برگزیده های پرشین تولز

من بدون پول چجوری شروع کردم و ادامه دادم - الان باید چکار کنم

وضعیت
موضوع بسته شده است.

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,759
از این پنلای خورشیدی بگیری وصل کنی به دستگاه ماینر بیتکوین:general106:
چند وات خروجی دارن؟
شما پولی که می خواهی بدی پنل و تجهیزات بخری می گذاری بانک و با سودش پول برق را پرداخت می کنی .پنل با هر واتی که بخواهید میشه راه اندازی کرد اما فضا و صرفه اقتصادیش مهمه

amme joon

Registered User
لایک‌ها
2,941
شما پولی که می خواهی بدی پنل و تجهیزات بخری می گذاری بانک و با سودش پول برق را پرداخت می کنی .پنل با هر واتی که بخواهید میشه راه اندازی کرد اما فضا و صرفه اقتصادیش مهمه

الان نگاه کردم نمیصرفه . خیلی گرونن .

Nima_Azx

Registered User
لایک‌ها
379
من منظورم یکی دیگه بود که تازه خیلی ها مشابه این تیموری اونو استاد می دونند (بنیاد فرهنگی جهانگیری سرچ کنید)

چندین ساله دولت اعلام کرده بیایید بالا خونه پنل خورشیدی نصب کنید هم پول برق مازاد نیازتون را بهتون پرداخت می کنم هم اینکه برای خرید تجهیزات بهتون یارانه میدیم حالا هنوز هم بر قراره یا نه نمی دونم .اما یادمه همون روزها که این مطلب را شنیدم در مورد صرفه اقتصادیش بررسی کردم یادمه تو همین pt تاپیکم داشت روش بحثم شد اما صرفه نداره .به نظر شما اگر صرفه داشت الان حداقل 10تا خونه باید من و شما می دیدم که رو سقفش از این پنلها نصب باشه؟؟؟؟؟من که تا حالا یک مورد هم املاک خصوصی با این پنلها ندیدم

درسته. منم ندیدم کسی بذاره حالا یا خبر ندارن یا به صرفه نیست.

در مورد این افراد کارافرین تو ایران نقش دزد سر گردنه رو ایفا میکنن اکثرا والا چیزی که من دیدم اینا برای کسانی خوبن به نظرم که بیزینس خودشونو دارن میخوان گسترشش بدن و نیاز به مشاور دارن.
بقیش همش شعاره. نوشته برنامه نویسی اندروید یاد بگیرید ماهی ۱۰ ۱۵ تومن در بیارید. بعد نمیگه برای انقدر درامد باید چقدر حرفه ای باشی و چه قدر تجربه میخواد. منم میشناسم مکانیک ماهی ۳۰ تومن در میاره.
البته میگم مثلا پیشنهاد دستفروشی فلان چیز سرمایه انچنانی هم نمیخواد.

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,759

در مورد این افراد کارافرین تو ایران نقش دزد سر گردنه رو ایفا میکنن اکثرا والا چیزی که من دیدم اینا برای کسانی خوبن به نظرم که بیزینس خودشونو دارن میخوان گسترشش بدن و نیاز به مشاور دارن.
بقیش همش شعاره. نوشته برنامه نویسی اندروید یاد بگیرید ماهی ۱۰ ۱۵ تومن در بیارید. بعد نمیگه برای انقدر درامد باید چقدر حرفه ای باشی و چه قدر تجربه میخواد. منم میشناسم مکانیک ماهی ۳۰ تومن در میاره.
من چندتا فایل صوتی از خودم ضبط کردم دونه ای یک میلیون می فروشم .از اول تا آخرشم فقط فوت کردم.فوووووووووووووووووت .حالا یکی این فایل را می خره انگیزه پیدا می کنه میگه ببین طرف چقدر طولانی و با قدرت فوت می کنه ممکنه فردا بره در برنامه اون ورآبی تلنت و با فوت کردن مشهور و پولدار بشه .یا بره تو پارک بادکنک باد کنه و بفروشه و در آینده بگه فلانی راه رسم فوت کردن را به من آموخت برای همین من الان بزرگترین تولید کننده بادکنک و بالن خاور میانه هستم:D
حالا این امثال تیموری ها که هر روز مثل علف سبز میشوند همین طور هستند در 90درصد مواقع راه کسب درآمد خودشون حرف زدنه نه عمل به حرفهای خودشون . بد هم نیست .هر کسی می تونه برای حرفهای خودش قیمت بگذاره .حالا من خریدار طبق عقلم یا اون قیمت را پرداخت می کنم یا نه .
از طرفی ممکنه مثل مثال فوت کردن یکی به حرفهای اینها گوش بده جرقه یا انگیزه ای براش ایجاد بشه و به موفقیت مالی هم برسه اما کلا اینها اگر بیل زن بودند باغچه خودشون را بیل میزدند .نمونه این افراد هم در دنیا بسیار بسیار زیاد هستند که راه کسب موفق مالی خودشون فقط حرف زدنشون بوده نه عمل به حرفشون.

robocop-game

Registered User
لایک‌ها
1,862

اتفاقا من کلاس ها کارآفرینی وزارت کار رفتم 72 ساعت
یه استاد بود میگفت کی گفته کارآفرینی شغل زایی و اشتغال زایی هست؟
میگفت Entrepreneurship معادل فارسی نداره - که یه استاد دانشگاهی به اسم ..... ( الان یادم نیست ) این اسم گذاشت و پدر کارآفرینی ایران شد
میگفت کارآفرینی در اکثر موارد خیلی ها بی کار میکنه و ..............
میگفت ما یه کاری رو شروع کردیم کلا 7 نفر بودیم - با کار ما حداقل 5 تا شرکت که هر کدوم حداقل 30 تا نیرو داشتن برشکست شدن

من تجربه دست فروشی هم دارم زیاد چیز جالبی نیست وارد همچین کاری نشید
همش دردسره یا بقیه دست فروشا کتک کاری میشه - یا سد معبر میاد جمعتون میکنه هم کتک میخوری هم وسایلتون میره و ..................

Last edited:

mska

Registered User
لایک‌ها
22
سلام دوست عزیز
من یه پیشنهاد دارم
یه پراید مدل 90 به بالا بخر با هر روشی که می تونی
حدود 12 13 میلیون پول میخواد بعد توی snapp شروع کن به کار
تو تهران با 8 ساعت کار حداقل 3 میلیون ماهیانه درآمد داری
پول هات را جمع کن بعد از مدتی روی یه کاری سرمایه گذاری کن
انشاالله موفق باشی

robocop-game

Registered User
لایک‌ها
1,862
سلام دوست عزیز
من یه پیشنهاد دارم
انشاالله موفق باشی

سلام
ممنون از پیشنهادتون
من تو نظرات قبل گفتم 2 میلیونم ندارم چه برسه 12 یا 13 میلیون - اونم پراید که وقتی عرمشو کنه به خرج میفته
من 15 میلیون تا 20 میلیون الان داشته باشم از ایران میرم - آشنا دارم برا رفتن به اروپا و آمریکا لاتین مشکل اینجاست پول ندارم الان

mska

Registered User
لایک‌ها
22
یکی دو میلیون جور کن یه موتور بخر برو پیک موتوری
ماهی 2 میلیون در میاد
بعد کم کم ماشین می خری
آن ور هم خبری نیست
به دنبال معجزه نباش
دور و برت خیلی افراد هستن که می تونی ازشون کمک.بگیری تا استارت را بزنی

robocop-game

Registered User
لایک‌ها
1,862
یکی دو میلیون جور کن یه موتور بخر برو پیک موتوری
ماهی 2 میلیون در میاد
بعد کم کم ماشین می خری
آن ور هم خبری نیست
به دنبال معجزه نباش
دور و برت خیلی افراد هستن که می تونی ازشون کمک.بگیری تا استارت را بزنی

فکر کنم شما پست اول نخونید , صد در صد
کسی که میره روبیک میخره دست فروشی میکنه دنبال معجزه اس؟
واقعا تو زندگی واقعی کسی کمک میکنه به آدم؟ من هر کیو دیدم میخواست از ما بکنه
نوشتم بخاطر کلاه برداری - فوت پدرم و .......... به صفر رسیدم و دنبال ایده جدیدم باز شروع کنم

گواهینامه موتورم ندارم , بیشتر از 10 ساله زانو تصادفی دارم که بخاطر همین موتور بود , بار دیگه آسیب ببینه بیاد برم پیش معلولین کهریزک زندگی کنم
من با این زانوم مثل مرد رو پاخودم وایسادم کارگری کردم و ..................

من این سرنوشت خودمو تو پست اول نشوتم تا درس عبرتی باشه برا بقیه اشتباه ها منو تکرار نکنن , و آخر یه نظر خواستم برای ایده ای برای شروع دوباره , نوشتم که ذهنم خشک شده و ایده ندارم
ممنون

Last edited:

Nima_Azx

Registered User
لایک‌ها
379
یه چند تا چیز به ذهنم رسید دیدم برای پول جمع کردن بد نیست.
یکیش این افرادی که میرن تو فروشگاه های بزرگ موبایل کارشون معرفی گوشی و مشخصاتشه. حقوقشون فکر کنم نزدیک ۲ باشه با روز تعطیل و ساعت زیاد رفتن. بابد یه سر رشته از گوشی ها داشته باشی. خیلی حرفه ای نیاز نیست.

دوم یه پول کمی میدین یاد گرفتن قهوه و کافه رو یاد میگیرن، میشین باریستا، همون کافی من تو کافه ها مثلا. الان بری اینستا نصف جوونا تو بیو زدن باریستا:general304::general304:
این محیط کارش از اون یکی بهتره.

هر چی یه کار یا شغلی تخصصش حرفه ای تر شه حقوقش بهتر و دست توش کمتر.

robocop-game

Registered User
لایک‌ها
1,862
یه چند تا چیز به ذهنم رسید دیدم برای پول جمع کردن بد نیست.
یکیش این افرادی که میرن تو فروشگاه های بزرگ موبایل کارشون معرفی گوشی و مشخصاتشه. حقوقشون فکر کنم نزدیک ۲ باشه با روز تعطیل و ساعت زیاد رفتن. بابد یه سر رشته از گوشی ها داشته باشی. خیلی حرفه ای نیاز نیست.

دوم یه پول کمی میدین یاد گرفتن قهوه و کافه رو یاد میگیرن، میشین باریستا، همون کافی من تو کافه ها مثلا. الان بری اینستا نصف جوونا تو بیو زدن باریستا:general304::general304:
این محیط کارش از اون یکی بهتره.

هر چی یه کار یا شغلی تخصصش حرفه ای تر شه حقوقش بهتر و دست توش کمتر.

ایده پروری , کارآفرینی و .......... به دسته ای اطلاق میشن حتی اگر درآمدت 10 هزار تومن تو ماهه باید صاحب کار خودتون باشید
نه برای دیگران کار کنید , مرحله بعد میشه کاری که صاحبش شماید اما بدون حضور شما پول زا هست این مرحله دومه

درباره اون معرفی کنندگان گوشی , میخوای من یکی میشناسم میبرت اونجا صبح تا 8 شب اگر اشتباه نکنم , بیمه و غذا هم نداره ماهی 950 میده
این طرف قرارداد 3 ماهه مینویسه باهات - بقیه قراردادم نمینویسن روز مزدی حساب میکنن
خواستی شماره تماستو برام پخ کن - شمارتو بدم طرف بهت زنگ بزنه بری سر کار

درباره باریستا هم بخوای کار کنی اگر وارد باشی یکی از آشناها تو کرجه کافه دارن چند نفر شریکن - شماره تماستو برام پخ کن بری
نمیدونم چقدر حقوق میدن اما زیاد نیست به 1 میلیونم نمیرسه

رفیق خودم کارش چوبه دیگه بعد از کلی سال ماهره الان هم صنفی هاشون اکثرا برشکست شدن تعطیل کردن - خودشم یه 1 ماهه بیکار شده

پول دراوردن تو فکر کردنه , فکر پول در میاره بدون زحمت الان از جونت مایه بزاری پول در بیاری چندر غاز میزارن کف دستت میگن حقوق وزارت کاری - تازه اونم اگر بهت بدن که نمیدن

یکی از عزیزانم سرکار میره هر 4 ماه یه بار بهش حقوق میدن نه همه رو باهم بدن نه - مثلا تیر حقو فروردین میدن - مرداد حقوق اردیبهشت میدن - پول راهشم از من میگیره میره سر کار بخاطر 950 هزار تومن صبح تا شب میره اون ور دنیا تو نیروگاه کارگری میکنه بیل میزنه زیر آفتاب انقدر سوخته مثل آفریقایی ها شده
دیروز بهم زنگ زد گفت ببخشید بهت میگم من کفشم خیلی بد شده پول ندارم برم واکس بخرم از این قوطی قدیمی ها میشه برام بخری بهت میدم توروخدا ( واکس قوطی چنده؟ فقط 2 هزار تومنه , رفتم براش خریدم بهش دادم , تحصیل کرده مملکت داره مثل خیابون خوابا زندگی میکنه این وضع کشور ماست بعد میگیم اروپا فلج شده بحران اقتصادی داره نابودشون میکنه و ........ )

یا از یه دوست قدیمیم که داره کار میکنه تو یه کارگاه مااهی 550 هزار تومن بهش میدن نه غذایی نه بیمه ای نه پاداشی و ....

من بتونم خودم یا با کمک بعضی ها یه کار راه بندازم هم کمک به خودمه - هم کمک به این عزیز هم بقیه که مثل من توانایی دارن اما بخاطر شرایط اقتصادی و ....... بیکارن و ناا مید شدن
باید فکری کنیم وگرنه چند سال دیگه مثل آفریقا میشیم نصف مردم خیابون خواب و جوب خواب و ..... میشن فقط بلدیم کل پول و دارایی کشور بفرستیم کشور ها عربی

Last edited:

Nima_Azx

Registered User
لایک‌ها
379
من میدونم این کارا این جوری نیست، گفتم برای جمع کردن پول موقتی از هیچی بهتره.
در مورد کار گوشی من پارسال یه اگهی دیدم تو روزنامه ، محل کار بازار موبایل فکر کنم، حقوقم همون قدر بود که گفتم. تنها چیزی که یادمه ساعتش از صبح تا شب بود و ایام تعطیل‌.

شما هم از من بهتر میدونی که کسی سرمایه نداشته باشه بخواد برای خودش کار کنه باید مستقیم به مصرف کننده جنس بفروشه که میشه همون دستفروشی یا فروش اینترنتی.

F-May5th

کاربر فعال بخش پاتوق
لایک‌ها
10,542
من بتونم خودم یا با کمک بعضی ها یه کار راه بندازم هم کمک به خودمه - هم کمک به این عزیز هم بقیه که مثل من توانایی دارن اما بخاطر شرایط اقتصادی و ....... بیکارن و ناا مید شدن
باید فکری کنیم وگرنه چند سال دیگه مثل آفریقا میشیم نصف مردم خیابون خواب و جوب خواب و ..... میشن فقط بلدیم کل پول و دارایی کشور بفرستیم کشور ها عربی

چقدر رنگ وارنگ می نویسی، چشمم کور شد:D
شما الان برنامه خاصی داری ؟ ( بجز خارج رفتن البته:D) ... مثلا طرح آ و ب و ج که اگر فلان مقدار پول داشتی، طرح آ رو عملی میکردی و فلان مقدار، طرح ب و .... ؟

banafshe_amrii

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام دوست عزیز
من یه پیشنهاد دارم
انشاالله موفق باشی
اسنپ در حال حاضر مشغول خالی کردن جیب راننده هاست با این قیمتایی که داره (نصف قیمت اژانس شایدم کمتره با این ترافیک تهران هر مسافر حداقل نیم ساعت طول میکشه ببریش اگه راهش نزدیک باشه) ماهی یه میلیونم ازش دربیاد باید کلاهتو بندازی هوا!

robocop-game

Registered User
لایک‌ها
1,862
من میدونم این کارا این جوری نیست، گفتم برای جمع کردن پول موقتی از هیچی بهتره.
در مورد کار گوشی من پارسال یه اگهی دیدم تو روزنامه ، محل کار بازار موبایل فکر کنم، حقوقم همون قدر بود که گفتم. تنها چیزی که یادمه ساعتش از صبح تا شب بود و ایام تعطیل‌.

شما هم از من بهتر میدونی که کسی سرمایه نداشته باشه بخواد برای خودش کار کنه باید مستقیم به مصرف کننده جنس بفروشه که میشه همون دستفروشی یا فروش اینترنتی.

283b_2222.jpg

هزار تا در و مرض و مریضی گرفتم بخاطر هیچ - من الان تازه به حرف پدرم پی بردم
گول آگهی نخور - اینا اکثرا کاریابی هستن و کلاه بردار - حساب کنی شاید نزدیک 2 میلیون سر من کلاه رفت سر کار پریدا کردن و کاریابی
میخوای آگهی بهت نشون بدم زده 100 نفر نیرو میخوان کارگر ساده ماهی 3 میلیون با حقوق و مزایا ( اما صد در صد کلاه برداریه )

من خیلی از جنس هامو تو همین فروم - فروم ها دیگه گفتم دارم فروختم حتی تاپیک فروش هم نزدم
مهم جنس هست که چی مورد نیاز میخوان بخاطرش پول میدن و ارزون اون جنس پیدا کنی
مثلا میدونی سیگار مشتری داره همیشه همه جا

robocop-game

Registered User
لایک‌ها
1,862
چقدر رنگ وارنگ می نویسی، چشمم کور شد:D
شما الان برنامه خاصی داری ؟ ( بجز خارج رفتن البته:D) ... مثلا طرح آ و ب و ج که اگر فلان مقدار پول داشتی، طرح آ رو عملی میکردی و فلان مقدار، طرح ب و .... ؟

نکنه رنگ کوری داری :general409: :general611:
نه , پست اول آخرو ببین نوشتم به صفر رسیدم و ایده خواستم و نظر خواستم از بقیه

robocop-game

Registered User
لایک‌ها
1,862
اسنپ در حال حاضر مشغول خالی کردن جیب راننده هاست با این قیمتایی که داره (نصف قیمت اژانس شایدم کمتره با این ترافیک تهران هر مسافر حداقل نیم ساعت طول میکشه ببریش اگه راهش نزدیک باشه) ماهی یه میلیونم ازش دربیاد باید کلاهتو بندازی هوا!

مثل این طرح ها توجیهی یه طرح پرورش پیله ابریشم دیدم زده بود با 4 میلیون سرمایه گذاری ماهی 5 میلیون در بیاردی
من هر چی فکر کردم - تحقیق کردم دیدم نمیشه - رفتم انقدر گشتم تا یکی پیدا کردم تو این کار - گفت همیش حرف الکیه

مثل یه آیدی دیگه تو تاپیک چرا شغل ها مثل قدیم سود ندارن - طرف نوشته اسنپ سیستم حمل و نقل شهری فلج کرده :eek::general304::general304: مضخرفترین حرفی که تو عمرم شنیدم همین بود
تو آمریکاشم با این قدمت تکنولوژی با این که این سیستم ها از اونجا اومده سیستم حمل و نقل شهری مهمترین بخش زندگیششونه
بعد مثلا طرف 5 صبح میخواد بره سر کار - میاد بیرون اسنپ میگره آزانس درخواست میکنه؟ نه دیگه - معلومه میره سوار اتوبوس یا مترو میشه یا فوقش تاکسی خطی که مسافر داره سوار میشه

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,024

robocop-game

Registered User
لایک‌ها
1,862
کاش تو ژاپن بدنیا میومدیم، بجای ناله کردن از بیکاری ، از کار زیاد مرده بودیم

تو کشوری به دنیا اومدی یکی از چندین کشور غنی دنیاست اما خوب فقط دست ما نمیرسه , بیشتر دست عرباس
یادمه یه جا یه مهندسی نوشته بود که اکمروز یه ژاپنی اومده بود برای مشاوره - به من گفت اینا چیه؟ مترجم ترجمه کرد بهم گفت - منم گفتم صندق صدقه اس برای کمک به ندار ها
مرتجم ترجمه کرد به ژاپنیه گفت - ژاپنیه با تعجب گفته بود ایران به این ثروتمندی مگه نیازمندم داره؟

واقعیت اینه از 1400 سال پیش که عرب ها تو ایران اومدن ایران از امپراطوری به یه کشور خار و ذلیل تبدیل شده که دو / سوم زمین ها کشورشو از دست داده ( زمان ساسانی ها ایران 140 میلیون جمعیت داشته ) - بقول یه دانشمند خارجی ایران تنها کشوریه که بزرگترین لطمه از اعراب مهاجم و اسلام خورده
واقعیت اینه وقتی بعضی ها اصلیتشون عربه به فکر ایران نیستن به فکر فلسطین و ....... هستن

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
چه تاپیک جالبیه !

در مورد همه پست ها فقد یه چیزو بگم
بخدا قسم ایران بهترین جا واس درآمد هست اونم درآمد عالی !
ولی اینکه بشینید توی خونه و از بقیه بپرسید فلانی کار هست ؟ چه کاری کنم ؟ و از این چیزا مطمعن باشید تا آخر عمرتون هیچی به دست نمیارین
ایران به خاطر محدودیت هایی که داره و نیاز به هر چیزی که فکرشو کنید در اون حس میشه ، بهترین جاست

هرکسی میگه کار نیست بدونید عرضشو نداره چون واس کسی که چیزی بلد باشه همیشه کار هست :)

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا