برگزیده های پرشین تولز

مشاوره بدنسازی

مکمل خوبه؟

• اره

Votes: 66 71.7%
  • نه

Votes: 26 28.3%

• Total voters
    92

leo90

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
141
سلام
من موقع ورزش خیلی زود خسته میشم بدنم هنوز به توان خودش نرسیده انرژی کم میارم چی بخورم قبلش؟ خودم عسل و اب لیمو با اب گرم مینوشم بعد جند تا میوه مثل نارنگی میخورم
۴ سال پیش(۱۸ سالم بود) صبح ها تا ۷۰ تا شنا میزدم ۲ بار بدون صبحونه. الان به زور ۱۵ تا میزنم دلیلش چیه؟

دلیل : ضعف بدن بخاطر تغذیه هستش , تو این سن باید مواد مقوی مثل آجیل , گوشت قرمز و ماهی مصرف کنید
ویتامین هم فراموش نشه , سبزیجات هم که واقعا لازمه
دلیلش میتونه افزایش حجم بدن و کمبود توان عضلات هم باشه !!!
توصیه میشه به بدن فشار نیارید و اصلا دم صبح 70 تا شنا و این حرف ها خطرناکه ...
موفق باشید

MafiaGame

Registered User
لایک‌ها
410
سلام.من کلا سه جلسه است بدنسازی رو شروع کردم.یه پودر سفیده تخم مرغ به اسم vitra میخورم.وزنم 64 هست میخوام تا 74 ببرمش.با این پودر میتونم این کارو انجام بدم؟خوردنش ضرری نداره؟

pooria-ir

Registered User
لایک‌ها
2,424
سلام.من کلا سه جلسه است بدنسازی رو شروع کردم.یه پودر سفیده تخم مرغ به اسم vitra میخورم.وزنم 64 هست میخوام تا 74 ببرمش.با این پودر میتونم این کارو انجام بدم؟خوردنش ضرری نداره؟

شما فعلا با تغذيه طبيعي جلو برو.نيازي به مكمل اون هم ايراني و ات اشغال نداري عزيز من !!
چقد شماها عجله داريد براي به نتيجه رسيدن.اهسته و پيوسته
مصرف مرغ و گوشتت رو ببر بالاتر.شما كاملا اماتور هستي الان.عفعلا دنبال مكمل خاصي نرو تا علمت بالا بره

Sent from my iPhone using Tapatalk

leo90

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
141

سعی کنید حداقل تا 5 ماه خشک و بدون مکمل ورزش کنید !

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,718
چرا حتی ثبت نام کردنتو باشگاه انقدر سخته؟:D

MOHAMMAD369

Registered User
لایک‌ها
83
سلام دوستان.
چند ماهی میشه میرم باشگاه و تو۵۰-۴۰ روز اول افزایش وزن فوق العاده ای داشتم .از ۶۲ کیلو رسیدم به ۷۲.
بعد با مشاوره مربی شروع به مصرف سریوس مس کردم. دو دبه مصرف کردم . یک پیمانه صبح قبل صبحانه و یک پیمانه قبل یا بعد از باشگاه. اما در طول ۲ ماه حتی یک کیلو هم وزن اضافه نکردم ! همون ۷۲ ثابت موندم و مکمل سریوس هم تمام شد. مشکل چیه ؟هدفم حدود ۷۸ تا ۸۰ کیلو هست.

pooria-ir

Registered User
لایک‌ها
2,424
سلام دوستان.
چند ماهی میشه میرم باشگاه و تو۵۰-۴۰ روز اول افزایش وزن فوق العاده ای داشتم .از ۶۲ کیلو رسیدم به ۷۲.
بعد با مشاوره مربی شروع به مصرف سریوس مس کردم. دو دبه مصرف کردم . یک پیمانه صبح قبل صبحانه و یک پیمانه قبل یا بعد از باشگاه. اما در طول ۲ ماه حتی یک کیلو هم وزن اضافه نکردم ! همون ۷۲ ثابت موندم و مکمل سریوس هم تمام شد. مشکل چیه ؟هدفم حدود ۷۸ تا ۸۰ کیلو هست.

با اين افزايش وزن سريع و غير منطقي ،حواست به سلامت قلبت باشه...چون عضلات قلب انقد سريع نميتونن با افزايش وزن خودشونو وفق بدن

Sent from my iPhone using Tapatalk

Masoomiyat

Registered User
لایک‌ها
57
بخاطر وضعیت کاریم زیاد امکان ورزش کردن رو ندارم. چربی سوزی غیر از ال کارنتینگ هست که در کنارش زیاد نیاز به ورزش نباشه؟
انقدر هم افزایش ورزن ندارم قد 170 و وزن 76 فقط. میخام کمی قوی تر از ال کارنتینگ باشه و عوارضی هم نداشته باشه

lfc

Registered User
لایک‌ها
95
بخاطر وضعیت کاریم زیاد امکان ورزش کردن رو ندارم. چربی سوزی غیر از ال کارنتینگ هست که در کنارش زیاد نیاز به ورزش نباشه؟
انقدر هم افزایش ورزن ندارم قد 170 و وزن 76 فقط. میخام کمی قوی تر از ال کارنتینگ باشه و عوارضی هم نداشته باشه

سلام
مصرف سي ال ا و كروميوم و چايي سبز توصيه ميشه

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Masoomiyat

Registered User
لایک‌ها
57
سلام
مصرف سي ال ا و كروميوم و چايي سبز توصيه ميشه

بسیار ممنونم بین cla و کرومیوم اثرات کدوم یکی سریعتر هست؟ خودتون کدوم رو پیشنهاد میدید؟

lfc

Registered User
لایک‌ها
95
بسیار ممنونم بین cla و کرومیوم اثرات کدوم یکی سریعتر هست؟ خودتون کدوم رو پیشنهاد میدید؟

هيچ كدوم تاثير اني ندارن و در دراز مدت تاثير گذار هستند
در كنار هم مصرف بشه خيلي بهتره چون ورزش نمي كنيد

Masoomiyat

Registered User
لایک‌ها
57
هيچ كدوم تاثير اني ندارن و در دراز مدت تاثير گذار هستند
در كنار هم مصرف بشه خيلي بهتره چون ورزش نمي كنيد
دوست عزیز پیرو راهنمایی شما من جفتش رو تهیه کردم هر دو همراه با نهار بخورم مشکلی نداره یا مثلا یکی رو با نهار یکی رو با شام؟

• Like
Reactions: lfc

lfc

Registered User
لایک‌ها
95
دوست عزیز پیرو راهنمایی شما من جفتش رو تهیه کردم هر دو همراه با نهار بخورم مشکلی نداره یا مثلا یکی رو با نهار یکی رو با شام؟
سلام مجدد
کرومیوم رو یک سروینگ بعد از صبحانه بخورید

سی ال ا هم یک سروینگ قبل از صبحانه ، ناهار و شام ( یعنی هر روز 3 سروینگ )
مایل بودید در پیام خصوصی بهم مارک محصولات و عکس از جدول پشتش بفرستید تا دقیق تر راهنمایی کنم

iCelestia

Registered User
لایک‌ها
176
سلام مجدد
کرومیوم رو یک سروینگ بعد از صبحانه بخورید

سی ال ا هم یک سروینگ قبل از صبحانه ، ناهار و شام ( یعنی هر روز 3 سروینگ )
مایل بودید در پیام خصوصی بهم مارک محصولات و عکس از جدول پشتش بفرستید تا دقیق تر راهنمایی کنم
ممکن نام کامل این مکمل ها رو بفرمایید؟ و آیا مارک ایرانی هم دارن؟ خود ال کارنیتین چه مارکی خوبه؟
دوز مصرف برای قد 170 و وزن 80 و غیر ورزشکار. کمی پیاده روی میکنم. شکم و باسن و پهلو تراکم چربی زیادی داره

lfc

Registered User
لایک‌ها
95
ممکن نام کامل این مکمل ها رو بفرمایید؟ و آیا مارک ایرانی هم دارن؟ خود ال کارنیتین چه مارکی خوبه؟
دوز مصرف برای قد 170 و وزن 80 و غیر ورزشکار. کمی پیاده روی میکنم. شکم و باسن و پهلو تراکم چربی زیادی داره

اسم دقيق و كاملشون همينه
CLA
و كروميوم
داروسازي هاي ايراني هم تحت ليسانس توليدشون مي كنند و در داروخانه هست

الكارنتين هم الكارنتين هاي ورزشي و ترجيحا مايع در كنار ورزش هوازي مثل پياده روي مفيد مي تونه واقع بشه كه اون هم در داروخانه هست

شما براي رفع مشكل شكم و باسن و پهلو بهتره علاوه بر پياده روي حركت دراز و نشست و پهلو رو هم انجام بديد

iCelestia

Registered User
لایک‌ها
176
میشه برند ایرانی محصول مولتی ویتامین کامل و ویتامین C معرفی کنید؟
من ال آرژنین رو مرتب مصرف میکنم اما 500mg در روز. بهترین وعده کی هست؟ قبل از خواب یا بعد از صبحانه؟ فقط یکی...
و آیا ال آرژنین و ال کارنیتین تداخل مصرف دارن؟
آنتی اکسیدان جز ویتامین سی چی مصرف شه؟

Last edited:

lfc

Registered User
لایک‌ها
95
میشه برند ایرانی محصول مولتی ویتامین کامل و ویتامین C معرفی کنید؟
من ال آرژنین رو مرتب مصرف میکنم اما 500mg در روز. بهترین وعده کی هست؟ قبل از خواب یا بعد از صبحانه؟ فقط یکی...

مولتي ويتامين ديلي من و ويتامين سي خارجي كه فقط طعم ليمو داره ( چون ايراني طعم پرتقاله كه البته اون هم خوبه)
مولتي ويتامين ديگه مثل تي ان تي امكان چاق كردن دارن
بهترين وعده بعد از صبحانه براي ارژنين

iCelestia

Registered User
لایک‌ها
176
مولتي ويتامين ديلي من و ويتامين سي خارجي كه فقط طعم ليمو داره ( چون ايراني طعم پرتقاله كه البته اون هم خوبه)
مولتي ويتامين ديگه مثل تي ان تي امكان چاق كردن دارن
بهترين وعده بعد از صبحانه براي ارژنين

ویتامین سی خارجی نامش رو میگین؟ قرص جوشان نمیخوام... محصولات شرکت کارن که یکم ارزون تره چطوره؟

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

بالا