• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

سرمایه گذاری در بانک و بیشترین سود سپردۀ کوتاه مدّت

mkh58

Registered User
لایک‌ها
69
سود اوراق های مختلف با هم فرق دارد
صخابر فرضا 21 درصد است
صایتل 20 و 21 و 22 درصد دارد
رایان سایپا 20 و 22 درصد دارد
صملی 23 درصد است
حداقل سود اوراق 20 است
هر چقدر اوراق سودشان بالاتر باشد و در گذشته صادر شده باشند استقابل بهتری می شوند فرضا رایان22 درصدی الان قیمتش 104 تومان است یعنی در حقیقت سودش 18 درصد است ولی بازار احمق است و 104 تومان می خردش لذا صخابر 100 تومانی بهتر از رایان 104 تومانی است
اوراق 21 درصدی صخابر صگستر مشهد شیراز و تبریز هستند روی اینها و قیمت پایه 100 تومانی خرید کنید

Ami R 940

Registered User
لایک‌ها
52
من پارسال اردیبهشت قوامین 22درصد باز کردم با کف دو میلیون .. کسی میدونه از الان به بعد قراره قوامین چقد شه سودش.. یا کم شده اصلان؟
جریان این صندوق ها چیه کع گفتین بانک شهر میده,؟ روز شماره؟ میشه واریز برداشت کرد

shagerd1

Registered User
لایک‌ها
228
من پارسال اردیبهشت قوامین 22درصد باز کردم با کف دو میلیون .. کسی میدونه از الان به بعد قراره قوامین چقد شه سودش.. یا کم شده اصلان؟
جریان این صندوق ها چیه کع گفتین بانک شهر میده,؟ روز شماره؟ میشه واریز برداشت کرد

قوامین دیروز پرسیدم تا اخر این ماه 22 درصد میدن بعد احتمالا میشه 20 درصد و از اول اسفند 18 درصد.

aminkhan2013

Registered User
لایک‌ها
799
سود اوراق های مختلف با هم فرق دارد
صخابر فرضا 21 درصد است
صایتل 20 و 21 و 22 درصد دارد
رایان سایپا 20 و 22 درصد دارد
صملی 23 درصد است
حداقل سود اوراق 20 است
هر چقدر اوراق سودشان بالاتر باشد و در گذشته صادر شده باشند استقابل بهتری می شوند فرضا رایان22 درصدی الان قیمتش 104 تومان است یعنی در حقیقت سودش 18 درصد است ولی بازار احمق است و 104 تومان می خردش لذا صخابر 100 تومانی بهتر از رایان 104 تومانی است
اوراق 21 درصدی صخابر صگستر مشهد شیراز و تبریز هستند روی اینها و قیمت پایه 100 تومانی خرید کنید

سود این اوراق به چه حسابی واریز میشه؟حساب معرفی شده به کارگزاری؟حساب معرفی شده به سپرده گذاری؟یا حساب خرید وفروش آنلاین که بعد توسط خریدار درخواست بشه که به چه حسابی واریز بشه؟

investmentbanker

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
26
در شرایط الان بازار بهترین گزینه برای سرمایه گذاری بلند مدت ۲۰۰ تا ۳۰۰ میلیون تومان (برای حدود ۵ سال) چی هست به نظرتون؟ بالاترین سود رو از چه طریقی میشه گرفت؟
از اکثر حساب های بانکی ۱ ساله که سود ۲۲ درصد میدن خبر دارم و حساب های ۵ ساله ای که تا ‍پارسال ۱۷۰ درصد در سررسید میدادن رو هم بررسی کردم ... دنبال چیزی بهتر هستم که سود بیشتری داشته باشه ... توی بازار رقم هایی در حدود ۵۰ تا ۷۰ درصد سود در سال به گوشم خورده ... کسی اطلاع داره که چطور میشه در این زمینه ها سرمایه گذاری کرد؟

shahabshahab

Registered User
لایک‌ها
164
درود
من بعد از کلی جستجو و سوال و اینا که حدودا سه ماه پیش بود آینده باز کردم 19%، فکر کنم فقط همون ماه اول 19 رو داد :) از رو سودش مشخص بود نیاز به رفتن به شعبه هم نبود.
یه صادرات و تجارت معمولی هم دارم که صادراته به کف هزار تومن سود نمیده:دی تجارت هم چند بار پرسیدم و چک کردن و فلان که درسته ولی اینم سودش نمیاد واسم!
آقا خلاصه، بانک، کوتاه مدت، سود بین 10 تا 18، کف پایین،، داریم ؟
تو صفحات خیلی پیش صحبت از "حساب بلندمدت یکساله خاص انفرادی بانک ملت" بود...
سپاس فراوان

keivanpro

Registered User
لایک‌ها
173
دوستان الان صندوق سرمایه گذاری بانک دی و بانک سامان هر دوشون 22 درصد سود می دن، آیا سرمایه گذاری هایی که توی صندوق ها می کنیم مثل سپردهه های کوتاه مدت و بلند مدت اصل پول و سودشون تضمین شده است؟ در صورتی که صندوق ورشکست بشه اصل پول ما از بین می ره؟

dsaipdsadsaewqk

Registered User
لایک‌ها
1,379
این لوتوس پارسیان که حداقل 20% هست و بالاتر هم ممکنه بره چیه؟ ریسکیه؟

mersa1989

کاربر فعال پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,110

esmaeelfarsi

Registered User
لایک‌ها
24
سلام ، دوستان گرامی ، نظرتون راجع به صندوق زیر چیست ؟
23ecde25f5f40ecaee1959487f6230ee.jpg

Sent from my HUAWEI NXT-L29 using Tapatalk

کوروش94

Registered User
لایک‌ها
409
دوستان الان صندوق سرمایه گذاری بانک دی و بانک سامان هر دوشون 22 درصد سود می دن، آیا سرمایه گذاری هایی که توی صندوق ها می کنیم مثل سپردهه های کوتاه مدت و بلند مدت اصل پول و سودشون تضمین شده است؟ در صورتی که صندوق ورشکست بشه اصل پول ما از بین می ره؟
تو سایت صندوقها برید,ضامنینش رومعرفی کرده که معمولا همون بانک باز کننده صندوق هست,به نظر ریسک باز کردن صندوق,به اندازه باز کردن یک حساب در همان بانک است,جفتشونم یه جا ضمانت کرده.

rozz

Registered User
لایک‌ها
239
حساب های قدیمی بانک دی با کف1میلیون که قبلنا%20بود کم شده یا نه؟

keivanpro

Registered User
لایک‌ها
173
تو سایت صندوقها برید,ضامنینش رومعرفی کرده که معمولا همون بانک باز کننده صندوق هست,به نظر ریسک باز کردن صندوق,به اندازه باز کردن یک حساب در همان بانک است,جفتشونم یه جا ضمانت کرده.

تو چند تا از همین صندوق های بانک سامان که آدرسشون اینجا می زارم همشون ضامن نقد شوندگی دارند ولی هیچ کدوم ضامن سودآوری ندارند این معنیش اینه که ریسکش از سپرده گذاری بیشتره... یعی اگر تابع شرایط سیاسی و اقتصادی این صندوق ها ورشکست بشن هیچ تضمینی برای سودهیشون نیست
http://www.aghighfund.com/index.do
http://www.samanfund1.com/index.do

کوروش94

Registered User
لایک‌ها
409
تو چند تا از همین صندوق های بانک سامان که آدرسشون اینجا می زارم همشون ضامن نقد شوندگی دارند ولی هیچ کدوم ضامن سودآوری ندارند این معنیش اینه که ریسکش از سپرده گذاری بیشتره... یعی اگر تابع شرایط سیاسی و اقتصادی این صندوق ها ورشکست بشن هیچ تضمینی برای سودهیشون نیست
http://www.aghighfund.com/index.do
http://www.samanfund1.com/index.do
خوب نداشته باشن!!!!!!!!! مگه حساب کوتاه مدت که به شما میگن ۲۰ ,و با مصوبه بانک مرکزی ۱۸ یا ۱۰میشه,ضامن سودآوری دارند!!!! با تصویب بانک مرکزی تغییر سود میدن,تنها حساب یکساله سودش ثابته ,صندوقها هیچ تضمینی برای سود دهی ندارن,یک ماه که سود دلخواه رو ندادن,طرف میره حسابشو میبنده,نهایت ضرر اینه,سود ۲۰ میخواسته در ماه بده,۱۸ یا ۱۰ داده!!!!!!! مثل حساب کوتاه مدت, یک ماه درصد جزیی اگر اسمشو بشه گذاشت ضرر شامل حال فرد میشه,صندوقها عموما بالاتر از سپرده های کوتاه مدت و حتی سالیانه سود میدن تا بتونن اشخاص رو ترغیب به سرمایه گزاری کنن,تو این دو سالی هم که فعال بودن همین بوده,بیشتر به کار افرادی میاد که نمیخوان در کوتاه مدت پولشونو جابجا کنن,در ضمن دوستمون mersa1989,نوشته صندوق لوتوس پارسیان ضامن سود آوری داره,اینم موردی برای کسانیست که حتما ضامن سودآوریرو میخوان,اما چیزی که تواین مدت مشهوده اینه,همه صندوقها یه چیزن و ۲ درصد سود بیش از حساب سالیانه حداقل میدن و فرق خاصی هم در عملکرد و ضمانت ندارن,اگر برای حساب کوتاه مدت بانکهایی که صندوق باز میکنن اتفاقی افتاد برای صندوقها هم میفته و بر عکس!!!!! اینجور نیست,بانکی صندوقی رو ضمانت کرده و پولو نده و حسابای دیگش در امان باشه از هجوم مردم!!!!!! بانک مرکزی موطف به حمایت از همه مجوز دارهاست,ومشکل برای یک مجوز دار ,مشکل برای همست,همه مثل زنجیر به هم وصلن.

mohammadkj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
دوستان سود حساب روزشمار قوامین رو کی میریزن ؟ من 14 ماه قبل حساب باز کردم هنوز سود واریز نکردن

mersa1989

کاربر فعال پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,110
نداشتیم ؟
حداقل یه بلند مدت بدون جریمه با شرایط گفته شده معرفی کنید-.-
سپاس
هر بانکی بری،۱۰ درصد با کف ۱۰ هزار تومن برات باز میکنه؛
دی هم با یک تومن،۱۸ درصد
این وسط بانک های مختلف هم ۱۷.۵ کوتاه مدت باز میکنن،مثل صادرات؛
یکساله بدون جریمه نداریم! اما سپه یه حساب یک ساله ۱۸ داره که هروقت خواستی با جریمه ۰.۵ درصد،بسته میشه

این وسط صندوق ها با سود ۲۰ تا ۲۲ هم هست

Sent from my E5823 using Tapatalk

بالا