• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

مشكل pcm بودن خط،لطفا راهنمايي كنيد

wirelessuser

Registered User
لایک‌ها
0
من سایتشونو دیدم همچینم ارزون نیست تجهیزاتش گرون درمیاد حالا چرا ایرانسل
مبین نت بگیر
تاپیک هم داره برو از بروبچ مشورت بگیر

سرويس نا محدود 128k رو من ميتونم زير 30 تومن بگيرم نصب و تجهزات با قيمت مساوي.

wirelessuser

Registered User
لایک‌ها
0
من سایتشونو دیدم همچینم ارزون نیست تجهیزاتش گرون درمیاد حالا چرا ایرانسل
مبین نت بگیر
تاپیک هم داره برو از بروبچ مشورت بگیر

اگه سرويس ويزه P1 هنوز ارايه بشه شما درست ميگيد خيلي ارزانتر ميشه البته اگه ناحيه من تو كرج پوشش داشته باشه.

kahat

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
کسی شماره آخوند رو داره؟ من مچل اون شماره ام الآن بزنگم بلکه بیان درست بکنن:(

kahat

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کسی شماره رو داره یا حداقل میدونه کجا باید مراجعه کنم(منطقه رفتم)؛ لطفا پی ام بده

xms

Registered User
لایک‌ها
387

شبکه ترکیبی برای ارائه اینترنت پرسرعت روی خطوط PCM عرضه شد

شرکت مخابرات ایران با ارائه شبکه هایبرید – ترکیبی – راه حلی برای ارائه اینترنت پرسرعت روی خطوط تلفنی PCM عرضه کرد.
به گزارش خبرنگار مهر، شبکه ترکیبی شرکت مخابرات ایران برای رفع مشکل ارائه ADSL روی تلفن های خطوط PCM در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع مخابراتی و اطلاع رسانی - ایران تله کام 2011 – از سوی شرکت مخابرات استان قزوین رونمایی شد.
این شبکه مشکل تلفن‌هایی که بر روی خطوط PCM قرار دارند را رفع و قابلیت ارائه سرویس اینترنت پرسرعت و استفاده از شبکه بی سیم را بر روی این بستر فراهم می کند.
توسعه بستر موجود سیستم دسترسی، کاهش هزینه های توسعه و کاهش هزینه جریان الکتریکی مصرفی از مزایای شبکه هایبرید مخابرات عنوان شده است.

feizol65

Registered User
لایک‌ها
0
سلام حامد جان
خوبی ؟
خب خدا رو شکر :D
مشکل شما هم حل شد و ما شرمنده شما نشدیم :rolleyes:
ولی حامد جان ، یه کاری بکن ، برو از دم در ، یه چک بکن ، ببین پی سی ام رو پیدا می کنی یا نه ، پی سی ام ات رو دیده بودی قبلا که ؟ باید بدونی کجاست ؟
در ضمن ، موقع جمع کردن ، یه چند دقیقه ای باید تلفن تون قطع می شد ، شد ؟
از این از خدا بی خبر ها هیچی بعید نیست ... خودت حتما چک کن
سرعت کانکشن ات چقدر شده ؟ فرق کرده ؟ باید زیاد تر شده باشه الآن ....
من از آسیاتک گرفتم ، اینجا (با هنر ) قحطیه ، 2 _ 3 تا شرکت بیشتر نمی دن ...
امیدوارم موفق باشید ;)
جديدا مخابرات بهم گفته كه خطم PCM شده (تا 2 هفته پيش ADSL داشتم) ، اما چيزي سرخط نصب نشده.
حتما بايد چيزي نصب شده باشه ؟

mahni1390

Registered User
لایک‌ها
223
سلام
من نمیدونستم pcm دم خونه نصب میشه.
من شنیده بودم که pcm تو مرکز مخابراتی نصب میشود.

e.m

Registered User
لایک‌ها
199
سلام دوستان
من جدیدا یه خط گرفتم که روش ADSL بگیرم و توی درخواست خط نوشته بودم که برای ADSL میخوام ولی الان که دادم مخابرات رانژه کنه میگه خط PCM هست و با امور مشترکین صحبت کردم گفت همه خط ها PCM هست و خط عادی نداریم و گفت بیا با رئیس مرکز صحبت کن! اگه صحبت کردم امکاناتش نداشتن چه جوری و از کجا میتونم پیگیری کنم که خط را از PCM بردارن؟!

mahni1390

Registered User
لایک‌ها
223
سلام دوستان
من جدیدا یه خط گرفتم که روش ADSL بگیرم و توی درخواست خط نوشته بودم که برای ADSL میخوام ولی الان که دادم مخابرات رانژه کنه میگه خط PCM هست و با امور مشترکین صحبت کردم گفت همه خط ها PCM هست و خط عادی نداریم و گفت بیا با رئیس مرکز صحبت کن! اگه صحبت کردم امکاناتش نداشتن چه جوری و از کجا میتونم پیگیری کنم که خط را از PCM بردارن؟!

جالبه؟؟؟؟؟
چرا pcm دادن پس. شما که درخواست adsl دادین که باید خط معمولی میدادن. ما هم ثبت نام کردیم درخواست adsl هم دادیم که از خط مطمئن شیم. 2 روزه هم وصل شد برای مخابرات. بعد قطعش کردیم از داتک cra 2 مگ گرفتیم.

e.m

Registered User
لایک‌ها
199
جالبه؟؟؟؟؟
چرا pcm دادن پس. شما که درخواست adsl دادین که باید خط معمولی میدادن. ما هم ثبت نام کردیم درخواست adsl هم دادیم که از خط مطمئن شیم. 2 روزه هم وصل شد برای مخابرات. بعد قطعش کردیم از داتک cra 2 مگ گرفتیم.
امروز رفتم پیش رئیس مخابرات مرکز گفت فقط خط PCM داریم گفت توی مرکز PCM گذاشتیم و فعلا هم امکاناتش را نداریم
جایی میشه رفت شکایت کرد نتیجه داره؟
یکی از دوستان میگفت PCM غیر قاونونی هست برو تنظیم مخابرات و مخابرات مرکز شکایت کن

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
امروز رفتم پیش رئیس مخابرات مرکز گفت فقط خط PCM داریم گفت توی مرکز PCM گذاشتیم و فعلا هم امکاناتش را نداریم
جایی میشه رفت شکایت کرد نتیجه داره؟
یکی از دوستان میگفت PCM غیر قاونونی هست برو تنظیم مخابرات و مخابرات مرکز شکایت کن
هیچ کاری نمی تونید بکنید من یه خط 5 سال پیش گرفتم PCM در اومد و هنوز هم PCMئه. میگفتن سر سال کابل برگردون می کنن و تغییر میدن ولی همش دروغ و کلک بود. شکایتم کردم نامه رسمی فرستادن در خونه. توش چی نوشته بود؟ خط تلفن شما بررسی شد و مشکلی ندارد! از نظرشون خط تلفنی که بشه باهاش تماس تلفنی گرفت مشکلی نداره و اینترنت و این جنگولک بازیا! به اونها ربطی نداره!!

feizol65

Registered User
لایک‌ها
0
هیچ کاری نمی تونید بکنید من یه خط 5 سال پیش گرفتم PCM در اومد و هنوز هم PCMئه. میگفتن سر سال کابل برگردون می کنن و تغییر میدن ولی همش دروغ و کلک بود. شکایتم کردم نامه رسمی فرستادن در خونه. توش چی نوشته بود؟ خط تلفن شما بررسی شد و مشکلی ندارد! از نظرشون خط تلفنی که بشه باهاش تماس تلفنی گرفت مشکلی نداره و اینترنت و این جنگولک بازیا! به اونها ربطی نداره!!
دقيقا درسته.
PCM قانونيه و صد البته غيراخلاقي. (يعني يه قانون اشتباه).
خط منم PCM هستش اما هيچ كاري نميتونم بكنم.
به تنظيم مقررات ، بازرسي كل كشور ، مخابرات تهران ، مخابرات منطقه ام شكايت كردم ، اما جواب نداد.
بيخيال بشي بهتره. برو با رئيس مركز صحبت كن ، بلكه بهت 512 بدن (تا 512 رو خود مركز مخابراتي مجوز داره).

Unforgiv3N

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
627
خوب PCM باشه الان که دیگه میشه راحت تو شهرهای بزرگ WIMAX گرفت ..

Unforgiv3N

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
627
اره وایمکس ایرانسل داره ولی شبانه رایگان لازم دارم که نداره
مبین نت هم که مودمش گرنه

شبانه رایگان تنها جایی که دیدم زیر حرف اش نزده صبانت بوده .. بقیه جاها شبانه رو میبندن مثل فن‌آوا که دزد سر گردنه است تا شاتل و غیره .. با شبانه نداگستر من از هر خط شبی حداقل 3 گیگ دانلود میکنم

mahni1390

Registered User
لایک‌ها
223
شبانه رایگان تنها جایی که دیدم زیر حرف اش نزده صبانت بوده .. بقیه جاها شبانه رو میبندن مثل فن‌آوا که دزد سر گردنه است تا شاتل و غیره .. با شبانه نداگستر من از هر خط شبی حداقل 3 گیگ دانلود میکنم

سلام
یه سوال داشتم
نداگستر با صبا نت یک شرکن هست یا دو شرکت مجزا هستند و زیر مجموعه هم؟؟؟؟؟

meisamjasem

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
ایشالا حال همتون خوب باشه

من یه مشکل دارم و اونم اینه که نمیتونم تو سایتی که برادر عزیز آخوند گذاشتن برای شکایت ، ثبت نام کنم
وقتی وارد صفحه ثبت نام میشم ایرور زیر رو میده
[h=1]Server Error in '/' Application.
[/h] [h=2]Object reference not set to an instance of an object.[/h] [FONT=Arial, Helvetica, Geneva, SunSans-Regular, sans-serif] Description: An unhandled exception occurred during the execution of the current web request. Please review the stack trace for more information about the error and where it originated in the code.

Exception Details: System.NullReferenceException: Object reference not set to an instance of an object.

Source Error:

An unhandled exception was generated during the execution of the current web request. Information regarding the origin and location of the exception can be identified using the exception stack trace below.

Stack Trace:

[NullReferenceException: Object reference not set to an instance of an object.] pkn.community.modules.CommunityGlobals.CalculatePath(String PageUrl) pkn.community.modules.CommunityGlobals.CalculatePathAndRedirect(String PageUrl) pkn.community.modules.GlobalModule.BeginRequest(Object sender, EventArgs e) System.Web.SyncEventExecutionStep.System.Web.HttpApplication+IExecutionStep.Execute() +60 System.Web.HttpApplication.ExecuteStep(IExecutionStep step, Boolean& completedSynchronously) +87

Version Information: Microsoft .NET Framework Version:1.1.4322.2443; ASP.NET Version:1.1.4322.2470

خوب بدون ثبت نام هم که نمیشه وارد فرم شکایت شد
لطفا یکی از دوستان کمکم کنه و یا حتی المقدور یکی از دوستان یه یوزر پس بلا استفاده که قبلا ساخته شده رو به من مرحمت کنه

متشکرم

[/FONT]

بالا