• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

مکمل های ورزشی ( گفت و گو درباره مکمل های بدنسازی)

آیا داشتن یک بدن ایده آل بدون دوپینگ امکان پذیر است ؟

• Total voters
    271

بامداد

Registered User
لایک‌ها
164
والا این قیمتی که به شما دادن در بنادر هم نمیدن احتمالا قیمت خرید با آف 20% دبی رو داره میده اونم بدون احتساب هیچی ( فکر نمی کنم امکان پذیر باشه ) احتمالا پر شده کرج یا شیراز هست
دقت کنید !

قیمتی که شما داری چنده ؟؟ و از کجا

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
قیمتی که شما داری چنده ؟؟ و از کجا
بنده فروشنده نیستم ولی قیمتش در بازار تهران 130 الی 140 تومن هست و در بازار بندر دیلم 80 تومن در دبی هم با آف 20% بیست سروینگش 50 تومنه
ارائه آدرس شاپ در این تاپیک خلاف مرمنامه هست. پ خ بدید

iroption

Registered User
لایک‌ها
55
سلام بنده قد 170 وزن 55 و سن 23
1 ماه هست بدنسازی میکنم با برنامه مربی گین اپ و کراتین تجویز کرده مارک و مدل چی بگیرم ؟
اگر حجم بیارم و بعد یه مدت مکمل استفاده نکنم حجم برمیگرده به قبل ؟
کدوم رو استفاده کنم که جوش نزنم بدن حساس دارم نسبت به شیرینی و چربی و رعایت میکنم
ممنون میشم راهنمایی کنید

esseien 3

Registered User
لایک‌ها
204
1 ماه هست بدنسازی میکنم با برنامه مربی گین اپ و کراتین تجویز کرده مارک و مدل چی بگیرم ؟
کدوم رو استفاده کنم که جوش نزنم بدن حساس دارم نسبت به شیرینی و چربی و رعایت میکنم
ممنون میشم راهنمایی کنید
الان شما کاری ب مارک نداشته باش باید فقط جنس بدردبخور درجه ۲ خوب پیدا کنی تازه اونم فقط باید اشنا داشته باشی ..
مکمل بازار ۹۹ درصد تقلبی در جه ۸ هستند!!!
بله شما هرموقع وزنه رو ول کنی عرض ۲ هفته بدنت برمیگرده حالت اول ...
اگر وضع مالی خوبی داری پروتیین سفید خیلی کمک میکنه
ماهی شهری و بو قلمون و ...
مصرف باید بره بالا اما اگه نمیتونی گین اپ یخورده ضعیف هست باید کربو پروتتین بخوری وزنت رو بیاری بالا ...
کراتین هم خیلی لازم نیست چون مارکهای خارجی اکثرا کورتن دارن و اب میندازن زیر پوستت و توصیه نمیکنم ..

فقط دنبال جنس اصلی درجه ۲ یا ۳ باش

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
الان شما کاری ب مارک نداشته باش باید فقط جنس بدردبخور درجه ۲ خوب پیدا کنی تازه اونم فقط باید اشنا داشته باشی ..
مکمل بازار ۹۹ درصد تقلبی در جه ۸ هستند!!!
بله شما هرموقع وزنه رو ول کنی عرض ۲ هفته بدنت برمیگرده حالت اول ...
اگر وضع مالی خوبی داری پروتیین سفید خیلی کمک میکنه
ماهی شهری و بو قلمون و ...
مصرف باید بره بالا اما اگه نمیتونی گین اپ یخورده ضعیف هست باید کربو پروتتین بخوری وزنت رو بیاری بالا ...
کراتین هم خیلی لازم نیست چون مارکهای خارجی اکثرا کورتن دارن و اب میندازن زیر پوستت و توصیه نمیکنم ..

فقط دنبال جنس اصلی درجه ۲ یا ۳ باش

شما پیش هر فروشنده ای که برید بهتون میگه جنسا هم 2 و 3 هستند و 1 هم داره این قیمت !!!!! فقط جهت افزایش سوددهی ( در تمامی بنادر جنس اصل وجود داره اون هم به وفور که می تونید تهیه بفرمائید )
علت گران قیمت بودن مکمل ها هم بیشتر به خاطر قاچاق بودن این اجناسه که فروشنده به شدت رو قیمت مانور میده. و الا در دبی این اجناس با آف 40% 50% با اشانتیون های بسیار به فروش میرسند
نمونش Assault کمپانی ماسل فارم که قیمت 30 سروینگش در دبی حدود 65 هزار تومنه ولی در ایران به قیمت 180 تومن به فروش میرسه
در کدام نسخه کراتین هایی که ساخته میشند شما اثری از کورتون میبینید ؟ بدن ایشون از منابع سدیم - فسفر و پتاسیم خالیه دقت به وزن ایشون بکنید آب میفته ؟ منظورتون منابعیه که عرض کردم دیگه ؟
بنده خودم کراتین رو مکمل جالبی نمیدونم ولی حاوی کورتون نیست دوست عزیز در ساخت مکمل های غذایی استفاده از کورتیکواستروئیدها خلاف قوانین FDA هست..

Last edited:

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
ممنون میشم راهنمایی کنید

از صابون گوگرد استفاده کنید و در هفته 2 الی 3 بار بدنتون رو با این صابون بشورید ( در صورتی که جوش می زنید )
حتما باید یک مدت جهت ریکاوری مکمل قطع بشه ولی با مواد غذایی حاوی گلیکوژن و افزایش دهنده های منابع نیتریک اکسید و همینطور منابع کربو و پروتئینی مناسب
در ضمن در دوران ریکاوری مصرف پروتئین رو به 1.6 برابر وزنتون برسونید یعنی از حد استاندارد 0/2 کمتر.

کربوپرو : سریوس مس کمپانی ON یا Mass Tech کمپانی ماسل تک
کراتین : کمپانی Olimp یا پرولب یا ماسل تک ( ولی در کل اگر Cell Tech کمپانی ماسل تک رو بگیری منابعی که در بالا گفتم بیشتر دریافت میشه یک سری موارد دیگه هم داره .. مکمل خوبیه برا وزن شما و ژنتیک اکتومرف )

موفق باشید

Last edited:

iroption

Registered User
لایک‌ها
55
از صابون گوگرد استفاده کنید و در هفته 2 الی 3 بار بدنتون رو با این صابون بشورید ( در صورتی که جوش می زنید )
حتما باید یک مدت جهت ریکاوری مکمل قطع بشه ولی با مواد غذایی حاوی گلیکوژن و افزایش دهنده های منابع نیتریک اکسید و همینطور منابع کربو و پروتئینی مناسب
در ضمن در دوران ریکاوری مصرف پروتئین رو به 1.6 برابر وزنتون برسونید یعنی از حد استاندارد 0/2 کمتر.

کربوپرو : سریوس مس کمپانی ON یا Mass Tech کمپانی ماسل تک
کراتین : کمپانی Olimp یا پرولب یا ماسل تک ( ولی در کل اگر Cell Tech کمپانی ماسل تک رو بگیری منابعی که در بالا گفتم بیشتر دریافت میشه یک سری موارد دیگه هم داره .. مکمل خوبیه برا وزن شما و ژنتیک اکتومرف )
موفق باشید
داداش نظرت در مورد گین آپ چی هست ظاهرا مجوز بهداشت هم داره و تو داروخانه ها به خوبی گیر میاد اما نسبت پروتین و کربوهیدرات کاملا فرق میکنه مدل های مختلفی داره کدوم مناسب بنده است برای حجم گرفتن میخوام

بامداد

Registered User
لایک‌ها
164
حالا من به بندر جابهار دسرسی دارم نمی دونم اونجام پیدا میشه یا نه .

کسی از دوستان در مورد انیمال کات اطلاعاتی داره ؟؟؟

all4sell

Registered User
لایک‌ها
436
اقا اين قرص هايي که شبيه قلب هستن واسه چی هست؟نسبتا بنفش هم هستن

esseien 3

Registered User
لایک‌ها
204
حالا من به بندر جابهار دسرسی دارم نمی دونم اونجام پیدا میشه یا نه .

کسی از دوستان در مورد انیمال کات اطلاعاتی داره ؟؟؟
ببین مکملی که میگی کات !
مکملها دو دسته هستند یا برا خشک کردن یا همون کات یا برا حجم
مهم این که هدف شما چی باشه
شما اول ی دوره میری تو حجم سپس برا مسابقه و خطی کردن عضله میری تو دوره کات ...

اگه برا سلامتی و زیبایی میخایید پروتتین و ..

کلا بستگی داره از بدنت چی میخای
هرکدوم مکملش فرق میکنه اما مثلا من از بدن خشک و خطی خوشم میاد پس علاوه برنامه خوب از امینو و پروتتین ۱۰۰ درصد و چربی سوز الکارنتین قرص ویتامین استفاده میکنم

بامداد

Registered User
لایک‌ها
164
ببین مکملی که میگی کات !
مکملها دو دسته هستند یا برا خشک کردن یا همون کات یا برا حجم
مهم این که هدف شما چی باشه
شما اول ی دوره میری تو حجم سپس برا مسابقه و خطی کردن عضله میری تو دوره کات ...

اگه برا سلامتی و زیبایی میخایید پروتتین و ..

کلا بستگی داره از بدنت چی میخای
هرکدوم مکملش فرق میکنه اما مثلا من از بدن خشک و خطی خوشم میاد پس علاوه برنامه خوب از امینو و پروتتین ۱۰۰ درصد و چربی سوز الکارنتین قرص ویتامین استفاده میکنم

داداش گلم انیمال کات اسم چربی سوز یونیور سال هست . خواستم ببینم کسی استفاده کرده اماری داره از یا نه

esseien 3

Registered User
لایک‌ها
204
داداش گلم انیمال کات اسم چربی سوز یونیور سال هست . خواستم ببینم کسی استفاده کرده اماری داره از یا نه
وقتی میخای کات کنی باید چربی بسوزونی دیگه ! خشک کردن هم یعنی همین ...
اگه چربی سوز میخای دو ورق الکارنتین البته وزن و قدت چقدره و میزان‌فعالیت هوازیت ....خلاصه چربی سوز انواع گوناگونی داره فقط اصلی باشه مهمه !

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
اگه چربی سوز میخای دو ورق الکارنتین البته وزن و قدت چقدره و میزان‌فعالیت هوازیت ....خلاصه چربی سوز انواع گوناگونی داره فقط اصلی باشه مهمه !

البته دوره کاهش وزن با دوره کات متفاوت هست و یکی نیست
ال - کارنیتین یکی از شاخه های آمینواسیدی است و در روند چربی سوزی به ما کمک می کنه و چربی سوز نیست

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520

ال - کارنیتین یکی از شاخه های آمینواسیدی است و در روند چربی سوزی به ما کمک می کنه و چربی سوز نیست

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520

بامداد

Registered User
لایک‌ها
164
من خیلی الکارنتین مصرف کردم . انواع مختلف ایرلنی و خارجی قرص و کپسول و مایع بهترینش مایع بود . و از انواع مختلفی چربی سوز استفاده کردم که بهترینش لیپو 6 ایکس بود که برای 4 سال پیش هست . الانم دنبال یک جدید هستم . بی سه تا چربی سوز گیر کردم هیدورکسی کات انیمال کات و لیپو بلک . البته به نظرم مثل گوشی های موبایل باشه که همه مثل هم هست اسمشون فرق داره

esseien 3

Registered User
لایک‌ها
204
من خیلی الکارنتین مصرف کردم . انواع مختلف ایرلنی و خارجی قرص و کپسول و مایع بهترینش مایع بود . و از انواع مختلفی چربی سوز استفاده کردم که بهترینش لیپو 6 ایکس بود که برای 4 سال پیش هست . الانم دنبال یک جدید هستم . بی سه تا چربی سوز گیر کردم هیدورکسی کات انیمال کات و لیپو بلک . البته به نظرم مثل گوشی های موبایل باشه که همه مثل هم هست اسمشون فرق داره
والله من دل خوشی از مکمل مخصوصا نوع چربی سوز ندارم ...معلوم نیست چی توشه ...خلاصه اگه هدفت کاهش وزنه باید ورودی خروجی تنظیم کنی و فعالیت ببری بالا که درکنارش الکارنتین جواب بده ...
واین دوره ۳ ماهه کاهش وزن زرنگ باشی ۹ کیلو کم میکنی اما نکته جالب سختی کار و افسردگی ها و ناراحتی های که حین این دوره بهت دست میده ...!!! باید مقاومت کنی ...

موفق باشی

seyyed mohammad

Registered User
لایک‌ها
972
سلام جناب موسایی عزیز.میشه لطف کنید در مورد پروهورمون ها اطلاع کامل بدید؟ضرر داره یا نه؟

Sadhu

Registered User
لایک‌ها
499
بهترين چربي سوز مصرف كافيين ، ٤٥ دقيقه قبل از باشگاست، هم اقتصاديه، هم مطمئن و هم كارآمد

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
بالا