برگزیده های پرشین تولز

فروش ادکلنهای جذب کننده درجه 1 با مناسبترین قیمت در کل ایران: کاپیتان بلک اصلی و .. ارسال رایگان

وضعیت
موضوع بسته شده است.

reza2054

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
بله

این ادکلن اصل و طرح و درجه 2 داره!

ادکلن من رو یکی از دوستان ادکلن فروش هم گفت...اصل نیست ولی جنس طرح اصلی یعنی های کپی بهت داده.

به هر حال ایشون به عنوان اصل و اورجینال میفروشن.

اصل این ادکلن هم فرانسویه!

به هر حال جنس اماراتی هم تقلبی محسوب میشه. منتهی ما میگیم های کپی!!!!

درسته ولی باز هم کپی قابل تحمل تر از عطر آرمناکه !!! این ادکلنی که اخیرا داره میفرستاده فاجعه است
:))

farzad.sadeshi2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
درسته ولی باز هم کپی قابل تحمل تر از عطر آرمناکه !!! این ادکلنی که اخیرا داره میفرستاده فاجعه است
:))

آقای محترمی که اصلا جز خریداران ما نیستی و نابودی لطفن اسپم نکن

ببینید با این وضع که 2-3 نفر جدید اومدن نیو یوزر اسپم میکنند انتظار دارید مشکلات ارسال حل بشه ؟

B3RKUT

Registered User
لایک‌ها
6
بنده هم 2هفته پیش 2عدد ادکلن از ایشون تهیه کردم، مشابه همین عکسایی که گذاشتین من فکر می کردم که کلا من از بوش خوشم نیومده میخواستم یه تاپیک بزنم نصف قیمت بدم بره ولی مثل اینکه مشکل از خود ادکلن بوده :D

حالا باید چی کار کنیم؟زنگ بزنیم 124؟:p

B3RKUT

Registered User
لایک‌ها
6
کسی از دوستان شیرازی اینجا نیست بره با خودشون صحبت کنه؟

armenaksh

Registered User
لایک‌ها
221
دوستانی که شماره تماسی از اقای صادقی دارن باهاشون تماس بگیرند بیان برای رسیدگی

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

arashdamaghi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آزارو مردانه azzaro night time pour homme
آزارو کروم مردانه azzaro

الیک
ایفوریا کالوین کلین مردانه euphoria
ورساچه آبی پیور هوم
بولگاری جاسمین نویز
ل
الیک مشکی مردانه lalique black encre de noirدولچه گابانا the oneکوکو شانل channel cocoشانل مردانه هوم اسپرت homme sport channelلو دی شانل مردانه channel de bleuورساچه کریستال versace crystall noirشانل الوور مردانه channel آزارو مردانه azzaro night time pour hommeبربری لندن burbbery londonورساچه آبی پیور هوم
اینارو میخوام

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
http://upload7.ir/images/36878003707367761091.jpg

اگر در ادکلنی که ما با ارسال رایگان میفروشیم 40.000 و لیلیوم میفروشه 60.000 فرقی بود من 2 برابر وجه تو پس میدم

در ایران کاپیتان بلک اصل همین هست

تنها کاپیتان بلک در ایران که همیشه بوده و هست همین victoria perfume hadiya بوده
قبلن درب گرد میزد از 2013 درب مستطیل مانند عکسای خودمون و لیلیوم
لیلیوم هم جدیدن که میبینید و میتونید بخرید همینو میفرسته

خیر اصلا اینطوری نیست!

کاپیتان بلک اصل ویکتوریا چرمی هست! و اصلا هم جعبه ش این شکلی نیست و کلمه هدیه رو هم نداره!

از لیلیوم هم بخریم همونی رو میفرسته که عکسشو گذاشته! من اینو دقیقا پرسیدم از مدیریت سایتشون.

قبلا درب گرد میزد الان مستطیل میزنه؟؟؟ :دی اینم از اون حرفاس! نکنه شما با کمپانیش رابطه داری؟ شما تا دو سال پیش اصلا نمیدونستی ادکلن چیه آقای عزیز!!! اینا رو هم جای طلبت بهت داده بودن که وارد فروش شدی...حالا برای ما از برنامه ریزی کارخونه هم خبر داری؟

کاپیتان بلک اصل یعنی فرانسوی!! اینا که کلمه هدیه داره اماراتی هست ..شما هر مغازه معتبر ادکلن بری اینو صحه میذاره روش! شما لاتین که بلدی بخونی؟؟

کاپیتان بلک فرانسوی روش میزنه هدیه؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!

بله! الانش هم میگم این اماراتی که شما فرستادی های کپیش بود و بوش هم تا یک روز میموند!

قضیه اصلا این نیست!

قضیه اینه که شما گفتی اورجینال! و این اورجینال نیست!

شما فکر نکن بنده از چیزی خبر ندارم...خیلیا خیلی چیزا اومدن گفتن...همکارانت و ....منتهی قول دادم صحبت هاشون جایی مطرح نشه!

منتهی برای ما داعیه ادکلن شناسی برندار! من خودم ته این صحبت هام!

دنبال پولم هم نیستم! فکر میکنم صدقه دادم!

منتهی یه چیز رو میدونم : ادکلنی که برای ما فرستادی اماراتی هست! دیگه هم حرفی ندارم....هر کاری میخوای بکن..بفروش...جمع کن...مهم نیست! بن شدن یا نشدنت تاثیری نداشته در این صحبت ها...من خیلی وقت پیش فهمیده بودم که ادکلنی که فرستادی اماراتی هست منتهی چون قبلا در این تاپیک بحثی نبود نمیخواستم فروشت خراب بشه! الان که دیدم چند نفر اعتراض کردن گفتم بیام منم صحبت کنم...

در ضمن شما به هیچ کدوم از تعهداتی که داده بودی عمل نکردی در سفارش دوم من...

طبق گفته خودت برای سفارش دوم هم باید تخفیف میدادی هم اشانتیون! ولی هیچ خبری از هیچ کدومش نشد! حداقل یاد بگیر وقتی کاری میکنی مسئولیت پذیر باشی!

عزت زیاد!

reza2054

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2

آقای محترمی که اصلا جز خریداران ما نیستی و نابودی لطفن اسپم نکن

ببینید با این وضع که 2-3 نفر جدید اومدن نیو یوزر اسپم میکنند انتظار دارید مشکلات ارسال حل بشه ؟

چرا عزیزم . جز خریدارهات بودم . هنوز هم بسته ام رو تحویل نگرفتم . مشکلات ارسال هم به عدم مسولیت پذیری و خونسردی شما ربط داره نه به اسپم کاربران . نمیخواد بهانه تراشی کنی و بیشتر از این خودتو نشون بدی . گفتی من عطر با مارک made in france میدم . اگه ندی باید پول کاربران و من رو پس بدی . من عکسهایی که از کاپیتان بلک میگذاشتی و میگفتی ما اینو می دیم و پز می دادی که اصله رو توی کامپیوترم save کردم . یادته میگفتی برچسب داره و روش نوشته شده made in france . فردا عکسها رو میذارم . از کیفیت دوربینشون معلومه مربوط به خودت هستن . میذارم که معلوم بشه ما دروغ میگیم یا تو ؟؟؟

reza2054

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
دوستانی که شماره تماسی از اقای صادقی دارن باهاشون تماس بگیرند بیان برای رسیدگی

این طور که بوش میاد مشکلات ارسال هنوز حل نشده . بهانه اش هم اینه که ما اسپم میزنیم :)) من شمارشو دارم ولی قول دادم به کسی ندم . خودم هم تا حالا زنگ نزدم ببینم جواب میده یا نه

DaaVooD

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
103
درود.

عطر مردونه Angel از Thierry Mugler دارید؟ اگر بله، قیمت لطفن؟

arashdamaghi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
CREED GREEN IRISH TWEED
CREED SILVER MOUNTAIN WATER
بلو دی شانل مردانه
bleu
dolce & gabanaمردانه دولچه گابانا
شانل الوور مردانه channel

کرید creed

و
رساچه آبی
پیور هوم
آزارو الیکسیر azzaro elixir
این مواردو محبت کن برام

Count.Duckula

Registered User
لایک‌ها
174
دوستان عطر کاپتان بلک قهوه ای فرانسوی Captain Black به شکل زیره:

79cb14425500949a1.jpg
79cbe93c05b07cbb3.jpg

و عطر درجه دو تقلبی بیکیفیت برای شرکت اماراتیه Hadiya هم به شکل زیره که ایشون دارند از این نوع میفروشند:

79cb85db765d54e12.jpg

1-عطر اصل در هنگام پاشش بوی خالص میدهد اما عطر تقلبی hadiya در هنگام پاشش بوی الکل میدهد و قدرت پخش پایینتری نسبت به اصل دارد.
2-عطر اصل کاپیتان بلک با نام Captain Black عرضه میشود. وعطر تقلبی هم با نام Hadiya Captain Black
3-روی شیشه عطر اصل Made in France حک شده. اما روی عطر تقلبیه Hadiya یک برچسب بیکیفت به زیر شیشه چسبانده شده که نوشته Made in France !!
4-در بسته بندی عطر اصلی یک مقوا منقوش به شکل یک ناخدای پیر موجود میباشد.اما در بسته بندی عطر تقلبیه Hadiya این گزینه اصلا موجود نمیباشد!
5-روی عطر اصلی که در ایران به فروش میرسد هلوگرام اصالت کالا موجود میباشد و روی هلوگرام نوشته Original Version در صورتی که روی عطر تقلبی Hadiya اصلا هلوگرامی موجود نمیباشد!
6-کاور عطر اصلی چرم میباشد و در گرد دارد. اما این عطر تقلبی Hadiya دارای کاور بیکیفیت مقوایی و در مستطیل بیکیفیت میباشد!

اگه بخوام دقیق مقایشه کنم بالای 10 مورد میشه اشاره کرد. همه عطرفروشی ها هم میگن این عطر ساخت امارات هست و نمونه تقلبی Captain Black میباشد. شواهد و عکسها هم کاملا مشخص است. ویدئو اختصاصی تبلیغاتی Captain Black هم در اینجا موجوده و میتونید از لحاظ ظاهری مشاده کنید که کاپتان بلک اصل فرانسوی به چه شکلی است : Captain Black fragrance commercial - YouTube

این عطر Hadiya Captain Black صد در صد تقلبی بوده و ساخت امارات و به هیچ وجه اصل و ساخت فرانسه نیست.

در تمامی عطرفروشیهای ایران نوع اصلی و فرانسوی این عطر موجود میباشد (حداقل تو زنجان 3 تا عطر فروشی نوع اصل این عطرو داشتند) و این عطر تقلبی بیکیفیت هم موجود میباشد. با این تفاوت که فروشنده در موقع فروش میگه این اماراتی هست و اصل نیست. این عطر تقلبی که ایشون میفروشند در زنجان با قیمت 35 موجوده و خود فروشنده هم میگه تقلبیه!

ایشون باید برای فروختن جنس تقلبی به جای اصل پاسخگو باشند.

reza2054

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
امروز یکشنبه هم بسته ی من نرسید!!! فردا هم که اربعین هست.دوستان کسی بسته خودش رو دریافت کرده؟ آقا فرزاد لطفا جواب گوی ما باشید.ما اشتباه کردیم که به شما اعتماد کردیم؟ این انصافه که واسه دریافت چیزی که پولش رو دادیم اینقدر اذیت شیم؟ اگر مسلمونی پس از اربعین خجالت بکش و رضایت مشتری هات رو جلب کن.به تعهدی که دادی عمل کن.10 روزه قراره واسه من 4تا ادکلن ارسال کنی.خودت رو بگذار جای ما

cinablue

Registered User
لایک‌ها
3,190
امروز یکشنبه هم بسته ی من نرسید!!! فردا هم که اربعین هست.دوستان کسی بسته خودش رو دریافت کرده؟ آقا فرزاد لطفا جواب گوی ما باشید.ما اشتباه کردیم که به شما اعتماد کردیم؟ این انصافه که واسه دریافت چیزی که پولش رو دادیم اینقدر اذیت شیم؟ اگر مسلمونی پس از اربعین خجالت بکش و رضایت مشتری هات رو جلب کن.به تعهدی که دادی عمل کن.10 روزه قراره واسه من 4تا ادکلن ارسال کنی.خودت رو بگذار جای ما

واسه ما 17 روز طول کشید بفرسته

Last edited:

Count.Duckula

Registered User
لایک‌ها
174
اینم حرف خودشون در این پست که گفتند :

ادکلن کاپیتان بلک اصلی با ارسال رایگان به تمام نقاط ایران با بوی جذب کننده و عالی 40.000 تومان
اقیمت این ادکلن در بازار 85.000 هست در بازار
در سایت لیلیوم نمونه ی اماراتی به قیمت 60.000 بفروش میرسد
عطر و ادکلن - Captain Black Victoria - Shop

نمونه ی اصلی با هولوگرام اصالت کالا . معرفی کامل ادکلن . تاریخ تولید و مصرف و شرکت وارد کننده بفروش میرسد
MADE IN FRANCE نیز حک شده است
100 میل . پلمپ و نو با ارسال رایگان 40.000 تومان با بسته بندی کادویی

آیا بازم حرفی باقی میمونه؟ خودشون اینجا گفتند که لیلیوم عطر اماراتی میفروشه اما ایشون عطر اصل فرانسه رو میفروشند
اما الان 180 درجه حرفشون رو عوض کردند و میگند این نمونه تقلبی و اماراتی نیست!!!!!!

این حرفشون هم خیلی جالبه در این پست :
حتی اگر کسی احساس کرد فقط احساس کرد اصل نیست من پولشو پس میدم ادکلن برای خودشون

cinablue

Registered User
لایک‌ها
3,190
اینم حرف خودشون در این پست که گفتند :

آیا بازم حرفی باقی میمونه؟ خودشون اینجا گفتند که لیلیوم عطر اماراتی میفروشه اما ایشون عطر اصل فرانسه رو میفروشند
اما الان 180 درجه حرفشون رو عوض کردند و میگند این نمونه تقلبی و اماراتی نیست!!!!!!

این حرفشون هم خیلی جالبه در این پست :

اگه اینطوره که باید پولتونو پس بده
ادکلن هم پس ندید
ولیباید دید فرق حرف تا عمل چقدره...

Count.Duckula

Registered User
لایک‌ها
174
اگه اینطوره که باید پولتونو پس بده
ادکلن هم پس ندید
ولیباید دید فرق حرف تا عمل چقدره...

من تمام پیامهای خصوصی و رو اینجا گذاشتم. با اینکه میدونستم 100% تقلبیه طوری با ایشون حرف زدم که یکوقت بهشون برنخوره و حتی بهشون گفتم تقصیر شما نیست و اون کسی که به شما اینا رو فروخته الکی بهتون گفته اصله. که ایشون بازم قبول نکردند و اونطور جواب دادند.
وقتی عطر اصلشون تموم نشده بود کاپتان بلک رو به دو دسته اصل فرانسوی و تقلبیه اماراتی تقسیم میکردند. اما الان که فقط عطر تقلبی اماراتی برای فروش دارند میان میگن این عطر اماراتی نیست و اصل هست. تناقض در گفتار و عمل تا چه حد؟!!!! شما خودتونو جای من بزارید... چیکار میکنید؟ وقتی که بعد بیست روز یک عطر تقلبی به دستتون میرسه و در موقع اعتراض هم اونطور با آدم حرف میزنند...

من بخاطر 40 تومن پول اینجا نیومدم. بخاطر برخورد بد ایشون و بی صداقتیشون این حرفهای مستدل رو زدم. ایشالله که این پولا حلالشونه.

bad_boy8993

Registered User
لایک‌ها
50
سلام داداش من یک عدد دانهیل دیزایر بلو نزدیکه دو هفتست سفارش دادم هنوز دسم نرسیده

Last edited:

armenaksh

Registered User
لایک‌ها
221
دوستان عطر کاپتان بلک قهوه ای فرانسوی Captain Black به شکل زیره:

مشاهده پیوست 508149
79cbe93c05b07cbb3.jpg

و عطر درجه دو تقلبی بیکیفیت برای شرکت اماراتیه Hadiya هم به شکل زیره که ایشون دارند از این نوع میفروشند:

79cb85db765d54e12.jpg

1-عطر اصل در هنگام پاشش بوی خالص میدهد اما عطر تقلبی hadiya در هنگام پاشش بوی الکل میدهد و قدرت پخش پایینتری نسبت به اصل دارد.
2-عطر اصل کاپیتان بلک با نام Captain Black عرضه میشود. وعطر تقلبی هم با نام Hadiya Captain Black
3-روی شیشه عطر اصل Made in France حک شده. اما روی عطر تقلبیه Hadiya یک برچسب بیکیفت به زیر شیشه چسبانده شده که نوشته Made in France !!
4-در بسته بندی عطر اصلی یک مقوا منقوش به شکل یک ناخدای پیر موجود میباشد.اما در بسته بندی عطر تقلبیه Hadiya این گزینه اصلا موجود نمیباشد!
5-روی عطر اصلی که در ایران به فروش میرسد هلوگرام اصالت کالا موجود میباشد و روی هلوگرام نوشته Original Version در صورتی که روی عطر تقلبی Hadiya اصلا هلوگرامی موجود نمیباشد!
6-کاور عطر اصلی چرم میباشد و در گرد دارد. اما این عطر تقلبی Hadiya دارای کاور بیکیفیت مقوایی و در مستطیل بیکیفیت میباشد!

اگه بخوام دقیق مقایشه کنم بالای 10 مورد میشه اشاره کرد. همه عطرفروشی ها هم میگن این عطر ساخت امارات هست و نمونه تقلبی Captain Black میباشد. شواهد و عکسها هم کاملا مشخص است. ویدئو اختصاصی تبلیغاتی Captain Black هم در اینجا موجوده و میتونید از لحاظ ظاهری مشاده کنید که کاپتان بلک اصل فرانسوی به چه شکلی است : Captain Black fragrance commercial - YouTube

این عطر Hadiya Captain Black صد در صد تقلبی بوده و ساخت امارات و به هیچ وجه اصل و ساخت فرانسه نیست.

در تمامی عطرفروشیهای ایران نوع اصلی و فرانسوی این عطر موجود میباشد (حداقل تو زنجان 3 تا عطر فروشی نوع اصل این عطرو داشتند) و این عطر تقلبی بیکیفیت هم موجود میباشد. با این تفاوت که فروشنده در موقع فروش میگه این اماراتی هست و اصل نیست. این عطر تقلبی که ایشون میفروشند در زنجان با قیمت 35 موجوده و خود فروشنده هم میگه تقلبیه!

ایشون باید برای فروختن جنس تقلبی به جای اصل پاسخگو باشند.

مرسی از توضیحات کاملتون دیگه حرفی واسه گفتن نمیمونه.اینی که ایشون به بنده هم دادن 100% تقلبیه و خلاف گفته خودشونه
اقای صادقی لطفا هرچه سریعتر مبلغ رو پس بدید
ممنون

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا