• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

نظر شما چیه من چرا این سرنوشتم؟

ali-.b2

Registered User
لایک‌ها
261
هی تف به این مملکت که آرزوی جوون میشه پلی استیشن منم قطعات کامی ضعیف شد پول نداشتم ارتقا بدم فروختم

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,507
من راهتو پارسال رفتم رفیق بنظرم راهه منو نرو

از یکی از پی تی ایکس لباکس ۳۶۰ خریدم ولی خریده نتی خراب میشد و سی دی رامش میپرید کدش دو بار تعمیرش کردم دلمو زد

اینقدر اذیت شدم اینقدر توی گرما رفتمپبرا تعمیرش که از زندگیم سیر شدم و دیوانه شدم . تعمیر کاره ۱۳۰ ازم میگرفت میفهمیدم داده کسی با ۳۰ درست کرده ۱۰۰ گزاشته روش و از من پول گرفته دلم گرفت که چرا حروم مخورده ازم و ناراحتر شدم
عشقم جی تی ای بودو هست

اینقدر دلم گرفت که همه دارو ندارم پارسال ۱۵۰۰ بودو دادم پلی فور خریدم و جی تی ای و خوشال اومدم خونه

هر کاری میکردم بازی اجرا نمیشد میخواستم گریه کنم بعد فهمیدم پلی فورو برعکس گزاشتم از حوله جی تی ای و در اصل دارم بلوریه بازیو برعکس میزارم ! خخخ

پلی فورو راه انداختم دسته های پلی فور ضعیفن و زود خراب میشن سره یک ماه دستش خراب شد و من ۲۵۰ ت پول نداشتم دسته بخرم

بعد که پلی فورو خریدم دیدم اوه خددای من به تلوزوین اتاقم نمیخوره

اخه تلوزوین اتاقم سی ار تیه ۲۸ اینچه دیدم ارزش خریدن تبلدیل نداره دستشم نیمه خراب شد و مثله دسته سگا زود برا من خراب شد

نمیتونستم بازی کنم چون تلوزوین پذیرایی فقط اچ دی ام ای میخورد و نمیشد جحی تی ای بازی کرد همش صحنه بود

دستش که خراب شد دلم گرفت

دیگه مندتا عمر دارم از سونی چیزی نمیخرم خیلی بی کیفیت شده

ایکس باکس جنسش خیلی بهتره جنسه دسته و ... رو میگم نه رزولیشن بازیش

دیدم ای وپای بی پول شدم با این پلی فور بازیم که نمیتونم کنم دستشسم نیمه خراب شده

فروختمش تا پول بیاد دستم . با ۳۰۰ ۴۰۰ ضرر دادمش

یه طوطی خریدم برا مادرم بردمش خونه فهمبدنم سنش خیلیه رفتم پسش بدم ۲۵۰ ت زیر قیمت پس گرفت که انشظاالله با این حروم خوری که کرد خدا جرش بده خودشو زنو بچه کوچیکشو که با پول حروم بزرگش میکنه اکثره پرنده فروشا حروم خورن اکثرن

خلاصثه دیدم از کله سرمایشم ۹۰۰ ت مونده و دیچه هیچی خرج نکردم

ولی هر ماه خپابه جحی تی ایو میبینم . بخدا رایت میگم خواب میبینم پلی فور دارم جی تی ای بازی میکنم و عشقو حال

هر ماه میزنه به سرم برم ایکس باکس ۳۶۰ باز بخرم بعد منیگم گرافیکش خیلی کمه و دوباره چوبه جنس دسته دومو بخورم ؟

خیلی تلخو شیرین بود برام این جحی تای ای برای پلی فور اخه لپتابم گکرافیکشو نمیکشه

خیلی دوپس دارم داشته باشسم ولی میبینم اصرافه محضه اخه ۱.۵ خیلیه .تلوزیونشم ندارم . ایکس باکسم که قدیمیه کهذ۵۰۰ میدنش

خیلی دپوس دارم شاغل بشم و بی دغدغه یدونه ایکس باکمس اسکورپبو با عینک وی ار بخرم که ساله دیگه تازه میخواد بیاد

قصدم هم از جی تی ای این بود که از دنیای واقیی کنده بشم برم توی دنیای مجازی جی تی ای یکمی خودمو گم کنم ساحخل هوپای خوپب ماشین خوپب و .. ولی اونجا

ولی من میگم بخر بازی کن رفیق من که فروختمش ولی خوابشو میبینم ...

نخدیدید بم لطفا

من میدونم میخوام چیکار کنم , خودم خرید و فروش لوازم جلنبی کنسول ها بازی میکنم
همین xbox 360 خروجی تصویر 3 فیش داره اما وقتی به تلویزیون crt وصل کنی حتی نوشته ها بازی خوانا نیست , باید حتما وصل بشه به hdmi تلویزیون ها فول hd - حتی تلویزیون hd هم نه فقط t,g ای
ps4 هم معلومه باید حتما تلویزیون جدید داشته باشی وگرنه روی این تلویزیونا جواب نمیده
من بخرم gta بازی نمیکنم خودم افسردم خودم داغونم و ....... برم gta بخرم بازی کنم آدم بکشم و ..... اینکه بدترم میکنه , gta برای 2 قشر خوبه
1- بچه ها زیر 20 سال
2- کسایی که عصبین میخوان عصبیت و نارحتیشونو خالی کنن
من همینطوری از زندگی ناامیدم فقط مونده سرمو بزارم رو زمین بمیرم

من خودم 2 تا تلویزون دارم یه سامسونگ 21 اینچ pland از همین crt ها - یه تلویزیون 32 اینچ سامسونگ از همین سری آخری ها که طرح lcd ه که پشتش زده ساپورت تا 1080i
مانیتورمم 19 اینچ led ه اما فقط vga داره

خودم میخوام کنسول wii u بخرم بازی هاشم مفرح تره تا شادتر شیم

تو باید از این کابل توصیر hdmi به av میخریدی کلا 12500 تومنه
http://shamshiri1.ir/index.php?route=product/product&path=86&product_id=1061

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,507
هی تف به این مملکت که آرزوی جوون میشه پلی استیشن منم قطعات کامی ضعیف شد پول نداشتم ارتقا بدم فروختم

کامپیوتر من برای سال 89 ه , زمان گرونی ها بود کامپیوتر عتیقه قبلیش یهو سوخت پاور - مادر بورد و ......... سوخت
این سیستمو جمع کردم اون زمان شد 1.500 هنوزم داره کار میکنه , البته کارت گرافیک تازه نخریدم با آنبورد داره کار میکنه
البته پاورش سوخت 50 دادم عوض کردن همین چند روز پیش

مشخصات کامپیوترم , این تعطیل شه دیگه باید با همون گوشی همه کارا رو بکنیم

udfybl8ykr8zwpyncan1.jpg

hossputer7.8

Registered User
لایک‌ها
141
ایول شما خودت خوره بازی ای

ولی گروه سوم جی تی ای هم هستن . مثله من . تشقه هواپیما دزدی و ماشین و لایی کشی و یهیویی یکی وسط لایی کشی میره زیر ماشین و ماشین چپ میکنه و شش تا ملق میزنه و توی ملق زدن دو نفرم لح میکنه خیلی حال میده خخخ

ایند کابلا میگن تصویر نمیدن باید تبیدل خاصسشو خرید کلا روی سی ار تی حرومه پلی فور اخه نوشتهارو نمیشه خوند

ADZPOP

Registered User
لایک‌ها
316
دیوانه هستید شما
از بیاری زدید تو کار بازی و کنسول...

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,507
دیوانه هستید شما
از بیاری زدید تو کار بازی و کنسول...

در مورد دیگران لطفا نظر ندید , من هر کاری بخوام بکنم یا چیزی بخرم به خودم مربوطه
در ضمن دیوانه کس دیگه اس
اینجا محل جمع شدن چنتا دوسته که باهم صحبت میکنن

ADZPOP

Registered User
لایک‌ها
316
در مورد دیگران لطفا نظر ندید , من هر کاری بخوام بکنم یا چیزی بخرم به خودم مربوطه
در ضمن دیوانه کس دیگه اس
اینجا محل جمع شدن چنتا دوسته که باهم صحبت میکنن
موضوع عمومی هستند و نظردادند عمومی....به خودت مربوطه مگه گفتیم به ما مربوطه؟؟؟

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,507
موضوع عمومی هستند و نظردادند عمومی....به خودت مربوطه مگه گفتیم به ما مربوطه؟؟؟

بله تاپیک عمومی هست و نظر دادن عمومی , اما دخالت تو امور شخصی مثل خریدن یا فروختن یا واگذا کردن به خود شخصی بر میگرده نه کس دیگه
در ضمن دیوانه که لایق خودتون هستید به دیگران نسبت ندید , نکنه شما خدا هستید و هم چیز دان که بقیه رو دیوانه خطاب میکنید
مثل این میمونه تو کار شخصی خودتون که بسته به انتخاب خودتون هست دخالت کنم بعد بگم دیوانه ای ( اصلا شعور انسان همچین چیزی رو قبول میکنه؟!! )

ali/24

Registered User
لایک‌ها
1,248
استارتر محترم خیلی های دیگه مثل شما هستن یا بهتر بگم خیلی هامون مثل هم هستیم همه تجربه های ناموفق داشتیم. و همینطور تجربه های موفق . اما اندکی غفلت باعث شد

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,507
استارتر محترم خیلی های دیگه مثل شما هستن یا بهتر بگم خیلی هامون مثل هم هستیم همه تجربه های ناموفق داشتیم. و همینطور تجربه های موفق . اما اندکی غفلت باعث شد

در اصل همه ناموفق بودن
اون لحظه ها کوتاهی هم احساس موفقیت کردی در اصل فاصله ای که بین 2 تا بدبختی افتاده این حس موفقیت داشتید

ADZPOP

Registered User
لایک‌ها
316
بله تاپیک عمومی هست و نظر دادن عمومی , اما دخالت تو امور شخصی مثل خریدن یا فروختن یا واگذا کردن به خود شخصی بر میگرده نه کس دیگه
در ضمن دیوانه که لایق خودتون هستید به دیگران نسبت ندید , نکنه شما خدا هستید و هم چیز دان که بقیه رو دیوانه خطاب میکنید
مثل این میمونه تو کار شخصی خودتون که بسته به انتخاب خودتون هست دخالت کنم بعد بگم دیوانه ای ( اصلا شعور انسان همچین چیزی رو قبول میکنه؟!! )
مثل اینکه با این همه تجربه که داری نمیدونی برداشت ها توفضای مجازی چطوره..

ali/24

Registered User
لایک‌ها
1,248
در اصل همه ناموفق بودن
اون لحظه ها کوتاهی هم احساس موفقیت کردی در اصل فاصله ای که بین 2 تا بدبختی افتاده این حس موفقیت داشتید
ببین به نظر من باید کارهایی که می کنیم باید مکمل کارهایی باشه که بعدا انجام میدیم.
مثلا اگه قراره از شاخه ای به شاخه دیگه بریم باید شاخه قبلی مکمل شاخه بعدی باشه.
یا شغل قبلی همینطور.
گاهی اوقات از یه فاز دیگه به فاز دیگه رفتن خیلی خطرناک میشه و باعث عدم موفقیت هستش

برگرفته از مشاهدات

hossputer7.8

Registered User
لایک‌ها
141
بنظره من کسی با بیکاری کنسول میخره بازی کنه دیوانه نیست . عاقله . حالا باید کار کنه درست

ولی کسی با بیکاری میره زن میگیره دیوانست

توی جامعه ما به اولی که کنسول خریده میگن دیوانه و بچه و احمق ! پولشو ریخته توی جوب

و تو جامعه به دومی میگن مرررررد اقای خوووونه مرده رفته زن گرفته اقاسسست بزرگ شده . ولی کار نداره کاندوم بخره ... خخخ این ببین طلاق رو شاخشه یا با بدبختی زندگی کردن با زنش و حقارت ولی جامعه بش میگه مرد

این نظره منه ولی خیلیا میتونه نظرشون نباشه و کسی که زن میگیره با بیکاری میتونه عقاید و نظرات خودشو داشته باشه که قابل احترامه

میخوام بگم جامعه ما اگه خودش درست بود یه چیزی . عقایدش دیگه چین تا تش برو ...

ولیی اولی جدا باهوشه سه ماه بعدم کنسولشو میفروشه و پول تو دستشه ولی دومی کم کم با بیکاری ارزوی مرگ واقیی میکنه و طلاق رو شاخشه اگه بابا مامانش ساپورتش نکن ان

فقط این یک نشره . نظره شخصی قرار نیست به خورده دیگران بدمش و خیلی از عزیزان که با بیکاری زن میگیرن به خودشون ربط داره و انشالله موفق باشن

Last edited:

Rascal

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,151
تاپیک جالبیه ! استارتر اگه لطف کنه بیاد حسش رو نسبت به اون روزایی که این تاپیکو زده بگه جالب هست
چقدر بهتر شد اوضاعتون ؟ چی شد که بهتر شد ؟

ali-.b2

Registered User
لایک‌ها
261
تاپیک جالبیه ! استارتر اگه لطف کنه بیاد حسش رو نسبت به اون روزایی که این تاپیکو زده بگه جالب هست
چقدر بهتر شد اوضاعتون ؟ چی شد که بهتر شد ؟
اون روزا که حس خوبی نداشتم واقعا بعدانجام چند کار و شکست خوردن باید متوجه بشید که چقدر آدم داغون میشه همون پراید رو باضرر فروختم کمی هم گذاشتم روش مغازه لاستیک فروشی زذم با چندین آپاراتی هم رفیق شدیم واسم مشتری بفرستن درصدی بهشون بدم خداروشکر عالی نیست ولی راضیم تو زمان بیکاری هم سایتی راه انداختم متن ترجمه میکنم واسه سرگرمی و حس مفید بودن خوبه

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
والا ماشین که فروش رفت ولی با یک ملیون ضرر ورداشتم همون پولو مغازه لاستیک فروشی زدم خداروشکر آشنا شدم با چندتا آپاراتی ای نون و پنیری در میاد الان فهمیدم که تو بازار روابط فقط میتونه درآمد زا باشه اکثر شغلها همینطوره

خداوند پدرتون رو رحمت کنه خیلی سخته امیدوارم وضعتون خوب بشه
عزیز من آخه 14 و پونصد واسه ماشین 88 یه کم زیاد نبود؟ منو چی میگی که پراید مدل 90 خریدم 15 و دویست یه ماه بعد خواستم بفروشم گفتن 13 تا بیشتر نمی ارزه!! به قیمت بدی میخرن، من و شما گرون خریدیم!

ali-.b2

Registered User
لایک‌ها
261
عزیز من آخه 14 و پونصد واسه ماشین 88 یه کم زیاد نبود؟ منو چی میگی که پراید مدل 90 خریدم 15 و دویست یه ماه بعد خواستم بفروشم گفتن 13 تا بیشتر نمی ارزه!! به قیمت بدی میخرن، من و شما گرون خریدیم!
بله درسته ولی نمیدونید زندگی اول امتحان میگیره بعد درس میده

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,507

عزیز ایشون همونطور که الان گفتن دیگه مشکل ندارن خوشبخت شدن

اون روزا که حس خوبی نداشتم واقعا بعدانجام چند کار و شکست خوردن باید متوجه بشید که چقدر آدم داغون میشه همون پراید رو باضرر فروختم کمی هم گذاشتم روش مغازه لاستیک فروشی زذم با چندین آپاراتی هم رفیق شدیم واسم مشتری بفرستن درصدی بهشون بدم خداروشکر عالی نیست ولی راضیم تو زمان بیکاری هم سایتی راه انداختم متن ترجمه میکنم واسه سرگرمی و حس مفید بودن خوبه

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
بله درسته ولی نمیدونید زندگی اول امتحان میگیره بعد درس میده
من از این امتحانا اینقدر پس دادم، کلی هم ضرر کردم، سر خونه و ملک و خیلی چیزهای دیگه، زندگی همینه، خیلی از آدمهای موفق هم تجربه های تلخی داشتن.

بالا