• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

مکمل های ورزشی ( گفت و گو درباره مکمل های بدنسازی)

آیا داشتن یک بدن ایده آل بدون دوپینگ امکان پذیر است ؟

• Total voters
    271

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
تستوسترون پروپیونات

این دارو معمول ترین نوع از انواع تستوسترون های تزریقی و محلول در روغن است. این دارو در مقایسه با دیگر استرهای تستوسترون نظیر: تستوسترون سی پیونات و تستوسترون انانتات از قدرت جذب بالاتری برخوردار بوده و سریعتر نیز عمل می کند .در مورد مصرف تستوسترون سی پیونات و تستوسترون انانتات، یک تزریق در هفته کافی به نظر می رسد اما ورزشکارانی که از تستوسترون پروپیونات استفاده می کنند ، حداقل باید هر سه روز یک بار، یک تزریق از این دارو را انجام دهند . این دارو برای افزایش حجم و قدرت عضلانی ، دارویی بسیار مطلوب و مناسب به شمار می رود . عوارض جانبی این دارو در مقایسه با دیگر انواع مشتق شده از تستوسترون کم تر و قابل تحمل تر است . کسانی که از این دارو استفاده می کنند به این موضوع اعتراف می کنند که مصرف این دارو در مقایسه با دیگر نمونه های مشتق شده از تستوسترون ،حتی احتباج آب و املاح کمتری را باعث شده کمتر نیز موجب ابتلا فرد به عارضه نوک سینه می گردد .
اما با این وجود ، این دارو نیز از تستوسترون مشتق شده و همانند تمامی داروهای مشتق شده از تستوسترون خواص آندروژنیک در خور توجهی داشته و در برخی موارد نیز به عارضه ی نوک سینه در مردان و به بروز خواص زنانگی در مردان ختم می شود .
اشاره به این نکته ضروری است که تزریق نمونه های واقعی و اصلی این دارو همواره با درد شدیدی نیز همراه بوده و در برخی موارد نیز با
متورم شدن ناحیه مورد تزریق همراه می باشد .
نمونه های اصلی این دارو به صورت محلول های تزریقی و در ویال های ۱۰ میلی لیتری و یا به صورت آمپول های ۲ میلی لیتری تهیه و عرضه می شود . دز مصرف مجاز این دارو نیز در حدود۱۰۰ الی ۳۰۰ میلی گرم در هفته توصیه شده است .

طریقه مصرف :

بهترین نتیجه از مصرف این دارو زمانی حاصل می شود که روزانه یا یک روز در میان به مقدار 50 الی 100 میلی گرم از این دارو تزریق گردد. این دارو در ترکیب با استروئیدهای دیگر معمولا موثرتر عمل می کند. تزریق 100 میلی گرم از این دارو هر دو روز یکبار با 50 میلی گرم "وینسترول دپو" به صورت 2 روز یک بار و مصرف 30 میلی گرم "دیانابول" در روز بسیار تاثیر بخش بوده است. برای جلوگیری از احتباس آب و املاح نیز میتوان از "نولوادکس" و "پروویرون" بهره برد. ترکیب 100 میلی گرم "تستوسترون پروپیونات", به صورت هر 2 روز یکبار و 50 میلی گرم "وینسترول دپو" در روز یا 76 میلی گرم "پارابولان" به صورت هر 2 روز یکبار و 25 میلی گرم "اکساندرولون" در روز برای عضله سازی سریع کاملا ایده آل است.
نمونه های اصلی این دارو به صورت محلول های تزریقی و در ویال های ۱۰ میلی لیتری و یا به صورت آمپول های ۲ میلی لیتری تهیه و عرضه می شود . دز مصرف مجاز این دارو نیز در حدود۱۰۰ الی ۳۰۰ میلی گرم در هفته توصیه شده است .

عوارض جانبی :

اگر چه عوارض جانبی این دارو همانند "انانتات" و "سی پیونات" است اما معمولا کمتر از عوارض دو داروی فوق دامنگیر ورزشکاران میشود. در صورت مصرف دزهای بالا, این دارو موجب بروز عوارضی همچون : آکنه, ریزش موی سر و خشونت صدا می شود. افزایش شدید میل جنسی در هر دو جنس مردان و زنان نیز با مصرف این دارو گزارش شده, اما علیرغم میزان بالای تبدیل این دارو به استروژن, عارضه ژینکوماستی ناشی از تزریق آن, معمولا کمتر از دو داروی دیگر گزارش شده است. به منظور جلوگیری از محدود شدن ترشح طبیعی هورمون های جنسی در مردان, مصرف این دارو همزمان با "HCG" و "کلوماید" توصیه می شود.

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
من که متوجه نمی شم استروئیدهای آنابولیک چه ربطی به مکمل های ورزشی داشت که به اینجا منتقل شد ولی خوب دیگه فکر کنم نیازی نباشه راجب به هیچ کدوم از این استروئیدها الکی پست بزارم

gheysar.

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,507
کراتین محصول آنچنان مهمی نیست که زیاد به تحقیق احتیاج داشته باشه
با این حال قیمتش که بیش از حد ارزونه کمپانی مهمی هم نیست امیدوارم پر شده در شیراز یا کرج نباشه
کراتینش آلمانی هست که تو ایران بسته بندی میشه توسط شرکت وارد کنندش.
من یه چیز میخوام که زور زیاد کنه:general207:
فقط کراتین؟

_professor_

Registered User
لایک‌ها
1,224
کراتینش آلمانی هست که تو ایران بسته بندی میشه توسط شرکت وارد کنندش.
من یه چیز میخوام که زور زیاد کنه:general207:
فقط کراتین؟

سابقه زیادی توی استفاده از کراتین ندارم ولی همینقدر بگم که الان دارم از کراتین مونوهیدرات استفاده میکنم نتیجه خوبی داده!

قدرتم رو افزایش داده تا حدی که رکورد های قبلی خودمو تو همه ی حرکات افزایش دادم

شما هم اگه قدرت و استقامت بیشتر میخواین بهتره از کراتین های منوهیدرات استفاده کنین که اکثرا قیمتشون از 60 70 شروع میشه

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
از پمپ هم می تونید استفاده کنید برای افزایش قدرت
همینطور از افزاینده های تستوسترون مثل تریبولوس

Emad721

Registered User
لایک‌ها
67
دوستان کسی دوبیس و اویسن مصرف کرده؟ نظرش چی بوده؟

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
سلام.
کسی از دوستان اینجا هست که بتونه از بی بی ثبت سفارش کنه و مکمل بیاره تهران؟
اصلا به صرفه نیست درسته تهران و کرج و ... جنس تقلبی زیاده ولی در بنادر تمامی محصولات مورد نظر شما و اصل می تونید خریداری کنید باز تصمیم با شماست

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
من محصولات اپتیموم میخوام که این آقا سفارش نمیگیرن
ممنون از شما
فکر می کنم باید در بخش بازارچه اعلام نیازمندی کنید دوستان در این تاپیک لطفا درخواست مکمل ندید یا آفر فروش ندید

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
مکمل های اصل رو دوستان نیازی نیست از سایت های خارجی خریداری کنند چون هزینه پستشون بسیار زیاد میشه و می تونید از بنادر تهیه کنید
فقط جنبه راهنمایی داره

irman23

Registered User
لایک‌ها
210
مکمل های بی بی تو زمان اف بسیار و بسیار بصرفه تر از محصولات دوبی تموم میشن
بنده خودم همیشه موقع اف سفارش میدم
دیگه بعد این همه وقت بحث در مورد مکمل دوبی و بی بی اونایی که به لحاظ تجربی مصرف داشتن به تفاوت و تاثیرشون اگاه هستن

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
در دبی هم آف می خورن و در بنادر بسیار ارزان هستند. بنده حدود 1 سالی میشه که وارد کار واردات مکمل و ... شدم
در دبی تمامی محصولات جهان با هم رقابت می کنند و تخفیف های ویژه ای میدن
بنده 100 کیلومتر با بندر دیلم فاصله دارم و چند سال کارم اینه ولی در کل تمامی عزیزانی که در بازارچه از چین و ... می تونن خرید انجام بدن برای شما هم می تونند پیام بدید حتما براتون انجام
میدن امیدوارم با تاریخ انقضای مناسب و بسته بندی صحیح و سالم گیرتون بیاد

با این حال اگر کسی رو پیدا نکردید بهتون یک نفر معرفی می کنم که کارش کلا همینه و می تونید خریداری بفرمائید

Last edited:

redboys

Registered User
لایک‌ها
1,520
از بچه ها کسی آدرس جای معتبر واسه خرید مکمل از دوبی رو میتونه بهم بده؟
ممنون

ir2sedair

Registered User
لایک‌ها
613
مکمل های اصل رو دوستان نیازی نیست از سایت های خارجی خریداری کنند چون هزینه پستشون بسیار زیاد میشه و می تونید از بنادر تهیه کنید
فقط جنبه راهنمایی داره
بلخره هرچی پول بدید اش میخورید جنس خوب پول خوبم میخواد
به جنسای ایرانی نمیشه اعتماد کرد هرچقدرم که بگن اصله

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
بلخره هرچی پول بدید اش میخورید جنس خوب پول خوبم میخواد
به جنسای ایرانی نمیشه اعتماد کرد هرچقدرم که بگن اصله

جنس ایرانی کجا بود دوست من . در بنادر 60% مکمل ها اصل و 40% که بیشتر به صورت انبار شده هستند و ساخت چین که مختص عمده فروشاست و به اونا فروخته میشه نه به صورت دونه ای تازه سفارش خود عمده فروش ها هست که اینا میارن و برای فروش برای همه نیست
روزانه فقط کامیون کامیون هست که در بندر دیلم و گناوه در حال بار زندن اجناس اصل چه مکمل و چه اجناس دیگر هستند البته مکمل های چینی هم هست که با مواد اولیه جالبی درست نشدند که هم به سادگی قابل شناسایی است و هم در همون مکان به شما اعلام می کنند که این جنس به این شکل وضعیتش یکبار که برید متوجه منظور بنده خواهید شد.
به هر حال اصلا نیازی به توضیح نداره و شما مختاری هر جوری که صلاح میدونی فکر کنی و یا خرید انجام بدی قصد من راهنمایی شما بود . ولی این تقلبی بودن رو هم خود مکمل فروش ها و واسطه ها رو زبودن انداختن شما با تمام مکمل فروشی ها تماس بگیرید جنس خودشون اصله ولی جنس بقیه پیف و تقلبیه در نتیجه با این تفاسیر اصلا نباید جنس تقلبی در کشور وجود داشته باشه !! جنس تقلبی بیشتر در شهرهای بزرگ مد شده که به وفور به قیمت ارزان خریداری میکنند و به مشتریان با قیمت بالا میدن که سوددهی بیشتری داره از قدیم گفتن قسم دارو فروش با فحش زیاد توفیری نداره :D

Last edited:

ir2sedair

Registered User
لایک‌ها
613
جنس ایرانی کجا بود دوست من . در بنادر 60% مکمل ها اصل و 40% که بیشتر به صورت انبار شده هستند و ساخت چین که مختص عمده فروشاست و به اونا فروخته میشه نه به صورت دونه ای تازه سفارش خود عمده فروش ها هست که اینا میارن و برای فروش برای همه نیست
روزانه فقط کامیون کامیون هست که در بندر دیلم و گناوه در حال بار زندن اجناس اصل چه مکمل و چه اجناس دیگر هستند البته مکمل های چینی هم هست که با مواد اولیه جالبی درست نشدند که هم به سادگی قابل شناسایی است و هم در همون مکان به شما اعلام می کنند که این جنس به این شکل وضعیتش یکبار که برید متوجه منظور بنده خواهید شد.
به هر حال اصلا نیازی به توضیح نداره و شما مختاری هر جوری که صلاح میدونی فکر کنی و یا خرید انجام بدی قصد من راهنمایی شما بود . ولی این تقلبی بودن رو هم خود مکمل فروش ها و واسطه ها رو زبودن انداختن شما با تمام مکمل فروشی ها تماس بگیرید جنس خودشون اصله ولی جنس بقیه پیف و تقلبیه در نتیجه با این تفاسیر اصلا نباید جنس تقلبی در کشور وجود داشته باشه !! جنس تقلبی بیشتر در شهرهای بزرگ مد شده که به وفور به قیمت ارزان خریداری میکنند و به مشتریان با قیمت بالا میدن که سوددهی بیشتری داره از قدیم گفتن قسم دارو فروش با فحش زیاد توفیری نداره :D
قسمت اخر گل گفتی همچین میگن اصله ادم میخواد ..... کنه :D
یعنی اینایی که شما میگی میاد تو بندر مستقیم از امریکا میاد ؟؟!!!! غیر از اون چینی ها

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
همه محصولات جهان در دبی جمع میشه و بیشترین فروش رو برای کمپانی ها داره
آف هم می خوره که بیشتر مشتری خریداری کنه . اینقدر زیاد هستند که نمی دونی چی بگیری واقعا رقابت جالبیه برای فروش.تمام این شیکرها و تی شرت و ... اشانتیون هایی هستند که فت و فراوون اونجا ریخته و میارن دونه 20 الی 50 تومن میدن دست مردم ایران
جنس تقلبی که میبینید اون واردکننده سفارشش رو گرفته که نمیشه هم بهش بگی تقلبی معمولا میگن جنس درجه 2 و 3 چون چینی ها با مواد اولیه ضعیف و بی کیفیتی اینا رو درست میکنند مثل این میمونه که رب گوجه رو با گوجه تازه و خوب و یا گوجه له مونده و در حال خرابی درست کنند.
در مورد اجناس تقلبی که در ایران هم ساخته میشه و دستگاه پلمپ دارن ( شیراز - کرج و ... ) داخلش معمولا از کورتون - نشاسته - پودر پنیر - پودر شکلات استفاده میشه
حتی اجناس اصل هم قیمتشون در بنادر متفاوت هست بعضی هاشون چپیده شدن و ... اینا رو بدنسازانی که از لحاظ مالی در مزیقه هستند می خرند قیمت خیلی براشون ارزون تر در میاد ببینید برای تمامی محصولات مشتری هست حتی جنسی که در لنج و در بار زدن به مشکل برخورده

sinior1

Registered User
لایک‌ها
211
راهی هست که بدونیم اصله یا نه ؟
آرمی ؟ هلوگرامی؟
تاریخی ؟
جای معتبری
نمیشه که همش تقلبی باشه

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
راهی هست که بدونیم اصله یا نه ؟
آرمی ؟ هلوگرامی؟
تاریخی ؟
جای معتبری
نمیشه که همش تقلبی باشه

بله عزیز هولوگرام دارند
تاریخ انقضا دارند
چند بار که محصولاتی مثل پروتئین کراتین گلوتامین و ... رو مصرف کرده باشید به راحتی از بو و مزه و کارایی متوجه میشید اصله یا نه
متاسفانه در تهران و کرج و دیگر شهرهای بزرگ اختلاف قیمت با قیمت های مرزی خیلی زیاده و بعضی اوقات فروششون کمتره
و به همین دلیل از محصولات تقلبی و پر شده برای فروش استفاده می کنند بعضی اوقات من شنیدم گلوتامین اسکای تک رو حتی از قیمت بندر هم پایین تر میدن و بعضی موارد مشابه دیگه که دیگه کاملا مشخص هست قضیه چیه !
حتی من شنیدم بعضی از مکمل های مثل نیتروتک رو تا 380 هزار تومن هم در تهران معامله کردند که واقعا یک قیمت بسیار سعودیست. گینرهای 5 و 7 کیلویی رو تا 450 الی 500 هزار تومن هم معامله کردند که باز هم یک قیمت بسیار سعودیست.

sinior1

Registered User
لایک‌ها
211
خوب جای مطمئنی رو برای فروش سراغ دارین ؟
سایت چطور؟

بالا