• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

سرمایه گذاری روی زمین و مسکن

e h s a n

Registered User
لایک‌ها
702
دولت بودجه ای برای تامین مالی این وامها نداره دوست عزیز این حرفا سرگرم کنیه
اینا تو پرداخت 3میلیون تومن وام ازدواج یک و نیم میلیون زوج موندن
لایک+++
آدم خندش میگیره از بعضی خبرا و قهقهه میزنه وقتی میبینه یه مشت آدم ساده لوح این خبرارو باور میکنند.
مسکن حالا حالا ها افت میکنه و هیچ رونقی هم در کار نیست.
حالا باز بیایید بگین یه خونه 1000 متری تو جردن و فرمانیه پارسال اینقدر بوده امسال اینقدر شده!
خبرای بدی برای کسایی که رو مسکن پول خوابوندن+بساز بندازهای محتکر مسکن دارم...
ضمنا یه زمانی میشد با 150م خونه خرید 50 تومن پول بود نه الان که کمتر از نیم میلیارد یا 400م ... فکر خرید مسکنم نمیشه کرد تو تهران

Last edited:

e h s a n

Registered User
لایک‌ها
702
به بساز بهفروسی نیست شما اگه از پای به قول خودتون pc تکون میخوردی میدونستی همه بازار در رکود هستش همش صنف ساختمون نیست

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
خوب من میخوام از پای pc نظاره گر غروب محتکرین مسکن باشم که 30 سال خون مردمو توی شیشه کردند

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
لایک‌ها
16,664
قیمت ها نسبت به چند ماه گذشته گرونتر شده ، و بیشترشم بر میگرده به فصل تابستان چون اکثریت توی این فصل به فکر اجاره کردن و رهن کردن میفتن... ( البته به نظر من ) ... بهترین قیمت رو آذر و دی داشتیم ...

به هر حال چیزی که الان مشخص هست اینه که مسکن گرون شده ، حالا اینکه مردم میتونن بخرن یا نه بحث دیگریست... مورد بعد اینکه همون بساز بنداز هم 100% موافق گرون شدن مسکن نیست چون 13 سال پیش با 50 میل میتونسته یه 3 طبقه بسازه ( مثلا ) الان همون رو باید 700-900 میل بده..

Last edited:

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
لایک‌ها
16,664
یه مورد دیگه هم دوست داشتم در موردش صحبت کنم اونم اینکه توی ایران در حال حاضر همه دنبال پول هستند ، کسی از پول بدش نمیاد ، هر کسی تو هر شغلی که هست حتی اگر ماهی 100 میل هم در آمدش باشه دوست داره بیشترش کنه ، هر کسی که میاد این شغل و اون حرفه رو زیر سوال میبیره ، به نظر من فقط داره مظلوم نمایی میکنه.. الان شما در نظر بگیر ، کرایه اتوبوس 150ت هست مثلا 200ت بدی 50ت رو بهت نمیده ولی اگر 140ت بدی ، آبروت رو میبیره که 10ت ش کمه... در روز اگر 1000 مسافر رو 50ت بهشون بر نگردونه ، سر ماه شاید حقوق یک کارگر رو حتی بیشتر فقط از این راه در میاره که حلال هم نمیتونه باشه.. اما هیچکس صداش در نمیاد ، یا مثلا بقال سرکوچه ، 100 تومن میدی کبریت میخری 900ت باقیمانده رو آدامس میده ./ حالا تو این آشفته بازار بنگاه داری که بنگاهی داره و سرمایه تو دستش ِ چرا از این آب گلالود ماهی نگیره؟؟ بساز بندازی که سرمایش رو داره ، نیروی کارش رو داره چرا تا اونجایی که جا داره نشینه به ملت؟؟

من نوعی وقتی میام از یک شغل و یک حرفه بد میگم باید ببینم تو کار و شغل خودم به کسی دولا پهنا حساب میکنم یا نه؟ حلال حروم میکنم یا نه...

babak2009

Registered User
لایک‌ها
301
جناب captive دقیقا همین طوره یک عده ازدوستان نمی دونم سنشون کمه یا هرچیز دیگه ایی فکرمی کنن اینجا بیان شعاربدن غروب محتکر مسکن ودلارو طلار و... دیگه همه چی ازفردا درست شده این مملکت کارش ازاین حرفا گذشته اون بابایی که میلیاردی پول داره و به قول دوستان چندین اپارتمان داره خیلی ازمن وشما بهتربلده چه جوری اپارتمان هش رو با بهترین سود رد کنه همین الانشم که من وشما داریم شعارمی دیم تو خیلی ازبنگاه ها ازشمال تهران بگیر تا کوچکترین شهرستان داره معامله می شه وکسی که بخواد بفروشه می فروشه
حتی خیلی ها که با حقوق کارمندی وزحمت کشی هم پول پس انداز کردن مجبورن خرید کنند واگرنه ماهی خدا تومان باید پول اجاره بدن ومطمئنا همین مسکنی که فکرمی کنید دیگه گرون نمی شه رو 3 سال دیگه باید قیمت خیلی بالاتری بخره
یک سرتشریف ببرید ببینید قیمت مصالح ساختمانی به کجا رسیده وقوانین جدید شهرداری چه پول هایی داره به جیب دولت می ریزه با این اوصاف برچه اساسی مسکن باید ارزون شه چی ارزون شده که انتظاردارید مسکن ارزون شه ؟؟

alirenger

Registered User
لایک‌ها
104
جناب captive دقیقا همین طوره یک عده ازدوستان نمی دونم سنشون کمه یا هرچیز دیگه ایی فکرمی کنن اینجا بیان شعاربدن غروب محتکر مسکن ودلارو طلار و... دیگه همه چی ازفردا درست شده این مملکت کارش ازاین حرفا گذشته اون بابایی که میلیاردی پول داره و به قول دوستان چندین اپارتمان داره خیلی ازمن وشما بهتربلده چه جوری اپارتمان هش رو با بهترین سود رد کنه همین الانشم که من وشما داریم شعارمی دیم تو خیلی ازبنگاه ها ازشمال تهران بگیر تا کوچکترین شهرستان داره معامله می شه وکسی که بخواد بفروشه می فروشه
حتی خیلی ها که با حقوق کارمندی وزحمت کشی هم پول پس انداز کردن مجبورن خرید کنند واگرنه ماهی خدا تومان باید پول اجاره بدن ومطمئنا همین مسکنی که فکرمی کنید دیگه گرون نمی شه رو 3 سال دیگه باید قیمت خیلی بالاتری بخره
یک سرتشریف ببرید ببینید قیمت مصالح ساختمانی به کجا رسیده وقوانین جدید شهرداری چه پول هایی داره به جیب دولت می ریزه با این اوصاف برچه اساسی مسکن باید ارزون شه چی ارزون شده که انتظاردارید مسکن ارزون شه ؟؟
دوست عزیز من حالا کار به شعار دادن دوستان ندارم ولی مصالح و اینها هر قدر هم گرون بشه روی آپارتمان 4 طبقه 8 واحده به اون صورت تاثیر نمیزاره که بخواد گرون بشه بعدشم اگه مردم نخرن خوب اونی که فروشندس چک داده دست مردم مجبوره ارزونتر بده ولی مشکل مردم ایران اینه کهتا میبینن یه چیزی داره گرون میشه همه یادشون میافته و میرن به سمتش که از قافله عقب نمونن نمونشو تو گرون شدن مرغ ماشین و غیره دیدن ولی مسکن الان قضیش فرق کرده اینقد گرون شده که بخوان برن دنبالشم نمیتونن:Dپس بعیید میدونم افزایش قیمتی داشته باشیم.بعدشم این آقایون بساز بفروش 1میلیارد که میزاره تو شهر خودمونو میگم 500 زمین میگیره 500 میسازه میشه 1 میلیارد 1 ساله میسازه ولی وقتی واحدارو میفروشه حداقل 1.5 میلیارد دستشو میگیره تازه این حداقلش هست چه خبره 500 میلیون توی 1 سال

novato007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
اگر کسی برای سرمایه گذاری بخواد اطراف تهران زمین تجاری بخره که منطقه اش رو به رشد باشه دوستان کجارو پیشنهاد می کنند؟
ممنون

pool

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,697
دوست عزیز من حالا کار به شعار دادن دوستان ندارم ولی مصالح و اینها هر قدر هم گرون بشه روی آپارتمان 4 طبقه 8 واحده به اون صورت تاثیر نمیزاره که بخواد گرون بشه بعدشم اگه مردم نخرن خوب اونی که فروشندس چک داده دست مردم مجبوره ارزونتر بده ولی مشکل مردم ایران اینه کهتا میبینن یه چیزی داره گرون میشه همه یادشون میافته و میرن به سمتش که از قافله عقب نمونن نمونشو تو گرون شدن مرغ ماشین و غیره دیدن ولی مسکن الان قضیش فرق کرده اینقد گرون شده که بخوان برن دنبالشم نمیتونن:Dپس بعیید میدونم افزایش قیمتی داشته باشیم.بعدشم این آقایون بساز بفروش 1میلیارد که میزاره تو شهر خودمونو میگم 500 زمین میگیره 500 میسازه میشه 1 میلیارد 1 ساله میسازه ولی وقتی واحدارو میفروشه حداقل 1.5 میلیارد دستشو میگیره تازه این حداقلش هست چه خبره 500 میلیون توی 1 سال

همین الان تهران , کرج و مشهد 3 شهری که اطلاع دقیق دارم قیمتها کشیده پایین حالا اینکه یکسری فروشنده نیستن پول خون باباشم بهش بدی چمبره زده رو گنجش تا همونجا لبیک بگه همه دنبال اینن یک محمود کثیف :general502: دیگه بیاد سر کار ولی کور خوندن (بالا رفتن یک محل یا منطقه ملاک نیست)

Realmadrid C.F

Registered User
لایک‌ها
19
خدا را شکر موافقت اولیه با طرح لیزینگ فراتر از تصور بنده از نظر موافقت با تامین 80 درصد ارزش ملک انجام شد و به زودی جزئیات طرح اعلام میشود ، خبر در صدر اخبار خبرگزاری ها قرار گرفت ، حالا قطعاََ میشود مطمئن بود تصمیم دولت رونق در بخش مسکن هست ، کاهش سود بانکی و نوسانات ادامه دار در بورس و تثبیت دلار و طلا با هدف سرازیر شدن نقدینگی از سایر بازارها به مسکن بوده است به جهت اشتغال بالا در این بخش و رونق اقتصادی مورد نظر تیم اقتصادی روحانی .

دبیرکل کانون شرکت های لیزینگ خبر داد
موافقت اولیه بانک مرکزی با طرح لیزینگ مسکن/ تامین۷۰ تا ۸۰ درصد قیمت خرید خانه

دبیرکل کانون شرکت‌های لیزینگ از موافقت وزارت راه و شهرسازی با طرح لیزینگ مسکن خبر داد و گفت: معاون نظارتی بانک مرکزی اعلام کرد بسته‌ای در این زمینه در حال تهیه است که به بانک مرکزی و شورای پول و اعتبار ارائه خواهد شد.
وی ادامه داد: بر این اساس شرکت های لیزینگ به بحث لیزینگ مسکن وارد می شوند، تا بتوانند 70 الی 80 درصد پول خرید خانه را تامین کنند و مشتریان تنها 20 درصد هزینه را متقبل شوند.

بخشی از جزئیات طرح اعلام شد

بررسی نرخ سود شناور در بانک مرکزی
جزئیات بسته کامل لیزینگ مسکن
دبیرکل کانون لیزینگ های ایران از برنامه ای برای آماده کردن بسته کامل لیزینگ مسکن خبر داد و گفت: در آینده نزدیک لیزینگ مسکن کشور با نرخ سود شناور که هم اکنون در بانک مرکزی در دست بررسی است راه اندازی خواهد شد.
وی ادامه داد: بر این اساس شرکت های لیزینگ به بحث لیزینگ مسکن وارد می شوند تا بتوانند 70 الی 80 درصد پول خرید خانه را تامین کنند و مشتریان تنها 20 درصد هزینه را متقبل شوند

Last edited:

babak2009

Registered User
لایک‌ها
301
منم رفیق براساس همین جو گیری های ملت وزرنگی همون ذوستان میلیاردرگفتم این نهضت همچنان ادامه داره واین جماعت می دوند چطوری ازاب های گل الود ماهی گبیرن واگرنه کیه که ندونه قیمت ها ازتوان خیلی ازمردم خارجه ولی اینکه بگیم دیگه هیچکس نمی خره و همه چی باد می کنه گفتم خیراین طوری نیست خرید وفروش همچنان ادامه داره
راکد شدن هم بیشتربرمی گرده به اون جاهای پرتی که هرنه عتیقه ایی رفته خونه ساخته خوب معلومه هرکسی نمی ره اونجا خونه بخره نمونه اش همین الهیه که دوستمون گفتن تو مشهد ولی نکته اینجاست زمین وملک درایران همیشه سود اوره همین چند سال پیش تو اون زمان رشد عجیب قیمت زمین ها تو همین مشهد خیلی ها تو شاندیزهرزمین پرتی رو با قیمت بالا خریدن ولی خب بعد یکهو همه چی فرق کرد وارزون شد ولی همونهایی که همون زمان شایدخیلی ضررکردن اما زمین رو نگه داشتن مطمئنا الان سود خوبی می برن ویادمون نره خیلی سال ازاون اتفاق نگذشته بله اینجا ایرانه با اقتصادی عجیب وغریب

alirenger

Registered User
لایک‌ها
104
منم رفیق براساس همین جو گیری های ملت وزرنگی همون ذوستان میلیاردرگفتم این نهضت همچنان ادامه داره واین جماعت می دوند چطوری ازاب های گل الود ماهی گبیرن واگرنه کیه که ندونه قیمت ها ازتوان خیلی ازمردم خارجه ولی اینکه بگیم دیگه هیچکس نمی خره و همه چی باد می کنه گفتم خیراین طوری نیست خرید وفروش همچنان ادامه داره
راکد شدن هم بیشتربرمی گرده به اون جاهای پرتی که هرنه عتیقه ایی رفته خونه ساخته خوب معلومه هرکسی نمی ره اونجا خونه بخره نمونه اش همین الهیه که دوستمون گفتن تو مشهد ولی نکته اینجاست زمین وملک درایران همیشه سود اوره همین چند سال پیش تو اون زمان رشد عجیب قیمت زمین ها تو همین مشهد خیلی ها تو شاندیزهرزمین پرتی رو با قیمت بالا خریدن ولی خب بعد یکهو همه چی فرق کرد وارزون شد ولی همونهایی که همون زمان شایدخیلی ضررکردن اما زمین رو نگه داشتن مطمئنا الان سود خوبی می برن ویادمون نره خیلی سال ازاون اتفاق نگذشته بله اینجا ایرانه با اقتصادی عجیب وغریب
درسته داداش گلم اون پولدارا که همیشه میخرن و محله های بالاشهر مشتری خاص خودشو داره کسی که ماهی 1 میلیارد درآمد داره که این پولا پولی واسش نیست.ولی خوب اگه قدیم 500 نفر میتونستن بخرن الان 50 نفر میتونن در نتیجه قسمتهای متوسط و پایین شهر که بسشتر با قشر معمولی سرو کار داره میکشه پایین چون قیمتها خیلی غیر واقعی هست و حباب داره تو دوره احمدی نژاد اینقد بالا کشید که فک کنم به اندازه 10 سال رفت بالا و دیگه نره بالا حالا حالاها :eek: حالا ایشالا بیاد پایین و قیمتا منطقی بشه که ما دهه 60 تیا واقعا سوختیم.الان خونه ها و مغازه های تهران و خیلی شهرستانا از بهترین نقاط آمریکا گرونتره خیلی مسخرس:D

xms

Registered User
لایک‌ها
387
قائم مقام وزیر نیرو در طرح مسکن مهر:
اعتبار تامین زیر ساخت مسکن مهر 200 میلیارد تومان است

قائم مقام وزیر نیرو در طرح مسکن مهر با بیان اینکه طبق دستور معاون اول رئیس جمهور برآورد اعتبارات مورد نیاز برای تکمیل زیرساخت های مسکن مهر در کشور انجام شد، اظهارکرد: در این راستا کمیته سه جانبه ای متشکل از نمایندگان وزارت نیرو، وزارت راه و شهرسازی و معاونت برنامه ریزی ریاست جمهوری تشکیل و جلساتی برای مسکن مهر 31 استان تشکیل شد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه خلیج فارس، محمدرضا امیرکمالی در نشست شورای مسکن استان هرمزگان افزود: براساس جمع بندی و برآورد هزینه صورت گرفته در مجموع تکمیل زیرساخت های مسکن مهر در کشور در سه بخش آب و فاضلاب و برق نیازمند پنج هزار و 600 میلیارد تومان اعتبار است که در استان هرمزگان نیز این رقم برای تکمیل زیرساخت ها 550 میلیارد تومان برآورد شده است.

وی اضافه کرد: قرار است این موارد در هیئت دولت نیز مطرح شود تا برای تامین منابع مالی تکمیل زیرساخت های مسکن مهر تصمیم گیری شود.

امیرکمالی در ادامه به مصوبه هیئت دولت برای کمک به طرح مسکن مهر اشاره کرد و بیان داشت: براساس طرحی که هم در دولت گذشته و هم در دولت فعلی مصوب شده وزارت راه و شهرسازی می تواند از محل امکانات خود همچون واگذاری املاک و اراضی و همچنین با استفاده از آورده مردم به تکمیل زیرساخت های مسکن مهر کمک کند که این مسئله باید به طور جدی در استان هرمزگان نیز پیگیری شود.

وی خاطرنشان کرد: وضعیت مالی دولت به گونه ای نیست که بتواند تمامی اعتبار مورد نیاز تکمیل زیرساخت ها در کوتاه ترین زمان تامین کند و بنابراین باید از سایر امکانات همچون امکانات وزارت راه و شهرسازی در این راستا استفاده کرد.

قائم مقام وزیر نیرو در طرح مسکن مهر اضافه کرد: برای تعیین قیمت های انشعاب آب و برق و فاضلاب نیز بخش مشترکین کمیته سه جانبه در حال برآورد قیمت است تا مشخص شود قیمت ها همچون گذشته برای سراسر کشور یکسان باشد یا در هر استان قیمت متفاوتی داشته باشیم.

امیرکمالی تصریح کرد: مجموع اعتبار ما در سال جاری در بخش زیرساخت های مسکن مهر 200 میلیارد تومان است که باید علاوه بر آن از سایر امکانات نیز استفاده کنیم و در تخصیص اعتبارات نیز نگاه ویژه ای به استان هرمزگان خواهیم داشت.

انتهای پیام

e h s a n

Registered User
لایک‌ها
702
ظاهرا داره درست از آب در میاد خبر چند وقت پیش!
رکود مسکن تا پایان سال 93 ادامه دارد
همین الان تهران , کرج و مشهد 3 شهری که اطلاع دقیق دارم قیمتها کشیده پایین حالا اینکه یکسری فروشنده نیستن پول خون باباشم بهش بدی چمبره زده رو گنجش تا همونجا لبیک بگه همه دنبال اینن یک محمود کثیف :general502: دیگه بیاد سر کار ولی کور خوندن (بالا رفتن یک محل یا منطقه ملاک نیست)
پایینترم میاد ! خیلیا پیش پیش سکترو دارن میزنند
:general107:

xms

Registered User
لایک‌ها
387
رونق بازار اجاره مسکن در نیمه اول خرداد

روند قردادهای اجاره مسکن در نیمه اول خرداد رو به افزایش بوده و 34 درصد معاملات مسکن طی این 15 روز را به خود اختصاص داده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) بررسی‌های آماری حاکی از آن است که از ابتدای خرداد تا 16 این ماه بیش از 93 هزار مورد قرارداد مسکن منعقد شده که 56 هزار و 202 مورد آن مربوط به قردادهای خرید و فروش و 32 هزار و 171 مورد مربوط به اجاره‌نامه‌هاست.

آمارها در نیمه نخست این ماه و مقایسه آن نسبت به اردیبهشت نشان دهنده این است که همچنان میزان قردادهای منعقد شده در بازار مسکن رو به افزایش است.

همچنین طی این مدت آمارها نشان دهنده افزایش میزان جابجایی مستاجران است تا جایی که میزان قردادهای اجاره منعقد شده در نیمه اول خرداد معادل 50 درصد جابجایی مستاجران در اردیبهشت ماه است.

بر همین اساس در اردیبهشت ماه میزان قردادهای اجاره 65 هزار و 486 مورد بوده که با این روند، افزایش چشمگیری خواهد داشت.

بر اساس آمار کمیسیون تخصصی املاک 3246 مورد قراردادها مربوط به پیش‌فروش و 978 مورد مربوط به قراردادهای دیگر مسکن در نیمه اول خرداد ماه بوده است.

انتهای پیام

xms

Registered User
لایک‌ها
387
اختصاصی فارس/
آخوندی شرایط جدید خرید و فروش مسکن مهر را ابلاغ کرد/ متقاضیان دارای قرارداد می‌توانند مسکن خود را انتقال دهند
شرایط خرید و فروش مسکن مهر صبح امروز توسط آخوندی وزیر راه و شهرسازی به مدیران راه و شهرسازی استان‌ها و مدیر عامل بانک مسکن ابلاغ شد.

13920927000215_PhotoA.jpg

• به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس ، در دستورالعمل جدید خرید و فروش واحدهای مسکن مهر آزاد شده و کسانی که صاحب سند شده‌اند، می‌توانند نسبت به فروش واحدهای خود اقدام کنند.

در بخشنامه قبلی فقط کسانی که دفترچه قسط بانکی را دریافت کرده‌ بودند، می‌توانستند اقدام به فروش واحد مسکونی خود کنند، اما در دستورالعمل جدید برای پیش‌خریداران هم این امکان فراهم شده تا اجازه فروش واحد مسکونی خود را داشته باشند.

در دستورالعمل قبلی خرید و فروش مسکن مهر متقاضیان فقط اعیان آن واحد مسکونی را معامله می‌کردند که در آیین نامه جدید شرایط خرید و فروش عرصه هم در دستور کار قرار گرفته و به نتیجه رسیده است.

در شرایط جدید خرید و فروش مسکن مهر پروژه هایی که 70 درصد پیشرفت فیزیکی داشته و قرارداد پیش فروش دارند، نقل و انتقال مسکن مهر میسر است.

در شرایط جدید خرید و فروش مسکن مهر متقاضیانی که قرارداد پیش فروش دارند و به عنوان مثال 3 میلیون تومان بدهکار است باید این 3 میلیون تومان توسط خریدار مسکن مهر تسویه حساب شود و آن وقت نام متقاضی جدید جایگزین متقاضی قبلی شود.

ظاهرا تدوین کنندگان دستورالعمل شرایط جدید خرید و فروش مسکن مهر با این روش هم خرید و فروش را قانونی کرده‌اند و هم اینکه سرعت ساخت و ساز و تکمیل مسکن مهر را سرعت داده‌اند.

در دستورالعمل جدید خرید و فروش مسکن مهر نیازی به واجد شرایط بودن متقاضی خرید مسکن مهر نیست.

در این روش جدید هر متقاضی تنها می تواند یک واحد مسکونی مهر را خریداری کند.

دستورالعمل جدید خرید و فروش مسکن مهر ماهها بود که منتظر ابلاغ توسط آخوندی وزیر راه و شهرسازی بود.

بر اساس ابلاغیه جدید توسط وزیر راه و شهرسازی امکان نقل و انتقال واحد‌های مسکن مهر که پیشرفت بالای 80 درصد دارند تنها در صورت داشتن قرارداد پیش فروش است و در مواردی که آورده ها پرداخت شده، اما واحد‌ها و قرارداد پیش فروش آماده نیستند، امکان شرایط نقل و انتقال وجود ندارد.

متقاضیانی که دارای چنین شرایطی هستند می‌توانند برای نقل و انتقال واحد خود برنامه‌ریزی کنند و این افراد با مراجعه به بانک مسکن می‌توانند بر اساس ضوابط ، جایگزین متقاضی اول شوند.

همچنین وزیر راه و شهرسازی این دستورالعمل را به رئیس کل بانک مرکزی برای هماهنگی سیستم بانکی ابلاغ کرده است.

این هماهنگی در سیستم بانکی به این دلیل است که اگر نقل و انتقال صورت گرفت و دفترچه اقساط به نام فرد خریدار شد، باید بانک مسکن مطلع باشد.

انتهای پیام/ب

-

like like

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام دوستان الان تقریبا دو ماه یه اپارتمان 40 متری دارم گذاشتم برا فروش تو همشهری هم چتد بار اگهی دادم شدیدا به پولش نیاز دارم قیمتشم مناسب گذاشتم ولی اصلا مشتری نیست خسابی کلافه شدم شما پیشنهادی برای فروش سریع ندارید؟

abdolrahim1

Registered User
لایک‌ها
326
سلام دوستان الان تقریبا دو ماه یه اپارتمان 40 متری دارم گذاشتم برا فروش تو همشهری هم چتد بار اگهی دادم شدیدا به پولش نیاز دارم قیمتشم مناسب گذاشتم ولی اصلا مشتری نیست خسابی کلافه شدم شما پیشنهادی برای فروش سریع ندارید؟
چند؟؟

بالا