• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

من بدون پول چجوری شروع کردم و ادامه دادم - الان باید چکار کنم

وضعیت
موضوع بسته شده است.

73mohamadsaadi

Registered User
لایک‌ها
221
داداش سر راه همه مشکلات وموانعی هست چه پولدار چه فقیر چه طبقه عادی ولی تسلیم شدن یعنی خواری وذلت اگه قراره هر دست اندازی سر راه من بیاد من وایستم پشتش همش نگا کنم بگم توف تو شانص ،همونجا تا اخر عمر میمونم انسان عقل داره فکر داره میتونه تحمل کنه پس بهتره سخت نگیریم

73mohamadsaadi

Registered User
لایک‌ها
221
اغا امپایر ورلد
یه راهنمایی کنین به من برا این ترجمه که گفتین
من زبان عربی رو تسلط کاملدارم ،حتی حرفم میزنم
زبان انگلیسی هم ۸۰ درصد بلدم و مدام تمرین میکنم در حد این ک فیلما رو بدون زیر نویس ببینم ویا ترجمشون کنم تقریبی بلدم
میشه راهنمایی کنید چطور میتونم فعالیت کنم در ترجمه چون بیشتر کسایی ک مترجم میخان نمونه کار قبلی و اینجور چیزا میخان

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
اغا امپایر ورلد
زبان انگلیسی هم ۸۰ درصد بلدم و مدام تمرین میکنم در حد این ک فیلما رو بدون زیر نویس ببینم ویا ترجمشون کنم تقریبی بلدم
میشه راهنمایی کنید چطور میتونم فعالیت کنم در ترجمه چون بیشتر کسایی ک مترجم میخان نمونه کار قبلی و اینجور چیزا میخان
اسمم مهدی هستش :D
خیلی خوبه که شما به این دو تا زبان بسیار پرکاربرد تسلط بالایی داری
الان یکی از معضلات جامعه دانش آموز و دانشجو همین زبان عربی هست
شما میتونی به انواع و اقسام روش ها برای این قشر کار کنی، مثلا با کمک یه نفر که به برنامه نویسی مسلطه DVD های آموزشی و تمرینی به زبان ساده تر از کتاب درست کنی یا کلاس خصوصی بذاری یا ..
توی زبان انگلیسی هم که الان هر صفحه A4 رو بین 10 تا 20 هزار تومن میگیرن برای ترجمه ش. برای بالا بردن سابقه کاری و تجربه هم شما میتونی از همین زیرنویس ها شروع کنی
الان مراجع زیادی هستن که افراد زیرنویس های خودشون رو اونجا قرار میدن و مثل یه رزومه میمونه براشون و در عین حال توسط افراد هم شناخته میشن
تو این زمینه هم شما میتونی مثل روش های بالا عمل کنی و کلاس و محتوای آموزشی بفروشی و ...
مثلا یه ایده توی این زمینه اینه که قبلا یه شرکتی بود به اسم دارینوس. نمیدونم اسمشو شنیدی یا نه ولی اگه دهه هفتادی باشی به احتمال زیاد موقع بازی کردن جنگهای صلیبی اسمشو دیدی و شنیدی
اینها ایده شون خیلی عالی بود (دوبله بازی ها) ولی به مرور زمان فعالیتشون کمرنگ شد و الان هم به اون صورت دیگه فعالیتی نمیکنن
الان بی نهایت بازی و فیلم های آموزشی هست که میتونی براشون زیرنویس تهیه کنی و بفروشی. تا الان هم خیلی هاشون به خاطره اینکه نیاز به زبان تخصصی داشتن اصلا ترجمه نشدن

73mohamadsaadi

Registered User
لایک‌ها
221
;)دهه هفتادیم مهدی آقا
اره من از همون بچگی عربیو خوب یاد گرفتم انگلیسیم رو کنارش یاد گرفتم الان هردو رو کامل میفهمم بدون هیچ ایرادی:rolleyes:
کلاس آموزشی ودیوی دی واینارو فکر نکنم چون به قواعد اشنایی ندارم ولی خود زبانو میتونم بحرفم وبفهمم صددر صدی
خیلی ممنون یه گشتی میزنم ببینم چطوره قضیه اش شاید تونستم اوقات فراغتمو پر کنم دیگه مخم کپک زده:general306:
بازم ممنون از راهنمایی:)

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,223
اغا امپایر ورلد
عربی و انگلیسی را چه جوری یاد گرفتی؟
راهت ترین را 1- کلاس خصوصی بدی 2-به یه موسسه زبان برو اونجا تست میشی و برای کار قبولت میکنن

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,223
اپلیکشن هایی که الان داره بر پایه تلگرام ساخته میشه که بهشون تلگرام غیر رسمی هم میگن
دیروز داشتم مقدار فروش یکیشونو حساب میکردم حدود 2.5 میلیارد پول درآورده
کی میاد برای تلگرام پول بده؟! موبوگرام پولیه ولی سرچ کنن دانلود رایگانش پیدا میشه! ویدوگرام که هیچ چیزش از موبوگرام کمتر نیست حتی تلویزیون هم نشون میده! تمامش رایگانه روی کافه بازار و... پولی نیست, پس چه جوری از تلگرام پول در میارن؟! بخصوص این ویدوگرام که از هر نظر واقعا عالیه

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
کی میاد برای تلگرام پول بده؟! موبوگرام پولیه ولی سرچ کنن دانلود رایگانش پیدا میشه! ویدوگرام که هیچ چیزش از موبوگرام کمتر نیست حتی تلویزیون هم نشون میده! تمامش رایگانه روی کافه بازار و... پولی نیست, پس چه جوری از تلگرام پول در میارن؟! بخصوص این ویدوگرام که از هر نظر واقعا عالیه
اینطوری پول میدن --> میرن تو کافه بازار، 5000 تومن پرداخت میکنن، برنامه رو دانلود میکنن :general210:
500000 نصب فعال X مبلغ 5000 تومان = 2.5 میلیارد :eek:

فایل های ضمیمه

• mobogram.PNG
    mobogram.PNG
    46 KB · نمایش ها: 15

samavati87

Registered User
لایک‌ها
52
شما مسیرتو از اول اشتباه رفتی اگر نه اوضاعت خوب می شد.

samavati87

Registered User
لایک‌ها
52
ماشالا شما همه جا فعالی.

hnikdel

Registered User
لایک‌ها
146
سلام
خواستم به خودت (استارتر) پیام خصوصی بدم.
گفتم بیام اینجا پیام بهت بدم. اگر خواست شما پیام خصوصی بده من جواب میدم بهتون.
اگر خواستی با سرمایه 0 تومان فقط با داشتن اینترنت و گذاشتن وقت به درآمد خوبی برسی بهم پیام خصوصی بده تا چند راه عرض کنم. این راهها 100% سودش به جیب خودت میره ، حتی مهارت خاصی هم نمیخواد.

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,223
سلام
خواستم به خودت (استارتر) پیام خصوصی بدم.
گفتم بیام اینجا پیام بهت بدم. اگر خواست شما پیام خصوصی بده من جواب میدم بهتون.
اگر خواستی با سرمایه 0 تومان فقط با داشتن اینترنت و گذاشتن وقت به درآمد خوبی برسی بهم پیام خصوصی بده تا چند راه عرض کنم. این راهها 100% سودش به جیب خودت میره ، حتی مهارت خاصی هم نمیخواد.
میدونم چی میخوایی بگی، ایشون قبلا گفته بود که با همکاری در فروش و... کار نمیکنه

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,223
اینطوری پول میدن --> میرن تو کافه بازار، 5000 تومن پرداخت میکنن، برنامه رو دانلود میکنن :general210:
اونا خودشون حال درستی ندارن، اگر سرچ کنن دانلود رایگانش زیاد هست ولی میرن از کافه بازار میخرن!

73mohamadsaadi

Registered User
لایک‌ها
221
فکر نکنم این برنامه ها دانلود رایگانشون باشه چون اگه بزارن باهاشون برخورد میشه ولینک برمیدارن ،

F-May5th

کاربر فعال بخش پاتوق
لایک‌ها
10,538
کاری با کلیت قضیه ندارم که از این راه میشه درآمد داشت یا نه ... اما به نظر من در تعداد خرید و نصب اپلیکیشن ها، مخصوصا در مارکت های ایرانی، دستکاری میشه. بیشتر از 500 هزار نصب فعال، یعنی از هر 100 ایرانی بالغ، یک نفر اینو خریده. با عقل سلیم ( و عقل افتک:D) جور در نمیاد.

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
کاری با کلیت قضیه ندارم که از این راه میشه درآمد داشت یا نه ... اما به نظر من در تعداد خرید و نصب اپلیکیشن ها، مخصوصا در مارکت های ایرانی، دستکاری میشه. بیشتر از 500 هزار نصب فعال، یعنی از هر 100 ایرانی بالغ، یک نفر اینو خریده. با عقل سلیم ( و عقل افتک:D) جور در نمیاد.
شما که خودت در جریانی، آدم بالغ تو این کشور خیلی کمه :D
دستکاری آماری هم که مطمئنا میشه، یعنی اصولا هر جایی که آمار باشه دستکاری هم هست :D
بعدم به نظرت تو کشوری که طرف یه چیزی که میخواد سرچ کنه رو میره تو بازار و تلگرام سرچ میکنه عقل سلیم حاکمه؟ :D
یعنی هنوز از وجود و نحوه استفاده از پدیده ای به اسم گوگل خبر نداره و در جهالت مرکب به سر میبره :D
ولی اصن شما بگو 50 هزار تا، بازم میشه 250 میلیون، برای یه برنامه ای که بیس و ایده ش از خوده برنامه نویس نیس مبلغ خیلی زیادیه
تازه این یه دونه برنامه از این گروهه، مسلما گروهی که همچین برنامه ای رو توی رزومه ش داره میره برای یه شرکت دولتی اپ میزنه اندازه کل پولی که از این اپ درآورده ازشون میگیره

M.iphone

Registered User
لایک‌ها
833
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا