برگزیده های پرشین تولز

فروش ادکلنهای جذب کننده درجه 1 با مناسبترین قیمت در کل ایران: کاپیتان بلک اصلی و .. ارسال رایگان

وضعیت
موضوع بسته شده است.

farzad.sadeshi2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1

حوصله ی کل کل ندارم وگرنه اول از همه پاسخ کاربر count.docula رو بابت دروغهاشون میدادم
فعلن بدلیل تمرکز بر امتحانات پایان ترم فوق لیسانس فروش ندارم و بسته ها رو هم ارسال کردم و منتظر رسیدنشون هستم

afsooooos

Registered User
لایک‌ها
56
بچه ها من اول آدرسم ننوشتم تهران مشکلی پیش میاد از این لحاظ؟
بلاخره چی میشه ؟
شده دو هفته اخه....

cherik

Registered User
لایک‌ها
28
بنده هم چون از خرید اولم راضی هستم ( هر چند با تاخیر) و هم برای اقا فرزاد احترام خاصی قائلم تا هفته اینده طبق گفته ایشون صبر میکنم برای دریافت ادکلن
اگر ارسال شد که ممنونشون هم هستم اما اگر نه جور متفاوتی برخورد میکنم
با تشکر از کاربر Count.duckula بابت توضیحاتشون
من از یک 1000 تومنی نمیگذرم اگر بخواد حقم اینجا ضایع بشه;)

reza2052

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
بله عزیز . منم تا دوشنبه صبر میکنم . در ضمن اگر کاپیتان بلک رو برای من هم تقلبی فرستاده باشند من اونو براشون مرجوع میکنم و ایشون یا باید مدل اصلیش رو برای من بفرستند یا پولمو پس بدن چون این همه ادعا کردن که مال من اصلیه و مال بقیه تقلبی !!!

فرستاده شده از GT-N7100ِ من با Tapatalk

moosa2008

Registered User
لایک‌ها
34
با سلام به همه دوستان
بنده نیز روز سه شنبه ازشون یه ادکلن
لالیک مشکی مردانه lalique black encre de noir
خریداری کردم و در روز 4 شنبه (یعنی فرداش) پی ام دادن که بن شدن و آدرس رو مجدد براشون به یوزر جدیدشون ارسال کنم
بنده هم همین کار رو انجام دادم و در روز 5 شنبه یعنی دیروز پی ام بهشون دادم که شماره رهگیری مرسوله بنده رو برای من ارسال کنند اما پاسخی دریافت نکردم
امیدوارم سریعتر پیگیری کنند و پاسخگو باشند
بنده طبق فرماش خودشون که گفتن همه بسته ها رو ارسال کردن تا آخر این هفته صبر میکنم
در کل هم از دوستان عزیز خواهشمندم هر کسی به نتیجه ای رسید و یا بطور کلی به نتیجه ای رسیدین در همین تاپیک اعلام کنید تا کاری صورت پذیرد

با تشکر و سپاس فراوان

T.REX

Registered User
لایک‌ها
331
دوستان یه صحبتی هم من بکنم.
من هفته پیش کاپیتان بلک گرفتم.ایشون قبل از ارسال به من گوشزد کردند که کاپتان بلک 2نوع هست.یکی با بوی توتون قویتر و یکی با بوی کاکائوی قویتر.
روی جعبش هم نوشته .روی اون اولی که دوست عزیزمون Count.Duckula خریدن نوشته 68%-----3.4 oz و رو دومی (که منم از همین دارم ) نوشته 80%---------3.3o.z
خلاصه تفاوت توی ظاهر و اسم و بو میتونه از اینا باشه.حداقل من از این دومی راضی هستم و خداییش بعد از 3روز هنوز کاپشنم بوشو میده و بوی شیرین و خوبی هم هست.اتفاقا پیش هرکی میرم میگه کاپتان بلک زدی؟!
البته صحبت جناب Count.Duckula هم درسته چون از نوع اولی میخواستن
نمیخوام کسی رو تصدیق کنم یا کس دیگه ای رو متهم ولی شاهد صحبتام کمی از نگرانی دوستان کم کنه.من حتی خودم هم 65 تومن به حساب دوست خوبمون فرستادم بابت عطر و هنوز نرسیده.اینو گفتم که کسی نگه شما که پولی پیش ایشون طلب نداری یا ...
به هر حال منم منتظر عطرام هستم هرچند یه چند روزی تاخیر کردن ولی میرسن ایشالا.

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
متاسفانه من هم از ایشون کاپیتان بلک تقلبی دریافت کردم قبلا...و همین باعث شد که دیگه از ایشون خرید نکنم

کاپیتان بلکی که برای من فرستادن هم دقیقا این بود :

01755fecddfc51e93.jpg

و من بعدا از طریق یکی از دوستان ادکلن فروش گل همین فروم و همین طور استعلام از سایت لیلیوم متوجه شدم که ادکلن کاپیتان من اصلی نیست.درسته که بوش زیاد می موند! ولی دلیل بر اصلی بودن نیست..

من خودم یه تام فورد بلک ارکید اماراتی دارم که وقتی میزنم تا 2 روز پیرهنم بوش رو میده....50 تومن خریدم! ولی دلیل نمیشه اصل باشه!!!!!!

مهم نیست...

ارزش پیگیری هم نداشت...

ولی من ایشون رو به خدا واگذار کردم...

تا الان هم هیچی نگفتم با اینکه حداقل 6 ماه از موضوع میگذره...ولی دیدم یکی عنوان کرد گفتم من بگم.

T.REX

Registered User
لایک‌ها
331
il capitano ی عزیز شاید کار درستی نکردید که اطلاع رسانی نکردید یا حداقل با دوست عزیزمون farzad.sadeghi صحبت نکردید.شاید خودشونم هنوز نمیدونن که اصل هست یا نیست!
به هرصورت منتظر هستیم که صاحب تاپیک بان و پاسخ بدن .خارج از این بحثا سعی کنیم هیچوقت یه طرفه پیش قاضی نریم و منتظر بمونیم.

cinablue

Registered User
لایک‌ها
3,190
یه نفر دو نفر اسم شهر جابجا میشه نه 10 نفر

در پست اول نوشتی صداقت ولی من صداقتی نمیبینم

بسته ی من بعد از 17 روز ارسال شد به قول دوستم اگه از پاریس هم سفارش میدادیم زودتر میرسید

والا میرفتیم دم خونه خودمون 40 میدادیم همون دقیقه هم میگرفتیم

من نمیدونستم ایشون شیراز هستند فکر میکردم تهرانه وگرنه پول واریز نمیکردم ارزش نداره ادم واسه 5 تومن حتی 2 3 روز منتظر بمونه

حدس بنده این هست که ایشون تازه با پول ما رفته ادکلن خرید کرده که کارش زشته

بهش پی ام میدادم چرا ارسال نکردی میگه حوصله کل ندارم

آخه کی حوصله کل داره ؟کی اصلا خواسته کل بندازه باهات ؟

همون روزی که شماره حساب گفتم بده گفتی واسه چی

گفتم واسه تا فورد گفتی موجوده

وقتی موجود نداری که نباید پول مردم رو 2 هفته نگه داری

من هیچوقت اینترنتی خرید نمیکنم

همیشه فروشنده ام و سعی کردم همیشه همون لحظه جنس رو بفرستم واسه مشتری

اینم آخرین خرید اینترنتی من بود

Last edited:

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
il capitano ی عزیز شاید کار درستی نکردید که اطلاع رسانی نکردید یا حداقل با دوست عزیزمون farzad.sadeghi صحبت نکردید.شاید خودشونم هنوز نمیدونن که اصل هست یا نیست!
به هرصورت منتظر هستیم که صاحب تاپیک بان و پاسخ بدن .خارج از این بحثا سعی کنیم هیچوقت یه طرفه پیش قاضی نریم و منتظر بمونیم.

من نگفتم ایشون میدونستن...

شاید هم ایشون هم چون تازه وارد این کار شده بودن نمیدونستن...

من همون موقع به ایشون گفتم که ادکلن شما با ادکلنی که در سایت لیلیوم فروش میره به لحاظ ظاهری متفاوت هست....ایشون گفتن که قبلا اینجوری میزده این کمپانی! الان عوض شده و جور دیگه میزنه مخصوصا درب ادکلن رو!

cinablue

Registered User
لایک‌ها
3,190
آخه خداوکیلی با عقل جور در میاد جنس ارجینال 40 تومن ؟!

یعنی یه ادکلن ارجینال 13 دلار ؟!

والا امروز من تو فری شاپ قیمت ادکلن تازه اسپشیال آفر زیر 37 یورو نبود !

farzad.sadeshi2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1

با سلام خدمتتون کاربر T.REX
لطفا صندوق پیغامهاتونو خالی کنید میخاستم خدمتتون پیغام خصوصی بدم

خداروشکر ما کلاهبرداری چیزی نکردیم
خودمون هم اومدیم سریع با یوزر دوم مشکلات رو بررسی کردیم و حتی گفتیم صبر کنید تا دوشنبه که انقدر آشوب به پا کردید
حداقل کمی معرفت داشته باشید و تا همون دوشنبه سه شنبه که گفتم صبر کنید

من همیشه آدم حلال خوری بودم و حتی سود محصولاتم رو با سود اسلامی میفروشم پس لطفن اینقدر یه طرفه به قاضی نرید

خدا نکنه تو این مملکت یه مشکلی واست پیش بیاد همه میکوبنت
154 امتیاز بازارچه داشتیم و 4800 نوشته و آدم همچین بی معرفتی هم نیستم . خوب مشکل در ارسال پیش اومده خواهشن صبر کنید
اینقدر بی لطفی نکنید

در مورد کاپیتان بلک هم که تضمین میدم نمونه ی اصلی هست و سایت لیلیوم که 60.000 میفروشه و همین نمونه ی ما هست و در بازار 80.000 پسفردا مستنداتی ارایه میکنم که کاپیتان اصل هست . خوب من اگه میخاستم جنس فیک کاپیتان و بفروشم نمیومدم بگم که کاپیتان بلک رنگهای آبی و سبز و قهوه ای و مشکی داره و فقط قهوه ای اصل هست و 40.000
این کاپیتانی هست که لیلیوم میفروشه 60.000 تومان :
http://upload7.ir/images/36878003707367761091.jpg
که ما هم از همون اول تاپیک اینو میفروختیم و پخش و ماندگاری بالایی داره

خوب ما الان رنگهای دیگه ی کاپیتان و مانند نمونه های طرح اصلی داریم 33.000 میفروشم . نمیومدم که بابت 7.000 تومان دنیا و آخرت و خراب کنم
باز حداقل هنوز یه عده مرام دارند میگگند 2-3 روز ماندگاره بوش

به هر حال هر فردی با مشکل مواجه میشه . من الان فقط بدلیل مسئله ی نامعلوم بن شدم . در تاپیک درخواست فروشندگان هم پیگیرش هستم
خدایی دیگه انقدر بی انصاف بازی در نیارید

من خودم که تا آنلاین میشم دارم پیگیری میکنم . و خودم گفتم تا دوشنبه سه شنبه صبر کنید
لطفا از قضاوت . تهمت های 1 طرفه و پیشگویی خواهشن بپرهیزید . بخدا 3 روز مرخصی گرفتم اداره امتحان دارم همش استر س شد

من که همیشه جوابگو بودم و ارسالات بی مشکل . حالا این سری اینجور شده و مصادف با بن شدن ما خواهشن صبور باشید

ممنون از همگی

farzad.sadeshi2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1

از کاربران عزیز خواهش میکنم خواهش میکنم خواهش میکنم صبور باشید تا اونروزی که گفتم

من الان از 2 روز پیش تاحالا با وجود تمام تهمتهایی که زدید اومدم جواب دادما
مثلن فردا شب یلداست اگر نیبودم دوباره نشینید برا خودتون تهمت بزنید و مارو دزد و .. خطاب کنیدا
به هر حال میگم مشکل برا همه پیش میاد . امیدوارم با دوستانی که زود قضاوت میکنن یه تجددید نظر در رفتارشون ایجاد بشه

من باز هم از کلیه خریدارانی که سفارششون دیر شده کمال عذر خواهی دارم . کاملن حق با شماست
من معذرت میخام فقط خواهشن صبور باشید یه چند روز دیگه لطفن . باز هم معذرت و ممنون از لطف و صبرتون

خواهشن اینقدر بدبین بازی نکنید و محیط رو بی اعتماد و جو تاپیک را خراب نکنید

من از تمام خریداران که ارسالشون تاخیر دچار شد معذرت میخام . نمیدونم با چه زبانی معذرت بخام دیگه

خواهش میکنم

Last edited:

armenaksh

Registered User
لایک‌ها
221
آقای صادقی بالاخره بسته من رسید
ولی با کمال ناباوری اصلا مشابه اونچیزی نبود که توی پیام خصوصی گفتید که جلد چرمه و اصله و ... من برای بار دوم ازتون گرفتم ولی چیزی که گرفتم این بود
20131220_211121.jpg
بوش که 1 ساعت بیشتر نمیمونه و برعکس قبل که تا دوروز میموند رنگ درشم با قبلی متفاوته
درکل من درصفحه قبل گفتم پبام خصوصیتونو باز کنید که این حرفارو بصورت خصوصی بهتون بگم ولی شما مثه اینکه ندیدید برا همین اینجا براتون گذاشتم
حالا با توجه به گفنه خودتون:
تضمین که در صورت اصل نبودن وجه پرداختی پس داده میشود و ادکلن هم پیش خودتون
لطفا نمونه اصلی رو که خودتون فرمودید میفرستید بفرستید یا 38 تومن بنده رو پس بفرستید
ممنون

reza2052

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
اگر واقعا این عطر رو به جای عطر کاپیتان اصل به شما فروختند من واقعا براشون متاسفم . آخه مرد حسابی با هالو که طرف نیستی . هر کسی میدونه این عطر تقلبیه . اینم صفحه سایت لیلیوم . کجاش شبیه عطر شماست

عطر و ادکلن - Captain Black Victoria - Shop

جناب صادقی اولا پیشنهاد میکنم اسمتون رو عوض کنید چون صداقت با رفتار شما کاملا متناقضه . دوما اگر برای من هم این عطر رو فرستاده باشی باید پولش رو پس بدی . الان همه اینجا بدن و دروغ میگن فقط شما

reza2052

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
آقای صادقی بالاخره بسته من رسید
ولی با کمال ناباوری اصلا مشابه اونچیزی نبود که توی پیام خصوصی گفتید که جلد چرمه و اصله و ... من برای بار دوم ازتون گرفتم ولی چیزی که گرفتم این بود
مشاهده پیوست 507423
بوش که 1 ساعت بیشتر نمیمونه و برعکس قبل که تا دوروز میموند رنگ درشم با قبلی متفاوته
درکل من درصفحه قبل گفتم پبام خصوصیتونو باز کنید که این حرفارو بصورت خصوصی بهتون بگم ولی شما مثه اینکه ندیدید برا همین اینجا براتون گذاشتم
حالا با توجه به گفنه خودتون:

لطفا نمونه اصلی رو که خودتون فرمودید میفرستید بفرستید یا 38 تومن بنده رو پس بفرستید
ممنون

واقعا مایه ی تاسفه . اینم از فروشنده ی معتبر !!! لطفا پول منم پس بدید و خودتون رو آماده کنید برای یک تایپیک شکایت جانانه

T.REX

Registered User
لایک‌ها
331
armenaksh عزیز شما مطمئنی بوش 2 ساعت میمونه؟!منم دقیقا مثل همینی که شما دارید و دارم و تضمین میدم حداقل یروز میمونه.میگید نه؟میتونیم عطرامونو عوض کنیم.کلا 2 بار به اندازه ی هر بار 4 فشار بیشتر ازش استفاده نشده.من که دیگه نمیام ضامن یه شخصی که از دید شما کلاهبردار هست بشم و اعتباری که به زحمت بدست اوردم از بین ببرم.اگه خواستید عوض میکنیم.

reza2052 شما هم که کلا بحثت جداست و خسته نباشی.

alakdolak

Registered User
لایک‌ها
101
این که به شماها جای اورجینال داده اینه دیگه وای بحال ادکلنهای بنده که درجه 1 خریدم
آقای صادقی ارسالی که درکار نبوده ما هم پشیمون شدیم مبلغ رو برگشت بزن

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
armenaksh عزیز شما مطمئنی بوش 2 ساعت میمونه؟!منم دقیقا مثل همینی که شما دارید و دارم و تضمین میدم حداقل یروز میمونه.میگید نه؟میتونیم عطرامونو عوض کنیم.کلا 2 بار به اندازه ی هر بار 4 فشار بیشتر ازش استفاده نشده.من که دیگه نمیام ضامن یه شخصی که از دید شما کلاهبردار هست بشم و اعتباری که به زحمت بدست اوردم از بین ببرم.اگه خواستید عوض میکنیم.

reza2052 شما هم که کلا بحثت جداست و خسته نباشی.

دو روز هم بمونه دلیلی بر اصل بودنش نیست.

این مدل های کپی هست...اورجینال ویکتوریا همونی هست که چرمه.

من حاضرم یکی از دوستانی که هنور ادکلن رو داره...ببره چند ادکلن فروشی معتبر...سوال کنه بیاد نتیجه رو بگه..اگه گفتن که فرقی با اون یکی مدل چرمی نداره...من که حاضرم بیام عذرخواهی کنم.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا