برگزیده های پرشین تولز

فروش ادکلنهای جذب کننده درجه 1 با مناسبترین قیمت در کل ایران: کاپیتان بلک اصلی و .. ارسال رایگان

وضعیت
موضوع بسته شده است.

armenaksh

Registered User
لایک‌ها
221
armenaksh عزیز شما مطمئنی بوش 2 ساعت میمونه؟!منم دقیقا مثل همینی که شما دارید و دارم و تضمین میدم حداقل یروز میمونه.میگید نه؟میتونیم عطرامونو عوض کنیم.کلا 2 بار به اندازه ی هر بار 4 فشار بیشتر ازش استفاده نشده.من که دیگه نمیام ضامن یه شخصی که از دید شما کلاهبردار هست بشم و اعتباری که به زحمت بدست اوردم از بین ببرم.اگه خواستید عوض میکنیم.

reza2052 شما هم که کلا بحثت جداست و خسته نباشی.

بله یک ساعت بیشتر نمیمونه قبلا یبار دیگه ازشون گرفتم اون دوروز میرفت ولی این ابدا حتی هم بوش در انتها متفاوته با قبلی این یکم حالت ترش میشه بوش
ولی چیزی که منو بیشتر ناامید کرد حرف متناقضی بود که به بنده زدن در پیامهای خصوصی گفتن که براتون جلد چرمی میفرستم که اینو فرستادن
اقای صادقی لطفا هرچه سریعتر مبلغ بنده رو مرجوع کنید یا همون چرمی رو بفرستید

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

siavash71

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
سلام دوستان گرامی
من 2بار از ایشون خرید داشتم بار اول تاخیر جزیی و بار دوم چند روزی تاخیر داشت
ولی خداییش ایشون آدم حلال خوری هست من به توصیه یکی از دوستانم که از ایشون خرید داشت خرید کردم و همون هفته اول که عضو شدم بدون اعتماد سازی واریز کردم به حسابشون
کاپتان بلک کن هم دقیقن همونیه که آقای صادقی توی صفحه اول گذاشت (پوست چرمی)
دوست نداشتم دخالت کنم ولی دیدم نامردیه چیزی نگم
امیدوارم ایشون مشکلشون زودتر حل بشه و جواب دوستان رو بدن
پاینده ایران

armenaksh

Registered User
لایک‌ها
221
سلام دوستان گرامی
من 2بار از ایشون خرید داشتم بار اول تاخیر جزیی و بار دوم چند روزی تاخیر داشت
ولی خداییش ایشون آدم حلال خوری هست من به توصیه یکی از دوستانم که از ایشون خرید داشت خرید کردم و همون هفته اول که عضو شدم بدون اعتماد سازی واریز کردم به حسابشون
کاپتان بلک کن هم دقیقن همونیه که آقای صادقی توی صفحه اول گذاشت (پوست چرمی)
دوست نداشتم دخالت کنم ولی دیدم نامردیه چیزی نگم
امیدوارم ایشون مشکلشون زودتر حل بشه و جواب دوستان رو بدن
پاینده ایران

منم امیدوارم
ولی دوست عزیز شما که دیگه منکر عکسی که من گذاشتم نمیتدنید بشید.میتونید؟ ایشون ابتدا اصل فرستادن احتمالا بعد ازاینا (چیزی که من حدس میزنم) که کارشون بدور از صداقت و اعتماده.امیدوارم منم سریعا رسیدگی کنن و مشکل خودشون و تمام دوستان رو حل کنن

siavash71

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
منم امیدوارم
ولی دوست عزیز شما که دیگه منکر عکسی که من گذاشتم نمیتدنید بشید.میتونید؟ ایشون ابتدا اصل فرستادن احتمالا بعد ازاینا (چیزی که من حدس میزنم) که کارشون بدور از صداقت و اعتماده.امیدوارم منم سریعا رسیدگی کنن و مشکل خودشون و تمام دوستان رو حل کنن

درود برادر ارجمندم
نه اصلن منکر نمیشم قصد من هم طرفداری از ایشون نبود فقط خواستم به دوستانمون بگم اگه شاکی هستید بی انصافی نکنید
راستی یادم رفت بگم آدرس ارسال برای من از 2 جای مختلف از 2شهر مختلف بود شاید اشتباهی مسئول ارسال اشتباه فرستاده
به هرحال ایشون حتمن الان مشکلی دارن که جوابگو نشدن وگرنه هرچه زودتر بررسی میکردن
من همیشه آدم حلال خوری بودم و حتی سود محصولاتم رو با سود اسلامی میفروشم پس لطفن اینقدر یه طرفه به قاضی نرید

خدا نکنه تو این مملکت یه مشکلی واست پیش بیاد همه میکوبنت
تا جایی که من میدونم ، ایشون آدم با وجدان و درستکاری هستن. من مسلمون نیستم و اصلن از اسلام خوشم نمیاد ولی اگه همه ی مسلمون ها صداقت و وجدان ایشون رو داشتن ایران گلستان بود

sh.rezamand

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
تام فورد بلک مردانه و سفید زنانه را می خواستم سفارش بدم.میشه شماره حساب لطف کنید. مرسی

Jack_81

Registered User
لایک‌ها
11
سلام
تام فورد بلک مردانه و سفید زنانه را می خواستم سفارش بدم.میشه شماره حساب لطف کنید. مرسی

به سلامتی شما هم که نیو یوزر هستی و اولین نوشته تون اینجاست. جریان چیه؟؟؟؟

125911

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نمیدونم واقعا به شماها چی بگم ! خداییییی !

چون بنده فقط تا پست داشتم و اونم اینجا....
عایا دلیل میشه که بنده اقای سادشی هستم ؟؟؟
من حتی اولین بارم هست که از سایت بی در وپیکر ایران عزیزتون خرید میکنم که اینجوری شد !

و امیدوارم هرچه زودتر به مسائل دوستان اقای سادشی بررسی کنن و حداقل تو دهنی برای کسانی باشه
که میگن بنده , اقای سادشی هستم !
یا به اون یوزری دیگه که ایشون هم چون صرفا یه پست گذاشته , ............

هییییی بگذریم ! بی خودی نبود تو این مملکت احمدی نژاد نامی بر روی این مردم امپراطوری کرد !

reza2052

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
armenaksh عزیز شما مطمئنی بوش 2 ساعت میمونه؟!منم دقیقا مثل همینی که شما دارید و دارم و تضمین میدم حداقل یروز میمونه.میگید نه؟میتونیم عطرامونو عوض کنیم.کلا 2 بار به اندازه ی هر بار 4 فشار بیشتر ازش استفاده نشده.من که دیگه نمیام ضامن یه شخصی که از دید شما کلاهبردار هست بشم و اعتباری که به زحمت بدست اوردم از بین ببرم.اگه خواستید عوض میکنیم.

reza2052 شما هم که کلا بحثت جداست و خسته نباشی.

عزیز شما چرا زور میگی . همه می دونن کاپیتان بلک اصل جعبه ی شیشه ایش چرم داره . یه نگاه به این عطر بنداز . معلومه 2 تا کاغذ با چسب چسبوندن روی شیشه . ایشون ظاهرا اوایلش اصل رو میفرستاده بعدا یا تمام کرده یا طمع کرده تقلبی فرستاده . الان هم باید جوابگو باشه . چون همه رو خفه کرد که مال من اصلییه و فلانه . حالا شما راضی هستی مبارکت باشه ولی من این مدلشو نمیخوام چون تقلبی و دروغینه

Count.Duckula

Registered User
لایک‌ها
174
متاسفانه هر کس میگه این عطر کاپتان بلک اصل نیست یا از دیرکرد در ارسال شکایت میکنه این آقا میان میگن من امتیازام بالا هست و مسلمونم و ...
یک سوال. حرف مهمه یا عمل؟ اینکه عطر تقلبی رو بجای اصل میفروشند اسمش چیه؟ مسلمونی؟ به حرف و امتیاز نیست. به عمله.
دوستانی که از لحاظ دیرکرد نگران اند مطمئن باشند بالاخره عطرها بدستشون میرسه. چون ایشون نمیتونند پول بگیرند و نفرستند.این وظیفه ایشونه که بنا به گفته خودشون ارسال سریع داشته باشند و اینکه اومدن گفتن "وقتی بسته ها رسید اونوقت ازم عذر خواهی میکنید" واقعا حرف بیجاییه. چون ارسال سریع وظیفه ایشونه.
در مورد این پیامشون که به من گفتند دروغگو :

حوصله ی کل کل ندارم وگرنه اول از همه پاسخ کاربر count.docula رو بابت دروغهاشون میدادم
فعلن بدلیل تمرکز بر امتحانات پایان ترم فوق لیسانس فروش ندارم و بسته ها رو هم ارسال کردم و منتظر رسیدنشون هستم

من در این پست از اولین پیام تا لحظه ایجاد این تاپیک رو بدون هیچ کم و کسری گذاشتم. عکسها هم که همه کاملا گویا هستند. لطف کنند بیان بگن من کجا دروغ گفتم؟
من اصلا باورم نمیشه کسی بعد تاخیر بیست روزه به من عطر تقلبی بفروشه و بیاد اینجا منو دروغگو خطاب کنه.
عزیز دروغ گفتن یعنی اینکه یگی "ارسال کردم و فردا میرم اداره پست ببینم مشکل چیه" اما بعدا معلوم بشه تا وقتی که این حرف رو زدید اصلا ارسال نکردید و چند روز بعدش عطر تقلبی رو ارسال کردید. اگر کسی خواست میتونم تاریخ این پیامشون و تاریخ ارسال بسته رو بهتون نشون بدم تا بفهمید چه کسی دروغ میگه.

من با دلیل و مدرک و عکس حرف میزنم. اما ایشون میان میگن من مسلمونم و اعتبارم بالاست پس من راست میگم.

در مورد تقلبی بودن کاپتان بلکی که بار دوم به من فروختند هم باید بگم اول به یک عطرفروشی و چندروز بعد به 4 تا عطر فروشی بردم و همه گفتند تقلبیه.من خودم هم 5 ساله کاپتان بلک قهوه ایی اصل زمستانها میخرم و میزنم. ایشون میگن این عطر بیکیفیت با نام Hadiya Captain Black که بار دوم فرستادند همون Captain Black اصله!!!!!!!!!! این عطر تقلبی ای که فروختند در زنجان با قیمت 35 تومن موجوده و من روانی نیستم که 20 روز صبر کنم تا آخر سر یک عطر بیکیفت به نام عطر اصلی از ایشون دریافت کنم!
این عطر دوم در مقایسه با عطر اصلی بوش فرق میکنه و ماندگاریش کمتره و ظاهر وحشتناک آماتوری داره و بسته بندیش به کل فرق داره. اینا که مهم نیست؟ هست؟ مهم اینه که ایشون مسلمون هستند و ما هم دروغگو!!! اونهمه مدرک و عکس و پیام که در این پست گذاشتم هم مهم نیست. پول هم علف خرسه و چون 40 تومن مبلغی نیست بنا به گفته بعضی از کاربران اینجا باید بیخیال بشیم!
شب یلداست و دیگه خوشم نمیاد با این آقای مسلمون کاملا راستگو و درستکار بحثی کنم.انشالله این پولا حلالتونه...

Last edited:

rickykaka

Registered User
لایک‌ها
4
ایشون که صندوقشون پره. با این اوصاف که دوستان عکس گذاشتند ادکلن اصل نیست.
منم پشیمون شدم پولمو میخوام

hormozan

Registered User
لایک‌ها
57
سلام . در صورتی که اصل نیست ... من هم پولم رو میخوام ...

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

armenaksh

Registered User
لایک‌ها
221
متاسفانه هر کس میگه این عطر کاپتان بلک اصل نیست یا از دیرکرد در ارسال شکایت میکنه این آقا میان میگن من امتیازام بالا هست و مسلمونم و ...
یک سوال. حرف مهمه یا عمل؟ اینکه عطر تقلبی رو بجای اصل میفروشند اسمش چیه؟ مسلمونی؟ به حرف و امتیاز نیست. به عمله.
دوستانی که از لحاظ دیرکرد نگران اند مطمئن باشند بالاخره عطرها بدستشون میرسه. چون ایشون نمیتونند پول بگیرند و نفرستند.این وظیفه ایشونه که بنا به گفته خودشون ارسال سریع داشته باشند و اینکه اومدن گفتن "وقتی بسته ها رسید اونوقت ازم عذر خواهی میکنید" واقعا حرف بیجاییه. چون ارسال سریع وظیفه ایشونه.
در مورد این پیامشون که به من گفتند دروغگو :

من در این پست از اولین پیام تا لحظه ایجاد این تاپیک رو بدون هیچ کم و کسری گذاشتم. عکسها هم که همه کاملا گویا هستند. لطف کنند بیان بگن من کجا دروغ گفتم؟
من اصلا باورم نمیشه کسی بعد تاخیر بیست روزه به من عطر تقلبی بفروشه و بیاد اینجا منو دروغگو خطاب کنه.
عزیز دروغ گفتن یعنی اینکه یگی "ارسال کردم و فردا میرم اداره پست ببینم مشکل چیه" اما بعدا معلوم بشه تا وقتی که این حرف رو زدید اصلا ارسال نکردید و چند روز بعدش عطر تقلبی رو ارسال کردید. اگر کسی خواست میتونم تاریخ این پیامشون و تاریخ ارسال بسته رو بهتون نشون بدم تا بفهمید چه کسی دروغ میگه.

من با دلیل و مدرک و عکس حرف میزنم. اما ایشون میان میگن من مسلمونم و اعتبارم بالاست پس من راست میگم.

در مورد تقلبی بودن کاپتان بلکی که بار دوم به من فروختند هم باید بگم اول به یک عطرفروشی و چندروز بعد به 4 تا عطر فروشی بردم و همه گفتند تقلبیه.من خودم هم 5 ساله کاپتان بلک قهوه ایی اصل زمستانها میخرم و میزنم. ایشون میگن این عطر بیکیفیت با نام Hadiya Captain Black که بار دوم فرستادند همون Captain Black اصله!!!!!!!!!! این عطر تقلبی ای که فروختند در زنجان با قیمت 35 تومن موجوده و من روانی نیستم که 20 روز صبر کنم تا آخر سر یک عطر بیکیفت به نام عطر اصلی از ایشون دریافت کنم!
این عطر دوم در مقایسه با عطر اصلی بوش فرق میکنه و ماندگاریش کمتره و ظاهر وحشتناک آماتوری داره و بسته بندیش به کل فرق داره. اینا که مهم نیست؟ هست؟ مهم اینه که ایشون مسلمون هستند و ما هم دروغگو!!! اونهمه مدرک و عکس و پیام که در این پست گذاشتم هم مهم نیست. پول هم علف خرسه و چون 40 تومن مبلغی نیست بنا به گفته بعضی از کاربران اینجا باید بیخیال بشیم!
شب یلداست و دیگه خوشم نمیاد با این آقای مسلمون کاملا راستگو و درستکار بحثی کنم.انشالله این پولا حلالتونه...

منم دقیقا مثه شما....
بذارید تشریف بیارن جواب بدن
شما هم لطف کن تا اخرش باش و حقتو بگیر
ایشون طبق گفته خودشون که هنوز تو پست اولشون هست می بایست هزینه رو بدون اینکه ادکلن رو حتی پس بگیرن مرجوع کنند
امیدوارم بخاطر حداقل امتیاز بالاشون و به گفته خودشون و صداقتشون اینکارو انجام بدن

Count.Duckula

Registered User
لایک‌ها
174
منم دقیقا مثه شما....
ایشون طبق گفته خودشون که هنوز تو پست اولشون هست می بایست هزینه رو بدون اینکه ادکلن رو حتی پس بگیرن مرجوع کنند
امیدوارم بخاطر حداقل امتیاز بالاشون و به گفته خودشون و صداقتشون اینکارو انجام بدن

این عطر Hadiya Captain Black به هیچ وجه Captain Black اصل نیست. اینو هم منی که 5 ساله این عطرو مصرف میکنم میگه. هم 5 تا عطر فروشی زنجان.
در ضمن نیازی به استناد به حرفهای من و عطر فروشی ها نیست. شما کافیه این سوال رو از خودتون بپرسید که : آیا فرانسه چنین عطر بیکیفیت مقوایی (مخصوصا از لحاظ ظاهری) میزنه ؟!
آیا اینهمه عطر فروش و من بیدلیل دروغ میگیم که این عطر به هیچ وجه اصل نیست و تقلبی و بیکیفیته؟
آیا کاربر Capitano هم که میگن به یک عطر فروش نشون دادن و گفتند تقلبیه دروغ میگن؟
آیا کاربر armenaksh دروغ میگن؟
آیا من بیدلیل قصد خراب کردن ایشون رو دارم؟ پس چرا وقتی ایشون بار اول به من عطر اصل فروختند (با اینکه تاخیر داشتند) ازشون تشکر کردم و امتیار بازارچه مثبت دادم؟

من حتی وقتی تاپیک شکایتو زدم از ایشون اسمی نبردم. چون نه با ایشون نه با هیچ کس دیگه دشمنی ندارم. اما وقتی اینجور با آدم برخورد میشه و منو بدون هیچ دلیلی دروغگو خطاب میکنن و هیچ احترامی برای مشتری قائل نیستن دیگه ساکت بودن پسندیده نیست.
من در پیام خصوصی تا یک روز قبل از Ban شدن ایشون تقریبا در چهار یا پنج پیام جداگانه ازشون خواستم یا اصلشو بفرستند و یا پولمو پس بدهند و من هم عطرشون رو بهشون پس بدم که ایشون امتناع میکردن.
کسی که میگفت "ارسال سریع" و ارسالش بیست روز طول کشید
کسی که میگفت "پیگیر مشتریه" بعد از فروش این عطر بیکیفیتش بهم گفت برو شکایت کن ببینم کجا میرسی. یا بهم گفت عطر مصرف شده اصل رو به دوستم بدم و خودم عطر بیکیفیت رو بردارم (که در آخر هم مجبور شدم مبلغ چهل تومن رو به دوستم بدم و این عطرو که به دردم نمیخوره بردارم!)
کسی که با درج عکس و تاکید فراوان میگفت این کاپتان بلک اصله و دارای هلوگرامه. در تاریخ 13 دسامبر خیلی بی سروصدا عکسها رو عوض میکنه وعکسهای عطر تقلبی و بدون هلوگرام رو میزاره. (در حالی که من چندین روز قبل از تعویض عکسها پول رو به حسابشون واریز کرده بودم و باید از عطر اولی که اصل هست میفرستادند.)
کسی که میگفت "اگر احساس کردید عطر اصل نیست پولتون رو پس میدم و عطر مال خودتون" .. الان که از احساس گذشته و ثابت شده هم روی این حرفشون نمیمونن.

خیلی جالبه با تاخیر بیست روزه عطر تقلبی میفروشن و وقتی اعتراض میکنیم میگن دروغ میگی! واقعا با وجود چنین رفتارها و بی انصافیها کسی دیگه نمیتونه با خیال راحت چه در این سایت چه در فضای مجازی خرید انجام بده.

در آخر هم من از مسلمونی و درستکاری و اینجور حرفها مایه نمیزارم. نمیگم چون مسلمونم یا سابقه بالایی دارم حرفمو قبول کنید.من فقط با مدرک و دلیل حرف میزنم و نیازی به اینجور مظلوم نمایی ها ندارم.

reza2054

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
فعلا که بعد از 10 روز بسته ی من نرسیده . ولی اگر برای من هم ابنو فرستاده من ازشون نمیگذرم . بابا یه ذره انصاف هم خوب چیزیه . شورشو دیگه درآوردی

reza2054

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
منم دقیقا مثه شما....

خیالتون راحت . اگه همه ی ایران هم بیان شهادت بدن که ادکلنت اصل نیست ، این بابا باز هم حرف خودشو میزنه و آخر سر ما همه بدهکار می شیم و این بابا طلبکار

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
ویرایش شد

Last edited:

farzad.sadeshi2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
ببخشید من یه چیزی رو دلم مونده بود ...رک بگم!

ایشون اول کار که این تاپیک رو زدن...یادتونه گفتند که به جای طلبشون یه سری ادکلن گرفتند و میخوان بفروشن...حاال چطور شد یه سری ادکلن که به جای طلبشون گرفته بودن شد یه دریا ادکلن و ایشون هم عطر فروش شدن...دیگه این نتایج رو هم داره که ایشون یا غیر عمد یعنی به خاطر آشنا نبودن به دنیای عطر و ادکلن و یا عمدا ( شاید! تهمت نمیزنم ) ادکلن درجه دوم کاپیتان بلک رو به جای اصل درجه یک اینجا فروختن.

من به ایشون اعتماد کردم...همون اول متوجه فرق این ادکلن با ادکلن سایت لیلیوم شدم...و به ایشون هم گفتم! ولی ایشون گفتند کمپانی!!!! درب ادکلن رو قبلا اونجوری میزده حالا اینجوری میزنه...

خب اینجا دو حالت هست :

یا ایشون با کمپانی سازنده این ادکلن ارتباطی دارن..که دونسته این حرف رو زدن و اگه اینجوری باشه باید یک تصویر از درب ادکلن دومی که برای اکثر دوستان فرستاده شده در اینترنت موجود باشه در سایت های غیر ایرانی...

حالت دوم این هست که ایشون به دروغ این حرف رو به من زدند!

حالت سومی هست به نظر شما؟

حالا اینا به کنار من از بوی ادکلن خیلی خوشم نیومد و متاسفانه از روی حرف ایشون! این ادکلن رو همینجا فروختم....الان من عذاب وجدان دارم که اون بنده خدا که ادکلن رو از من خریده الان راضی هست یا نیست!

الان اگه طرف مقابل من بیاد و بگه شما ادکلن تقلبی به من دادی من چی باید بگم؟

یه سوال دیگه :

چطوری میشه ادکلن فرانسوی اصل باشه....و ایشون بیاد 5-6 تومن پول پست بده که برای ما رایگان می افته ولی برای ایشون که رایگان نیست! بعد کاغذ کادو هم بکنه! و تازه سود هم بکنه روش! یعنی ایشون این ادکلن رو خودش چند خریده؟؟ 20 تومن؟؟

قیمت ادکلن کاپیتان بلک اصل همونی هست که سایت لیلیوم زده و لاغیر!! پایین تر از اون نهایت 5 تومن بتونید به قیمت همکار از آشنا در بازار بخرید! همین!

http://upload7.ir/images/36878003707367761091.jpg

اگر در ادکلنی که ما با ارسال رایگان میفروشیم 40.000 و لیلیوم میفروشه 60.000 فرقی بود من 2 برابر وجه تو پس میدم

در ایران کاپیتان بلک اصل همین هست
ماندگاری و پخش بالا

کاپیتان بلک قهوه ای . آبی . سبز و .. چنین نیست

تنها کاپیتان بلک در ایران که همیشه بوده و هست همین victoria perfume hadiya بوده
قبلن درب گرد میزد از 2013 درب مستطیل مانند عکسای خودمون و لیلیوم
لیلیوم هم جدیدن که میبینید و میتونید بخرید همینو میفرسته

لطفن حرفای عجیب نزنید
کاپیتان بلک اصل 2 نوعه :

1. غالب بوی توتون پیپ . یعنی 80 درصد توتون پیپ 20 شکلات

2. غالب بوی شکلات که برعکس حالت فوق هست

خواهشن جو تاپیک و بهم نریزید . بسته ی دوستان برسه و یا علی
میگن مواقع سخت رفیقاتو میشناسیا . el capiitano شما 5 ماه پیش ادکلن و خریدی
حالا که ما بن شدیم خنجر از پشت میزنی و میگی ادکلن فلانه
اونموقع که تعریف میکردی ی ی . چی شد ؟؟

صفحات تاپیک و بخونید . 25 صفحه ی اولو
تمام تعریف و تمجیدهایی که از کاپیتان بلک شده از همون نمونه ویکتوریا هست

لطفن از بوی ادکلن خوشتون نمیاد اصالتشو نبرید زیر سوال
اگر این اصل نبود من مانند 150 ادکلن دیگری که داریم میگفتم اصل نیست . نمیام برا 7 تومن مابه التفاوت خودمو ببرم زیر سوال

در مود سود : من سود 7 درصد و برای اجناسم گذاشتم یعنی سود اسلامی
پول پست هر ادکلن الان شما بخای بدی 7 تومنه اما من با پیگیری های زیاد اونو به 2500 رسوندم از طریق آشنایی که داشتم . من همه کار برای کاربران این فروم انجام دادم
ارسال رایگان . کادو . آفرهای ویژه در سبهای اعیاد مذهبی . کمترین سود ممکن

هر تهمتی هم بزنید خدا خودش نیت منو میدونه

مشکلی نیست . بسته های دوستان که رسید و اول از همه خیال خودم راحت شد دیگه کاری ندارم
اما ما واقعن چیزه بد دست کسی ندادیم

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
اینم تصویر ادکلن من :

اون کلمه هدیه به حروف لاتین هم احتمالا از اماراتی بودن کالا حکایت داره

fc7c3c05ad72a94b1.jpg

اون کلمه هدیه به حروف لاتین هم احتمالا از اماراتی بودن کالا حکایت داره.

reza2054

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
اینم تصویر ادکلن من :

اون کلمه هدیه به حروف لاتین هم احتمالا از اماراتی بودن کالا حکایت داره

fc7c3c05ad72a94b1.jpg

اون کلمه هدیه به حروف لاتین هم احتمالا از اماراتی بودن کالا حکایت داره.

داداش مال شما فکر کنم با عطر armenaksh فرق داره . مال ایشون حتی اماراتی هم ظاهرا نیست و کاملا تقلبیه . چون به طرز مبتدیانه ای یه برچسب قلابی رو روی شیشه ش چسبوندن

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
داداش مال شما فکر کنم با عطر armenaksh فرق داره . مال ایشون حتی اماراتی هم ظاهرا نیست و کاملا تقلبیه . چون به طرز مبتدیانه ای یه برچسب قلابی رو روی شیشه ش چسبوندن

بله

این ادکلن اصل و طرح و درجه 2 داره!

ادکلن من رو یکی از دوستان ادکلن فروش هم گفت...اصل نیست ولی جنس طرح اصلی یعنی های کپی بهت داده.

به هر حال ایشون به عنوان اصل و اورجینال میفروشن.

اصل این ادکلن هم فرانسویه!

به هر حال جنس اماراتی هم تقلبی محسوب میشه. منتهی ما میگیم های کپی!!!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا