برگزیده های پرشین تولز

نظرات ، پيشنهادات ،سوال ها و حل مشکلات بخش انيميشن

علی یار

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام:rolleyes:
من هنوز نتونستم لیست اصلی را لینکها پیدا کنم.:wacko:
قوانین تون هم یه خورده سخته.چون کسی را نمی شناسم و ....:wacko: :eek: :( :f34r:
لطفا منو راهنمایی کنید.:p

Daneel Olivaw

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
31
سلام:rolleyes:
من هنوز نتونستم لیست اصلی را لینکها پیدا کنم.:wacko:
قوانین تون هم یه خورده سخته.چون کسی را نمی شناسم و ....:wacko: :eek: :( :f34r:
لطفا منو راهنمایی کنید.:p

اگه کسی رو نمی شناسین هم باز می تونین تا سقف 2 DVD کارتون بگیرین ;)

Huashan

Registered User
لایک‌ها
13
من یه دوتا پیشنهاد داشتم ...

- یکی اینکه خوبه پستی که حاوی ایندکس تاپیک انیمیشن های جدید و ... رو در قسمت راهنما بزاریم ... هر چند که تو پست اول همون تاپیک گذاشته شده ولی گذاشتنش هم در قسمت راهنما خالی از لطف نیست

- دوم اینکه تاپیکی به اسم و کاربرد , خبرها و تازه های انیمیشن , به نظرم خیلی نیازه ... اخبار پیرامون انیمیشن در دست ساخت .. تازه به بازار اومده .. شرکت های دخیل تو این صنعت ... کارگردان ها و ...

من خودم خواستم که چینین تاپیکی بزنم دیدم که اینگار خیلی وقت می بره .. از دست یه نفر خارجه ... از این نظر که اصلا منبع داخلی تو این زمینه نداریم ... و باید از سایت های خارجی استخراج بشه ...

Daneel Olivaw

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
31
- یکی اینکه خوبه پستی که حاوی ایندکس تاپیک انیمیشن های جدید و ... رو در قسمت راهنما بزاریم ... هر چند که تو پست اول همون تاپیک گذاشته شده ولی گذاشتنش هم در قسمت راهنما خالی از لطف نیست
لیست رو به تاپیک اضافه کردم ;)

دوم اینکه تاپیکی به اسم و کاربرد , خبرها و تازه های انیمیشن , به نظرم خیلی نیازه ... اخبار پیرامون انیمیشن در دست ساخت .. تازه به بازار اومده .. شرکت های دخیل تو این صنعت ... کارگردان ها و ...

من خودم خواستم که چینین تاپیکی بزنم دیدم که اینگار خیلی وقت می بره .. از دست یه نفر خارجه ... از این نظر که اصلا منبع داخلی تو این زمینه نداریم ... و باید از سایت های خارجی استخراج بشه ...
این فکر خوبیه ، سوال اینه که استارترش کی باشه؟
169.gif

ملکۀ انیمیشن ها؟!؟!
cloversmileyb.gif

zirnevis

Registered User
لایک‌ها
8
به نظر من هم اخبار انیمیشن خیلی خوبه . البته هر چی رئیس بگه :)

willie

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3
اینو من یه بار پیشنهادشو دادم ولی رییس قبول نکرد!
129fs3867689.gif

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
اینو من یه بار پیشنهادشو دادم ولی رییس قبول نکرد!
129fs3867689.gif
رييس اتفاقن همين امروز ميخواست بگه که اين پيشنهاد ماله ويلی جونه :D;) ولی آخه تو رو خدا ديگه چی تو اون تاپيک ميمونه؟:( ولی هر چی شما ها بگين;) فقط قول بدين اون تاپيک هم بياين نه اينکه مثل الان پرنده توش پر نزنه!
36_1_4.gif

استارتر تاپيک اخبار هم برادر ويلی باشه که خودش پيشنهادش رو داده :D همه کارتون ها؟ غربی و شرقی؟:eek:
برای شرقی ها که من در خدمتتونم :p ولی غرب ی ها رو يکی دريابه ;)

از همگی بابت نظراتشون ممنونم :happy:

amir21

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
فکر نمی کنید یکم تعداد تاپیک ها بیخودی زیاد میشه تا جایی که من دارم می بینم در تاپیک معرفی انیمیشن ها معرفی ها و اخبار صورت می گیره:wacko:

Huashan

Registered User
لایک‌ها
13
لیست رو به تاپیک اضافه کردم ;)

این فکر خوبیه ، سوال اینه که استارترش کی باشه؟
169.gif

ملکۀ انیمیشن ها؟!؟!
cloversmileyb.gif

سرعت عمل بالاست ... :happy:

رييس اتفاقن همين امروز ميخواست بگه که اين پيشنهاد ماله ويلی جونه :D;) ولی آخه تو رو خدا ديگه چی تو اون تاپيک ميمونه؟:( ولی هر چی شما ها بگين;) فقط قول بدين اون تاپيک هم بياين نه اينکه مثل الان پرنده توش پر نزنه!
36_1_4.gif

استارتر تاپيک اخبار هم برادر ويلی باشه که خودش پيشنهادش رو داده :D همه کارتون ها؟ غربی و شرقی؟:eek:

من نمی دونستم که این پیشنهاد برادر ویلی بوده ...از نظر من هیچ فرقی نمی کنه که استارتر کی باشه ... در هر صورت این یه کار جمعی هست ....

و اما در مورد چگونگی کار ...

من چون الان وقت ندارم سر فرصت میام و می گم ....

Huashan

Registered User
لایک‌ها
13
فکر نمی کنید یکم تعداد تاپیک ها بیخودی زیاد میشه تا جایی که من دارم می بینم در تاپیک معرفی انیمیشن ها معرفی ها و اخبار صورت می گیره:wacko:

نه کلا با تاپیک معرفی فرق می کنه ... اصلا مسئله شرقی , غربی نیست ... اجازه بدین من سر فرصت چگونگی کار رو بگم ... اون موقع می بینید که فعالیت تو این تاپیک موازی کاری با تاپیک انیمیشن ها نیست ...

mahsa_nini

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
پیشنهاد بدی نیست .اینجوری تو تاپیک اصلی فقط فقط اسپویل ها رو میذاریم.:rolleyes:

==============================================
راستی من هیچ راهنمایی برای توضیحات بچه ها درباره کارتونها (همون اسپویل ها )
پیدا نکردم.
دگه بشه 1 راهنما ساخت دیگه توضیحات بچه ها وسط صد ها صفحه گم نمیشه.

================================================
پیشنهاد سوم . 1 سایت بسازیم.
خوبی 1 سایت اینه که تمام اطلاعاتش مفید هست. و مستقیم اطلاعات رو در اختیار مراجعه کننده قرار میده.
=================================================

پیشنهاد آخر

نی نی 1 وبلاگ درست میکنه:D :D
================================================

R@h@

Registered User
لایک‌ها
373
اگه یک بخش هم جهت فروش یا ... انیم ها هم قرار بدید خیلی خوب میشه البته اگه تا حالا این کارو نکردید!!! آخه همه که اینترنت پر سرعت ندارن که دانلود کنن!!!

ممنون...

Daneel Olivaw

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
31
اگه یک بخش هم جهت فروش یا ... انیم ها هم قرار بدید خیلی خوب میشه البته اگه تا حالا این کارو نکردید!!! آخه همه که اینترنت پر سرعت ندارن که دانلود کنن!!!

ممنون...

قوانین بخش انیمیشن رو اگه مطالعه کنی شرایط انیمه گرفتن توضیح داده شده
www_MyEmoticons_com__fishing.gif

Huashan

Registered User
لایک‌ها
13
خب ... فرصتی پیش اومد...

چیزی که من تو ذهنم بود اینه ...

اول در مورد خوده تاپیک ...

همونطور که گفتم اصلا قرار نیست که انیمیشن ها معرفی بشن و یا کسی اسپویل کنه ... کلی هست

فقط خبر داده می شه ... از کمپانی ها .. کارگردانها ... انیمشن های در دست ساخت ... نرم افزارهای انیمیشن سازی .. ولی موضوعاتی در این حوالی ...

خبر ها هم در حد چند خط ارائه می شن ...

اما مشکلی که هست اینه که برای یک نفر ممکنه کمی مشکل باشه , که هست ...

ولی اگر دو سه نفر باشن که دو سه سایت رو در طول هفته زیر نظر داشته باشن و خبرهای جالبی رو که روی سایت میاد توی تاپیک ارائه بدن خوبه ...

به نظرم باید یه دو سه تا سایت معتبر در زمینه ی انیمیشن رو انتخاب کنیم و هر کس هم مسئول یه سایت بشه ... اینطوری هم زیاد وقت گرفته نمی شه ...

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
ولی اگر دو سه نفر باشن که دو سه سایت رو در طول هفته زیر نظر داشته باشن و خبرهای جالبی رو که روی سایت میاد توی تاپیک ارائه بدن خوبه ...
در مورد ژاپنی ها ANN ليست همه کارتون هايی که قراره در بياد رو تا 1 سال ديگه داده!:blink::happy: تاريخشون رو هم داده:p، حالا ما چی اضافه تر بگيم؟ :blink::cool:

willie

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3
36_1_4.gif

خوب راستش منم اون زمان به همین دلیلی که شما گفتی از زدن تاپیک منصرف شدم. ..

راستش به نظر من فرقی نمیکنه که استارتر تاپیک کی باشه .فقط باید یکی شروع کنه تا بقیه دنبال کارو بگیرن.
choir.gif

خب ... فرصتی پیش اومد...

چیزی که من تو ذهنم بود اینه ...

اول در مورد خوده تاپیک ...

همونطور که گفتم اصلا قرار نیست که انیمیشن ها معرفی بشن و یا کسی اسپویل کنه ... کلی هست

فقط خبر داده می شه ... از کمپانی ها .. کارگردانها ... انیمشن های در دست ساخت ... نرم افزارهای انیمیشن سازی .. ولی موضوعاتی در این حوالی ...

خبر ها هم در حد چند خط ارائه می شن ...

دقیقا
thumbsup.gif

اما مشکلی که هست اینه که برای یک نفر ممکنه کمی مشکل باشه , که هست ...

به نظرم باید یه دو سه تا سایت معتبر در زمینه ی انیمیشن رو انتخاب کنیم و هر کس هم مسئول یه سایت بشه ... اینطوری هم زیاد وقت گرفته نمی شه
به نظر من اگه پست زدن توی این تاپیکو به دو یا سه نفر محدود نکنیم بهتره.به نظر من اینطور باشه که هر کدوم از بچه ها که به سایتها و وبلاگهای مختلف سر میزنن اگه به خبر تازه و جدیدی درباره ی همون موضوعاتی که شما بالا بهشون اشاره کردین برخوردن بیان توی این تاپیک و بچه های دیگه رو ازش مطلع کنن.

mahsa_nini

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
در مورد ژاپنی ها ANN ليست همه کارتون هايی که قراره در بياد رو تا 1 سال ديگه داده!:blink::happy: تاريخشون رو هم داده:p، حالا ما چی اضافه تر بگيم؟ :blink::cool:

پیشنهاد میشه 1 تپیک با عنوان منابع معتبر ایجاد کنیم.
اینجوری دوستان دیگه مثل من میتونن به اخبار دسترسی داشته باشن و بحث ها پر بارتر میشه.:cool::happy:

MohammadAlizade

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به تمامی اساتید ....
آقا من یه مشکلی برام پیش اومده !!! من چند روز پیش یه تاپیک زدم و درباره کارتون یونیکورن اسب شاخدار پرسیدم ، مدیریت محترم منو اهنمایی کردند و من به سه نفر از مدیران این بخش پی ام فرستادم و درخواست این کارتون رو کردم ولی تا به حال جوابی دریافت نکردم!!!!؟؟؟. به غیر از یکی ار آقایان مدیر که اظهار کردن این کارتون رو ندارن ، بقیه روسا همچنان در مقابل درخواست من سکوت اختیار کردن !!!!؟؟؟؟؟؟
حالا من میخوام بدونم چیکار باید بکنم ؟آیا با تمامی درخواستهای اعضای جدید اینطور برخورد میشه یا من استثنام

nemesissoso

Registered User
لایک‌ها
0
سلام به تمامی اساتید ....
آقا من یه مشکلی برام پیش اومده !!! من چند روز پیش یه تاپیک زدم و درباره کارتون یونیکورن اسب شاخدار پرسیدم ، مدیریت محترم منو اهنمایی کردند و من به سه نفر از مدیران این بخش پی ام فرستادم و درخواست این کارتون رو کردم ولی تا به حال جوابی دریافت نکردم!!!!؟؟؟. به غیر از یکی ار آقایان مدیر که اظهار کردن این کارتون رو ندارن ، بقیه روسا همچنان در مقابل درخواست من سکوت اختیار کردن !!!!؟؟؟؟؟؟
حالا من میخوام بدونم چیکار باید بکنم ؟آیا با تمامی درخواستهای اعضای جدید اینطور برخورد میشه یا من استثنام

با پوزش از مدیران

دوست عزیز سلام
کارتون مورد نظر شما را (طبق لیست موجود در تاپیک انیمیشن) خانم saheljunior و آقای Matin دارند. با یکی از این دو عزیز تماس بگیرید
متشکرم

بالا