برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری در بانک و بیشترین سود سپردۀ کوتاه مدّت

drsherman

Registered User
لایک‌ها
308
من نمیدونم این ملت چی داره این همه مردم توش حساب دارن؟؟؟
حقوق ارگان خاصی رو میدن؟؟ یا چیز دیگه ایه؟؟؟
نه امکانات خوبی داره هیم کار مزد میگیره انگار بهترین خدماتو داره
اون 25تومن هیچ چی حساب نمیشه اوا ببینین این همه پول تو یه روز که چند ملیون تراکنش داره چقد میشه!!!!!!
یه دفعه برا اینترنت و اس ا اس از یکی از آشناها 10 تومن گرفته بود جالب اینکه هر چی هم کدو براش زدیم کار نکرد که نکرد
اس امس هم هر وقت دلشون بخواد میدن !!!!!
قوی ترین خدمات آنلاین و بیشترین درگاه پرداخت اینترنتی فروشگاهی رو ملت داره + پوز و پشتیبانی شبانه روز و ...
امکانات رو افراد عادی متوجه نمیشن ولی کسبه و شرکت ها که روزی چند صد میلیون وجه منتقل میکنن درک میکنن که امنیت اینترنت بانک و خدمات آنلاین فقط بانک ملت!

behnood_67

Registered User
لایک‌ها
518
قوی ترین خدمات آنلاین و بیشترین درگاه پرداخت اینترنتی فروشگاهی رو ملت داره + پوز و پشتیبانی شبانه روز و ...
امکانات رو افراد عادی متوجه نمیشن ولی کسبه و شرکت ها که روزی چند صد میلیون وجه منتقل میکنن درک میکنن که امنیت اینترنت بانک و خدمات آنلاین فقط بانک ملت!
ما افراد عادی که سرمایه های بالایی هم داریم ترجیح میدیم این سرمایه رو جایی بذاریم که اکثریت کارمندانش ( مسلما کارمند های وظیفه شناس هم داره ولی در اقلیت هستن، )ارباب رجوع رو از بالا نگاه نکنن و بانک رو ارث پدرشون ندونن و احترام رو اصول اولیه حقوق مراجعه کننده و انجام کار اون ها رو وظیفه خودشون بدونن.
بارها و بارها وقت من در بانک ملت در شعب مختلف تلف شده و هرگز علاقه به داشتن حساب توی همچین بانک درجه سه ای ندارم.

margemoosh

Registered User
لایک‌ها
65
فک کنم چون ایشون از اینترنت این حسابو باز کردن اینجور شده اونم به خاطر اینکه نرخ قدیمه به احتمال زیاد درستش میکنن!!
البته ایشالا که نشه 22 بدن به این دوستمون ولی این پاسارگاد رییسش هرروز میاد میگه نرخ سود بالا بده و... حالا خودش بیاد بالاتر بده؟؟
البته هیچ چیز تو این مملکت غیر ممکن نیس!!!!
توی سایتشون همون بیست درصده. اینترنتی هم که میزنیم شعبه رو انتخاب میکنیم و یکی از کارمندا به صورت دستی پول رو از حساب برمیداره و سپرده رو درست میکنه. من هم تعجب کردم گفت بیست و دو درصد

drsherman

Registered User
لایک‌ها
308
ما افراد عادی که سرمایه های بالایی هم داریم ترجیح میدیم این سرمایه رو جایی بذاریم که اکثریت کارمندانش ( مسلما کارمند های وظیفه شناس هم داره ولی در اقلیت هستن، )ارباب رجوع رو از بالا نگاه نکنن و بانک رو ارث پدرشون ندونن و احترام رو اصول اولیه حقوق مراجعه کننده و انجام کار اون ها رو وظیفه خودشون بدونن.
بارها و بارها وقت من در بانک ملت در شعب مختلف تلف شده و هرگز علاقه به داشتن حساب توی همچین بانک درجه سه ای ندارم.
احتمالا اونا هم علاقه ندارند که شما تو بانک درجه سه شون سرمایه گذاری کنید! [emoji1]

behnood_67

Registered User
لایک‌ها
518
احتمالا اونا هم علاقه ندارند که شما تو بانک درجه سه شون سرمایه گذاری کنید! [emoji1]
برای ما که مهم نیست .بانک نیازمند سرمایه اس و باید رقابت کنه.شما تعداد زیادی از بچه های فروم رو عوام خطاب کردید که چه بسا اطلاعات پولی و مالی این اعضا از بسیاری از روسای بانک مورد علاقتون بیشتره،جواب درخور خودتون و بانک درجه سه اتون رو دریافت کردید.والسلام.

klxl

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
438
برای ما که مهم نیست .بانک نیازمند سرمایه اس و باید رقابت کنه.شما تعداد زیادی از بچه های فروم رو عوام خطاب کردید که چه بسا اطلاعات پولی و مالی این اعضا از بسیاری از روسای بانک مورد علاقتون بیشتره،جواب درخور خودتون و بانک درجه سه اتون رو دریافت کردید.والسلام.
متاسفانه بعضی بانک های دولتی و نیمه دولتی و بعضی از خصوصی ها از رانتهای دولتی استفاده میکنن و برای همینه که همیشه سرپا هستن. و اصلا براشون رضایت مشتری ملاک نیست. اگر امتیازات انحصاری دولت به بانکها نبود و میزاشتن بانکهای خارجی و جهانی توی نملکت فعالیت کنن همه بانکهای ایرانی ورشکست میشدن. در حالی که بانکهای اروپایی سودشون 1 یا 2 درصد .

sphinx2014

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
79
دوستان دیروز شعبه ولی عصر بانک پارسیان قزوین پرسیدم
روزشمار ۲۳درصد مبلغ بالای بیست ملیون

فرستاده شده از IdeaTab S6000-Hِ من با Tapatalk
دوستان در تهران هم كسي احيانا سوال كرده كه پارسيان روزشمار ٢٣درصد براي بالاي ٢٠ تومن مي ده يا نه؟ بنظر خيلي جذاب مياد كه
ممنون مي شم كسي اگر سوال كرده اطلاع بده بهمون

Sent from my iPhone using Tapatalk

reza128

Registered User
لایک‌ها
99

نمیدونم چه فرقی داره این با مثلا همون پارسیان پاسار انصار اقتصاد نوین سامان کارافرین دی آینده و....؟؟؟؟
همه اینا (بالاخص سه تای اولی که خودم دقیق اطلاع دارم) هم چک میدن هم اینترنت دارن هم انتقال مبلغ بالا و.... پوز واعتبارنامه و بعضا حساب ارزی هم دارن درگاه سایتم که قبلا داشتن !!!!!!!!!!!!!!
حالا چه فرقیه بینشون؟؟؟
البته من منظورم در تضاد با شما دوست گرامی به هیچ وجه نیس منظورم به طور کلیه که چه فرقیه الان بینشون؟؟؟
موضوع اینه این بانکا این چنینی حاضر نیستن بعضی(توجه کنین بعضی) ار کارمنداشونو خوب توجیه کنن جهت برخورد و کار مشتری!!
یه روز در یکی از این بانکا یه حساب داشتنم یه چند تومن توش پول بود برا برداشت رفتم بانک رئیس بانک با یکی که حالا یا آشنا بود یا هرچی بسیار خوش برخورد میخواس بهش وام بده اونم حدود 50تومن اینا طرف حسابم گویا نداش اونجا !!!!!
اونوقت طرف سرشو بالا نمیگیره جواب منو بده (چرا چون پول من خیلی باشه 7 8ماه حقوق آقاه فقط) همونجور کاغذو میندازه جلو من برم پیش فلانیو...
یه رمز اینترنت میخواستم طرف به من میگه نیم ساعت طول میکشه ایشالا فردا!!!!
همون روز تو کوثر تا یه ساعت بعدش داشتم حساب باز میکردم!!!!!

این همه بانک رنگارنگ حداقل خوبیش اینه که پول این بانکا روز به روز کمتر بشه تا حساب کار دستشون بیاد!!

دوستان در تهران هم كسي احيانا سوال كرده كه پارسيان روزشمار ٢٣درصد براي بالاي ٢٠ تومن مي ده يا نه؟ بنظر خيلي جذاب مياد كه
ممنون مي شم كسي اگر سوال كرده اطلاع بده بهمون
Sent from my iPhone using Tapatalk

دوست عزیز اون حساب روزشمار نیس
صندوق لوتوسه مال تامین سرمایه لوتوس پارسیان حداقل 20تومنم نیس من الان فک کنم توش یه 9 10 تومنی داشته باشم
سودش بین 23 تا 25فک کنم !!! ماه قبلی به من 23.5گفت ریختن به ازای هر واحد 100 تومنی 19999ریال دادن
اینم سایتشه::http://www.parsianlotusib.ir/fa/lotusfind-صندوق-لوتوس#لینک صندوق

mr.foad

Registered User
لایک‌ها
127
بانک صادرات که دیگه واقعا داغونه اصلا نمیدونم معیار اونها واسه استخدام چیه که انقدر آدم خود بزرگ بین و بی ادب توشون هست. با وجود اینکه از همه بانکا منو بیشتر اذیت کردن ولی ناگفته هم نمیذارم که تو شعبه مرکزی(شهر خودم) چند نفرشون واقعا متشخص بودن و کارمو راه انداختن ولی چند تا اصطلاحا پشت میز نشین پوست از سر ما کندن. ملتم در نگاه اول خوشم نیومد ولی ارتباط زیادی نداشتم و خوب و بدشونو مطلع نیستم.
اما از حق نگذریم درگاه پرداخت الکترونیکی بانک ملت از بقیه بانکا بهتره.
دقت کرده باشید از هرجا میخواید اینترنتی خرید کنید یا حتی شهریه دانشگاه واریز کنید یا قبض پرداخت کنید یا ... اگر اونجا یه درگاه داشته باشه بانک ملت هست و اگر بیشتر باشه ملی و پارسیان حتما هستن ولی ملت از بقیه بهتره. این نشون میده مردم و صاحبین مشاغل و سازمانها و ... که اول تحقیق میکنن بعد انتخاب میکنن انتخاب اولشون خدمات الکترونیکی ملت هست.

shooshijoon

Registered User
لایک‌ها
110
من هم موافقم که بانک ملت عمیقاً ضعیف و در پیت است.
دوست عزیز من خدمات سطح مشتری گفتم اینکه شما بانک ملت رو درجه سه خطاب می کنید مشخص که مشتری عادی هستید و آشنایی با نوع خدمات اون ندارید! در ضمن تقریبا همه دوستانی که اینجا عضو هستن اطلاع دارند که درگاه اینترنتی بانک ملت و خدمات بانکداری ملت حرف اول میزنه و بی رقیب هست و نیازی به بحث نیست! لطفا از شخصی کردن موضوع و بحث کردن بی مورد بپرهیزید.

raminonline

Registered User
لایک‌ها
787
یه سوال در رابطه با حساب جاری داشتم.
پدرم یه حساب جاری تو صادرات داره. آیا امکانش هست که یه حساب پس انداز به اون متصل کنه تا سود هم بگیره؟
برای حساب جاری خودم در بانک پاسارگاد خود بانک 2 تا حساب برام باز کرد و کوتاه مدت رو به جاری وصل کرد.
میخواستم بدونم این از امکاناته پاسارگاده یا همه جا امکان پذیره؟

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

behnood_67

Registered User
لایک‌ها
518
دوست عزیز من خدمات سطح مشتری گفتم اینکه شما بانک ملت رو درجه سه خطاب می کنید مشخص که مشتری عادی هستید و آشنایی با نوع خدمات اون ندارید! در ضمن تقریبا همه دوستانی که اینجا عضو هستن اطلاع دارند که درگاه اینترنتی بانک ملت و خدمات بانکداری ملت حرف اول میزنه و بی رقیب هست و نیازی به بحث نیست! لطفا از شخصی کردن موضوع و بحث کردن بی مورد بپرهیزید.
بانک ملت از نظر مشتری مداری سطح پایین هست و رانت و پارتی حرف اولو توش میزنه عالم و آدم اینو میدونن حالا چرا سنگشو به سینه می زنید خدا میدونه!!!.بحث رو شما ایجاد کردید جواب مناسب هم شنیدید.هدفتون منحرف کردن بحث تاپیک بود که موفق شدید .

rezaz84

Registered User
لایک‌ها
466
امروز صندوق سرمایه گذاری موسسه کوثر هم افتتاح شد در مورد سود و شرایط، دوستانی که شعب میرن آمار بگیرن لطفا...

دوست عزیز :

دیروز به شعبه کوثر که سپرده دارم سر زدم . سود این صندوق 22 درصد ، ضامن نقد شوندگی اصل سرمایه موسسه کوثر ، پرداخت کننده سود بانک سامان از طریق موسسه کوثر و کارگزار بورس موسسه آبان هست .

در مورد سپرده کلید طلایی هم رییس شعبه گفت فعلا تمدید شده ولی هر چی پرسیدم تا کی ؟ اطلاعاتی نداد.

حدس میزنم فعلا بدون اطلاع رسانی چند ماهی تمدیدش میکنن و بعد مردم رو در مقابل عمل انجام شده قرار میدن و سود رو کمتر (شاید 20 درصد) میکنن.
با این روش مردم برای خارج کردن پولشون به شعب کوثر هجوم نمیبرن.

drsherman

Registered User
لایک‌ها
308
دوست عزیز :

دیروز به شعبه کوثر که سپرده دارم سر زدم . سود این صندوق 22 درصد ، ضامن نقد شوندگی اصل سرمایه موسسه کوثر ، پرداخت کننده سود بانک سامان از طریق موسسه کوثر و کارگزار بورس موسسه آبان هست .

در مورد سپرده کلید طلایی هم رییس شعبه گفت فعلا تمدید شده ولی هر چی پرسیدم تا کی ؟ اطلاعاتی نداد.

حدس میزنم فعلا بدون اطلاع رسانی چند ماهی تمدیدش میکنن و بعد مردم رو در مقابل عمل انجام شده قرار میدن و سود رو کمتر (شاید 20 درصد) میکنن.
با این روش مردم برای خارج کردن پولشون به شعب کوثر هجوم نمیبرن.
خیلی ممنون رضا جان، 22 برای صندوق به نظر جالب نیست! در مورد شرایط برداشت و واریز و سودش اطلاعی داری؟

atorabi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
46
بشخصه بمناسبت کاری در روز با بانکهای زیادی در ارتباطم و بعضی بانکها با بیشتر از دو شعبه در ،طول روز حداقل 5 6 بانک مختلف کار دارم از لحاظ برخود پرسنل به تجربه و بدون غرض ورزی نظر شخصی من این است :

بانک سامان: پرسنل مودب ، برخود عالی ، شعب تمیز ، اینترنت بانک خوب ، اما نرخ تسهیلا ت یکم بالا و توی سود سپرده تا حالا چیز چشمگیری ارائه نکردن یک حساب سیمیا هست که فبلا 19 بود الانم با شرایط خاصی 20
بانک گردشگری: برخود پرسنل خیلی خوب ، شعب تمیز ، اینترنت بانک خوب ، تسهیلات خیلی نه اما سود های خوبی میدن و تو یکی 2 سال اخیر طرحهای زیادی ارائه دادن
بانک صادرات: برخود پرسنل نامناسب ، شلوغ ، کلا من اصلا راضی نیستم
بانک ملت : مشابه بالا ، تنها بانکی که من همه حساب هامو حتی کوتاه مدت و جاریمو بستم ، حالا دوستان تعریف میکنند حتمی تجربیات بهتری داشن اما بشخصه خیر
بانک ملی : شلوغ و ادم احساس میکنه امکان داری اسناد و مدارکشش تو بانک کم بشه ، من از 100 کیلومتریشم هم رد نمیشم مگر بالاجبارف
بانک پاساگاد:، بشخصه تا 3 4 سال پیش خیلی راضی بودم اما متاسفانه تو 3 4 سال اخیر برخورد پرسنل مثل گذشته نیست و چند باری برای کار های ساده مانع تراشی بی جهت کردن،متاسفانه بانک پاسارگاد تو 3 4 سال اخیرد شدیدا در برخود با مشتری افت داشته امیدوارم تغییر رویه بدن
بانک مهر اقتصاد: وام های خوبی میدن از لحاظ که با همه مردم کار میکنن افرین دارن ،برخورد پرسنل هم مسولین خوبن اما بعضی کارمندان جز پشت صندوق تک وتوک رفتار نامناسب دارنن
بانک قرض الحسنه رسالت : خدا بهشون برکت بده ، به مردم دارن وام میدن
موسسه مالی اعتباری کوثر: متاسفانه اینقدر سود سپرده و طرحاشون تو این یکسال بالا پایین کردن و اینقدر مسدود واریزی کردن که دیکه انگیزه سپرده گذاری رو از دست دادیم ، هر روز یک داستان جدید داره
موسسه مالی اعتباری نور: کلا بانکداری الکترونیک تعطیل ، شتاب تعطیل ،
موسسه عسگریه : فعلا هنوز خیلی چیزاش عمیلیاتی نیست ، شعب خلوت
موسسه ارمان: یک مشکل بزرگ هست که شعبش با هم هماهنگ نیستن و این اصلا خوب نیست هرکدوم قوانین خودشون دارن
بانک کار افرین : یکجورایی فضا خیلی خشکه نمی دونم چرا
بانک پارسیان : مشتری های زیاد شدن برای هرکاری باید خیلی تو صف وایستید
بانک سرمایه : اینم من رفتم پرسنلش خیلی خسته بودن حالا نمی دونم چرا

saman19-6

Registered User
لایک‌ها
399
بانک دی ، صندوق 22 درصد ، ابطال بدون جریمه ، مدت زمان ابطال 24 ساعت

789456123

Registered User
لایک‌ها
334
بانک ملت از نظر مشتری مداری سطح پایین هست و رانت و پارتی حرف اولو توش میزنه عالم و آدم اینو میدونن حالا چرا سنگشو به سینه می زنید خدا میدونه!!!.بحث رو شما ایجاد کردید جواب مناسب هم شنیدید.هدفتون منحرف کردن بحث تاپیک بود که موفق شدید .

من هم با این دوستمون موافقم
رفتم بانک اس ام اس واریز و برداشت رو فعال کنم و تلفنبانم رو حذف کنم شماره حساب رو نوشتم به کارمندش هم گفتم اینو حذف کن صبح رفتم گفت برو من برات انجام میدم وقتی اومدم ساعت ۱۱برام فعال کرد تلفنبانک رو حذف نکرد که هیچ غروب پیام اومد که به پیامک بانک ملت خوش امدید فکر کنم خودش فعال شد.خخخخخخخ
پسفرداش رفتم یه شعبه دیگه برای حذف کردن این دوتا سرویس کارمند یکساعت با سیستم ور رفت گفت فردا غیرفعال میشه و پیچوند منم از ملت که کار ادم رو راه نمیندازن بیزارم چند روز دیگه میرم تمام حساب . و میبندم
در ضمن باید از هفتخان رستم بگذری که چرا میخوای حذف کنی و واسه چی و غیره..........

masoud1362

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
35
سلام
دوستان امروز رفتم بانک آینده برای این صندوقی که سود 25 درصد یک ساله میده.
یک سری مسائل در بانک آینده واسم پیش اومد که گفتم بیام اینجا و با دوستان با تجربه در میون بزارم. امروز به یکی از شعبات بانک آینده مراجعه کردم برای ثبت نام در طرح صندوق بانک آینده. وقتیکه رفتم از یکی از کارمندای بانک آینده درخواست کردم که فرم ثبت نام توی این طرح صندوق رو میخوام اول گفتن تو بانک ما حساب دارید و چون نداشتم گفتم نه و بعدش منو راهنمایی کرد و گفت برای دریافت توضیحات و شرایط کامل این صندوق با همکارمون که بهتون معرفی می کنم صحبت کنید. خلاصه منو فرستاد پیش یکی از همکارای دیگشون داخله باجه ی دیگه. ایشون از من پرسیدند چقدر می خواید سرمایه گذاری کنید که من گفتم 135 میل و بعدش بی برو برگرد و سریع بهم گفت که باید 135 میل و 550 هزار تومان برای یک سهم مشخص سرمایه گذاری کنید. این کارمند بانک با توضیحات بیشتر گفت چون سود این صندوق فصل به فصل (یعنی هر 3 ماه یکبار) است و در روز پانزدهم ماه واریزی داره پس بهمین خاطر چون فصل فعلی این صندوق به پایان رسیده و وارد فصل یا همون دوره 3 ماهه جدید شدیم و در حال حاضر 22 شهریور ماه هستیم هر واحد سهم با افزایش به 100340 تومان رسیده است ایشون گفت که اگر روز 15 همین ماه مراجعه میکردم واسم هر سهم رو 100000 تومان محاسبه میکردن و در حال حاضر چون چند روز از دوره جدید گذشته هر واحد سهم سودهی داشته و بهمین خاطر است که 100340 تومان واستون در نظر گرفته میشه.
در آخر من بهشون گفتم که همین 135 میل رو دارمو و فعلا نمی تونم بیشتر اضافه کنم که گقتن مشکل نداره ما براتون 135 میلو میزاریم اما در انتهای فصل که سودو واریز می کنیم مابه التفاوت مبلغ رو هم بهتون بر میگردونیم. من دقیقا متوجه نشدم یعنی منظورش این بوده که مثلا چون هر سهم 100340 بوده من دارای 1345 سهم 100340 تومانی هستم که مجموعا میشه 134 میلو 957 هزار تومان و این 43000 تومان مازادی که در صندوق گذاشتم 3 ماه دیگه به من برگشت داده میشه؟ یا منظورش اینطور بوده که چون هر واحد رو الان به من بالای 100000 تومان دادن بعدا سر فصل یعنی 3 ماه دیگه واحدهام به همون ارزش 100000 تومان تغییر پیدا می کنند و مابه التفاوت رو بهم میدن؟

البته دو موضوع خیلی مهم دیگه اینه که بعد از افتتاح حساب در یانک آینده و همینطور واریز مبلغ 135 میل در صندوق بانک آینده هیچ سند و قرار دادی به من ندادن و گفتن که فراد بیا تا سند موقت رو بهتون بدیم و تا اخر هفته هم قرار داد اصلی میدیم. من بخاطر این موضوع خیلی نگران شدم چون هر بانک یا موسسه ای که سپرده بذارید همون لحظه یک سند قرار داد به شما میده. حتی برام کارت عابر بانک هم صادر نکردن و گفتن چون تموم کردیم فعلا تا چند روز دیگه نمی تونیم آینده کارت ارائه کنیم.

حالا دوستان که از این طرح بانک آینده و صندوقش استفاده کردن لطفا منو راهنمایی کنن.

البته رئیس شعبه شماره شعبه و کارت ویزیت شعبه خودشون را بهم داد و گفت فردا تماس بگیرید تا براتون بررسی کنم که آیا سند قرار داد توسط همکارامون تنظیم و صادر شده که بهتون بدیم یا نه.

drsherman

Registered User
لایک‌ها
308
من هم با این دوستمون موافقم
رفتم بانک اس ام اس واریز و برداشت رو فعال کنم و تلفنبانم رو حذف کنم شماره حساب رو نوشتم به کارمندش هم گفتم اینو حذف کن صبح رفتم گفت برو من برات انجام میدم وقتی اومدم ساعت ۱۱برام فعال کرد تلفنبانک رو حذف نکرد که هیچ غروب پیام اومد که به پیامک بانک ملت خوش امدید فکر کنم خودش فعال شد.خخخخخخخ
پسفرداش رفتم یه شعبه دیگه برای حذف کردن این دوتا سرویس کارمند یکساعت با سیستم ور رفت گفت فردا غیرفعال میشه و پیچوند منم از ملت که کار ادم رو راه نمیندازن بیزارم چند روز دیگه میرم تمام حساب . و میبندم
در ضمن باید از هفتخان رستم بگذری که چرا میخوای حذف کنی و واسه چی و غیره..........
تلفنبانک سرویسی نیست که بشه غیرفعال کرد و بصورت پیشفرض برای همه بانک ها فعال! [emoji1]
فعال کردن پیامک هم بصورت آنی نیست و معمولا درخواست که میدید بعد از تایید مرکز تا 12 شب فعال میشه...

بالا