالات کلیشه ای تکراری...
سلام دوست عزیز
اینجا مجبوریم سوالات تکراری بپرسیم چیز ثابتی وجود نداره.

به پستهای قدیمی نمیشه اکتفا کرد. سود صندوقها ثابت نیست یکدفعه می بینی صندوقی مثل زرین شهر از 22 میاد زیر 18 درصد.

نه تنها سود صندوقها گاها عملکرد بعضی صندوقها هم ثابت نیست پس دوستان مجبورن جهت اطمینان بیشتر اطلاعاتشون رو بروز کنن.

lord_alone_dark

Registered User
لایک‌ها
205
لوتوس پارسیان سود آذر ماه رو کم کرده! چند روز پیش هم که سود صندوق پیروزانش رو از 21 آورد روی 18. دلیلش چیه؟
دلیل خاصی نداره سود بانکی باید زیر 15 درصد باشه

lord_alone_dark

Registered User
لایک‌ها
205
سلام
دوست عزیز لطفا سوالات تکراری نپرسید...
اگه فقط چند تا پستهای قبلی رو بخونید به همه جواب ها میرسید....!! متاسفانه همش تایپک شده سود این صندوق چقدره ؟ سود اون صندوق چقدره!!!!و سوالات کلیشه ای تکراری...
جواب شما هم اینه که یکبار تشریف میبرید و تایید هویت میشید و بعدش میتونید اینترنتی ابطال داشته باشید...حضوری هیچ جا امین اشنا صدور و ابطال نداره...
پوست مارو کندن بس که سوال تکراری میکننن.چند صفحه قبل رو بخونید لطفا .امار جدید پارسیان 22 باز کرده اما با رقم بالا سود ترجیحی داده

ahadtk

Registered User
لایک‌ها
205
صندوق امین آشنا مانند ماه قبل سود 22.6% ارائه کرده است

sbdzdmfz.jpg

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,552
صندوق توسعه صادرات 18 آذر هزینه صدور واحد برای من 1,004,287 ریال زد الان شده 1,007,654 یعنی این 9 روز 0.33 درصد بازدهی داشته؟
دارایی من فقط 0.06 درصد افزایش داشته. برای سود اون 0.33 درصد بازدهی رو واریز میکنن؟

بازده بازار منظورشون چی هست؟
http://www.edbifund.net/بازده-صندوق
مثلا برای 25 آذر بازده بازار رو 1.42% زدن. منظورشون بورس هست؟

Arshiar

Registered User
لایک‌ها
371
صندوق توسعه صادرات 18 آذر هزینه صدور واحد برای من 1,004,287 ریال زد الان شده 1,007,654 یعنی این 9 روز 0.33 درصد بازدهی داشته؟
دارایی من فقط 0.06 درصد افزایش داشته. برای سود اون 0.33 درصد بازدهی رو واریز میکنن؟

بازده بازار منظورشون چی هست؟
http://www.edbifund.net/بازده-صندوق
مثلا برای 25 آذر بازده بازار رو 1.42% زدن. منظورشون بورس هست؟
شما این چیزا رو کار نداشته باش ، شما تعداد واحداتو ضربدر قیمت ابطال به ترخ روز کن اون میشه سودت ، بازده ساده رو هم در نظر بگیر ، بقیه اش فرمول های حسابداریه به درد ما نمیخوره

walstrt

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
شما این چیزا رو کار نداشته باش ، شما تعداد واحداتو ضربدر قیمت ابطال به ترخ روز کن اون میشه سودت ، بازده ساده رو هم در نظر بگیر ، بقیه اش فرمول های حسابداریه به درد ما نمیخوره
تعداد "واحدا ضربدر قیمت ابطال" یا ضربدر تفاوت قیمت صدور و ابطال؟!

arsmnat

Registered User
لایک‌ها
17
دوستان مبلغ شصت میلیون دارم
کدوم بانک سپرده کنم که به پشتوانه سپرده بتونم حداقل پنجاه میلیون وام با بازپرداخت چهار یا پنج ساله بگیرم؟
از دوستان کسی این تجربه رو داشته؟

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,552
خب خودش ضرب کرده. دارایی که نوشته تعداد واحدها ضربدر قیمت ابطال امروز هست. این 9 روز تا الان 0.09 درصد رفته پولی که واریز کردم. (دارایی = پولی که واریز کردم + 0.09 درصد) .. شاید بازدهی (همون که واریز میکنن) رو جور دیگه حساب میکنن. پست قبلی که نوشتم 0.33 درصد شده

Arshiar

Registered User
لایک‌ها
371
دوستان مبلغ شصت میلیون دارم
کدوم بانک سپرده کنم که به پشتوانه سپرده بتونم حداقل پنجاه میلیون وام با بازپرداخت چهار یا پنج ساله بگیرم؟
از دوستان کسی این تجربه رو داشته؟
برو بانک قوامین یه سر بزن طرح فاخر الان میگن بهترینه ، برای اینجور وام . جزئیاتشو نمیدونم

saman19-6

Registered User
لایک‌ها
399
برو بانک قوامین یه سر بزن طرح فاخر الان میگن بهترینه ، برای اینجور وام . جزئیاتشو نمیدونم

طرحش اینه ک شما ب بانک وام میدی نه بانک به شما. دوست عزیز 10تومن میدی به اونا 8تومن از پولی خودت رو که دادی بهت وام میدن!تا اینجا که شما 2تومن ب اونا وام دادی

تازه به سپردت 10 م سود 10 درصد میدن ......ازتم 9 درصد سود بابات وام 8 میلیونی که از پول خودت دادن میگرین

Arshiar

Registered User
لایک‌ها
371
طرحش اینه ک شما ب بانک وام میدی نه بانک به شما. دوست عزیز 10تومن میدی به اونا 8تومن از پولی خودت رو که دادی بهت وام میدن!تا اینجا که شما 2تومن ب اونا وام دادی

تازه به سپردت 10 م سود 10 درصد میدن ......ازتم 9 درصد سود بابات وام 8 میلیونی که از پول خودت دادن میگرین
کلا وام روی سپرده همینه ، جاهای دیگه بدترم هست. یه عده به هر حال حاضرن به اصل سرمایه شون دست نزنن ولی خودشونو به قسط وام ببندن ، سلیقه ایه

parviz_r

کاربر فعال بخش کار و سرمایه
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,817
از اول دی ماه حسابهای فاقد کد شهاب مسدود میشه

کد شهاب(16 رقمی)
اطلاعات نام نام خانوادگی، کد ملی، شماره شناسنامه و تاریخ تولد بر اساس اطلاعاتی که سامانه ثبت احوال ثبت شده و به بانک ها داده شده اصلاح شود.

سامانه نهاب (**** هویت سنجی الکترونیکی بانکی) با برقراری ارتباط با سیستم های اطلاعاتی نظیر ثبت احوال، ثبت شرکتها، اداره پست و سیستم های نیروی انتظامی و سایر دستگاه قضایی و دولتی موجب ایجاد و استقرار **** هویت سنجی الکترونیکی بانکی شده است.

daveeeeeee

Registered User
لایک‌ها
65
سلام دوستان
الان که همه سپرده های کوتاه مدت 10 درصد شدن به نظرتون کدوم بانک برای وام گرفتن خوبه از روی سپرده که اونجا بزاریم پولو برای مبالغ کم
پیشنهاد هم میشه اگه امکانش هست یه تایپک بزنیم مقایسه بانکها برای وام و ارزش سپرده کدوم بانک برای خدمات اعم از وام بیشتره حالا که سودها یکسان شده
ممنونم

parviz_r

کاربر فعال بخش کار و سرمایه
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,817
بعد از زمزمه هایی در مورد
مالیات بر حساب بانکی
کارمزد برداشت نقدی از عابر بانک و خودپرداز

امروز از مالیات بر سود حساب بانکی رونمایی شد

از سود سپرده های بانکی مالیات بگیرید!

مرکزپژوهش‌های مجلس در گزارشی اعلام کرد که مالیات از سود سپرده های بانکی می‌تواند به افزایش میل به مصرف و نه خروج سپرده ها از بانک منجر شود

http://www.bankavl.com/news/4708/از-سود-سپرده-های-بانکی-مالیات-بگیرید.aspx

HDDD

Registered User
لایک‌ها
37
سلام بچه ها
این حساب کوتاه مدت پارسیان و همه بانک ها که 10% هست پس چجوری حساب میکنه ؟؟؟؟
من قبل از اینکه 5 تومن بریزم تو صندوق توسعه صادرات ...این 5 تومن بیشتر از یکماهی تو حساب کوتاه مدت پارسیان من بود

ولی تا الان هیییییچ سودی بابتش نیومده در صورتی که الانم یک میلیونی داخلش دارم..!!!
باید به کی زنگ بزنم...و از کجا پیگیر بشم...؟؟ پس چرا سودی نمیدن؟!

geniuses

Registered User
لایک‌ها
456
سلام بچه ها
این حساب کوتاه مدت پارسیان و همه بانک ها که 10% هست پس چجوری حساب میکنه ؟؟؟؟
من قبل از اینکه 5 تومن بریزم تو صندوق توسعه صادرات ...این 5 تومن بیشتر از یکماهی تو حساب کوتاه مدت پارسیان من بود

ولی تا الان هیییییچ سودی بابتش نیومده در صورتی که الانم یک میلیونی داخلش دارم..!!!
باید به کی زنگ بزنم...و از کجا پیگیر بشم...؟؟ پس چرا سودی نمیدن؟!
سیستم پرداخت سود در اکثر بانکها دستی نیست که نیازی به پیگیری داشته باشه. عموما در اول هر ماه و یا تاریخ افتتاح حساب پرداخت سود حسابهای کوتاه مدت انجام میشه که قابل تغییر هم هست. در هر صورت برای اطمینان بیشتر بایستی به یکی از شعب بانک مربوطه مراجعه کنید.

geniuses

Registered User
لایک‌ها
456
ابلاغ اساسنامه و امیدنامه نمونه صندوق سرمایه گذاری ارزی

این وسط مزیت عمده ی این صندوقها در صورت راه اندازی نسبت به افتتاح مستقیم حساب ارزی در بانکها مشخص نیست وقتی که صندوق تنها مجازه 100% داراییهاشو در همین حسابها قرار بده و یک سری هزینه های جانبی صندوق رو هم در محاسبه NAV لحاظ کنه! دریافت و پرداخت هم که به ارز مربوطه هست و نه ریالی و از این نظر هم سهولتی در تهیه ی ارز به قیمت بهتر برای سرمایه گذاران عادی به همراه نداره. (منبع)

فایل های ضمیمه

• ابلاغیه.pdf
    313.5 KB · نمایش ها: 3
  • اساسنامه صندوق ارزی.pdf
    758.6 KB · نمایش ها: 0

arashhamidi2014

Registered User
لایک‌ها
1,099
دوستان سود این ماه صندوق امین آشنا چند درصد محاسبه شده ؟

بالا