• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

مشكل pcm بودن خط،لطفا راهنمايي كنيد

apadanapayment

Registered User
لایک‌ها
0
بحث سرpcmهست یاdlc?
در مورد pcmبرید مخابرات دعوا
در مورد dlcهم توی اصفهان خود مخابرات شروع کرده به ارایه ی adslواسه خطهای فیبر نوری
شاید شهرهای دیگه هم همچین برنامه ای داشته باشن

majid.empire

Registered User
لایک‌ها
18
مشکل اینجاست که نمیگن که بحث سر چی هست . میری مخابرات امور مشترکین که هیچی تعطیله آخر کارش اینه که به ناخوناش لاک بزنه . میری پیش رئیس گیرش نمیاری به زور و زحمت که گیرش آوردی فکر میکنه رفتی پیشش پیک نیک میگه من کاره ای نیستم البته بعد از اینکه کامل فهموندی که دی اس ال و دیتا و .. چیه . ولی فکر میکنم مشکل همون dlc باشه . بدون دعوا چجوری میشه حلش کرد . هیچ شرکتی مستقل کار نمیکنه خودش مشکلو حل کنه . از مخابرات ما که اینکارا بعید به نظر میرسه

aa_shiyari_1386

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بحث سرpcmهست یاdlc?
در مورد pcmبرید مخابرات دعوا
در مورد dlcهم توی اصفهان خود مخابرات شروع کرده به ارایه ی adslواسه خطهای فیبر نوری
شاید شهرهای دیگه هم همچین برنامه ای داشته باشن

سلام دوست عزیز
من در اصفهانم کدام مرکز های مخابراتی روی dlc ارائه می دن
ممنون

lya

کاربر فعال ورزش های رزمی
کاربر فعال
لایک‌ها
391
سلام؛

منم مثل خیلی های دیگه مشکل PCM دارم. بعد از مراجعه حضوری که جوابی نگرفتم سه بار توی سایت بازرسی شکایت کردم که فقط به یکیش جواب دادند. اونم بعد از تماس تلفی و ارسال بیش از 10 تا ایمیل تا از وضعیت شکایتم مطلع بشم. دوستانی که میخوان شکایت کنند باید به آدرس جدید سایت بازرسی برن و فرم جدید رو پر کنند.

http://tci.ir/s38/page5.aspx?lang=Fa

آخر سر هم بعد 3 هفته پیگیری این جواب رو بهم دادند :

یالطیف..
هموطن و مشترک گرامی - باسلام
طبق بررسی های بعمل آمده در حال حاضر بدلیل عــــدم امکانات فنی مرکز امکان تغییروضعیت خط و دائری سرویس ای دی اس ال مقـــدور نمی باشد.
انشاءا... درآینده نزدیک با فراهم شدن امکانات اقدام خواهد شد.
1388/6/18

در صورتی که همین چند روز پیش چند تا کوچه بالاتر ما طرف داشت از توی زمین کابل میکشید بیرون و ازش پرسیدم که میشه این PCM برداشته بشه یا نه؟! گفت خیلی هم راحته مثل کاری که الآن دارم میکنم مرکز مخابراتی بگه میان براتون درست میکنند و میتونه این کارو انجام بده. با طرف هم صحبت کردم یه جوری این مشکلم حل بشه گفت باید مرکز مخابراتی اجازه بده! و اینکه گفت فقط یه پارتی داشته باشی مشکل حله!!! واقعاً خیلی دردناکه توی این مخابرات و خیلی جاهای دیگه با قانون نمیشه کارو پیش برد!

واقعاً دیگه اعصابم خورد شده از دست مخابرات... دارم پول اضافی میریزم توی جیب مخابرات دزد، هم برای استفاده از این خط بی کیفیت که حتی روش فکس هم وصل نمیشه و همین اینترنت مزخرفش هم سرعتش افتضاحه.

هنوز یه راهیو امتحان نکردم! اونم داد و بیداد توی مرکز مخابراتی هست! یعنی خواستم از طریقی محترمانه و قانونی مشکل رو حل کنم ولی گویا نمیشه و حتماً باید داد و بیداد کرد و فحش داد.

اگه کسی از دوستان راه دیگه ای هم داره ممنون میشم کمک کنه. نمیدونم از طریق آقای بیگدلی که دوستان در صفحات قبل می گفتند میشه کاری کرد یا نه! اگه از دوستان کسی نتیجه گرفته از ایشون یا شماره ایشون رو داره لطفاً به من هم بده. نمیدونم آخوند عزیز سر میزنن هنوز به این تاپیک یا نه!

Last edited:

majid.empire

Registered User
لایک‌ها
18
lya عزیز بهتره وقت خودتو تلف نکنی به جایی نرسیدی . فقط با یه پارتی تو مرکز مخابراتتون میتونی این کار رو بکنی . پارتی داشته باشی برای از خود مخابرات میتونن خط اختصاصی بکشن . بدون پارتی اونم از نوع ضخیم نمیتونی کاری کنی . اینم راه حل من .
* راستی اگه پارتی پیدا کردی به منم بگو ما هم مشکلمون حل شه ثواب داره ( اگر ثواب رو اشتباه نوشتم ببخشید زیاد با این کلمات عربی آشنا نیستم . اگر هم درسته که ایول خودم .

lya

کاربر فعال ورزش های رزمی
کاربر فعال
لایک‌ها
391
lya عزیز بهتره وقت خودتو تلف نکنی به جایی نرسیدی . فقط با یه پارتی تو مرکز مخابراتتون میتونی این کار رو بکنی . پارتی داشته باشی برای از خود مخابرات میتونن خط اختصاصی بکشن . بدون پارتی اونم از نوع ضخیم نمیتونی کاری کنی . اینم راه حل من .
* راستی اگه پارتی پیدا کردی به منم بگو ما هم مشکلمون حل شه ثواب داره ( اگر ثواب رو اشتباه نوشتم ببخشید زیاد با این کلمات عربی آشنا نیستم . اگر هم درسته که ایول خودم .

ممنون دوست من. ولی مشکل همینه که پارتی ندارم! واقعاً که آدم نمیدونه چی بگه... :(

انشالله یه جوری مشکل همه حل شه. اگه راه حلی پیدا کردم میام و میگم. :blush:

Nevissande

Registered User
لایک‌ها
10

ممنون دوست من. ولی مشکل همینه که پارتی ندارم! واقعاً که آدم نمیدونه چی بگه... :(

انشالله یه جوری مشکل همه حل شه. اگه راه حلی پیدا کردم میام و میگم. :blush:

خشكه بده حاجي!

soleimanian

Registered User
لایک‌ها
2
مخابرات وظیفه داره که خط شما رو آماده کنه
من دوتا از دوستام مشکل شما رو داشتن با پیگری که کردن خطشونو براشون عوض کردن!!

lya

کاربر فعال ورزش های رزمی
کاربر فعال
لایک‌ها
391
خشكه بده حاجي!

شایدم این راهش باشه! البته فکر کنم طرف توی مخابرات باهام لج افتاده :wacko:

وظیفه اش که هست ولی هیچ جوری راضی نمیشه! حتی میگم خط جدید بدید بهم میگه نه اصلاً هر خطی توی محل شما بدیم همش پی سی ام ه! :hmm: دیگه دروغ از این واضح تر! منم میدونم که به راحتی میتونه این مشکل رو برام برطرف کنه اما این کارو نمیکنه مخابرات :(

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
شایدم این راهش باشه! البته فکر کنم طرف توی مخابرات باهام لج افتاده :wacko:

وظیفه اش که هست ولی هیچ جوری راضی نمیشه! حتی میگم خط جدید بدید بهم میگه نه اصلاً هر خطی توی محل شما بدیم همش پی سی ام ه! :hmm: دیگه دروغ از این واضح تر! منم میدونم که به راحتی میتونه این مشکل رو برام برطرف کنه اما این کارو نمیکنه مخابرات :(
به هیچ وجه نمیدن. حتی خط جدید.
حتی من همسایمون که یه پیرزن بود خطش درست بود میگفتم با اون عوض کنید میگفتند باید بری ازش امضا بگیری! که اصلا شدنی نبود با اخلاق گند همسایه!
شما هم اگر خط دیگه نداری در خانه برو دنبال راه حل دیگه. مثلا وایرلس. shame you mokhaberat D:

Nevissande

Registered User
لایک‌ها
10
حتی میگم خط جدید بدید بهم میگه نه اصلاً هر خطی توی محل شما بدیم همش پی سی ام ه!
اين رو راست گفته.

وقتي خط شما PCM است به اين معنيست كه مخابرات در منطقه شما كمبود كابل مسي دارد. براي همين مجبور شده خط تلفن مجازي به مشتركينش بدهد.بنابراين شما هر تعداد خط جديد هم درخواست كنيد PCM خواهد بود متاسفانه.

majid.empire

Registered User
لایک‌ها
18

درود . آره باش تا برات بیارن دمه در تحویلت بدن اونم پهنای باند 2MbpY ( Y: year) . اگرم وظیفه داشتن تا دیروز داشتن .
دیگه دوستانی که تا الان گرفتن که گرفتن نگرفتن هم به همین خیال باشند .

negboy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
عزیز من حدود دو سال پیش به آسیاتک گفتم بهم یه پورت بدن که ندادن !
بعد از یه هفته دوباره زنگ زدم که اونا گفتن چندتا خالی داریم. منم که از خدام بود رفتم گرفتم.
بعد از یه ماه بهم زنگ زدن که خط شما PCM است و از این مرضها !
زنگ زدم مخابرات بهش گفتم می خواستم از این کوفتی در بیاد که گفت اگر دربیاد خطتون قطع میشه.
من نیز دگر بی خیال شدم تا همین ماه پیش که دیگه رگ غیرتم زد بیرون !!!:blink:
گفتم بگذار یک گوگلی بنماییم شاید این غول جستجوگر کمکی برساند از غیب !
ما نیز گوگل بکردیم و خود را با هر که بود مشقتی رساندیم به این پرشین تولز و این تاپیکی که آخوند خان گرمش کرد.
همین سه هفته پیش بود شایدم بیشتر که این فرم شکواییه رو پر کرده و بفرستادیم خدمت بازرس گرام.
ولی ایشان مارا تا به حال پشم خویشتن هم به حساب نیاورده .
نمی دانم مشکل چیه ؟
عزیز من باید موضوع انتخابی توی فرم پر شده رو چی می زدم ؟ (فنی زدم. درسته ؟‌ آیا ؟)
حالا مشکل اینجاست که اصلا فکر می کنم حالا هم با این درگیری های ایجاد شده برای انتخابات دیگه اصلا آدم هم حسابمون نمی کنند .
می تونید کمکم کنید ؟
اصلا می شه خطی گرفت که فقط(وفقط یعنی تلفن نباشه) بهش ADSL نصب کرد ؟

yaser

Registered User
لایک‌ها
0
بعد از یه هفته دوباره زنگ زدم که اونا گفتن چندتا خالی داریم. منم که از خدام بود رفتم گرفتم.
زنگ زدم مخابرات بهش گفتم می خواستم از این کوفتی در بیاد که گفت اگر دربیاد خطتون قطع میشه.
ما نیز گوگل بکردیم و خود را با هر که بود مشقتی رساندیم به این پرشین تولز و این تاپیکی که آخوند خان گرمش کرد.
همین سه هفته پیش بود شایدم بیشتر که این فرم شکواییه رو پر کرده و بفرستادیم خدمت بازرس گرام.
نمی دانم مشکل چیه ؟
عزیز من باید موضوع انتخابی توی فرم پر شده رو چی می زدم ؟ (فنی زدم. درسته ؟‌ آیا ؟)
حالا مشکل اینجاست که اصلا فکر می کنم حالا هم با این درگیری های ایجاد شده برای انتخابات دیگه اصلا آدم هم حسابمون نمی کنند .
می تونید کمکم کنید ؟

بازرس گرام از اونجا گه می دونه نمی تونه کاری کنه تمام شکایات مربوط به پی سی ام رو فاکتور می گیره

majid.empire

Registered User
لایک‌ها
18
نمی دانم مشکل چیه ؟
می تونید کمکم کنید ؟
سلام ؛ حاجی به نظر من بیخیالش بشیم بهتره منم خیلی دنبالش رفتم ولی نشد . باید بریم تو کاره وایمکس ایرانسل . و الا تلف میشیم با این دایل آپ خسته تر از خودش

negboy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
:( یعنی واقعا اینم شد مملکت که ما داریم ؟
۴ سال از زندگیم پای دایال آپ تلف شد. :wacko:
از وایمکس ایرانسل خبر داری ؟ تو سایتش که خبری نبود.
قیمتش چقدر میشه ؟ فکر می کنم با این پیشرفتی که ایرانسل داره نباید گرونتر از adsl بشه احتمالا.
خدا خیرش بده این ایرانسل رو :rolleyes:

majid.empire

Registered User
لایک‌ها
18
:( یعنی واقعا اینم شد مملکت که ما داریم ؟
۴ سال از زندگیم پای دایال آپ تلف شد. :wacko:
از وایمکس ایرانسل خبر داری ؟ تو سایتش که خبری نبود.
قیمتش چقدر میشه ؟ فکر می کنم با این پیشرفتی که ایرانسل داره نباید گرونتر از adsl بشه احتمالا.
خدا خیرش بده این ایرانسل رو :rolleyes:

والا قراره امروز فردا دیگه تعرفه ها رو بگن . البته تو این تاپیک در موردش بحث شده یکی از دوستان هم یه سری قیمت از یه جا کپی کرده نوشته . حالا معلوم نیست چه قدر درست باشه http://forum.persiantools.com/showthread.php?p=2548791#post2548791

enamoured1985

Registered User
لایک‌ها
1
با سلام و احترام
مشترک و هموطن گرامی
مشکل شما در دست بررسی و پی گیری می باشد
13/10/1388

واحد آمار و اطلاعات بازرسی شرکت مخابرات ایران

سلام.خط من هم pcm هست.یه شکایت ارسال کردم که فعلا این جواب رو دادند.
من مخابرات پیروزی هستم.البته رییس مخابرات گفته بود که میتونی یه خط همسایه رو گیر بیاری که pcm نباشه.
ولی همسایه مون رضایت نداد.
انشالله این شکایت جواب بده

ghoo

Registered User
لایک‌ها
157
با سلام و احترام
مشترک و هموطن گرامی
مشکل شما در دست بررسی و پی گیری می باشد
13/10/1388

واحد آمار و اطلاعات بازرسی شرکت مخابرات ایران

سلام.خط من هم pcm هست.یه شکایت ارسال کردم که فعلا این جواب رو دادند.
من مخابرات پیروزی هستم.البته رییس مخابرات گفته بود که میتونی یه خط همسایه رو گیر بیاری که pcm نباشه.
ولی همسایه مون رضایت نداد.
انشالله این شکایت جواب بده

پیش شماره شما چنده؟

تو مرکز پیروزی هم pcm داریم؟

:cigar:

بالا