• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

سرمایه گذاری روی زمین و مسکن

yashgin128

Registered User
لایک‌ها
12
دوستان خواهشا چند دقیقه ای وقت بزارن و جواب منو بدن.خیلی به پاسخ دوستان نیاز دارم
دوستان من الان 27 سالمه .تا حالا پس انداز نداشتم و همه صرف تفریح و کلاس های ازادی که میرفتم میشده.
یه جا کار میکنم با حقوق یک میلیون و نیم.تا 2 ماهه دیگه کل سرمایه ام میشه 20 میلیون (البته دو تا وام گرفتم ).
میخوام یه واحد اپارتمان تو شهرمون(شیراز )بخرم.یه مجتمع بزرگ هست (تقریبا جنوب شهر میشه) که 60 متریش الان تا 130 میشه گیر اورد.25 میلیون هم رهنش هست.
میخواستم از دوستان بپرسم با این شرایط ایا این وام 80 میلیونی که اقایون میگن میتونه واسه من مفید باشه.من بیشتر از 50 تا نمیخوام وام بگیرم.
به نظرتون این 50 میلیون ماهی چند باید پس بدم؟
واسه ثبت نام این وام از کدام بانک باید اقدام کنم؟و اینه مشخص هست این طرح کی اجرا میشه؟
با تشکر

modern

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
28
تهران
برای سرمایه گذاری میخوام و نمیخوام توش بشینم .
چون الان پول بانکه
شرق و جنوب تهران هم زیاد مد نظرم نیست .

مطمئنید با این قیمتا؟
چون فکر کنم هزینه ی ساخت یه واحد 86 متری بیشتر از قیمت خودش در بیاد .

خب این همه مبلغ نیست تو مراحل تحویل آپارتمان 20 میلیون هم وام کم بهره روش میاد.

modern

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
28
دوستان خواهشا چند دقیقه ای وقت بزارن و جواب منو بدن.خیلی به پاسخ دوستان نیاز دارم
دوستان من الان 27 سالمه .تا حالا پس انداز نداشتم و همه صرف تفریح و کلاس های ازادی که میرفتم میشده.
یه جا کار میکنم با حقوق یک میلیون و نیم.تا 2 ماهه دیگه کل سرمایه ام میشه 20 میلیون (البته دو تا وام گرفتم ).
میخوام یه واحد اپارتمان تو شهرمون(شیراز )بخرم.یه مجتمع بزرگ هست (تقریبا جنوب شهر میشه) که 60 متریش الان تا 130 میشه گیر اورد.25 میلیون هم رهنش هست.
میخواستم از دوستان بپرسم با این شرایط ایا این وام 80 میلیونی که اقایون میگن میتونه واسه من مفید باشه.من بیشتر از 50 تا نمیخوام وام بگیرم.
به نظرتون این 50 میلیون ماهی چند باید پس بدم؟
واسه ثبت نام این وام از کدام بانک باید اقدام کنم؟و اینه مشخص هست این طرح کی اجرا میشه؟
با تشکر
به نظرم اقساط این وام نسبت به درآمد شما خیلی زیاد باشه و من اگه جای شما باشم با این سطح سرمایه سراغ ملک نمیرم. چون سرمایه تون هم که خودش وامه و قسط داره.

xms

Registered User
لایک‌ها
387
طلاق، تقاضای مسکن را افزایش داد
رییس انجمن انبوه‌سازان کشور با بیان اینکه سالی یک میلیون ازدواج ثبت می‌شود که همین رقم سالانه به تقاضای مسکن اضافه می‌شود، گفت: علاوه بر اینکه سالانه یک میلیون زوج به متقاضیان مسکن اضافه می‌شود، طلاق هم تقاضای مسکن را افزایش می‌دهد.
رییس انجمن انبوه‌سازان کشور با بیان اینکه سالی یک میلیون ازدواج ثبت می‌شود که همین رقم سالانه به تقاضای مسکن اضافه می‌شود، گفت: علاوه بر اینکه سالانه یک میلیون زوج به متقاضیان مسکن اضافه می‌شود، طلاق هم تقاضای مسکن را افزایش می‌دهد.

مجتبی بیگدلی در گفت‌وگو با ایلنا اظهار داشت: اگر در خوشبینانه‌ترین حالت ۴۰ درصد این ازدواج‌ها منجر به طلاق شود این درصد هم به میزان تقاضای بازار مسکن اضافه می‌شود چرا که معمولا زوج‌ها پس از طلاق و تجربه چند ماهه زندگی مستقل؛ علاقه‌ای به بازگشتن به خانه پدری ندارند.

وی با بیان اینکه تقاضای موجود در بازار مسکن را نمی‌توان با لیزینگ و تسهیلات جواب داد، گفت: در دو سال پایانی دولت دهم و سال اول دولت یازدهم هیچ تولید و عرضه واحدهای جدیدی به بازار نداشتیم و ساخت و ساز مسکن در ۳سال گذشته تعطیل شده است.

بیگدلی افزود: قطعا با این حجم از تقاضایی که در بازار وجود دارد، دولت نمی‌تواند افزایش قیمت را ***** کند و در پایان سال با افزایش نرخ خانه مواجه خواهیم شد.

shahab1985

Registered User
لایک‌ها
178
دوستان برای سرمایه گذاری کجای تهران و اطرافشو پیشنهاد میدین؟
که چند سال آینده رشد خوبی کنه
پردیس به نظرم دیگه اشباع شد

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,761
اشباع کجا بود مردم پول ندارن

امیرعباس63

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
باسلام
من به دنبال سرمایه گذار هستم که بتواند در کمپ ورزشی که درچادگان هست سرمایه گذاری کند اگر کسی تمایل داشت من درخدمت هستم
باتشکر

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
طلاق، تقاضای مسکن را افزایش داد

مجتبی بیگدلی در گفت‌وگو با ایلنا اظهار داشت: اگر در خوشبینانه‌ترین حالت ۴۰ درصد این ازدواج‌ها منجر به طلاق شود این درصد هم به میزان تقاضای بازار مسکن اضافه می‌شود چرا که معمولا زوج‌ها پس از طلاق و تجربه چند ماهه زندگی مستقل؛ علاقه‌ای به بازگشتن به خانه پدری ندارند.

وی با بیان اینکه تقاضای موجود در بازار مسکن را نمی‌توان با لیزینگ و تسهیلات جواب داد، گفت: در دو سال پایانی دولت دهم و سال اول دولت یازدهم هیچ تولید و عرضه واحدهای جدیدی به بازار نداشتیم و ساخت و ساز مسکن در ۳سال گذشته تعطیل شده است.

بیگدلی افزود: قطعا با این حجم از تقاضایی که در بازار وجود دارد، دولت نمی‌تواند افزایش قیمت را ***** کند و در پایان سال با افزایش نرخ خانه مواجه خواهیم شد.
این یکی واقعا خنده دار گفته. در خوشبینانه ترین حالت 40 درصد طلاق؟!! بدبینانه اش پس چیه دیگه؟؟ حالا هر کی هم طلاق میگیره سریع میره آپارتمان میخره واسه خودش؟؟
در سه سال گذشته ساخت و ساز تعطیل شده؟؟! پس این همه ملکی که هر روز می بینیم خراب شده و میشه جاش آپارتمان میره بالا چیه؟! همین الان تو بنگاهها کلی آپارتمان نوساز بدون مشتری هست. اینها کی ساخته شدن پس؟؟
یه جوری به زور میخواد بگه قیمت قراره بره بالا، ملت بدویین بخرین تا گرون نشده! مرتیکه کسی که با این چرندیاتت نمیاد آپارتمانهات رو بخره لااقل یه چیزی بگو ملت بهت نخندن!!
آدم از دیوثی بعضی ها واقعا اعصابش میریزه بهم. یارو حاضره کل زوجهای مملکت طلاق بگیرن ولی این آپارتمانهاش رو با سود 200 - 300 درصد بفروشه! متاسفانه امثال همین آقایون هستند که خون مردم رو تو شیشه کردند و دارن همه چی رو نابود می کنن برای درآمد و سود خودشون.
خدا رو شکر همه تحلیل ها و حرفهاشون مثل همین یلخی و احمقانه است وگرنه امسال هم مسکن کلی گرون میشد.

• Like
Reactions: xms

salimiA

Registered User
لایک‌ها
49
اینا بسازوبفروشن
جدیشون نگیرید
خونه ها رو دستشون باد کرده / دیگه خبری از سودای کلان نیست / از این دست بخره ان تومان دو هفته بعدش با 30 درصد سود بره کنار
خبرهای اول سال رو هم برید بخونید
فکر هیچ بنی بشری نرسیده بود طلاق این کارو میکنه ........................

xms

Registered User
لایک‌ها
387
با حضور وزرای اقتصاد و راه و شهرسازی
اولین صندوق زمین و ساختمان افتتاح شد
با حضور وزرای اقتصاد و راه و شهرسازی اولین صندوق زمین و ساختمان بازار سرمایه افتتاح شد.

13930311000232_PhotoA.jpg

• به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، آئین افتتاح اولین صندوق زمین و ساختمان بازار سرمایه دقایقی پیش با حضور علی طیب‌نیا وزیر امور اقتصادی و دارایی، عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی، شاپور محمدی معاون اقتصادی وزیر اقتصاد، علی صالح‌آبادی رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار، حسین عبده تبریزی عضو شورای عالی بورس و امیر هامونی مدیرعامل فرابورس آغاز شد.

انتهای پیام/

minavand

Registered User
لایک‌ها
45
کسی هست که ساکن کرج باشه؟
قراره میدان حصارک کرج مترو بکشن و پل حصارک رو دارن بزرگ میکنن
به نظرتون ملک بخرم؟
اپارتمان بخرم یا خونه کلنگی؟
ارزش سرمایه گذاری داره با این شرایطی که گفتم
از بنگاه داره پرسیدم گفت اینجا ی بلوار کشیدن قیمتها کشید بالا وقتی که مترو بیاد سر به فلک میکشه

e h s a n

Registered User
لایک‌ها
702
این خبرو حتماً اون کژ اندیشان بدو بیراه گو که خیلی چند ماه گذشته توی این فروم و...ق ...اق میکردند بخونند که خیلی وقته مهر خموشی بر لباشون زدند و میگفتند خیلیا اینجا خبرهای توی نت رو میخونند و اونا کف بازار مسکنند و بقیرو ... فرض میکردند الان بقیه اونارو جیگر فرض میکنند! برین عشق کنید تا 2-3 سال دیگه خواب پولو سرمایه خوابیدتون نتیجه توهمات گرون شدن مسکنتونه تابستونم گذشت و هرچی رشته کردین پنبه شد!
من فکر میکردم آخر سال از رکود در بیاییم ولی ظاهراً این داستان خوشبختانه ادامه داره...
اینجاست که قدرت خرید کسایی که پول نقد توی بانک دارن داره میره بالا و سرمایه کسایی که خون مردم رو میخواستن توی شیشه کنند هر روز کمتر میشه (تورم مسکن ماهانه 1% و سود بانک حدود 2%)...

بالا