برگزیده های پرشین تولز

نظرات ، پيشنهادات ،سوال ها و حل مشکلات بخش انيميشن

pirmard

Registered User
لایک‌ها
5
اسمش که Cuttlas بود ... چند جا هم صحبت شده در موردش
rollingf.gif
( اینجا و اینجا و اینجا)

ولی لینک خریدی ندارم ازش ... تا حالا هم نشنیدم کسی از بچه ها اینو داشته باشه
hanghead.gif

سلام عزیز
آريالا یه دنیا دستت درد نکنه
همین که دیشب اسم رو دادی ما رو از خماری در آوردی
واقعا" تنکس :happy:

pirmard

Registered User
لایک‌ها
5
اگر اشتباه نکنم SMAM در آرشيوش نسخه دوبله (که از سيمای خودمون پخش میشد ) رو داره

آقا حسابی حال دادی :D
این حاجی عجب کارتونایی داره
بهش پی ام دادم البته اگه سر بزنه و جواب بده :rolleyes:
خیلی خیلی خیلی ممنون :happy:

Dead_Man

Registered User
لایک‌ها
3
خوب ارواحش به بهشت راهنمايي شدن

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
کسی سریال کارتونی بابا لنگ دراز یا راهی برای پیدا کردنش نداره.

[email protected]
يا مينتونين از از بخش بازارچه همينجا اين سريال رو بخرين:rolleyes: يا ميتونين برين animparadise از اونجا بگيرين.

به زبان ژاپنی با زيرنويس اينگيليسی و بدون سانسور.

frog

Registered User
لایک‌ها
36
سلام به همه

من دنبال کارتون های قدیمی هستم که تلویزیون خودمون میزاره .

ولی چون اونا بیشتر غیر انگلیسی هستند پیدا کردنشون سخته . معموات زبانشون فرانسه ، ایتالیای و اسپانیاییست .

حالا می خواستنم بدونم اینا رو از کجا میشه گیر اورد . سایت های خاصی هستند که اینا رو باید توی اونا بگردم ؟

توی سایت های عمومی تورنت که چیزی پیدا نکردم ، توی ایمیول هم با توجه به اینکه میگن سرورشاش اکثرا بسته شدند کم گیر میاد اونم با سورس و سرعت پایین .

بعضی از دوستان نمی دونم از کجا گیر میارن و دانلود می کنن ولی بابت لینک دانلود هم فکر کنم پول می خوان !!!

البته توی youtobe اکثرا هستند حتی گوریل انگوری اگه یادتون باشه ولی با کیفیت بالاتری می خوام .

ممنون میشم راهنماییم کنید .

یه کارتونی هست تازگی ها داره دوباره میدتش برفی های ماجراجو یا Bouli که اصلش فرانسه است خودم رو کشتم فقط چندتا قسمتش رو توی ایمیول پیدا کردم با سورس کم با این پهنای باند 64 هم که نمیشه از این چیزا دانلود کرد مگه مستقیم باشه یا تورنت .

اینم عکسش :

images

کلا سرویس دیگه ای هم هست که بشه ازش دانلود کرد ، این newsgroup های چین ؟ که میگن از اونا هم میشه دانلود کرد و لی باید پول بدی ؟

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
سلام به همه

من دنبال کارتون های قدیمی هستم که تلویزیون خودمون میزاره .
جای خاصی نداره، اينجا و اونجا هستن. اگه لينک emule دارين بدين به من ، من براتون dl ميکنم. :) من مشکلاتی که شما ايران دارين رو ندارم.:happy:

به ليست برادر SMAM سر زدين ؟ :eek: فکر کنم همه اين کارتون ها رو دوبله شونو ايشون دارن. ميتونين ازشون بخرين.:rolleyes:

frog

Registered User
لایک‌ها
36
جای خاصی نداره، اينجا و اونجا هستن. اگه لينک emule دارين بدين به من ، من براتون dl ميکنم. :) من مشکلاتی که شما ايران دارين رو ندارم.:happy:

به ليست برادر SMAM سر زدين ؟ :eek: فکر کنم همه اين کارتون ها رو دوبله شونو ايشون دارن. ميتونين ازشون بخرين.:rolleyes:
ممنون فریدا جان .

همه اپیزوداش نیست ولی جمع و جور می کنم میدم بهت . میتونی بعد دانلود واسه ما به گل نشسته از اینترنت هم توی راپید آپلود کنی ؟

آخه این مسافرات دیر به دیر میان "دی"

راستی تاپیک در مورد ایمیول داریم ، چون من از 48.0a پرتابل اسنتفاده می کنم ولی سرچش به نظر من جالب نیست . سرورها هم نمی دونم اصلا واسه من چرا جواب نمیدن و فقط kad کار می کنه .

مثلا توی سرچ با این حال که می دونی یه فایل هست ولی پیدا نمی کنی ولی توی بعضی از سایتها مثلا گذاشته شده که وقتی لینکش رو میدی به ایمیول میبینی سورسش هم خوبه . ولی خودت توی سرچ نمی تونی پیدا کنی .

راستی فریدا جان اون Cuttlas رو دانلود کردید ؟ من یه چک کردم سورساش خوب بود ولی چون هر اپیزودش 240 مگ بود با این 64 از ایمول خیلی سخته دانلود کردنش .

یه چیزه دیگه هم اینکه من اینقدر میگمواسم آپلود کنیم اصلا امکانش رو داری که من دائم می گم ؟"دی"

آقای SMAM که فکر کنم تاریخ تلویزیون ایران رو داشته باشند "دی" ولی کیفیاتاشون زیاد راضیم نمیکنه .

ممنون .

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
یه همچین چیزی بود : Serendipity the Pink Dragon ... حتما توی این بخش مطرح شده .. یه سرچ بزن ..

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
اینجا هم یه سر بزن یا مطرح کن ...

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
مورچه و مورچه خوار : The Ant and the Aardvark

دکتر ارنست : اینجا خودت اسمهای مختلفش رو چک کن

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
خب بهرحال امتحانات و محرم و ...
consoling2.gif

اشکال نداره ..
veiledsmile2.gif

basharaf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
كسي نميدونه نسخه اصليه كارتون هاي قديمي رو چه جوري ميشه گير آورد مثل كماندار نوجوان زنان كوچك ممول
راستي اسم اصليه كارتون كماندارنوجوان چيه لطفا" به ميل زير بهم جواب بدين
[email protected]

بالا