برگزیده های پرشین تولز

نظرات ، پيشنهادات ،سوال ها و حل مشکلات بخش انيميشن

mmx_2020

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

من مدتي مشكلات عديده اي داشتم كه فرصت نمي كردم به جز تاپيك خودم جاي ديگه سر بزنم براي همين ديرقضايا رو فهميدم

اولاً بابت فروم تخصصي انيمه به دوستان تبريك ميگم

دوماً عده اي از دوستان به من مراجعه كردن و گفتن كه ديگه اينجا بهشون كارتون داده نميشه ؟

سوماً افراد جديدي هم كه ميان اينجا و شما از كارتون خاصي براشون تعريف ميكنيد به نظر من وظيفه داريد اونو بهش بديد نه كه دلش رو آب بندازيد بعد بفرستيدش پيش من كه اون كارتون رو ندارم

اگه قراره اينجا كارتون فقط بدست عده خاصي برسه پس تو PM ميتونيد به همديگر بديد نه اينكه بيان تو تاپيك عمومي ازش تعريف كنيد بعد هم بگيد به كسي كه جديده يا و.. نمي ديد .

اگه قراره همه رو بفرستيد پيش من پس لطف كنيد و كارتونهايي رو كه من ندارم و شما ميايد اينجا ازشون تعريف ميكنيد رو به من بديد البته در عوضش كارتونهايي رو كه نداريد رو بگيريد يا بگيد من براتون دانلود كنم .

END_BOY

Registered User
لایک‌ها
5
سلام

من مدتي مشكلات عديده اي داشتم كه فرصت نمي كردم به جز تاپيك خودم جاي ديگه سر بزنم براي همين ديرقضايا رو فهميدم

دوماً عده اي از دوستان به من مراجعه كردن و گفتن كه ديگه اينجا بهشون كارتون داده نميشه ؟

سوماً افراد جديدي هم كه ميان اينجا و شما از كارتون خاصي براشون تعريف ميكنيد به نظر من وظيفه داريد اونو بهش بديد نه كه دلش رو آب بندازيد بعد بفرستيدش پيش من كه اون كارتون رو ندارم

اگه قراره اينجا كارتون فقط بدست عده خاصي برسه پس تو PM ميتونيد به همديگر بديد نه اينكه بيان تو تاپيك عمومي ازش تعريف كنيد بعد هم بگيد به كسي كه جديده يا و.. نمي ديد .

اگه قراره همه رو بفرستيد پيش من پس لطف كنيد و كارتونهايي رو كه من ندارم و شما ميايد اينجا ازشون تعريف ميكنيد رو به من بديد البته در عوضش كارتونهايي رو كه نداريد رو بگيريد يا بگيد من براتون دانلود كنم .

کاملا موافق هستم
من که خودم به یکی از بچه ها گفتم اونم گفت که سرش شلوغه فعلا کلی سفارش داره که باید بزنه
وقتی برای ما تازه وارده ها نمیمونه چون اکثرا بچه های قدیم همه دارن به هم سفارش میدن
تازه فروم جدید هم باز شده که دیگه فکر میکنم اینجا فعالیت ها کم رنگ تر بشه :(

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
... ملکه قدرتمند و ترسناک ...
عجب تعريف وحشتناکی! :blink::(
ممنون :happy:
کاملن درسته:): راهنمای بخش انيميشن برای کاربران تازه وارد
اينجا بخش انيميشن هست.:) اينجا تاپيکی به اسم معرفی انيميشن های قديمی و جديد دنيا داره و کاره اين تاپيک معرفی انيمه های روز و قشنگ دنياست! :rolleyes: نه پخش انيمه!:blink:
من نميدونم اين لغت وظيفه رو شما از کجا پيدا کردين؟
4_12_12.gif

يعنی شما اينجور صلاح ميدونين که در تاپيک 8000 پستی خودمون رو ببنديم و با هم حرف نزينيم چون انيمه پخش نميکنيم؟!
4_12_6.gif

====================

خوب يکی بود يکی نبود غير از خدا هيچ کس نبود ... :)

يه روزی روزگاری ما يه تاپيک داشتيم که بعداً شد بخش و توش بين خودمون کارتون ها رو هم پخش ميکرديم.:) شاکی هم نداشتيم. افراد تازه وارد هم يکی 2 ماه کم کارتون ميگرفتن بعدش مثل بقيه ميگرفتن و خلاصه همه خوب و خوش بودن.:) تا اينکه بعد چند وقت بعضی از کاربرای جديدی که اومدن به بخش ما از کار ما ناراضی بودن و وقتی که من گفتم قانون اينجا اينه:) به من گفتن اينجا پرشين تولز هست نه فريدا تولز! :blink: و تو حق نداری و ... :wacko: (البته من حق داشتم چون کارتون ها مال خودم بود :cool: و البته حق داشتم چون کاری خلاف مرامنامه انجام نداده بودم!:rolleyes: ) ولی خوب پيشنهاد اون دوستمون هم بسيار جالب بود!!! :) من واقعاً ازشون ممنونم که منو به اين خوبی راهنمايی کردن!:happy:

طبق گفته ايشون من کلاً کار پخش رو تو PT خاتمه دادم و همه رو به فروم خودم بردم:) و طبق گفته رکس عزيز که گفتن چرا به بچه ها نميگين تاپيک پخش کارتون ها بدون محدوديت در بخش مشارکت وجود داره، من همه کسانی که ميخوان انيم بدون محدوديت بگيرن رو ميفرستم خدمت آقای مردی!:)

کسی از من گله و شکايتی داره؟
4_12_4.gif
... من فقط به حرف خوده دوستان گوش کردم! :) و پيشنهادی که خودتون دادين!:) ...

آقای مردی کم لطفی ميکنين!:) همين الان شما 200 قسمت کارتون از ما گرفتين. ممکنه اسمن 2 تا سريال طولانی کنشين و يو يو هاکوشو رو از ماگرفته باشين ولی در واقع اين معادل 10-15 تا سريال 13 يا 26 قسمتی هست!:)

به هر جهت اون زمانی هم که شما جز بچه های 10 dvd اي بخش ما شدين (و الان دارين ميگيرين)، قرار بود که انيميشن های خودتون رو با بچه های بخش انيميشن share کنين، که البته نکردين.:)

به اين وجود من حرفی ندارم، ما ميتونيم به هم کمک کنيم. مخصوصاً که شما دست تنهايين ولی بچه های بخش انيميشن همه در دانلود کمک ميکنن.:) ما اينجاا تاپيک مشارکت در دانلود داريم که شماا هم ميتونين به ما بپيوندين و در اين امر مقدس به ما کمک کنين!;)

در آخر: چون ديگه در بخش انيميشن PT انيمه اي پخش نميشه، شما ميخواين که اسم تاپيک تون تو راهنمای بخش باشه يا خير؟ اگه نه من برش دارم.:eek:

RoOozbeh

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
25
سلام
اکثر اوقات من از دور شاهد ماجراهای اینجا هستم و به خودم اجازه نمیدم تو مسائل مداخله
کنم چون بچه هایی مثل دنی و فریدا و علی و سهراب و بقیه دوستان اینجا هستن و خوب هم
دارن مسائل رو جلو میبرن اما دیگه تو این مسئله دیدم که نمیشه حرفی نزد
به نظر من فریدا خانوم کار بجایی کردن روند اعضای تازه وارد رو قطع کردن
اینجا باید معلوم میشد کی واقعا بهر دوستی و تفریح امده و کی بهر مسائل دیگه
آقای mmx شما نه تنها مورد تایید بچه های دیگه از جمله سهراب و فریدا و دیگران نیستید
مورد تایید منم نیستین لطفا بحث رو پیچیده تر از این نکنید
فریدا سلاح دیده که این روند قطع بشه منم خیلی محکم پشتش هستم
شاید زدن این حرفا جاش اینجا نباشه ولی اقای mmx شما چه سودی از بر هم زدن این جو دوستانه میبرید؟

mmx_2020

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
اکثر اوقات من از دور شاهد ماجراهای اینجا هستم و به خودم اجازه نمیدم تو مسائل مداخله
کنم چون بچه هایی مثل دنی و فریدا و علی و سهراب و بقیه دوستان اینجا هستن و خوب هم
دارن مسائل رو جلو میبرن اما دیگه تو این مسئله دیدم که نمیشه حرفی نزد
به نظر من فریدا خانوم کار بجایی کردن روند اعضای تازه وارد رو قطع کردن
اینجا باید معلوم میشد کی واقعا بهر دوستی و تفریح امده و کی بهر مسائل دیگه
آقای mmx شما نه تنها مورد تایید بچه های دیگه از جمله سهراب و فریدا و دیگران نیستید
مورد تایید منم نیستین لطفا بحث رو پیچیده تر از این نکنید
فریدا سلاح دیده که این روند قطع بشه منم خیلی محکم پشتش هستم
شاید زدن این حرفا جاش اینجا نباشه ولی اقای mmx شما چه سودی از بر هم زدن این جو دوستانه میبرید؟

من فكر نكنم كانديد نمايندگي براي مجلس يا جايه ديگه شده باشم كه لازم باشه كسي منو تائيد كنه .

mmx_2020

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
در مورد بهم زدن جو دوستانه اينجا كه من با جو دوستانه مواجه نشدم من اومدم تو تاپيك دانلود و گفتم من دارم دانلود ميكنم حالا باب اسفنجي باشه چرا بايد با من اونطوري برخورد بشه برخورد با دوستان ديگه هم ديدم فقط اونايي كه جزو شما باشند لطف تون شامل حالش ميشه .

در ضمن من گفتم كه چيزايي رو كه دانلود كردم حاظرم به بچه هاي اينجا بدم شما خودتان نگفتيد به كي بايد بدم .

در هر صورت من چيزايي رو كه دارم شما نداريد بهتون ميدم شما هم چيزايي رو كه من ندارم بهم بديد .

در ضمن من تنها نيستم وحيد و هادي و يكي از دوستان ديگه من دارند تو دانلود كمك من ميكنند .

RoOozbeh

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
25
در مورد بهم زدن جو دوستانه اينجا كه من با جو دوستانه مواجه نشدم من اومدم تو تاپيك دانلود و گفتم من دارم دانلود ميكنم حالا باب اسفنجي باشه چرا بايد با من اونطوري برخورد بشه برخورد با دوستان ديگه هم ديدم فقط اونايي كه جزو شما باشند لطف تون شامل حالش ميشه .

در ضمن من گفتم كه چيزايي رو كه دانلود كردم حاظرم به بچه هاي اينجا بدم شما خودتان نگفتيد به كي بايد بدم .

در هر صورت من چيزايي رو كه دارم شما نداريد بهتون ميدم شما هم چيزايي رو كه من ندارم بهم بديد .

در ضمن من تنها نيستم وحيد و هادي و يكي از دوستان ديگه من دارند تو دانلود كمك من ميكنند .

من فكر نكنم كانديد نمايندگي براي مجلس يا جايه ديگه شده باشم كه لازم باشه كسي منو تائيد كنه .
من فک نمیکنم نیاز به تایید داشته باشی:D
شما تایید شده خدایی هستی
پس دیگه این اجازه رو به خودتون ندین برای دیگران تصمیم گیری کنید و حرف از وظیفه
به میون بیارین
فریدا خوب حرفی زد شما این وظیفه رو از کجا یاد گرفتین زرتی هر چی میشه میگین وظیفه:eek:
راستی نمیخوام حرفای اونروزتون رو پابلیک کنم پس بهتره به کار خودتون بچسبید
به نظرم یه مدت شما کار پخش انیمه رو بعهده بگیری خودت به صراط مستقیم نایل میشی
امیدوارم دوستان دیگه هم به ارزشمندی حضور یه سری از کاربرا همچون فریدا-شینوبی--علی-امیر-
سهراب و بقیه بچه هایی که زحمت دانلود این کارتونا رو میکشن پی ببرن

---------------------------------------------------------------------------------------
دوستان روی این حرفا به تمام کاربرای تازه وارد نیست بلکه به معدود افرادی هست که
دوست ندارن جو دوستانه اینجا رو ببینن
شاید یه سری از بچه های تازه وارد در جریان مسائل پشت پرده این قضایا نباشن و بگن چرا من و فریدا
وکسای دیگه داریم این کارها رو انجام میدیم
در جواب این سوال بهتره تاپیک پر بار و جو دوستانه قبلا تاپیک معرفی انیمیشن ها رو ورق بزنن و بفهمن چی
باعث این دل سردی ها شده

ما که چیزی از شما نمیخوایم خواهشن شما هم خدا حافظ بگو ما رو خلاص کن
خوش بگذره

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
جناب آقای مردی تا اينجا تشريف آوردين، جواب پست من رو هم ميدادين خوب! :cool:

AliMH

Registered User
لایک‌ها
1
کاملا موافق هستم
من که خودم به یکی از بچه ها گفتم اونم گفت که سرش شلوغه فعلا کلی سفارش داره که باید بزنه
وقتی برای ما تازه وارده ها نمیمونه چون اکثرا بچه های قدیم همه دارن به هم سفارش میدن
تازه فروم جدید هم باز شده که دیگه فکر میکنم اینجا فعالیت ها کم رنگ تر بشه :(

ياسر جان ، شما به من هنوز سفارشي نداديد، من همون موقع كه شما گفتيد به عرض رساندم كه براي انتهاي همان هفته سفارش بدهيد و ليست انيمه هايم را در اختيارتان قرار دادم ولي متاسفانه اين رسم مروت نيست كه بگوييد قديمي ها براي هم ديگر مي زنند وگرنه چه نيازي بود كه من اصلا به شما دوست عزيز ليست خودم را بدهم. حتما دوست داشتم انيمه بدهم كه ليست خودم را دادم.
ثالتا ما اين انيمه ها را رو تاقچه كه نذاشتيم و نخوايم به دوستدارانش بديم، ولي به مام نظري بندازيد و كمي انصاف بدهيد كه فرصت زدن اين همه انيمه درخواستي در مدت كوتاهي نيست و من مجبورم زمان هاي مشخصي براي سفارش دادم معين كنم كه مي دونم فرصت مي كنم در آن روزها بزنم.

در انتها از همه دوستان عذرخواهي مي كنم و باي باي

AliMH

Registered User
لایک‌ها
1
در انتها لازم ديدم كه به اطلاع دوستان برسانم كه به زودي توزيع انيمه با سبكي جديد و تفكري جديد در فروم جديد راه اندازي مي شود و مي تونم قول بدهم كه بسياري از مشكلات قبلي كه شما با توزيع كنندگان و همچنين آقاي مردي داريد در اين سيستم ديده شده و برطرف شده. اميدوارم اين سامانه به زودي (در 3و4 روز آينده) راه اندازي شده تا از انيمه ها لذت ببريد.

Daneel Olivaw

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
31
بازم همون بحث های قدیمی :hmm:

جناب مردی، من چندین بار در پی ام و یه بار هم قبلا در همین تاپیک با شما صحبت مفصل کردم ولی انگار آب در هاون کوبیدن بوده ........

به هر حال من خسته شدم از بس گفتم که این بحث های قدیمی رو که پرونده اش دیگه بسته شده باز نکنید. الان که پخش انیمه توی این فروم از طرف بچه های بخش انیمه کاملا متوقف شده و دیگه جای هیچ گونه بحثی نیست. و ضمنا آرشیو بخش انیمیشن هم فروشی نیست. بچه های دانلود کننده در صحبت با خود شما هم بهتون گفتن که تمایلی برای فروش آرشیوشون ندارن، منم یه بار دیگه همینجا به شما میگم که لطفا دیگه تقاضای خرید آرشیو رو با دوستان مطرح نکنید.

تنها نکته ای که می مونه؛ شما اگه با بودن اسم تاپیکتون توی راهنمای بخش انیمیشن مشکلی دارید بفرمایید همین الان برش می داریم. ولی؛

برای بار آخر میگم: لطفا دیگه هیچ گونه بحثی در زمینه پخش انیمه در بخش انیمیشن مطرح نشه. پخش انیمیشن در این بخش به پایان رسیده و فکر کنید که هرگز همچین بحثی اینجا مطرح نبوده.

والسلام.

ghoghnuse

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به احترام تموم اونهایی که اینقدر معرفت دارند که احساس قدرتشون را با پست پیچ کردن یک کاربر ارضا نمی کنند ادیت شد .

Arianna

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
11
آريانا جون

استيکيش کردم ولی چند روزه داره خاک ميخوره!:eek: خودت بايد مسئوليت فعال نگه داشتنش رو به عهده بگيری.:D اگه خاک بخوره من مجبورم برش گردونم به حالات قبليش!:(

منم تا الان همينطور به اون تاپيک رسيدم ولی الان با وجود اون فروم کمتر به اين ور ميرسم. :wacko: خلاصه با خودته ديگه ... :p;)

سلام فريدا جان! :blush::blush::blush:

مرسي فريدا جان! :blush::blush::blush:

واقعا لطف كرديد! :blush::blush::blush:

واقعا دير آمدم! :blush::blush::blush:

واقعا شرمنده مي باشم! :blush::blush::blush:

واقعا بسيار عذرخواهي مي كنم! :blush::blush::blush:

واقعا سعي مي كنم آن تاپيك را با كمك ديگر دوستان فعال نگاه دارم!!! :blush::blush::blush:

harry_poulad

Registered User
لایک‌ها
1
سلام

می خواستم بدونم بنده از کجا می تونم تمام قسمتهای انمیشن فینال فانتزی رو بخرم؟
نمیدونم این سوال رو که اینجا مطرح میکنم درست یا نه به هر حال اگه بنده رو راهنمایی کنید خیلی ازتون ممنون میشم.
[email protected]

Daneel Olivaw

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
31
سلام

می خواستم بدونم بنده از کجا می تونم تمام قسمتهای انمیشن فینال فانتزی رو بخرم؟
نمیدونم این سوال رو که اینجا مطرح میکنم درست یا نه به هر حال اگه بنده رو راهنمایی کنید خیلی ازتون ممنون میشم.
[email protected]

سلام

از اینجا می تونین کارتون بگیرین.

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
دوستان منتقد فروم بهشتیا بخش انیمیشن !هزینه فروم بهشتو فریدا و دنیل می دن با فرومشون مشکلی دارین به خودشون بگین اینکه اسپمرایی رو صد بار بن شدن بفرستین سراغ دیگران نهایت بزدلی و دورووییه! :)

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
دوستان منتقد فروم بهشتیا بخش انیمیشن !هزینه فروم بهشتو فریدا و دنیل می دن با فرومشون مشکلی دارین به خودشون بگین اینکه اسپمرایی رو صد بار بن شدن بفرستین سراغ دیگران نهایت بزدلی و دورووییه! :)
شيان کی چی گفته؟ :rolleyes:

pm شون رو برای من forward کن، هر سوالی دارن من در خدمت شون هستم.:)

cerberus

Registered User
لایک‌ها
0
آيا كسي سري كارتون family guyرو داره؟

در ضمن آيا كسي هست كه توضيح بده كه چطور ميتونم اين dvd هاي كارتون رو تهيه كنم؟

چون فقط مثلا در مورد سند باد ميگن كه مبلغ رو به اين شماره حساب بريزيد و نميگن كه اين شماره فيش رو بايد به كي و چطوري نشون بديم؟

اين ميل منه : [email protected]

لطفا اگر كسي سري كارتوني داره و ميخواد بفروشه به من ميل بزنه.

يا يك توضيح كاملتري راجع به خريد از اين ليستتون (مثل سندباد) بدين.

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
در ضمن آيا كسي هست كه توضيح بده كه چطور ميتونم اين dvd هاي كارتون رو تهيه كنم؟

چون فقط مثلا در مورد سند باد ميگن كه مبلغ رو به اين شماره حساب بريزيد و نميگن كه اين شماره فيش رو بايد به كي و چطوري نشون بديم؟
توی خوده تاپيک شماره فيش رو بگين، و pm بزنين به مسئول تاپيک ، برادر کاکاشی آدرسه خودتون رو بدين.;)

براي تهيه کارتون های بيشتر به اينجا سر بزنين:

بالا