• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

مشكل pcm بودن خط،لطفا راهنمايي كنيد

Akhoond

Registered User
لایک‌ها
1
سلام خدمت دوست خوب Akhoond

مشخص شد که این وضعیت مربوط به isp ها در شهر ما است و مشکل از مخابرات است.:(

کار سختیه بهشون بفهمونی که مشکل از اوناست ( اگه واقعا باشه ... )
من تجربه ای در این زمینه ای ندارم ...
برو صحبت کن ، ببین چی می شه ، هر اتفاقی که افتاد ، بیا شیر کن ، با همفکری کنیم ببینیم چی می شه ... :blush:

شرمنده اگه کمک چندانی نتونستم بکنم :blush:

Merik

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
Akhoond عزیز اگر شماره آقای بیگدلی رو به من هم بدید ممنون می‌شم.

Akhoond

Registered User
لایک‌ها
1
Akhoond عزیز اگر شماره آقای بیگدلی رو به من هم بدید ممنون می‌شم.

باشه ، براتون فوروارد می کنم ....

دیگه توضیح نمی دم که اگه قبلش شکایتی رو سند نکرده اید ، فایده ای نداره :hmm:

مخلصیم

pilot

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
1,253
سلام pilot جان ( من نام شریف شما رو نم دونم دوست من ؟ :blush: )
نه آمارگیری که در کار نبوده ، همین جوری قرار نانوشته ای داشتیم ، که هر کی اوکی شد ، بیاد بگه ، تا بقیه خیال نکنن که این کار بی فایده است ، بیشتر اش هم یه شوخی بود ... :p :D

سلام. من بهمن هستم/
آها ! خب پس شرکت کردم! :D همون موقع که خطم رانژه شد پست زدم و گفتم که درست شد
happy.gif

danijon_2006

Registered User
لایک‌ها
12
سلام به شما دوستان گرامی مشکل ما یه مشکل جالبه ما سه تا خونه عوض کردیم الان توی خونه خودمون هستیم(خونه سومی-دوتای قبلی رهنی بود)ما توی شیراز خیابان شهید کلاهدوز هستیم و مرکز امیر کبیر-خونه اولی که بودیم توی باهنر شمالی بود که توی اون من از adsl استفاده میکردم و خوب هم بود .حالا خونمون اومده یه کوچه بالاتر و شاید فاصلمون به 100 متر هم نرسه با اون خونه قبلی ولی در هر حال توی یه خیابون دیگه هستیم ولی بازم مرکز هردوتاشون یعنی اون خونه قبلیه که adsl داشتم با این که خطمون pcm هست هر دو مرکز امیر کبیر هستیم ولی اینجا میگن امکانات نیست ناگفته نماند زیاد پیگیر نبودم ولی میخوام جدی پیگیری باشم.راستی اون لینک شکایت هم برای من نمیاد.
من شیرازم اگه مشکلی بود این اقای بیهگدلی میتونه کمک کنه؟

Akhoond

Registered User
لایک‌ها
1
سلام. من بهمن هستم/
آها ! خب پس شرکت کردم! :D همون موقع که خطم رانژه شد پست زدم و گفتم که درست شد
happy.gif
خوش وقت ام بهمن خان :cool:
مخلص شما معین هستم :blush:
سلام به شما دوستان گرامی مشکل ما یه مشکل جالبه ما سه تا خونه عوض کردیم الان توی خونه خودمون هستیم(خونه سومی-دوتای قبلی رهنی بود)ما توی شیراز خیابان شهید کلاهدوز هستیم و مرکز امیر کبیر-خونه اولی که بودیم توی باهنر شمالی بود که توی اون من از adsl استفاده میکردم و خوب هم بود .حالا خونمون اومده یه کوچه بالاتر و شاید فاصلمون به 100 متر هم نرسه با اون خونه قبلی ولی در هر حال توی یه خیابون دیگه هستیم ولی بازم مرکز هردوتاشون یعنی اون خونه قبلیه که adsl داشتم با این که خطمون pcm هست هر دو مرکز امیر کبیر هستیم ولی اینجا میگن امکانات نیست ناگفته نماند زیاد پیگیر نبودم ولی میخوام جدی پیگیری باشم.راستی اون لینک شکایت هم برای من نمیاد.
من شیرازم اگه مشکلی بود این اقای بیهگدلی میتونه کمک کنه؟

لینک اگه نمیاد ، شاید به این خاطره که فایر فاکس ( حداقل بروزر خودم رو می دونم که این طوریه ) سایت رو جزو سایت های فیشینگ می دونه و نمی آرتش و باید به زور بهش بفهمونی که به تو ربطی نداره و بره تو :D
برای پیگیری ، اول شکایت رو سند بفرمایید ، بعد 100% جناب بیگدلی ، می تونن کمک تون کنن ، دوستانی که با ایشون گفتگو داشتن ، می تونن تایید کنن که با بقیه کارمندان زمین تا آسمون فرق دارن ، اگه هم کاری نتونن بکنن ، 100% راهنمایی خواهند کرد ...

و اگه هم اوکی نشد ، می تونید برای یکی از همسایه ها دی اس ال بگیرید ، و شیر کنید ( وایرلس یا کابل )

حالا شما شکواییه رو سند بفرمایید تا بعد ، هستیم در خدمتتون :blush:

majid.empire

Registered User
لایک‌ها
18
درود بر شما ؛
آخوند جان شماره جناب بیگدلی رو اگه لطف کنی ممنون میشم من که به هر دری زدم نشد از ارسال شکایت به بازرسی شده تا فحش دادن به تلفنو و مخابراتو در و دیوارو خودم :D ببینم آقای بیگدلی میتونه کاری برا من انجام بده یا [نه]
ممنون :(

Last edited:

webhub

Registered User
لایک‌ها
1
با سلام
من از اولين صفحه خوندم تا آخر
همه كارا رو هم كردم و مخابرات رفتم و شكايت هم فرستادم
ولي كاري نميكنن برام و ميگن نميشه
آقا اين شماره بيگدلي رو هم براي ما بفرست آخوند جان شايد يه فرجي شد

با تشكر

Akhoond

Registered User
لایک‌ها
1
با سلام
من از اولين صفحه خوندم تا آخر
همه كارا رو هم كردم و مخابرات رفتم و شكايت هم فرستادم
ولي كاري نميكنن برام و ميگن نميشه
آقا اين شماره بيگدلي رو هم براي ما بفرست آخوند جان شايد يه فرجي شد

با تشكر

فرزانه جان ، براتون سند کردم ، از این که دیر شد ، معذرت می خوام

*** راستش یه چند مدتی می شه که دل و دماغ ندارم ، پی سی هم نرفتم ، 2 _ 3 هفته ای می شه ، اصلا حس ندارم ، هیچ کاری .... نمی دونم باز چه مرگم شده ، فکر کنم من هم مثل مهران مدیری باید یه دو هفته ای تو پاریس تحت درمان باشم :دی

به هر حال خواستم بگم خیلی خیلی خیلی کم سر می زنم من بعد ، کسی دلخور نشه ازم ، اگه یکی هم مسولیت راهنمایی دوستان رو قبول کنه ، ممنون می شم ...

مرسی
یا حق

majid.empire

Registered User
لایک‌ها
18
درود بر شما دوستان عزیز به خصوص آخوند عزیز ،
آقا مشکل ما در نهایت با کمک هایی که آقای بیگدلی عزیز هم کردند ( که الحق تو عرصه مخابرات از این آدم با ادب تر و متین تر با فرهنگ تر من ندیدم) حل نشد و مخابرات گفت که اگه حتی خود وزیر هم بیاد مشکل فیبر نوری حل نمیشه .
و ما هم بیخیال که نمیشیم خدا بزرگه ، ما هم یه روزی میریم پشت اون میز ها ولی وای به حالشون که به پست من بخورند ...
با تشکر

Akhoond

Registered User
لایک‌ها
1
درود بر شما دوستان عزیز به خصوص آخوند عزیز ،
آقا مشکل ما در نهایت با کمک هایی که آقای بیگدلی عزیز هم کردند ( که الحق تو عرصه مخابرات از این آدم با ادب تر و متین تر با فرهنگ تر من ندیدم) حل نشد و مخابرات گفت که اگه حتی خود وزیر هم بیاد مشکل فیبر نوری حل نمیشه .
و ما هم بیخیال که نمیشیم خدا بزرگه ، ما هم یه روزی میریم پشت اون میز ها ولی وای به حالشون که به پست من بخورند ...
با تشکر
:D

آقا مجید ، سلام ... :blush:
واقعا متاسفم که مشکل شما ، پابرجاست ، :( بنده به شخصه ، ازتون معذرت می خوام ، اگه امید واهی دادم ، اگه حرفی زدم که نباید می زدم ، التبه سعی می کردم که این طوری نشه ، اما به هر حال ، تاسف و عذر بنده رو پذیرا باشید ...
اگه جای شما بودم ، می گفتم که همه مشکلات ما از همون وزیر و و کیل و ... است ، تمومی هم نداره که ... :f34r:
مجید جان ، وایمکس هم داره می آد ، اما مسلما ، هزینه ای بیشتر از Dsl داره ، و هم این که عین مترو می مونه ، ما حالا حالا ها تو کف ادامه خط 1 هستیم ، احتمالا وایمکس هم به همین درد مسری مبتلا خواهد شد ... :hmm:
اگه جای شما ، باز برسی می کردم ، ببینم می تونم برای یکی از همسایه ها ، بگیرم ، بعد با وایرلس لن ، یا پوینت تو پوینت ، برای خودم فراهم کنم ... البته وایرلس لن ، هزینه ای نه چندان زیاد داره ، اما شرایط خاصی داره که باید فراهم بشه ، و پوینت تو پوینت هم که بستگی به بودجه شما داره ....

همین الآن هم کار اون ها لنگ شماست ، خیلی دور نیست ، حدود 1/5 ماه دیگه :D

باز هم امیدوارم مشکل شما حل بشه ، با این که تا الآن کمکی از دستم بر نیومد ، اما اگه کمکی از دستم بر میاد ، من در خدمتم :happy:

مرسی
مخلصیم
یا حق

majid.empire

Registered User
لایک‌ها
18
نه آقا چاکریم این حرفا چیه ؛ دمتم گرم که کمک کردی اگه همین آقای بیگدلی هم معرفی نمیکردی که الان من مخابراتو با خاک داستان کرده بودم ( شوخی ) :D
تو فکر وایرلس هم افتادم که برا یکی از همسایه ها بگیرم یه تاپیک هم زدم تو همین بخش به اسم اکسس پوینت و ADSL که متاسفانه دوستان شرایط رو بررسی کردن دیدن که با اکسس پوین هم نمیشه کاری کرد . :hmm:
وایمکس هم که خب الان فعلا فقط داتک میده با قیمت نامعقولی که اونم 100% ملت که گرفتن ناراضی هستن . لایزر هم که قیمتاشو برای شیخ های عرب زده ( البته برا اونا هم گرونه ) کسی چمیدونه شاید سرویسش عالیه ولی خب باز برای 128 شیر 89 تومن کم پولی نیست که هست ؟؟ :wacko::wacko::wacko:
بقیه شرکت ها هم که معلوم نیست چیکار میکنند . پارس انلاین یه مدت تو سایتش زده بود که وایمکس میده که اونم زنگ زدم همون موقع یه خانم محترم گوشی رو بر داشت گفت که فعلا قیمتامون نیومده :D که اونا هم بعد از مزایده وایمکس کلا هر چی در مورد وایمکس تو سایتشون بود پاک کردن :blush:

این شرکت هایی که مزایده رو هم برنده شدن 100% قیمت هاشون وقتی مشخص بشه کمتر از لایزر نیست و به هرکسی هم نمیدن اولش :D ( مثل قضیه پیامک همراه اول چند سال پیش - آخه کجای دنیا برای راه اندازی sms ملتو ثبت نام میکنن مگه برنج کوپنی میخان بدن ) :p

راستی چند روز پیش که رفتم مخابرات با رییس صحبت کنم یه چیز جالب دیدم تو مخابرات تو راهرو طبقه دوم که میرفت به سمت اتاق رئیس ، یه کاغذ زده بودن رو دیوار روش نوشته بود آرایشگاه طبقه اول :D خودتون قضاوت کنید دیگه .
خلاصه تو قضیه اینترنت به جایی که نرسیدم من ولی تو رفت و آمد هایی که برای رسیدگی به این جریان کردم چند تا چیز خوب یاد گرفتم بد نیست بگم :
اول اینکه خواستم موها مو کوتاه کنم جای قریبه نرم برم مخابرات پیش دوستای گلم :blink:
دوم اینکه خواستم برم پیش رئیس با خودم تنقلات هم ببرم هم ببرم اونجا تو اتاق دوستان هستند
سوم اینکه اینو یادم نیست
و چهارم اینکه اینم مربوط میشد به سومی که یادم نیست

ببخشید که پر حرفی کردم با تشکر از کمک هایی که کردید
شاد و سربلند باشید و انشاالله که به هیچ ادم اونور میزی محتاج نشید

farzad13

Registered User
لایک‌ها
0
سلام به همه خصوصا معین عزیز به خاطر زحماتش :D
خط منم گفتن مقدور نمیباشد (دی ماه شکایت کرده بودم ) یعنی امروز زنگ زدم آقا بیگدلی گفت جواب نامت اینه ....
ولی گفت مخابرات داره یه کارهایی میکنه که تا آخر تابستون بشه adsl گرفت یعنی دارن اینها رو جمع میکنن حالا امیدوارم که اینطوری باشه
الانم خیلی خوشحالم چون بالاخره یکی پیدا شد تو این مملکت جواب آدم رو بده و پیگیر کارش باشه :D همین خودش غنیمته :eek:

موفق و پیروز باشید

ice.plus

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
من هم 1/5 سال پیش خطم کابل نوری شد و 4 ماه ADSL ندادند ولی بالاخره تونستم ADSL بگیرم تا این که6 ماه پیش قطعش کردم(کنکور و اینا!!!!) اما از قبل از عید درخواست دادم میگن که پر هست!!! من تحقیقاتی که کردم اومدن برای کابل نوری ها یک تکه کابل مسی انداختن که فقط 100 تا ظرفیت داره برای کل منطقه ی ما!!!! و تو این منطقه 2 تا بانک مرکزی هست!!! جهاد دانشگاهی هست- کتابخانه ی 2 تا دانشگاه هست -2 تا خوابگاه هست و کل مدیریت دانشگاه !!!! که رو هم حساب کنی خودش 200 تا خط ADSL میخواد:D
حالا به نظر شما دوستان راهی داره که من بتونم ADSL بگیرم یا بیخیال این موضوع بشم؟
با تشکر

abre sepid

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام akhoondعزیز،نمیدونم منو یادتون هست یا نه؟از اصفهان هستم.گفته بودم مشکلم pcm هست.شکایت اولو
11/9/87 فرستادم.مرتب مینوشتند از مرکز اصفهان هنوز جوابی نیومده.به گفته خودتون یه شکایت دیگه به انضمام شماره شکایت قبلی در تاریخ 29/11/87 فرستادم و خواستم پیگیر شوند.این دفعه زنگ زدند و گفتند هنوز جوابی برای ما ارسال نشده ،به محض دریافت خبر از اصفهان خبرتون میکنیم.هنوزم خبری نشده.شما گفتید صبر کنم و بعد از عید با آقای بیگدلی تماس بگیرم.حالا چه کار کنم؟زنگ بزنم؟اگه دیگه وقتش رسیده شمارشو برام بفرستید.یعنی اونا خودشون نباید تماس بگیرند و تذکر بدن که بررسی بشه؟به هر حال ممنون میشم جواب بدین.

Last edited:

sami_1985

Registered User
لایک‌ها
1
سلام خدمت دوست عزيز ،جناب آخوند
عرض کنم خدمتتون که کاری که گفته بوديد انجام دادم.اما بد از دو ماه جوابی دريافت نکردم.حدود 1 ماه است که با پيغام صحيح نبودن شماره ثبت يا کاربری مواجه می شوم.
باز هم کاری که گفتيد در ادامه انجام دادم و 1 شکواييه ديگر فرستادم همراه با همان رمز های قبلی.
حالا از شما خواهشمندم که لطفاً شماره آقای بیگدلی رو برام email کنيد تا ببينيم بعد از گذشت 4 سال ميتونيم ADSL دار بشيم يا بايد آرزو به دل بمونيم!!
در ضمن لازم به ذکر که مرکز مخابراتی ما از نوع گندترينشونه"مرکز مخابراتی شهيد تندگويان"

شاد و پيروز باشيد

starpars

Registered User
لایک‌ها
0
ما میخوایم واسه خونمون تلفن ثابت بگیریم مثل اینکه دور و بر ما درن pcm میدن میشه همین الان درخوست بدیم pcm نباشه

mohammadbooter

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خوشبختانه ما 2 تا خط داشتیم که یکیش پی سی ام بود و دیگری نبود

ولی با این حال پارسالا رفتم

مخابرات اول با کارمنداش صحبت کردم که آدمای خوبی بودن و سعی کردن راهنمایی کنن

گفتن برو پیش رئیس

رئیسش فکر کنم بچه شوش بود یک آدم لات بی سرو پا که فکر کنم سوادم نداشت اصلن

مشکلم رو گفتم گفت برو آقا ما 1500 تا مشترکم داریم مثل شما

همه پی سی ام هستند منم دیدم یارو داره دوا را میندازه یه پوز خند زدم

و بهش گفتم عجب جونورایی پیدا میشن

یه برو باب هم بهش گفتم م اتاقش رو ترک کردم .

بعد هم رفتم اون خطمون که پی سی ام نبود رو دادم و ...

majid.empire

Registered User
لایک‌ها
18
دوستانی که مشکل فیبر نوری داشتند و مشکلشون حل شده لطفا نقشه راه رو به ما هم بگن خواهشا که دیگه واقعا به ستوه اومدیم از دست این بی نظمی

بالا