• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

نظر شما چیه من چرا این سرنوشتم؟

ali-.b2

Registered User
لایک‌ها
261
بعد میگن بدشانسی و دستت سنگین خرافات دیروز رفتم نمایشگاه تاوقتی من بودم خبری نبود ایک ماهی ک من رفتم 7 8 تا ماشین خریدوفروش کردن تو این بازار خرابی ب نظرم بهتر ی گوشه بشینم زندگی مردمو لااقل خراب نکنم

ali-.b2

Registered User
لایک‌ها
261
خیلی باحالم من اونجایی ک درخواست داده بودم واسه کار تا الان هم امید داشتم فرجی بشه استخدام ک هیچی 20 نفرهم دارن اخراج میکنن تا قبل اینکه من برم مشکلی نداشت فکر کنم من آدم خطرناکیم

021nima

Registered User
لایک‌ها
378
داش این بدشانسی نیست مشکلات جامعه هست که هیچکس به فکر جوان ها نیست همه درگیر توافق هسته ای جنگ با داعش فحش کاری عربستان اینان
همه لنگ سرمایه هستیم بعضیا 6 هزار میلیارد تومان وام میگیرن بدون ضامن و هیچی بعدم خیلی راحت فرار میکنن ما بخوایم 10 میلیون وام بگیریم هفت خان رستم باید طی کرد اخرم میگن نه

اگه بخوای اینجور حساب کنی 70 80 درصد مردم ایران بدشانس هستن یکیش خوده من یکیش 90 درصد فامیل :D

hexman

Registered User
لایک‌ها
772
دوست من برید تو آژانس کار کنید..این همه آدم خرج زن وبچه میدن از این راه..خدا رو شکر کنید که یه پراید دارید که باهاش کار کنید خیلی ها همین هم ندارن.

hossputer7.8

Registered User
لایک‌ها
141
اقا یه سال گزشته برام سواله کار درست پسدا کردی مانی چقدر در میارید؟
ماشینه فروش رفت؟

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,507
ماشینه فروش رفت؟

من که وضعم بدتر شد , داشتیم میگفتیم زندگی داره کم کم رو خوش بهمون نشون میده که
بپدرم حالش بد شد احساس خستگی میکرد , بردیمش دکتر فکر کردن سرماخوردگیه ویروسیه جدیده اس , بعد هر رور وضعش بدتر شد ازش آزمایش خون گرفتن ( گفتن تو چجوری اصلا سرپایی گلبول سفیدت در حد صفره )
نامه معرفی دادن بردیم بیمارستان بوعلی بستری کردیم , دکتر که معرفی شده بود رئیس بیمارستان بود , دستور بستری داد + 48 آزمایش نوشت
هر چی آزمایش تو دنیا بود کردن منفی در اومد آخرین آزمایش مغز استخون بود که مثبت شد سرطان مغز استخون داره شیمی درمانی شروع شد , سه شنبه مرخصش کردن که شنبه آزمایش بده که دوشنبه جواب آزمایش دکتر ببینه تا دوز دوم شیمی درمانی شروع شه یا نه , جمعه پدرم تشنج کرد هوشیاریشو از دست داد یهو آمبولانس بردش بیمارستان امام حسین اونجا کلا 1 روز و نیم هوشیاری نداشت
تا بهشو اومد هر روز بهترم میشد تو بخش بود - تا اینکه چون گلبول سفید نداشت بدنش عفونت کرد و پدرم فوت شد تو همین تیر ( چند میلیون هزینه + زحمت ها صبح تا شب کاش جواب میداد حداقل )

خونه پیش خریدی کلاه برداری شد و دستمون به جایی بند نیست - اجاره نشینی - چندین میلیون بدهی پدر - نداشتن داریی پدر که به ما برسه حداقل خرج خودش کنیم - هزینه ها مراسم پدر و ......................

Last edited:

ali-.b2

Registered User
لایک‌ها
261
ماشینه فروش رفت؟
والا ماشین که فروش رفت ولی با یک ملیون ضرر ورداشتم همون پولو مغازه لاستیک فروشی زدم خداروشکر آشنا شدم با چندتا آپاراتی ای نون و پنیری در میاد الان فهمیدم که تو بازار روابط فقط میتونه درآمد زا باشه اکثر شغلها همینطوره
من که وضعم بدتر شد , داشتیم میگفتیم زندگی داره کم کم رو خوش بهمون نشون میده که
بپدرم حالش بد شد احساس خستگی میکرد , بردیمش دکتر فکر کردن سرماخوردگیه ویروسیه جدیده اس , بعد هر رور وضعش بدتر شد ازش آزمایش خون گرفتن ( گفتن تو چجوری اصلا سرپایی گلبول سفیدت در حد صفره )
نامه معرفی دادن بردیم بیمارستان بوعلی بستری کردیم , دکتر که معرفی شده بود رئیس بیمارستان بود , دستور بستری داد + 48 آزمایش نوشت
هر چی آزمایش تو دنیا بود کردن منفی در اومد آخرین آزمایش مغز استخون بود که مثبت شد سرطان مغز استخون داره شیمی درمانی شروع شد , سه شنبه مرخصش کردن که شنبه آزمایش بده که دوشنبه جواب آزمایش دکتر ببینه تا دوز دوم شیمی درمانی شروع شه یا نه , جمعه پدرم تشنج کرد هوشیاریشو از دست داد یهو آمبولانس بردش بیمارستان امام حسین اونجا کلا 1 روز و نیم هوشیاری نداشت
تا بهشو اومد هر روز بهترم میشد تو بخش بود - تا اینکه چون گلبول سفید نداشت بدنش عفونت کرد و پدرم فوت شد تو همین تیر ( چند میلیون هزینه + زحمت ها صبح تا شب کاش جواب میداد حداقل )

خونه پیش خریدی کلاه برداری شد و دستمون به جایی بند نیست - اجاره نشینی - چندین میلیون بدهی پدر - نداشتن داریی پدر که به ما برسه حداقل خرج خودش کنیم - هزینه ها مراسم پدر و ......................
خداوند پدرتون رو رحمت کنه خیلی سخته امیدوارم وضعتون خوب بشه

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,507
والا ماشین که فروش رفت ولی با یک ملیون ضرر ورداشتم همون پولو مغازه لاستیک فروشی زدم خداروشکر آشنا شدم با چندتا آپاراتی ای نون و پنیری در میاد الان فهمیدم که تو بازار روابط فقط میتونه درآمد زا باشه اکثر شغلها همینطوره

خدا رفتگان شما رو هم رحمت کنه , ممنونم از شما

20doost

Registered User
لایک‌ها
352

خدا رو شکر که آخرش درست شد
منم لیسانس دارم و بیکارم ولی دوستای منم بیکارن مشکل خیلی از ما ها اینه که اکثرا افراد بهتر از خودمون رو میبینیم مثلا من فقط یه نفر رو میبینم که همسن خودمه ولی الان سرکاره و خونه و ماشین و زن و بچه داره و ...
البته خودم این طوری نیستم الان 40 نفر دانشجوی رشته کامپیوتر بودیم اونایی که توی شهر خودمن همه شون جلوی چشم خودم بیکار هستن باز حالا من یه 6 ماه توی یه شرکت با پارتی رفتم کار کردم اونا که دیگه بعضی هاشون انقدر ناامید شدن که حسی برای زندگی ندارن
آزمون استخدامی هم که مسخره است یکی اصفهان یکی تهران دو تا اینور یکی اون ور

ولی با همه اینها کانال جوک هم تو تلگرام دارم و همیشه میگم خدا رو شکر که سالمم و میتونم کاری کنم دلیل بیکاری جوونا خیلی به مسئولا ربط داره ولی خدا روزی رو میده گور بابای هر کسی که داره بهمون خیانت میکنه
ادرس کانال جوک نمکی در تلگرام @joknamaki

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,507
f7br38l81s5xctutqpe0.jpg

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,507
اقا چه عیبی داره بزار تاپیک جون بگیره خخخ
اقا منم یه بدبخت با کمارشناسی ارشد . بیکار

منم کارشناسی : آسیب شناسی اجتماعی گرایش پیشگشیری از اعتیاد ( رشته اختصاصی شهرداری ) تو دانشگاه فرهنگ و هنر شهرداری تهرانم خوندم
پدرمم نیرو شرکتی شهرداری بود + چنتا آشنا سابقه بالا تو شهرداری
هر کاری کردیم نشد بریم تو شهرداری

Last edited:

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,507
انشالله زودتر برید سره کار ولی راستش چشمم از وضع مملکت اب نمیخوره
تو فکرشم یه کنسول بازی بخرم یکمی سرگرم بشم از این حالت در بیام
حداقل شده برای چند دقیقه سرزنده بشیم مشکلات بدبختی و این افسردگی رو برای چند دقیقه فراموش کنیم

ali/24

Registered User
لایک‌ها
1,248
تو فکرشم یه کنسول بازی بخرم یکمی سرگرم بشم از این حالت در بیام
حداقل شده برای چند دقیقه سرزنده بشیم مشکلات بدبختی و این افسردگی رو برای چند دقیقه فراموش کنیم
می فهمم چی می گی

بقیه هم می فهمن چی می گی

hossputer7.8

Registered User
لایک‌ها
141
من راهتو پارسال رفتم رفیق بنظرم راهه منو نرو

از یکی از پی تی ایکس لباکس ۳۶۰ خریدم ولی خریده نتی خراب میشد و سی دی رامش میپرید کدش دو بار تعمیرش کردم دلمو زد

اینقدر اذیت شدم اینقدر توی گرما رفتمپبرا تعمیرش که از زندگیم سیر شدم و دیوانه شدم . تعمیر کاره ۱۳۰ ازم میگرفت میفهمیدم داده کسی با ۳۰ درست کرده ۱۰۰ گزاشته روش و از من پول گرفته دلم گرفت که چرا حروم مخورده ازم و ناراحتر شدم
عشقم جی تی ای بودو هست

اینقدر دلم گرفت که همه دارو ندارم پارسال ۱۵۰۰ بودو دادم پلی فور خریدم و جی تی ای و خوشال اومدم خونه

هر کاری میکردم بازی اجرا نمیشد میخواستم گریه کنم بعد فهمیدم پلی فورو برعکس گزاشتم از حوله جی تی ای و در اصل دارم بلوریه بازیو برعکس میزارم ! خخخ

پلی فورو راه انداختم دسته های پلی فور ضعیفن و زود خراب میشن سره یک ماه دستش خراب شد و من ۲۵۰ ت پول نداشتم دسته بخرم

بعد که پلی فورو خریدم دیدم اوه خددای من به تلوزوین اتاقم نمیخوره

اخه تلوزوین اتاقم سی ار تیه ۲۸ اینچه دیدم ارزش خریدن تبلدیل نداره دستشم نیمه خراب شد و مثله دسته سگا زود برا من خراب شد

نمیتونستم بازی کنم چون تلوزوین پذیرایی فقط اچ دی ام ای میخورد و نمیشد جحی تی ای بازی کرد همش صحنه بود

دستش که خراب شد دلم گرفت

دیگه مندتا عمر دارم از سونی چیزی نمیخرم خیلی بی کیفیت شده

ایکس باکس جنسش خیلی بهتره جنسه دسته و ... رو میگم نه رزولیشن بازیش

دیدم ای وپای بی پول شدم با این پلی فور بازیم که نمیتونم کنم دستشسم نیمه خراب شده

فروختمش تا پول بیاد دستم . با ۳۰۰ ۴۰۰ ضرر دادمش

یه طوطی خریدم برا مادرم بردمش خونه فهمبدنم سنش خیلیه رفتم پسش بدم ۲۵۰ ت زیر قیمت پس گرفت که انشظاالله با این حروم خوری که کرد خدا جرش بده خودشو زنو بچه کوچیکشو که با پول حروم بزرگش میکنه اکثره پرنده فروشا حروم خورن اکثرن

خلاصثه دیدم از کله سرمایشم ۹۰۰ ت مونده و دیچه هیچی خرج نکردم

ولی هر ماه خپابه جحی تی ایو میبینم . بخدا رایت میگم خواب میبینم پلی فور دارم جی تی ای بازی میکنم و عشقو حال

هر ماه میزنه به سرم برم ایکس باکس ۳۶۰ باز بخرم بعد منیگم گرافیکش خیلی کمه و دوباره چوبه جنس دسته دومو بخورم ؟

خیلی تلخو شیرین بود برام این جحی تای ای برای پلی فور اخه لپتابم گکرافیکشو نمیکشه

خیلی دوپس دارم داشته باشسم ولی میبینم اصرافه محضه اخه ۱.۵ خیلیه .تلوزیونشم ندارم . ایکس باکسم که قدیمیه کهذ۵۰۰ میدنش

خیلی دپوس دارم شاغل بشم و بی دغدغه یدونه ایکس باکمس اسکورپبو با عینک وی ار بخرم که ساله دیگه تازه میخواد بیاد

قصدم هم از جی تی ای این بود که از دنیای واقیی کنده بشم برم توی دنیای مجازی جی تی ای یکمی خودمو گم کنم ساحخل هوپای خوپب ماشین خوپب و .. ولی اونجا

ولی من میگم بخر بازی کن رفیق من که فروختمش ولی خوابشو میبینم ...

نخدیدید بم لطفا

بالا