برگزیده های پرشین تولز

نظر شما چیه من چرا این سرنوشتم؟

afshin5

Registered User
لایک‌ها
1,548
با این حساب اگه بیمه هم نداره فکر نکنم آنقدر بخرن لاستیک فنیش چطوره اگه شاید 13 ازت بخرن بنگاه چقدر میخرن ازت؟

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,759
خوب داداش همینه دیگه تجربه نداشتی گرون خریدی الان هم می خواهی کمتر ضرر کنی بفروشی اما هرچی بیشتر بمونه بیشتر ضرر می کنی سود بانک و تمدید بیمه و ........ضررشو قبول کن و بفروش بره

ali-.b2

Registered User
لایک‌ها
261
لاستیکاش ی جفت سالم ی جفت 50 درصد فنی هم مکانیک بردم هم جلوبندی سازی گفتن خوبه روغنش هم عوض کردم

ali-.b2

Registered User
لایک‌ها
261
خوب داداش همینه دیگه تجربه نداشتی گرون خریدی الان هم می خواهی کمتر ضرر کنی بفروشی اما هرچی بیشتر بمونه بیشتر ضرر می کنی سود بانک و تمدید بیمه و ........ضررشو قبول کن و بفروش بره
کسی نیومده ک کم و زیاد کنیم چقدر گرون خریدم؟تو همون بنگاه مثل همین ماشین رنگ سیاه مدل 87 رو 13600 فروختن

XLL

Registered User
لایک‌ها
42
داداش شمافقط باید هنری یاد بگیری.من یکیو میشناسم تو کاره رنگ کاری چوبه چن ساله این کارس الان یه خونه دوطبقه داره هم یه ماشین 25 تومنی.
تواین زمونه فقط باید به فنی بلد باشی.

__mahdi__

Registered User
لایک‌ها
243
من از طریق سایت دیوار یک مغازه رو به قیمت تو این کسادی بازار فروختم . { اونقدر بازار کساده که شاید به ازای هر ده تا فروشنده ، یک خریدار ملک باشه . تجاری که از مسکونی هم بدتره } .
واسه فروش ماشین حتما دیوار رو امتحان کن ، هر دو سه روز یک بار هم اگهی تو بروز کن .

amirmail

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
637
من تو کار فعلی خودم ابتدا محلی بودم که 18 ماه تمام ضرر کردم
ضرر به تمام معنی
بعد هیجده ماه محلم رو عوض کردم
بعد تعویض محل شش ماه طول کشید نقطه سر به سر رسیدم
بعد هم الحمدالله سوددهی

a-aramesh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
146
بیا برو تو کار ساختمان الان بنا روزی 100 میگیره کارگر هم 50 میگیره هیچ سرمایه ای هم نمیخواد اگه بنا بشی ماهی 3 تومن و سالی 36 تومن برات میممونه نظرتون چیه؟

dollar1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1,641
بیا برو تو کار ساختمان الان بنا روزی 100 میگیره کارگر هم 50 میگیره هیچ سرمایه ای هم نمیخواد اگه بنا بشی ماهی 3 تومن و سالی 36 تومن برات میممونه نظرتون چیه؟
بنایی مگه کشکه باید چند سالی کار کنه تا بشه یک بنا خوب که بتونه هر ماه براش کار باشه !

gheysar.

همکار بخش خودرو و رانندگی
همکار انجمن
لایک‌ها
4,492
شما چند سالته؟

حداقل باید یه +17 بزنن سردر سایت

Sent from my C5303 using Tapatalk

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
مگه کشکه کسی ک حمالی میکنه هر روز ک نمیتونه ی روز میره ی روز نمیرخ وگرنه میفتی میمیری
این رقم 3 ت ی چیز تخیلیه

Sent from my Xperia Z1 - THE BEST OF SONY

taheri68

Registered User
لایک‌ها
157
سلام. دوست گلم غصه نخور خدا بزرگه.
شما اشتباهاتی داشتی ولی الان باید به فکر اینده باشی. امیدوارم مشکل همه جوونها حل بشه.

bayern_vahid

Registered User
لایک‌ها
469
داداش با همون پرایدت برو مسافر کشی راحت برجی 1 تومن رو خرج در رفته داری تازه اگه سرویس مدارس هم بگیری راحت تا 2 تومنم داری در ماه
اینقدر نامیدم نباش خدا بزرگه یه یا علی بگو خدا خودش کمک میکنه به حرف اطرافیان هم که میگن با لیسانس نرو مسافر کشی هم گوش نکن بهتر از بیکاریه
کار جوهر مرده عار نیست دزدی هم که نکردی داری کار میکنی

Bxyz

Registered User
لایک‌ها
49
فقط میتونم بگم موفق باشی

Last edited:

amir.tabatabai

Registered User
لایک‌ها
1,251

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
داداش با همون پرایدت برو مسافر کشی راحت برجی 1 تومن رو خرج در رفته داری تازه اگه سرویس مدارس هم بگیری راحت تا 2 تومنم داری در ماه
اینقدر نامیدم نباش خدا بزرگه یه یا علی بگو خدا خودش کمک میکنه به حرف اطرافیان هم که میگن با لیسانس نرو مسافر کشی هم گوش نکن بهتر از بیکاریه
کار جوهر مرده عار نیست دزدی هم که نکردی داری کار میکنی
استارتر زن داری مگه!؟

mehrdad2422

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
با درود فراوان.دوست عزیز مشکل شما این است که خودت باورت شده که همه چیز برات بد. یوم. است کل این تفاسیری که از کارات گفتی چیزهای عجیبی نیست و تو مسیر کاری هر آدم موفقی بوده. این جور شکست یا هر چی اسمش بزاری. از گذشته ب تناسب هر کاری...بوده. است.خواهد بود.ب نظر من شما میخواهی با ابتکا بر عمل دیگری کاری انجام بدی /مثلا دوستی و...بیاد بگه این کار خوبه پول توشه و...شما با بسنده ب حرف اون میخواهی کاری کنی که نمیشه چون علاقه و تخصص خودت نبوده/یا مثلا الان شما آمدی مشکلت مطرح میکنی هر کسی بنا ب طرز فکر تجربه پیرامونی خودش بهت دارن بهت راهکار میدن حالا کاری ب درست و غلط ش نداریم.. اما بدون دیگران هرچه ب تو راهکار بدن و راهکارشون هم منطقی و عملی باشه تاموقعی که تو توانایی پذیرش و تحلیل نداشته باشی. هر کاری کنی در صد شکست اون کار80در مقابل 20است /ب نظر من سعی کن خودت را بهتر بشناس. ببین چه توانایی هایی در تو است که میتونی ازش پول در بیاری ببین ببین نیاز شهر محیط. چی میتونه باشه که تو بخواهی. یه طرح ابتکاری روش پیاده کنی و ازش پول در بیاری. دقت کنی پیدا میکنی و در. آخر خودت را هیچ وقت دست کم نگیر. واز خداوند بخواه که کمکت کنه.. میدونی بازنده واقعی کیه اونی است که. باورش شده شکست خورده در صورتی که انسان موفق هیچ موقع شکست را باور نمیکنم و میگه همیشه یه راهی است... /من خودم تولیدی زغال دارم اگه میدونی توانایی کار تو این کار را داری میتونم کمکت. کنم [email protected]

ali-.b2

Registered User
لایک‌ها
261
فقط میتونم بگم موفق باشی
مرسی دوست من
تو واقعا بدشانسیا
ولی تسلیم نشو
هر جا میرم اینو بهم میگن میگن بریم کنار نحسیش مارونگیر:(
استارتر زن داری مگه!؟

فعلا ی هم زن دارم
با درود فراوان.دوست عزیز مشکل شما این است که خودت باورت شده که همه چیز برات بد. یوم. است کل این تفاسیری که از کارات گفتی چیزهای عجیبی نیست و تو مسیر کاری هر آدم موفقی بوده. این جور شکست یا هر چی اسمش بزاری. از گذشته ب تناسب هر کاری...بوده. است.خواهد بود.ب نظر من شما میخواهی با ابتکا بر عمل دیگری کاری انجام بدی /مثلا دوستی و...بیاد بگه این کار خوبه پول توشه و...شما با بسنده ب حرف اون میخواهی کاری کنی که نمیشه چون علاقه و تخصص خودت نبوده/یا مثلا الان شما آمدی مشکلت مطرح میکنی هر کسی بنا ب طرز فکر تجربه پیرامونی خودش بهت دارن بهت راهکار میدن حالا کاری ب درست و غلط ش نداریم.. اما بدون دیگران هرچه ب تو راهکار بدن و راهکارشون هم منطقی و عملی باشه تاموقعی که تو توانایی پذیرش و تحلیل نداشته باشی. هر کاری کنی در صد شکست اون کار80در مقابل 20است /ب نظر من سعی کن خودت را بهتر بشناس. ببین چه توانایی هایی در تو است که میتونی ازش پول در بیاری ببین ببین نیاز شهر محیط. چی میتونه باشه که تو بخواهی. یه طرح ابتکاری روش پیاده کنی و ازش پول در بیاری. دقت کنی پیدا میکنی و در. آخر خودت را هیچ وقت دست کم نگیر. واز خداوند بخواه که کمکت کنه.. میدونی بازنده واقعی کیه اونی است که. باورش شده شکست خورده در صورتی که انسان موفق هیچ موقع شکست را باور نمیکنم و میگه همیشه یه راهی است... /من خودم تولیدی زغال دارم اگه میدونی توانایی کار تو این کار را داری میتونم کمکت. کنم [email protected]
اگه میشه تو پخ قیمتهاشو بهم بگو شاید تونستیم همکاری کنیم البته اگه پرایدم فروش بره بیمش هم اینقدمونده تموم شده منتظرم

mehrdad2422

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
مرسی دوست من

هر جا میرم اینو بهم میگن میگن بریم کنار نحسیش مارونگیر:(

فعلا ی هم زن دارم

اگه میشه تو پخ قیمتهاشو بهم بگو شاید تونستیم همکاری کنیم البته اگه پرایدم فروش بره بیمش هم اینقدمونده تموم شده منتظرم
دوست عزیز یه ایمیل بده تا برات ارسال کنم. در ضمن تو کدوم شهری؟چون هر جایی ب تناسب فروش اون شهر ما زغال میدیم. چون هر شهری زغالهای مورد استفاده شون فرق داره

بالا