برگزیده های پرشین تولز

من بدون پول چجوری شروع کردم و ادامه دادم - الان باید چکار کنم

وضعیت
موضوع بسته شده است.

robocop-game

Registered User
لایک‌ها
1,862
داداش طرف بخواد تعداد بالا بخره از تو نمیخره که میره امدشو پیدا میکنه
اینم چیزی نیست که نیاز مردم باشه فکرت رو یه چیز دیگه متمرکز کن

اولا بسته به تجربه ای که دارم و تو پست اول نوشتم میدونم از کجا تامین کنم با بهترین قیمت
دوما من میخوام عمده بخرم نه مثل مغاه دار 3 یا 4 تا دونه میخواد پس من زیر قیمت کف برام در میاد
سوما من هر چی جنس فروختم هیچکدوم نیاز نبوده ماست و پنیر و شیر و سیگار و سیب زمینی نیاز مردمه فقط اگر فقط بخوای اونجوری فکر کنی

razi123450

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
123
اولا بسته به تجربه ای که دارم و تو پست اول نوشتم میدونم از کجا تامین کنم با بهترین قیمت
دوما من میخوام عمده بخرم نه مثل مغاه دار 3 یا 4 تا دونه میخواد پس من زیر قیمت کف برام در میاد
سوما من هر چی جنس فروختم هیچکدوم نیاز نبوده ماست و پنیر و شیر و سیگار و سیب زمینی نیاز مردمه فقط اگر فقط بخوای اونجوری فکر کنی
با کدوم سرمایه اونوقت؟

Nima_Azx

Registered User
لایک‌ها
379
شما باز یه سری ایده برات هست من اصلا سود دراوردن از این چیزا به فکرم نمیرسه.
در مورد فروش اسپینر یه هاست و دامین بگیر خودت بذار برای فروش، یه قالب اماده هم بذار رو سایت.
چیزای رایگان زیاده. حالا میتونی درگاهم بگیری یا فقط شماره کارت بذاری واریز کنن سفارش بفرستی.

من تجربه ای در این مورد ها ندارم ولی یه مدت انقدر به این کارا فکر میکردم خل و چل شده بودم.
یعنی فکر کردن خوبه ولی اینکه نتونی نتیجه گیری کنی و بری تو کار یا اینکه ندونی برای چه کاری ساخته شدی و یا از کارت لذت میبری یا نه، اصلا مسیرو اشتباه اومدی؟ خب الان چی کار کنی، دیوانه میشی.

مثلا تلگرامو باز میکنی میبینی طرف کانال زده به اسم فلانی، که من هیچی نداشتم میلیارد شدم،
از سال ۸۶ ۳ سال خوب کار کردم الان کارخونه دارم همه چی دارم. به شما هم کمک میکنم پولدار شی.
بعد میری طی ماجرا رو میگیری زنگ میزنی میگی مشاوره میدی اول میگه جلسه ای یه میلیون یا اینکه بسته های اموزشی رو بخری رایگان مشاوره میدم.

یه سری ایده هم میدن به نظرم جواب گرفتن ازشون کاملا بستگی به شرایط داره.

مثلا خرید پنل خورشیدی و تولید و فروش برق. کسی از این خبر داره ؟
خب نفس عمل جالبیه. مثلا ۳۰ ۴۰ میلیون میدی و ماهی ۷۰۰ ۸۰۰ تومن برق تولید میکنی.
خب قراره کی برق رو بخره از ما ؟

اینجاست که کلتو میخوای بکوبی تو دیوار.

Last edited:

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,759
دولت برق را از شما میخره .گرون تر از برق مصرفی ما روی قبضم میخره اما هر کسی این ایده را داده برای کسب درآمد طرف سواد اقتصادیش 2ریالم نبوده.
40تومن را شما بگذارید بانک الان 700تومن سودشه بعد طرف اومده میگه پنل بزن ماهی 700-800در میاری ؟؟!!
این کار اصلا تو ایران صرفه نداره .گاهی اوقات هم میشنوی فلان جا نیروگاه خورشیدی با قلان توان راه اندازی شده 2حالت خارج نیست:
1- طرف به واسطه این کار می خواسته وام بگیره اونم با سودهای 4درصد یا کلا بگیر و پس نده
2-شرکت یا موسسات دولتی و نیمه دولتی پشت داستان هستند که طرف از جیب مردم داره خرج میکنه و صرفه اقتصادی براش مهم نیست.

ali/24

Registered User
لایک‌ها
1,244
سلام

من ایده دارم برای شهر تهران خوبه اما یه مقدار وضع مالی نامساعده دنبال نفر برای کمک هستم

مازیار میای

robocop-game

Registered User
لایک‌ها
1,862
شما باز یه سری ایده برات هست من اصلا سود دراوردن از این چیزا به فکرم نمیرسه.
در مورد فروش اسپینر یه هاست و دامین بگیر خودت بذار برای فروش، یه قالب اماده هم بذار رو سایت.
چیزای رایگان زیاده. حالا میتونی درگاهم بگیری یا فقط شماره کارت بذاری واریز کنن سفارش بفرستی.

من تجربه ای در این مورد ها ندارم ولی یه مدت انقدر به این کارا فکر میکردم خل و چل شده بودم.
یعنی فکر کردن خوبه ولی اینکه نتونی نتیجه گیری کنی و بری تو کار یا اینکه ندونی برای چه کاری ساخته شدی و یا از کارت لذت میبری یا نه، اصلا مسیرو اشتباه اومدی؟ خب الان چی کار کنی، دیوانه میشی.

مثلا تلگرامو باز میکنی میبینی طرف کانال زده به اسم فلانی، که من هیچی نداشتم میلیارد شدم،
از سال ۸۶ ۳ سال خوب کار کردم الان کارخونه دارم همه چی دارم. به شما هم کمک میکنم پولدار شی.
بعد میری طی ماجرا رو میگیری زنگ میزنی میگی مشاوره میدی اول میگه جلسه ای یه میلیون یا اینکه بسته های اموزشی رو بخری رایگان مشاوره میدم.

یه سری ایده هم میدن به نظرم جواب گرفتن ازشون کاملا بستگی به شرایط داره.

اینجاست که کلتو میخوای بکوبی تو دیوار.

اگر ایده بود و عملی میشد نمیدومدم تجربیاتمو ببنویسم بعد بگم الان صفرم و نظر دوستان برپس بگم کمکم کنید
گرفتن هاست و دامین ودرگاه خیلی هزینه داره مگه یه تم کح.صل هر چقدر هم بتونم بفروشم سود داره که انقدر هزینه کنم
ضرر میکنه آدم با این کار - الان همه میرن بامیلو و دیجی کالا و .............. نه سایت بی نام و نشون من

بین یه چیزی بگم بونی اونایی که واقعا موفق شدن نمیان بگن من اینکار کردن پولدار شدم بیا یادت بدم - چون دست زیاد میشه کارشون میخوابه
من کلی جا شاگردی کردم بعد از چند ماه مینداختن بیرون - چون بیمه نکنن و گرفتار نشن - اما من گاهی باز می'فتم عیبی نداره میمونم اما موضع این بود نمیخواستن یکی دیگه داره مثل سگ براشون کار میکنه حقوق هم چیزی بهش نمیدن رو دستشون بلند شه

به کسی هم بگی کمکی کن حداقل بلند شم میگه برو کارگری کن مهارت یاد بگیر
یه بار به یکی گفتم تو مجلسی بیا منو ببر دستشویی شور میشم دستمال کش میشم هر چی بخوای میشم - گفت برو کارگری کن مهارت یاد بگیر
گفتم باشه فردا فردا 6 صبح میام دم خونتون باهم بریم - گفت من کار دارم کارگر این مسخره بازیا نمیکنم - گفتم پس گاله رو جمع کن چیزی که خودت جربوزشو نداری به کسی نگو

Last edited:

robocop-game

Registered User
لایک‌ها
1,862
دولت برق را از شما میخره .گرون تر از برق مصرفی ما روی قبضم میخره اما هر کسی این ایده را داده برای کسب درآمد طرف سواد اقتصادیش 2ریالم نبوده.
40تومن را شما بگذارید بانک الان 700تومن سودشه بعد طرف اومده میگه پنل بزن ماهی 700-800در میاری ؟؟!!
این کار اصلا تو ایران صرفه نداره .گاهی اوقات هم میشنوی فلان جا نیروگاه خورشیدی با قلان توان راه اندازی شده 2حالت خارج نیست:
1- طرف به واسطه این کار می خواسته وام بگیره اونم با سودهای 4درصد یا کلا بگیر و پس نده
2-شرکت یا موسسات دولتی و نیمه دولتی پشت داستان هستند که طرف از جیب مردم داره خرج میکنه و صرفه اقتصادی براش مهم نیست.

با 40 اینا میشه چا فلت بد خرید چاپ طرح روی تام سطوح با صورت مستقیم و راحت
نه شبلون میخواد نه چیزی - نه مثل سیلک میمونه - با کامپیوتر طرح انتخاب میکنی میزنی پرینت - خود پرینتر مستقیم روی پارچه - سنگ - کاشی و ...... که گذاشتی چاپ میزنه
نه دردسرا سیلک و استینسیل داره

یا 40 میشه انبار اجاره کرد بعد اجاره داد به بازاری ها
جا خوب میشناسم نونت تو روغن شه

یا میشه بازیافت گرانول بخری - سیم پوسیده و کهنه از این آشغال جمع کنیا بخری - میریزی تو دستگاه اون ور گرانول بهت تحویل میده - مواد اویله که خریدار داره
و ...............
خیلی کارا میشه کرد

robocop-game

Registered User
لایک‌ها
1,862
سلام

من ایده دارم برای شهر تهران خوبه اما یه مقدار وضع مالی نامساعده دنبال نفر برای کمک هستم

مازیار میای

سلام
چه ایده ای - برام پخ کن ببینم چی هست
بعد چه کمکی از دستم بر میاد چون خودم وضع مالی خوبی ندارم
تو pv صحبت میکنیم

Nima_Azx

Registered User
لایک‌ها
379
اقا من نمیخواستم نام ببرم.
اگر میخواین میگم اسمشون و سایتشون رو.
خیلی ادعا کمک به مردم رو دارن. حالا این ایده ها شاید جایی بدرد بخوره و جرقه بزنه ولی بیشتر بازی با ذهن مردمه.

شما میگی برق رو میخره من میگم فقط همچین چیزی به صورت لفظش هست چون من حتی تو اینترنت هم همچین چیزی باشه. شرکت برق هم نمیاد ضرر کنه.

به نظرم اگر بشه با پول کار کرد و گسترشش داد از تو بانک بودن پول بهتره ولی خب نمیشه.

hexman

Registered User
لایک‌ها
762
یا میشه بازیافت گرانول بخری - سیم پوسیده و کهنه از این آشغال جمع کنیا بخری - میریزی تو دستگاه اون ور گرانول بهت تحویل میده - مواد اویله که خریدار داره

دوست عزیز در این مورد میشه توضیح بدی بیشتر؟؟

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,759
اقا من نمیخواستم نام ببرم.
اگر میخواین میگم اسمشون و سایتشون رو.
خیلی ادعا کمک به مردم رو دارن. حالا این ایده ها شاید جایی بدرد بخوره و جرقه بزنه ولی بیشتر بازی با ذهن مردمه.

شما میگی برق رو میخره من میگم فقط همچین چیزی به صورت لفظش هست چون من حتی تو اینترنت هم همچین چیزی باشه. شرکت برق هم نمیاد ضرر کنه.

به نظرم اگر بشه با پول کار کرد و گسترشش داد از تو بانک بودن پول بهتره ولی خب نمیشه.
احتمال زیاد همون آقایی که تو تلویزیون هم می آوردندش همون بذر و درخت فروش معروف:D همون ریش پرفسوری:Dهمون که بنیاد داره درسته؟؟؟؟؟

برق را دولت میخره و همین الان هم داره میخره در مورد نیروگاه های مقیاس کوچک سرچ کنید میاد .دولت با خرید برق شما بالاتر از قیمت فروش به مصرف کننده ضرر نمی کنه چون اولا سرمایه گذاری با شما است دوما نگهداری با شما است سوما هزینه تمام شده برق برای دولت از چیزی که از شما میخره بیشتره در مواد تفاوت قیمت مصرف کنند با هزینه تمام شده را رایانه میده حالا به جای اینکه رایانه بده میاد اون پول را نیروگاه دار میده .
سالهای ساله در بعضی کشورهای دنیا این سیستم اجرا میشه اما در مورد انرژی های نو در ایران اصلا صرفه اقتصادی نداره.

قطعا پول تو بانک گذاشتن باید آخرین راه باشه اما گاهی اوقات چاره ای جز همین کار نیست.

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,759
با 40 اینا میشه چا فلت بد خرید چاپ طرح روی تام سطوح با صورت مستقیم و راحت
نه شبلون میخواد نه چیزی - نه مثل سیلک میمونه - با کامپیوتر طرح انتخاب میکنی میزنی پرینت - خود پرینتر مستقیم روی پارچه - سنگ - کاشی و ...... که گذاشتی چاپ میزنه
نه دردسرا سیلک و استینسیل داره

یا 40 میشه انبار اجاره کرد بعد اجاره داد به بازاری ها
جا خوب میشناسم نونت تو روغن شه

و ...............
خیلی کارا میشه کرد
من در مورد چاپ فلت بد اطلاعات ندارم اما قطعا هر بازاری نیاز به کسب تجربه داره .مثلا من حدس میزنم فلت بد برای تیراژ بالا به صرفه نباشه و همون چاپ سیلک ارزون تر بشه

این دستگاهی که در مورد گرانول شما ازش نام می برید در ایران یک سری افراد دارند و تا اونجا که من می دونم براشون زیاد به صرفه نبوده .
اولا شما باید یک جا اجاره کنید دستگاه هم بخرید و سرمایه خرید کابل هم داشته باشید. خود اینها کم کمش 50-60میلیون پول خوابیده نیاز داره
دوما ضایعات کابل (ضایعات سیم فایده نداره باید روکش داشته باشه)در ایران اینقدرها که شما فکر می کنید زیاد نیست اکثر مزایده های دولتی در تناژ بالا هم فقط به کارخانه های مس فروخته میشه .
سوما همین الان انبارهای ضایعات کابل را می سورنند و مسش را خارج می کنند حالا توجیه این افراد که بیاند کابلشون را به شما بدهند که پلاستیک را از مس جدا کنید و بهشون بدهید کار بسیار پیچیده ای است .
کلا کارهای ضایعاتی سودش خوبه اکثرا (نه همیشه)پولم نقده اما مهمترین مساله تامین مواد اولیه کار با قیمت مناسبه .

robocop-game

Registered User
لایک‌ها
1,862
والا خودت میگی میخوام عمده بخرم که خیلی پایین بیفته اونوقت میگی با 100؟

عمده یعنی تعداد بالا
وقتی خرید میکنی نمیگن چنتا میخوای , میگن چند جین میخوای
هر جین 6 تاس

یادمه وقتی غذا ساز مجیک بولت 21 پارچه تو مغازه ها بالا 150 هزار تومن بود - همین عمده فروشه غذا ساز میک بولت 21 پارچه درجه 1 میداد 25 هزار تومن
دزجه 2 رو 23 هزار تومن - درجه 3 هم 20 هزار تومن
خریدش روی یک جین عمده حساب میشد
به جنس و مبلغ و حجم هم تاثیر داره

robocop-game

Registered User
لایک‌ها
1,862
دوست عزیز در این مورد میشه توضیح بدی بیشتر؟؟

ببین ادوات و ماشتی آلات مخصوص بازیافت و تبدیل پذیری انواع مختلفی داره
یه نوع ماشین هست سیسم و ظایعات سمی و ... میریزی توش - اون ور گرانوش آماده بهت تحویل میده

خوب گرانول چیه؟
http://fomiran.com/DetailRecent.aspx?ID=1042

من حدود 5 سال پیش با این ماشین آشنا شدم و کارکردشو از نزدیک دیدم
ماشینی که رف خریده بود 25 میلیون بود - خوب الان حتما 40 میلیونی شده

robocop-game

Registered User
لایک‌ها
1,862
من در مورد چاپ فلت بد اطلاعات ندارم اما قطعا هر بازاری نیاز به کسب تجربه داره .مثلا من حدس میزنم فلت بد برای تیراژ بالا به صرفه نباشه و همون چاپ سیلک ارزون تر بشه

این دستگاهی که در مورد گرانول شما ازش نام می برید در ایران یک سری افراد دارند و تا اونجا که من می دونم براشون زیاد به صرفه نبوده .
اولا شما باید یک جا اجاره کنید دستگاه هم بخرید و سرمایه خرید کابل هم داشته باشید. خود اینها کم کمش 50-60میلیون پول خوابیده نیاز داره
دوما ضایعات کابل (ضایعات سیم فایده نداره باید روکش داشته باشه)در ایران اینقدرها که شما فکر می کنید زیاد نیست اکثر مزایده های دولتی در تناژ بالا هم فقط به کارخانه های مس فروخته میشه .
سوما همین الان انبارهای ضایعات کابل را می سورنند و مسش را خارج می کنند حالا توجیه این افراد که بیاند کابلشون را به شما بدهند که پلاستیک را از مس جدا کنید و بهشون بدهید کار بسیار پیچیده ای است .
کلا کارهای ضایعاتی سودش خوبه اکثرا (نه همیشه)پولم نقده اما مهمترین مساله تامین مواد اولیه کار با قیمت مناسبه .

برعکس تیراژ پایین با سیل و .... میزنن - تیراژ بالا با فلت بد سود دهی خوبی داره
چاپگر ها فلت بد مثل این ممیونه کاذغ گذاشتی تو پرینتر جوهر افشان - چاپ میزنی کادغذ چاپ شده رو تحویل میگیری - همین سیستم در ابعاد بزرگ حساب کن روی هر سطحی مستقیم چاپ میزنه
شما تجربه سیلک و استنسیل نداری اما من کار کردم مضخرف ترین روش چاپ کلی کار داره - شابلون زدن و شستشو اسیدی و ...............

دستگاه بازیافت گرانول یکی از ایده ها بود که یکی سال ها پیش این کار کرده بود من تو فروم انجمن میلیارد های آینده باهاش آشنا شدم - تازه ماشین خریده بود من هماهنگ کردم رفتم دیدم
بعد از چند ماه باهاش در تماس بودم اون موقع میگفت خالصی درآمد ( هزینه ها برق و .......... کنار گذاشته بود ) 3 میلیون تا 3.5 میلیون بوده اون زمان
حالا شاید بازارش اشتباع شده باشه الان

این یک ایده بود شما میتونید هر کار تولیدی و ساختی و ............ ایجاد و راه اندازی کنید

Nima_Azx

Registered User
لایک‌ها
379
احتمال زیاد همون آقایی که تو تلویزیون هم می آوردندش همون بذر و درخت فروش معروف:D همون ریش پرفسوری:Dهمون که بنیاد داره درسته؟؟؟؟؟

برق را دولت میخره و همین الان هم داره میخره در مورد نیروگاه های مقیاس کوچک سرچ کنید میاد .دولت با خرید برق شما بالاتر از قیمت فروش به مصرف کننده ضرر نمی کنه چون اولا سرمایه گذاری با شما است دوما نگهداری با شما است سوما هزینه تمام شده برق برای دولت از چیزی که از شما میخره بیشتره در مواد تفاوت قیمت مصرف کنند با هزینه تمام شده را رایانه میده حالا به جای اینکه رایانه بده میاد اون پول را نیروگاه دار میده .
سالهای ساله در بعضی کشورهای دنیا این سیستم اجرا میشه اما در مورد انرژی های نو در ایران اصلا صرفه اقتصادی نداره.

قطعا پول تو بانک گذاشتن باید آخرین راه باشه اما گاهی اوقات چاره ای جز همین کار نیست.

ریشش اره :general304:ولی بقیه موارد رو اطلاع ندارم.
اینجا رو یه نگاه کنین.

این طرحی که من خوندم این جوری بود مثلا ۷۰ ۱۰۰ متر بالا پشت بوم خونه پنل خورشیدی میذاریم. پول تجهیزات اولیه اش میشه مثلا ۵۰ ۶۰ تومن. حالا این نگهداریش چقدر سخته مگه ؟
این کار از این کاراست که نمیخواد بالای سرش وایسی. حالا شما میگی مثلا ۵۰ ۶۰ تومن چقدر دربیاد میرزه ؟
من الان حضور ذهن ندارم چقدر برق تولیدی داشت ولی مبلغ درامد رو ۷۰۰ اینا حضور ذهنمه.

ولی تجهیزاتشو بعدا سخت میشه فروخت.
چند سالم گارانتی داشتن.

amme joon

Registered User
لایک‌ها
2,941
از این پنلای خورشیدی بگیری وصل کنی به دستگاه ماینر بیتکوین:general106:
چند وات خروجی دارن؟

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,759
ریشش اره :general304:ولی بقیه موارد رو اطلاع ندارم.
اینجا رو یه نگاه کنین.

این طرحی که من خوندم این جوری بود مثلا ۷۰ ۱۰۰ متر بالا پشت بوم خونه پنل خورشیدی میذاریم. پول تجهیزات اولیه اش میشه مثلا ۵۰ ۶۰ تومن. حالا این نگهداریش چقدر سخته مگه ؟
این کار از این کاراست که نمیخواد بالای سرش وایسی. حالا شما میگی مثلا ۵۰ ۶۰ تومن چقدر دربیاد میرزه ؟
من الان حضور ذهن ندارم چقدر برق تولیدی داشت ولی مبلغ درامد رو ۷۰۰ اینا حضور ذهنمه.

ولی تجهیزاتشو بعدا سخت میشه فروخت.
چند سالم گارانتی داشتن.
من منظورم یکی دیگه بود که تازه خیلی ها مشابه این تیموری اونو استاد می دونند (بنیاد فرهنگی جهانگیری سرچ کنید)

چندین ساله دولت اعلام کرده بیایید بالا خونه پنل خورشیدی نصب کنید هم پول برق مازاد نیازتون را بهتون پرداخت می کنم هم اینکه برای خرید تجهیزات بهتون یارانه میدیم حالا هنوز هم بر قراره یا نه نمی دونم .اما یادمه همون روزها که این مطلب را شنیدم در مورد صرفه اقتصادیش بررسی کردم یادمه تو همین pt تاپیکم داشت روش بحثم شد اما صرفه نداره .به نظر شما اگر صرفه داشت الان حداقل 10تا خونه باید من و شما می دیدم که رو سقفش از این پنلها نصب باشه؟؟؟؟؟من که تا حالا یک مورد هم املاک خصوصی با این پنلها ندیدم

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا