برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری روی ارز و تحلیل بازار ارز ( دلار , یورو و ... )

s.david.s

کاربر فعال بورس و بانکداری
کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
18,729
اون دوستایی،که میگفتن دیگه ریزش شروع شد و از فردا هم ریزش قیمت خودرو هست و خودرو ساز دنا هم بزاره کسی نمیخره و هرکی سکه و دلار دارع بفروشه تا ضرر نکرده الان کجان

البته بگم من نه سکه دارم نه دلار
فقط وقتی میایید میگید بفروش،و شاید یکی به حرف شما گوش کرد و ضرر کرد جوابش را شما میدین

بعدم تو امریکا هنوز نمیدونن ترامپ یا بایدن هست اینا که اینجا حتی اب و هوا را نمیتونن درست تشخیص بدن تشخیص دادن کیه رییس جمهور
یادتون یک سال اردوغان اومده بود ایران هوا بارونی بود پالتو و بارونی و چتر با خودش اورده بود روحانی که اینجا بود هیچی نداشت تو مراسم استقبال
یعنی حتی نمیتونن وضعیت هوای فردا را تشخیص بدن
بعد شما تحلیل 99روزه و... انجام میدین
اینجام :D
آقا چرا حرف در میارید . اینجا هیچ کسی نگفته بفروشید یا بخرید :D
چه برای سکه و طلا ، چه دلار و ارز و چه خودرو و ملک
صرفا هرکسی نظرش رو میگه
همه جا هم هرکسی نظری داده ، گفته نظر شخصیشه ! اصلا قرار نیست کسی جواب یکی دیگه رو بده
همونطوری که کسی از افزایش حرف بزنه ، میگه نظر شخصیمه ;)
در هر صورت همچنان روی حرفم هستم و دلار هرچی بالاتر بره ، پتانسیل ریزشش بیشتر میشه . فقط منتظر شوکه ... ( نظر شخصی )

-0000-

Registered User
لایک‌ها
1,236
صرفا هرکسی نظرش رو میگه
همه جا هم هرکسی نظری داده ، گفته نظر شخصیشه ! اصلا قرار نیست کسی جواب یکی دیگه رو بده
در هر صورت همچنان روی حرفم هستم و دلار هرچی بالاتر بره ، پتانسیل ریزشش بیشتر میشه . فقط منتظر شوکه ... ( نظر شخصی )

انصافا من هروقت پی تی رو باز میکنم تو داری تو یه تاپیکی در مورد بورس و دلار صحبت میکنی - زیر شیش هفت خطم پست نمیزنی .
شل کن یکم دلاور

AMIR beIN SPORTS

کاربر فعال بازارچه
کاربر فعال
لایک‌ها
2,511
دلار و در کل ارز و سکه،،،،مثل بورس خانمان سوز نیست که ملت رو به خاک سیاه بنشونه،،،،!!!!!! (( میگم خانمان سوز چون تجربه ی بسیار بدی داشتم در بورس وگرنه احترام میذارم به دوستانی که بورسی هستن ))

یه اصلاح دو سه روزه داشت دلار و مجدد برگشت به مسیر طبیعیش،،،،

و همونطور که دوستمون گفتن قطعا صعود میکنه به حتی بالای 40 متاسفانه البته،،،،،

shahramcat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
165
سلام

دوستان اختلاف خیلی بالای خرید و فروش صرافی ملی به چه علت هست ؟!

s.david.s

کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
18,729
انصافا من هروقت پی تی رو باز میکنم تو داری تو یه تاپیکی در مورد بورس و دلار صحبت میکنی - زیر شیش هفت خطم پست نمیزنی .
شل کن یکم دلاور
کارم مدلیه که وقت آزادم زیاده به خصوص به خاطر کرونا بیشترم شده . دیگه کل زندگی و سرمایه و کارمون به آینده دلار و تورم و ملک و بورس بستگی داره . کتابامم دم دستم نیست . فیلمامم که دیدم چیز جدیدی نیست . عشق و حال به خاطر کرونا هم تعطیل شده . تخمه میشکونم ، چای میخورم ، آهنگ گوش میکنم ، تایپ میکنم
45.gif

از اول کرونا قشنگ همه جای پی تی رو شخم زدم
k06128.gif

-0000-

Registered User
لایک‌ها
1,236
کارم مدلیه که وقت آزادم زیاده به خصوص به خاطر کرونا بیشترم شده . دیگه کل زندگی و سرمایه و کارمون به آینده دلار و تورم و ملک و بورس بستگی داره . کتابامم دم دستم نیست . فیلمامم که دیدم چیز جدیدی نیست . عشق و حال به خاطر کرونا هم تعطیل شده . تخمه میشکونم ، چای میخورم ، آهنگ گوش میکنم ، تایپ میکنم
45.gif

از اول کرونا قشنگ همه جای پی تی رو شخم زدم
k06128.gif

قشنگ میبینم روزی رو که میای اینجا تاپیک میزنی
خوووووووووووووووب :
ملت چجوری نون میبرن ما چطوری سس بکنیم :rolleyes:

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,312
سلام

دوستان اختلاف خیلی بالای خرید و فروش صرافی ملی به چه علت هست ؟!

دادن سیگنال به مردم که دلار نخرید میخوایم ارزون کنیم
از 33 تا 26 هم کم کردن هرچند یک روز هم نشد ولی نشون دادن که بازار هنوز دست دولت هست
باید یه مقداری توی خرید و فروش دقت کرد

shahramcat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
165
دادن سیگنال به مردم که دلار نخرید میخوایم ارزون کنیم
از 33 تا 26 هم کم کردن هرچند یک روز هم نشد ولی نشون دادن که هنوز بازار هنوز دست دولت هست
باید یه مقداری توی خرید و فروش دقت کرد

الان موقع خرید نیست درسته ؟ نظر شخصی خودتون چی هست .

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,312
الان موقع خرید نیست درسته ؟ نظر شخصی خودتون چی هست .

من همیشه توصیه میکنم در سایر بازار ها اگر امکانش رو دارید روی کالا سرمایه گذاری کنید (قیمت اکثر کالا ها از دلار عقب تر هست و اگر دلار کاهشی هم داشته باشه کالا قیمتش طول میکشه تغییر کنه و ضرر یا نداره یا خیلی کم هست)
ولی در خصوص خرید ارز مستقیم توی نوسان به این سنگینی خیلی ریسک هست و من باشم این زمان رو برای خرید انتخاب نمیکنم ,هر موقع ثبات نسبی پیش اومد و قیمت مدتی درجا زد میشه به خرید مستقیم ارز هم فکر کرد

gheysar.

همکار بخش خودرو و رانندگی
همکار انجمن
لایک‌ها
4,490
صرفا هرکسی نظرش رو میگه
منظورش منم.;):p

اون دوستایی،که میگفتن دیگه ریزش شروع شد و از فردا هم ریزش قیمت خودرو هست و خودرو ساز دنا هم بزاره کسی نمیخره و هرکی سکه و دلار دارع بفروشه تا ضرر نکرده الان کجان

البته بگم من نه سکه دارم نه دلار
فقط وقتی میایید میگید بفروش،و شاید یکی به حرف شما گوش کرد و ضرر کرد جوابش را شما میدین

بعدم تو امریکا هنوز نمیدونن ترامپ یا بایدن هست اینا که اینجا حتی اب و هوا را نمیتونن درست تشخیص بدن تشخیص دادن کیه رییس جمهور
یادتون یک سال اردوغان اومده بود ایران هوا بارونی بود پالتو و بارونی و چتر با خودش اورده بود روحانی که اینجا بود هیچی نداشت تو مراسم استقبال
یعنی حتی نمیتونن وضعیت هوای فردا را تشخیص بدن
بعد شما تحلیل 99روزه و... انجام میدین
همینجام عزیز.مثل اونایی که جیم میزنن سرحرفشون نیستن نیستیم.:cool:
گفتم سقف بفروش کف بخر.نمیدونم کجای این بده دوستان متلک میندازن.کاری که خودم کردم.
سقف فروختم و دیروز کف خریدم.هم آبشده هم صندوق طلای مفید.اگر باورنداری پرتفو نشونت بدم.(البته فاکتور طلا فروشی ندارم.چون تلفنی خریدامو انجام میدم.اما اگر اصرار کنید براتون فاکتورم میگیرم:p)
اونایی که ناراحت شدن از حرف ما اصلا یه کار دیگه کنن.سقف بخرن کف بفروشن.همین کارو چندبار انجام بدن یه بلیط فرست کلاس رایگان برای جزیره توریستی **** براشون میاد.
---------------------
گفتم دنا پلاس توربو اتومات پارسال 2-3 روز طول کشید تا ظرفیت تکمیل بشه.
بیا اینم اثباتش.ما حرف از دهنمون میزنیم.همین الانم میگم یا مردم خیلی خیلی پولدار شدن یا ماشین ارزونه یا تقاضای فیک و الکی هست و فکرمکینن هی قراره گرون تر بشه...

ax.png

امیدوارم طلا و دلار و سکه ریزشی باشه.این وسط یه موجهایی هست.هرکی بلده بسم الله ...

پسره خوب

Registered User
لایک‌ها
2,159
الان صرافی ملی خرید رو گذاشته 25 فروش رو گذاشته 29 !!!

سلطان دلار خودتی بقیه اداتو در میارن واقعا

s.david.s

کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
18,729
منظورش منم.;):p

همینجام عزیز.مثل اونایی که جیم میزنن سرحرفشون نیستن نیستیم.:cool:
گفتم سقف بفروش کف بخر.نمیدونم کجای این بده دوستان متلک میندازن.کاری که خودم کردم.
سقف فروختم و دیروز کف خریدم.هم آبشده هم صندوق طلای مفید.اگر باورنداری پرتفو نشونت بدم.(البته فاکتور طلا فروشی ندارم.چون تلفنی خریدامو انجام میدم.اما اگر اصرار کنید براتون فاکتورم میگیرم:p)
اونایی که ناراحت شدن از حرف ما اصلا یه کار دیگه کنن.سقف بخرن کف بفروشن.همین کارو چندبار انجام بدن یه بلیط فرست کلاس رایگان برای جزیره توریستی **** براشون میاد.
---------------------
گفتم دنا پلاس توربو اتومات پارسال 2-3 روز طول کشید تا ظرفیت تکمیل بشه.
بیا اینم اثباتش.ما حرف از دهنمون میزنیم.همین الانم میگم یا مردم خیلی خیلی پولدار شدن یا ماشین ارزونه یا تقاضای فیک و الکی هست و فکرمکینن هی قراره گرون تر بشه...

مشاهده پیوست 1203683

امیدوارم طلا و دلار و سکه ریزشی باشه.این وسط یه موجهایی هست.هرکی بلده بسم الله ...
حرف شما ، بنده یا هرکسی که بگه ریزشه ، باعث ناراحتی کسایی میشه که دارن و فکر میکنن صعودیه
در هر صورت واقعا این بازار به اون شکل تحلیل پذیر نیست . من یا شما هم وقتی میگیم ریزشیه به خاطر شواهدیه که میبینیم و تا الان همیشه نحوه رفتار بازارساز ها ( دولت ) به شکلی بوده که لحظات آخر همه چیز رو زیر سوال میبرن

شاخص 2 رو رد میکنن روی 2.1 میلیون میریزونن
خبرایی که مبنی بر رشد باشه به اوج خودش میرسه بعد یهو زمانی که هیچکسی فکرش رو نمیکنه کله میکنه
30 رو رد میکنن که مردم فکر کنن دیگه رفت واس 35 و 40
35 رو رد میکنن که فکر کنن واس 40 آماده شدیم
هرچقدر این فاصله بین قله تا کف مد نظر بازار ساز بیشتر بشه ، به نفعشونه هم از نظر سوزاندن ریال و نقدینگی سرگردان
هم از نظر تبلیغاتی . اگه بگن از 40 تومن 20 تومن شد ، قشنگ تره تا بگن از 25 به 20 رسیدیم
تازه واس 40 به 20 مردم ذوق هم میکنن :p

در اینکه دلار میتونه بریزه هم واقعا شکی نیست . چندین بار این اتفاق افتاده و بازم میتونه بیوفته . ریزش های 50% ای هم چندبار داشته ! من نمیدونم چرا با قاطعیت گفته میشه دلار هیچ وقت ریزش نداره ...
در اینم شکی نیست که روند دلار همیشه صعودیه ولی فراز و نشیب داره

منم از ریزش دلار خوشحال میشم و دوست دارم دلار لامصب بریزه حتی برای مدت کوتاهی حداقل روی 20 معامله بشه که ملت یکم نفس بکشن

دیشب خبری رو خوندم با این تیتر که " 50% مجرمان دستگیره شده اخیر ، تا حالا سابقه جرم و جنایت نداشتن "
این فاجعست . یعنی با مجرمایی طرفیم که تا قبل از این کار قانونی و شرافت مندانه میکرده و اون فشاره جرقه رو زده

s.david.s

کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
18,729
الان صرافی ملی خرید رو گذاشته 25 فروش رو گذاشته 29 !!!

سلطان دلار خودتی بقیه اداتو در میارن واقعا
16% حاشیه سود:rolleyes:
من زیاد پیگیر دلار و قواعد اون نیستم ولی همچین چیزی به نظرم خودش هشداره

s.david.s

کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
18,729
pt.jpg
منبع نمودار رهاورد
این 3 تا دونه کندل کنار هم رو اگه من توی بورس ببینم یا توی بازاری که بر اساس عرضه و تقاضای واقعی بالا پایین بشه نه قیمت دستوری ، بدون در نظر گرفتن هیج موضوع مرتبط دیگه ای ، یعنی قدرت صعودِ کم
قیمت فعلی نمودار توی رهاورت 293750 ریال هستش یعنی قیمت فروش ملی
کف کندل هم 27520 ریاله ( پایینترین نقطه کندل قرمز و اولیش نقطه کندل سبد کناریش )
امضاء : سم پاش :p
* نظر شخصی
* با مخاطب قراردادن شخص ناراحت از ریزش که به پستام واکنش نشون میده ، بگم که " نظر شخصیه " شاید درست در نیاد :p

signore

Registered User
لایک‌ها
636
دلار و در کل ارز و سکه،،،،مثل بورس خانمان سوز نیست که ملت رو به خاک سیاه بنشونه،،،،!!!!!! (( میگم خانمان سوز چون تجربه ی بسیار بدی داشتم در بورس وگرنه احترام میذارم به دوستانی که بورسی هستن ))

یه اصلاح دو سه روزه داشت دلار و مجدد برگشت به مسیر طبیعیش،،،،

و همونطور که دوستمون گفتن قطعا صعود میکنه به حتی بالای 40 متاسفانه البته،،،،،

مورد داریم که طرف تو بورس تا خرخره تو ضرره و داره خودشو می‌کشه تا ثابت کنه بازار ارزم مثل بازار بورس ضررش زیاده:D:p بعد یه موردم داریم که زیاد پیگیر دلار و قواعد اون نیست اما بیست و چهاری داره در مورد دلار نظر میده ;) :p

signore

Registered User
لایک‌ها
636
شل کن یکم دلاور
کرونا که تموم بشه و مدارس دوباره حضوری بشه دانش آموزان حضورشون تو مجازی کمتر میشه چون سرشون گرم درس و مشق و بازی با دوستاشون میشه . شما هم تا اون موقع مجبوری تحمل کنی بزرگوار ;) :)

s.david.s

کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
18,729
مورد داریم که طرف تو بورس تا خرخره تو ضرره و داره خودشو می‌کشه تا ثابت کنه بازار ارزم مثل بازار بورس ضررش زیاده:D:p بعد یه موردم داریم که زیاد پیگیر دلار و قواعد اون نیست اما بیست و چهاری داره در مورد دلار نظر میده ;) :p
مورد داریم که این دو مورد یه موردن ولی موردی نداره :rolleyes:
البته اون مورده تو بورس تا خرخره تو ضرر نیست و خیلی ناچیزه اونم به خاطر همین یک هفته ده روز اخیر که بورس مورد دار شده:p
جالبه که همون مورده میگه مواردی که نمودار مورد دارِ دلار ریزش هایی بیشتر از موارد بورسی داشته و مواردی از این ریزش ها برای دلار اینجاست:D
98.JPG97.JPG92.JPG

این ریزش های دلار بالا مواردی از مورد های مهمش بوده :rolleyes:
مورد بورس با مورد دلار ، سکه یا ملک اصلا تداخل نداره ، چرا موارد رو با هم قاطی میکنید:p اینجا تاپیکه ارزه نه بورس ، اینجا در مورد بورس صحبت نمیکنیم
تازه اینم رشد بورس و دلار توی یه بازه ثابت که اینم موردی نداره :rolleyes:
بازه از مهر89 تا آبان 99 ( تازه بورس 35% هم ریزش کرده دلار هنوز 15% ریزش کرده )
دلار = 2600% بورس = 8635%
دلار
دلار کلی.JPG
بورس
بورس کلی.JPG

EK2

Registered User
لایک‌ها
571
من همیشه توصیه میکنم در سایر بازار ها اگر امکانش رو دارید روی کالا سرمایه گذاری کنید (قیمت اکثر کالا ها از دلار عقب تر هست و اگر دلار کاهشی هم داشته باشه کالا قیمتش طول میکشه تغییر کنه و ضرر یا نداره یا خیلی کم هست)
ولی در خصوص خرید ارز مستقیم توی نوسان به این سنگینی خیلی ریسک هست و من باشم این زمان رو برای خرید انتخاب نمیکنم ,هر موقع ثبات نسبی پیش اومد و قیمت مدتی درجا زد میشه به خرید مستقیم ارز هم فکر کرد
خربد چه نوع کالایی رو توصیه میکنید؟

srx190d

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
5,895
در این مرحله باید گفت
هر شخصی هر کاری از دست ش بر میاد انجام بده
حالا اگر سود داد بهتر نداد حداقل حفظ سرمایه کرده
در مجموع اکثر بازار ها همسو با هم حرکت میکنن چون در واقع ارزش ریال پایین میاد و همه با هم رشد میکنه
غیر بورس که هیج ...

AMIR beIN SPORTS

کاربر فعال بازارچه
کاربر فعال
لایک‌ها
2,511
در این مرحله باید گفت
هر شخصی هر کاری از دست ش بر میاد انجام بده
حالا اگر سود داد بهتر نداد حداقل حفظ سرمایه کرده
در مجموع اکثر بازار ها همسو با هم حرکت میکنن چون در واقع ارزش ریال پایین میاد و همه با هم رشد میکنه
غیر بورس که هیج ...
موافقم صد در صد باهات

فقط بورس رو باید دورش رو خط کشید و نزدیکش نشد حتی یک روز،،،،،

غیر از بورس همه ی بازار ها خوب هستن برای سرمایه گذاری،،،ولی الان به دلیل انتخابات امریکا بهتره فعلا دست نگه داشت،،،،و بعدش مجدد شروع کرد،،،،،،

بالا