برگزیده های پرشین تولز

معرفی WD HD Media player ، دستگاه جدید پخش HD

amjad2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من اپدیت کردم ولی تو زیرنویس هیچ تغییری ندیدم
ولی برای دیدن زیرنویس srt میتونید با نرم افزار SubtitleCreator زیرنویسهاتون رو به sub/idx تغییر بدین و انو ببینین.

یه برنامه دیگه هست که با کیفیت بهتر این کارو میکنه به اسم txt2vobsub

Last edited:

siamackh

Registered User
لایک‌ها
0
1 - من نتوانستم زیر نویسها را فعلا در کامپیوتر ببینم یا درست ببینم.
از هر دونرم افزار استفاده کردم ولی نشد.
2 - با چه نرم افزاری فایلهای MKV را به دی وی دی سینمای خانگی تبدیل کنم ؟
3 - با چه نرم افزاری فایلهای MKV را نصف کنم یا بخشی از آن را جدا کنم؟

hdtv_master

Registered User
لایک‌ها
2
1 - من نتوانستم زیر نویسها را فعلا در کامپیوتر ببینم یا درست ببینم.
از هر دونرم افزار استفاده کردم ولی نشد.
2 - با چه نرم افزاری فایلهای MKV را به دی وی دی سینمای خانگی تبدیل کنم ؟
3 - با چه نرم افزاری فایلهای MKV را نصف کنم یا بخشی از آن را جدا کنم؟

با سلام

شما فارسی ویندوز رو باید درست کنید
در قسمت advanced باید فارسی رو برای برنامه های
NON-UNICODE فعال کنی
اگر هم منظور کلا هست باید همنام بشه با فایل Srt
و برنامه معمولا با همنام نشون میدن

-با convertx to dvd یا سر هم کلا
convertxtodvd
میشه این کار رو راحت کرد گرچه 10 ها برنامه این کار رو انجام میدن ولی باسه من این بهتر جواب داده

با برنامه MKVtoolnix میشه Mkv رو برید و چسبوند.

امیدوارم دوستان دیگر هم همت کنند و به سوالات جواب بدن

hdtv_master

Registered User
لایک‌ها
2
با سلام

دوستان کسی زحمت بکشه و محل فروش رو برای همگی برای تهران بگه؟

من زیتون کامپیوتر رو سراغ داشتم میگه آخر هفته میاره.

amjad2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بدون گارانتی بدردتون میخوره؟

siamackh

Registered User
لایک‌ها
0
دوستان من یک فایل تصویری MKV چهار گیگابایتی با مشخصات زیر را با نرم افزار mkvtoolnix بریدم و یک فایل 350 مگابایتی ساختم و ازطریق یک USB مموری 4 گیگابایتی نگاه کردم شطرنجی نشان میداد مثل اینکه سی دی خش داشته باشد.

Video Track #1:
FOURCC: "H264" (H.264)
1920x1080

Audio Track #1:
FormatTag : "8192" (Dolby AC3 Audio)
6 channels, 48000Hz
Language: eng

لطفا اگه کسی با این مشخصات با WD HD به صورت درست دیده اطلاع بده و علت مشکل منو بگه.
در کامپیوتر همان فایل با DIVX عالی نشون میده.
آیا علت آن میتواند سرعت پایین USB مموری من باشد؟ یعنی اگه از هارد اکسترنال با دور 7400 و بافر 16 مگابایت ببینم فرقی میکنه؟

Last edited:

steve_rb

Registered User
لایک‌ها
0
من همبن حالا یک عدد از فروشگاه درخشان در پایتخت سفارش دادم. 145 هزار تومان. هر کی میخاد به تلفن 88878637و88878638 زنگ بزنه و سفارش بده. من گفتم با پیک بفرسته.

siamackh

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
دوستان هر کسی کنسرت یا ویدئوی خارجی با رزولوشن 1080 داره من خریدارم.
به طور مثال نمونه های ذکر شده در سایت زیر را میخوام:

http://satsat3.com/showthread.php?t=218325

کسی میفروشه ؟

morti18

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ایول پس اومده .
دنبال زیر نویس فارسی نباش !!نمیشه !! یعنی تا حالا من نه دیدم نه شنیدم کسی بتونه ساب فارسی غیر از کامپیوتر یا htpc ببینه !!

سلام
من حدود 2 ماه گرفتم .
ازش راضی هستم .
اگه دوستان دقت کنن توی توضیحات آپدیت جدیدش نوشته که برای فرمت MKV هم میتونه زیرنویس رو بخونه .
من کلی فیلم mkv دارم . و تو اینترنت گشتم و تقریبا برای همش زیرنویس فارسی پیدا کردم .
البته srt رو فعلا فقط انگلیسیش رو میخونه ولی با این برنامه Txt2VobSub همش رو تبدیل کردم به sub ، همش رو با mkv خونده و هیچ مشکلی هم نداشتم .

اینم تصویر برنامش :

بابت فیلم های فول ، من فیلم هام 720 هستش . ولی چند تا 1080 فول گرفتم . با چندتاش هیچ مشکلی نداشتم و خیلی عالی پخش کرد ولی یه دونه رو مشکل داشت . اینگار گرافیکش نمیکشید .
ولی در کل عالی هستش . من از اینترنت فقط فیلم های m-HD دانلود میکنم که هم حجمش خوبه ، هم کیفیتش عالیه و هم صداش دالبی هستش 6.1 کاناله !

راستی فیلم های Divx یا همون avi هم هیچ مشکلی باهاش ندارم و خیلی خوب و با زیر نویس فارسی البته sub میاد !

با تشکر

Last edited:

siamackh

Registered User
لایک‌ها
0
من هم دیروز از سایت خود Divx یک فیلم با رزولوشن 1080 و با پسوند MKV با حجم 200 مگ دانلود کردم و WD HD عالی نشون داد.
راستی دوست عزیز فیلمها و کنسرتهای با رزولوشن 1080 را از کجا خرید کرده اید بفرمائید ما هم خریداریم.
ممنون

ali20052005

Registered User
لایک‌ها
1
سلام
من حدود 2 ماه گرفتم .
ازش راضی هستم .
اگه دوستان دقت کنن توی توضیحات آپدیت جدیدش نوشته که برای فرمت MKV هم میتونه زیرنویس رو بخونه .
من کلی فیلم mkv دارم . و تو اینترنت گشتم و تقریبا برای همش زیرنویس فارسی پیدا کردم .
البته srt رو فعلا فقط انگلیسیش رو میخونه ولی با این برنامه Txt2VobSub همش رو تبدیل کردم به sub ، همش رو با mkv خونده و هیچ مشکلی هم نداشتم .

اینم تصویر برنامش :

بابت فیلم های فول ، من فیلم هام 720 هستش . ولی چند تا 1080 فول گرفتم . با چندتاش هیچ مشکلی نداشتم و خیلی عالی پخش کرد ولی یه دونه رو مشکل داشت . اینگار گرافیکش نمیکشید .
ولی در کل عالی هستش . من از اینترنت فقط فیلم های m-HD دانلود میکنم که هم حجمش خوبه ، هم کیفیتش عالیه و هم صداش دالبی هستش 6.1 کاناله !

راستی فیلم های Divx یا همون avi هم هیچ مشکلی باهاش ندارم و خیلی خوب و با زیر نویس فارسی البته sub میاد !

با تشکر
دوستان کسی تو شیراز برای فروش سراق نداره؟

morti18

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من هم دیروز از سایت خود Divx یک فیلم با رزولوشن 1080 و با پسوند MKV با حجم 200 مگ دانلود کردم و WD HD عالی نشون داد.
راستی دوست عزیز فیلمها و کنسرتهای با رزولوشن 1080 را از کجا خرید کرده اید بفرمائید ما هم خریداریم.
ممنون

سلام
خوبین
اگه اینترنت پرسرعت دارید ، آدرس بدم دانلود کنید . البته نه 1080 ( چون حجمش خیلی بالاست )
برای خرید هم میتونید تو اینترنت سرچ کنید ! البته من از چند نفر گرفتم و فقط از یکیشون راضی بودم که ایمیلشو بهتون میدم !

راستی اکثر اینایی که میفروشن ، با رزولیشن 720 هستش که کیفیتش هم کمتر از 1080 نیست و صداش هم دالبی هستش !

من که نمیدونم ولی شنیدم توی شیراز قطعات کامپیوتری مثل تهران آپدیت و خوبه !
فکر کنم اگه برید به مرکز فروش قطعات کامپیوتری و بگردید ، پیدا کنید !

با تشکر

Last edited:

amjad2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
راستی شما با این برنامه txt2vobsub تونسید رنگ زیرنویس رو زرد کنید؟
تو کامپیوتر زرد نشون میده ولی رو دستگاه سفیده!!
این دستگاه یه مشکلی که داره اینکه موقعی فیلم رو نگه میداریم تا زیرنویس رو بخونیم او نوار تایم پلی رو صفحه ظاهر میشه و روی زیرنویس رو میگیره.

steve_rb

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
خوبین
اگه اینترنت پرسرعت دارید ، آدرس بدم دانلود کنید . البته نه 1080 ( چون حجمش خیلی بالاست )
برای خرید هم میتونید تو اینترنت سرچ کنید ! البته من از چند نفر گرفتم و فقط از یکیشون راضی بودم که ایمیلشو بهتون میدم !

با تشکر

من اینتر نت پر سرعت دارم. اگر فیلم 1080 آدرس دانلود دارید لطفا اینجا پست کنید و یا برام به آدرس [email protected] ایمیل بفرستید.

siamackh

Registered User
لایک‌ها
0

آدرس نمایندگیهای سازگار ارقام در شیراز را از سایت خود سازگار ارقام گرفتم و به شرح زیر است :

رز كامپيوتر جنوب - آقاي عطاران 6265050 0711
كامپيوتر هديش - آقاي رستگار 6261989 0711
كنترل اتوماتيك جنوب - آقاي آتشباز- بدر 2330820 0711
مفسر رايانه - آقاي كشتكاران 2283803 0711

از روش من استفاده کن. برو یکی از نمایندگیها . یه مبلغی به عنوان پیش میگیرن و به تهران سفارش میدن و اونها هم با تیپاکس 1 روزه میفرستن.
من تازه با این روش در تبریز خرید کرده ام. فکر کنم هنوز در تهران موجود دارند . زود اقدام کن.
امیدوارم بتوانی بخری و لذت ببری.

Last edited:

morti18

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
راستی شما با این برنامه txt2vobsub تونسید رنگ زیرنویس رو زرد کنید؟
تو کامپیوتر زرد نشون میده ولی رو دستگاه سفیده!!
این دستگاه یه مشکلی که داره اینکه موقعی فیلم رو نگه میداریم تا زیرنویس رو بخونیم او نوار تایم پلی رو صفحه ظاهر میشه و روی زیرنویس رو میگیره.

والا اونطوری که من امتحان کردم ، فقط رنگ سفید و مشکی رو نشون میده . حتما استانداردش همینه دیگه !
حالا بازم هر چی باشه خیلی عالیه ، چون که با کمترین قیمت میتونیم فیلمهای با کیفیت بالا رو ببینیم .
حالا فعلا باید از این استفاده کرد تا مثل یه زمانی که هیچ کی دی وی دی نداشت ولی یه دفعه رشد کرد ،
یه مدت دیگه دیسک های بلو ری هم ارزون بشه تا یک بلوری پلیر و خود فیلم های اصلش رو بگیریم .
فعلا با همین قیمت ، نباید انتظار زیادی ازش داشته باشیم
موفق باشید
با تشکر

hdtv_master

Registered User
لایک‌ها
2
والا اونطوری که من امتحان کردم ، فقط رنگ سفید و مشکی رو نشون میده . حتما استانداردش همینه دیگه !
حالا بازم هر چی باشه خیلی عالیه ، چون که با کمترین قیمت میتونیم فیلمهای با کیفیت بالا رو ببینیم .
حالا فعلا باید از این استفاده کرد تا مثل یه زمانی که هیچ کی دی وی دی نداشت ولی یه دفعه رشد کرد ،
یه مدت دیگه دیسک های بلو ری هم ارزون بشه تا یک بلوری پلیر و خود فیلم های اصلش رو بگیریم .
فعلا با همین قیمت ، نباید انتظار زیادی ازش داشته باشیم
موفق باشید
با تشکر

با سلام

این دستگاه در نوع خودش جدید نیست. پیش قدم این جور پلیر ها
مارک هلیوس و مدل 9000 بود که حدود 2 سال قبل من معرفی کردم
البته ایران نبود و نیومد. این WD هم چون مارکش معروفه و نمایندگی
داره باب شد والا اینجور دستگاه و شاید بهتر هم زیاده
قضیه BD و HD هم همینه. چون مدیاش نیست و قابل کپی نیست
فعلا باید با ریپ سرگرم شد که کپی ش بیاد مثل چین و پاکستان و...
دقیقا مثل تست های هوش

rip 720p,1080p به blu-ray.hd-dvd
Divx به DVD
-----------------------------------------
نسبت
mkv به m2ts.evo
هست مثل
avi به vob
---------------------------------
نسبت
h264 به avc
هست مثل
divx به mpeg2
----------------------------------

ali1192

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام خدمت تمامي دوستان

با عرض معذرت سوالم رو دوباره تكرار ميكنم.خواهش ميكنم راهنمايي كنيد.

من ميخوام بدونم به چه روشي ميشه فايلهاي كپي شده از روي dvd ها رو كه در پوشه video-ts با
فرمت(vob) ذخيره ميشوند را بدون convert كردن روي wd hd tv اجرا كرد؟
ضمنا من يك فلش 8gb كينگ استون دارم كه اونو با فرمت ntfs فرمت كردم و همچنين آخرين آپديت دستگاه رو هم روش ريختم.
سوال آخر اينكه آيا ميشه image با فرمت iso. را توسط اين دستگاه از روي فلش اجرا كرد يا بايد فقط از روي هارد اكسترنال اجرا شود .

با تشكر فراوان

Last edited:

morti18

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام خدمت تمامي دوستان

با عرض معذرت سوالم رو دوباره تكرار ميكنم.خواهش ميكنم راهنمايي كنيد.

من ميخوام بدونم به چه روشي ميشه فايلهاي كپي شده از روي dvd ها رو كه در پوشه video-ts با
فرمت(vob) ذخيره ميشوند را بدون convert كردن روي wd hd tv اجرا كرد؟
ضمنا من يك فلش 8gb كينگ استون دارم كه اونو با فرمت ntfs فرمت كردم و همچنين آخرين آپديت دستگاه رو هم روش ريختم.
سوال آخر اينكه آيا ميشه image با فرمت iso. را توسط اين دستگاه از روي فلش اجرا كرد يا بايد فقط از روي هارد اكسترنال اجرا شود .

با تشكر فراوان

سلام
دوست عزیز ، شما باید با برنامه تبدیل ویدئو یا دی وی دی ریپر ، فیلم دی وی دی تونو به فرمتی تبدیل کنید که دستگاه بخونه !
برای پخش فرمت ایمیج یا همون iso ، من تا حالا اجرا نکردم . توی خود سایتش هست یا اولین پست همین تاپیک ، پسوند های قابل اجرا رو نوشته !
میتونید اونجا ببینید که میتونه یا نه !
ببخشید که نتونستم بیشتر از این کمک کنم . اگه کسی تونسته ، اطلاع بده !

با سلام

این دستگاه در نوع خودش جدید نیست. پیش قدم این جور پلیر ها
مارک هلیوس و مدل 9000 بود که حدود 2 سال قبل من معرفی کردم
البته ایران نبود و نیومد. این WD هم چون مارکش معروفه و نمایندگی
داره باب شد والا اینجور دستگاه و شاید بهتر هم زیاده
قضیه BD و HD هم همینه. چون مدیاش نیست و قابل کپی نیست
فعلا باید با ریپ سرگرم شد که کپی ش بیاد مثل چین و پاکستان و...

----------------------------------

آقای اچ دی مستر ، بله درسته . ولی من در کل گفتم . :D
راستی شما یه طوری میگید چین و پاکستان که اینگار تمام دنیا فقط فیلم های اصل Blu Ray میبینن !
بیش از 90 درصد این جور فیلم های کپی و ریپ شده رو خود کشور های اروپایی یا آمریکایی یا بیشتر روسیه ، باب کرده ! و این جورد دستگاه های رو شرکت های وسترن و غیره رو مگه فقط برای ایران مگه زدند !؟ برای خودشون و تمام دنیا زدند ، حالا توی ایران هم اومده !

راستی مدیای بلوری هم تو ایران هستش ! فامیل ما یکیش رو داره ! قیمتش هم خیلی زیاد نیست ولی چون خود دیسک هاش گرونه ، کسی نمیخره !
قبلش بگم ، من اصلا قصد دعوا و غیره رو ندارم . من فقط میخوام سوء تفاهم ها بر طرف بشه و اینکه همش خودمونو پایین و کپی خور و اونارو بالا ندونیم !
با تشکر از آقای اچ دی مستر
مخلص همه دوستان ایرانی و آقای اچ دی مستر هم هستیم !

Last edited:
بالا