برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری روی ارز و تحلیل بازار ارز ( دلار , یورو و ... )

farzad.sadeshi

Registered User
لایک‌ها
898

از فردا دلار صعودی هست

من روی 3300 میفروشم در هفته ی آتی

Buddha

Registered User
لایک‌ها
109

از فردا دلار صعودی هست

جدی؟
من می خوام سکه بفروشم. یه کم پول لارم دارم. یعنی چند روز دیگه صبر کنم؟
کاش انس بالا می رفت و دلار پایین می اومد.

Buddha

Registered User
لایک‌ها
109
ممنون قربان از اطلاعاتی که دادین. الان من بیشتر گیر همین فرودگاه ایرانم که میگه ۵۰۰۰ تا بیشتر نمیتونی ببری!اخه یه مهاجری که میخواد زندگیشو ببره اونور ۵۰۰۰ تا معنی نمیده!!
راستی یادتون باشه هر چقدر پول بردین توی فرودگاه اونجا اعلام کنید که بعدا نگن از کجا آوردی.
به بعضی دارایی ها مالیات می خوره بعضی ها هم نه. من زیاد نمی دونم.
فکر کنم توی انجمن های مهاجرت، مثل «اپلای ابرود» بپرسید بهتر بتونن راهنماییتون کنن.

kasra03

Registered User
لایک‌ها
276
راستی یادتون باشه هر چقدر پول بردین توی فرودگاه اونجا اعلام کنید که بعدا نگن از کجا آوردی.
به بعضی دارایی ها مالیات می خوره بعضی ها هم نه. من زیاد نمی دونم.
فکر کنم توی انجمن های مهاجرت، مثل «اپلای ابرود» بپرسید بهتر بتونن راهنماییتون کنن.

ممنون دوست عزیز اونجا هم پرسیدم ولی تا حالا که جوابی نگرفتم متاسفانه! برای همین گفتم اینجا هم مطرح کنم.
بله درست میفرمایید. خود سایت مهاجرت هم یک فرمی داره که میگه برای پول نقد بیشتر از ۱۰ هزار تا باید پر کنیم و پرینت بگیریم.
توی هواپیما هم برای دارایی ها یک فرم دیگه همونطور که marco250 گفتن باید پر کنیم.
کلا من میخواستم قضیه دلار رو و اینکه تو اسکن ها مثلا اگه مقداریشو لای کتاب هام بذارم معلوم میشه یا نه؟!

marco250

Registered User
لایک‌ها
340
ممنون دوست عزیز اونجا هم پرسیدم ولی تا حالا که جوابی نگرفتم متاسفانه! برای همین گفتم اینجا هم مطرح کنم.
بله درست میفرمایید. خود سایت مهاجرت هم یک فرمی داره که میگه برای پول نقد بیشتر از ۱۰ هزار تا باید پر کنیم و پرینت بگیریم.
توی هواپیما هم برای دارایی ها یک فرم دیگه همونطور که marco250 گفتن باید پر کنیم.
کلا من میخواستم قضیه دلار رو و اینکه تو اسکن ها مثلا اگه مقداریشو لای کتاب هام بذارم معلوم میشه یا نه؟!

شما پروازت به کدوم شهر کاناداست ؟
با ویزای مهاجرتی وارد می شوی یا دانشجویی ؟

erfan_band

Registered User
لایک‌ها
1,057

از فردا دلار صعودی هست

جدی می گی فرزاد خان؟؟؟؟

ما که هر بار پیش بینی های شما رو دیدیم درست بوده.....اینبار دیگه به امید خدا حتما تخلیه می کنم:D

marco250

Registered User
لایک‌ها
340
من ونکور میرم عزیز. ویزام هم مهاجرتیه.

یک فرمی هست که شما توش تمام اموالی که تو ایران داری رو توش قید می کنی و تا ۳ سال می تونی ان اموال رو بدون پرداخت مالیات و گمرکی وارد کانادا بکنی
شما این فرم رو حتما پر کن (هر چی هم که نداری توش بنویس ) و تو قسمت مهاجرت فرودگاه ونکوور به افسر بده تا پای فرم رو مهر و تاریخ بزنه.

در ضمن پولتو می تونی به یک صراف بدی و انجا اسکناس تحویل بگیری (با کارمزد ۱۰-۲۰ دلار) و خرد خرد پولتو تو حساب بانکیت تزریق کنی.

کلا خیلی راه ها هست که بعد ها خودت پیداشون می کنی ;)

در ضمن هرچی پول با خودت اوردی رو تو فرودگاه ونکوور دکلر کن چون هم این مقدار پول تو برگه لندینگت نوشته می شه و هم اینکه امکان گشتن چمدان هات برای بار اول هست. اگه پیدا کنند بستگی به مقدار و شرایطت ممکنه جریمت کنند.

kasra03

Registered User
لایک‌ها
276
یک فرمی هست که شما توش تمام اموالی که تو ایران داری رو توش قید می کنی و تا ۳ سال می تونی ان اموال رو بدون پرداخت مالیات و گمرکی وارد کانادا بکنی
شما این فرم رو حتما پر کن (هر چی هم که نداری توش بنویس ) و تو قسمت مهاجرت فرودگاه ونکوور به افسر بده تا پای فرم رو مهر و تاریخ بزنه.

در ضمن پولتو می تونی به یک صراف بدی و انجا اسکناس تحویل بگیری (با کارمزد ۱۰-۲۰ دلار) و خرد خرد پولتو تو حساب بانکیت تزریق کنی.

کلا خیلی راه ها هست که بعد ها خودت پیداشون می کنی ;)

در ضمن هرچی پول با خودت اوردی رو تو فرودگاه ونکوور دکلر کن چون هم این مقدار پول تو برگه لندینگت نوشته می شه و هم اینکه امکان گشتن چمدان هات برای بار اول هست. اگه پیدا کنند بستگی به مقدار و شرایطت ممکنه جریمت کنند.

والا اینجا از صرافا پرسیدم برای این مقدار حواله حدود ۶ ملیون میشد! برا همین گفتم منم تا میشه با خودم ببرم. اونورم بودن کسایی که مهاجرت کردنو declare کرده بودن و اوکی بوده براشون و مالیات نداده بودن.
برا همین منم سوالم بیشتر خروج ارز از ایران و قوانینش هست تا اونور.
بازم ممنون از اطلاعاتتون. :)
راستی اینجور که شما میگین فقط با گشتن متوجه میشن؟! من فکر میکردم با اسکن راحت پیداش میکنن و تابلو هست!!

marco250

Registered User
لایک‌ها
340
والا اینجا از صرافا پرسیدم برای این مقدار حواله حدود ۶ ملیون میشد! برا همین گفتم منم تا میشه با خودم ببرم. اونورم بودن کسایی که مهاجرت کردنو declare کرده بودن و اوکی بوده براشون و مالیات نداده بودن.
برا همین منم سوالم بیشتر خروج ارز از ایران و قوانینش هست تا اونور.
بازم ممنون از اطلاعاتتون. :)

۶ میلیون کارمزد ؟؟ چه خبره؟؟
از صراف های تو تهران قیمت گرفتی ؟
من هفته پیش ۴۰.۰۰۰ دلار حواله کردم ۱۰ دلار کارمزد دادم.
به چند صراف ایرانی تو ونکوور زنگ بزن و از انها قیمت بگیر. صراف های ایرانی-کانادایی خیلی منصف تر هستند.

bravia2009

Registered User
لایک‌ها
35

از فردا دلار صعودی هست

اگه 165 نریزه حتما رشد داریم و میزنه بالا البتای ه بستگی به شرایط هم داره . امیدوارم که رشد داشته باشیم .

hajamirahmad

Registered User
لایک‌ها
2
امروز: يكشنبه 24 شهريور 1392 2013/09/15
ساعت به وقت تهران 11:37

[h=2]قیمت هر اونس طلا (دلار)[/h]
هر اونس طلا1326.95

[h=2]قیمت سکه[/h]يكشنبه 24 شهريور 92، 11:35
نرخ امروزنرخ روزگذشته
ico_u.png
سکه طرح قدیم۱,۰۰۰,۰۰۰۹۹۸,۰۰۰
ico_u.png
سکه تمام (امامی)۱,۰۱۳,۰۰۰۱,۰۰۹,۰۰۰
ico_c.png
نیم سکه۵۱۳,۰۰۰۵۱۳,۰۰۰
ico_c.png
ربع سکه۳۲۰,۰۰۰۳۲۰,۰۰۰
ico_c.png
سکه گرمی۲۱۵,۰۰۰۲۱۵,۰۰۰

[h=2]نرخ ارز بازار آزاد (ریال)[/h]يكشنبه 24 شهريور 92، 11:35
نرخ امروزنرخ روزگذشته
ico_u.png
دلار۳۱,۸۰۰۳۱,۷۵۰
ico_u.png
یورو۴۲,۵۰۰۴۲,۳۰۰

منبع : ارگ طلا

Star.Sky

Registered User
لایک‌ها
140

سلام

کسرا جان چطرو میشه با 50 هزار دلار اونور زندگی کرد . این سوالم خیلی جدیه . حتما شما تحقیقات کردید و خیلی چیزها دستگیرتون شده که میخواید با این مبلغ مهاجرت کنید . میشه کمی توضیح بدید شاید ما هم به سرمون زد بریم از این خراب شده .

amin885

Registered User
لایک‌ها
1,149
اختصاص دلارهای نفتی برای شیرینی شب عید!

وی افزود: ۲میلیارد و ۷۰۰ میلیون دلار از منابع صندوق(معادل 7هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان) را به‌عنوان عیدانه توزیع کردند و این امر در نهایت به ضرر مردم و اقتصاد کشور تمام شد، چرا که در عرض یک‌ماه 7هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان به نقدینگی کشور اضافه شد و پایه پولی کشور را افزایش دادند.

kasra03

Registered User
لایک‌ها
276
۶ میلیون کارمزد ؟؟ چه خبره؟؟
از صراف های تو تهران قیمت گرفتی ؟
من هفته پیش ۴۰.۰۰۰ دلار حواله کردم ۱۰ دلار کارمزد دادم.
به چند صراف ایرانی تو ونکوور زنگ بزن و از انها قیمت بگیر. صراف های ایرانی-کانادایی خیلی منصف تر هستند.

این کارمزدی که میگین برای کل ۴۰ هزار تا بود؟!! والا من چون اسکناس دارم میگن اول میخریم بعد با نرخ حواله میفروشیم!خلاصه میشد
هر ۱۰ هزار دلاری یک ملیون و خورده ای!!

kasra03

Registered User
لایک‌ها
276
سلام

کسرا جان چطرو میشه با 50 هزار دلار اونور زندگی کرد . این سوالم خیلی جدیه . حتما شما تحقیقات کردید و خیلی چیزها دستگیرتون شده که میخواید با این مبلغ مهاجرت کنید . میشه کمی توضیح بدید شاید ما هم به سرمون زد بریم از این خراب شده .

سلام عزیز،
۵۰ هزار تقریبا هزینه دو سال زندگی در ونکوور هست و بعدش حتما باید وارد شغلی شد و به درامد رسید.
سوالی داشتین در خدمتیم.

ftec

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
388
این کارمزدی که میگین برای کل ۴۰ هزار تا بود؟!! والا من چون اسکناس دارم میگن اول میخریم بعد با نرخ حواله میفروشیم!خلاصه میشد
هر ۱۰ هزار دلاری یک ملیون و خورده ای!!

بله. 2 تا معامله مختلف حسابش میکنن. الان هم که تفاوت خرید و فروش اسکناس 50 تومنه. حواله هم گرونتر از اسکناس شده- در دوره های خوب پیشین قیمت حواله 10-20 تومن کمتر بود-:rolleyes:

من تا 50 هزار یورو با خودم بردم و چیزی نگفتن ولی ریسکه دیگه. اگر در فرودگاه اینجا بگیرن ، قانونش اینه که قاچاق ارز حساب میشه و میتونن طبق قانون قاچاق با شما برخورد کنن. اما روال اجراییش که من دیدم اینه که طرف رو میفرستن همونجا در فرودگاه یک حساب ارزی باز کنه و پول رو بریزه به حساب خودش. بعد با 5 هزار دلار خارج بشه و وقتی برگشت میتونه دلارش رو از بانک بگیره- البته به ریال با نرخ مبادلاتی-:confused:

برای شما به صرفه ترین راه فکر کنم این باشه که با 5 هزار تا بری اونجا و در اولین فرصت حساب باز کنی و بعدش پولت رو کم کم از طریق ایرانیهای اونجا منتقل کنی.یکی که میخواد به ایران پول بفرسته ازش بگیری و در ایران بسپاری که به طرف بدن. یا میتونی به دانشجوهایی که میرن و میان بگی هر دفعه 5 هزار تا برات بیارن. یا از وسترن یونیون و پیپال هم میتونی استفاده کنی

frzn87

Registered User
لایک‌ها
79
درود . دوست عزیز صرافی های اونجا ( کانادا ) بعضا شعبه یا دوستایی اینجا دارن .. شما از اینجا در تماس باشید باهاشون
می تونید پول را اینجا به شعبه تحویل بدید وقتی رسیدید اونجا از اونها تخویل بگیرید .. اما باید با مدرک پول را بدید که بعد براتون مشکل پیش نیاد ( یعنی ازشون رسید بگیر .. دیگه خودت می دونی چی میگم )
من در مورد انگلستان این کارو کردم حدود 3500 پوند را اینجا ریختم حساب ملت طرف اونجا به پسرداییم پول داد .... اما اینو بگم آشنا بود با پسر داییم

kasra03

Registered User
لایک‌ها
276
بله. 2 تا معامله مختلف حسابش میکنن. الان هم که تفاوت خرید و فروش اسکناس 50 تومنه. حواله هم گرونتر از اسکناس شده- در دوره های خوب پیشین قیمت حواله 10-20 تومن کمتر بود-:rolleyes:

من تا 50 هزار یورو با خودم بردم و چیزی نگفتن ولی ریسکه دیگه. اگر در فرودگاه اینجا بگیرن ، قانونش اینه که قاچاق ارز حساب میشه و میتونن طبق قانون قاچاق با شما برخورد کنن. اما روال اجراییش که من دیدم اینه که طرف رو میفرستن همونجا در فرودگاه یک حساب ارزی باز کنه و پول رو بریزه به حساب خودش. بعد با 5 هزار دلار خارج بشه و وقتی برگشت میتونه دلارش رو از بانک بگیره- البته به ریال با نرخ مبادلاتی-:confused:

برای شما به صرفه ترین راه فکر کنم این باشه که با 5 هزار تا بری اونجا و در اولین فرصت حساب باز کنی و بعدش پولت رو کم کم از طریق ایرانیهای اونجا منتقل کنی.یکی که میخواد به ایران پول بفرسته ازش بگیری و در ایران بسپاری که به طرف بدن. یا میتونی به دانشجوهایی که میرن و میان بگی هر دفعه 5 هزار تا برات بیارن. یا از وسترن یونیون و پیپال هم میتونی استفاده کنی

درود . دوست عزیز صرافی های اونجا ( کانادا ) بعضا شعبه یا دوستایی اینجا دارن .. شما از اینجا در تماس باشید باهاشون
می تونید پول را اینجا به شعبه تحویل بدید وقتی رسیدید اونجا از اونها تخویل بگیرید .. اما باید با مدرک پول را بدید که بعد براتون مشکل پیش نیاد ( یعنی ازشون رسید بگیر .. دیگه خودت می دونی چی میگم )
من در مورد انگلستان این کارو کردم حدود 3500 پوند را اینجا ریختم حساب ملت طرف اونجا به پسرداییم پول داد .... اما اینو بگم آشنا بود با پسر داییم

الان چون من پولهام اسکناس هست این صرافی ها یه جورایی میخوان بزخری کنن!!اگه پولم ریال بود مشکلم کمتر بود. چون تو همین تبدیل کردن به ریال میخوان سودشونو ببرن!!نکته بعدی هم اینه که
کانادا هم تا ۵۰ هزار تارو به صورت نقد بردن از من قبول میکنه!
باز هم ممنون از اینکه وقت گذاشتین و جواب دادین.همچنان منتظر دوستانی هستم که تجربه خروج بیشتر از ۵ هزار دلار از ایران و داشتن. ممنون.

ya30n

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,471
دوستان

خريد و فروش روپيه پاكستان چه جوريه؟

امروز پيش يه دلال بودم
خريد 29 بود
فروش 30

بالا