برگزیده های پرشین تولز

نظر شما چیه من چرا این سرنوشتم؟

H.T.C

Registered User
لایک‌ها
1,331
پس باید صبر کرد..رهه چندساله نمیشه یک ساله رفت

میشه میشه
یا اغازاده باشی.یا با اغازاده باشی
مواردی از قبیل ادم فروشی برای ن.ظ.ا.م و استفاده از رانت

در غیر اینصورت یه مخ تجاری باید داشته باشی.که نمونه هاش تو بازار زیاده.کنه کپی کردن بلکه الگو برداری نتیجش حرف شما میشه

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
مرا مسخره میکنی یا مارتین اسکورسیزی را:D
در کل فیلمه خیلی خوبیه.غیر از اموزه های جنسیش مطالب جالبی اشاره میکنه.

استارتر نگفت چیکار کرد بالاخره

مارتین لوتر را :D
آموزه ها جنسیش :eek: یعنی فیلم وصلانه :rolleyes: زیر دلو از این حرفا :general209:
کاری نداره مثل اون فیلمه مرده با اسلحه میره آخرش طوری وانمود میکنه که انگار اون یکی قصد شلیک داشته میزنن نابودش میکنن :general304:
گفت دیگه لاستیک فروشی زد خوشبخت شد دیگه

Last edited:

mohammad98

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
190
شمازیاد کتاب میخونی نه؟فیلمای رویایی هم فک کنم زیاد نگاه کنی؟قطعا تو بازار کارنیستی که اینقد حرفای قلمبه سلمبه هم مینویسی این تاپیک مال یکسال پیش وشما به جای مطالعه کردن تاریخ پست اومد کلاس فلسفه راه انداختی کلا همین مسیر رو ادامه بده ببین تو این کشور جهان سوم به چی میرسی ولی من مطم،نم قطعا به تیمارستان میرسی اونجا هم در کنار کسایی که الگوریتمشون با جامعه فرق داشت و قصد به چالش کشیدن همه علوم مختلف رو داشتن میتونی گروه خوبی تشکیل بدی وقت مطالعه هم زیاد داری خدا شفات بده

دو طرف بحث باید از لحاظ علم و معرفت و توانایی ذهنی نسبتا با یکدیگر برابر باشند. اگر یکی از آن‌ها فاقد علم و معرفت باشد، حرف دیگری را نخواهد فهمید ، زیرا با هماورد خود در یک سطح نیست. اگر از توانایی ذهنی بی بهره باشد ، عصبانی خواهد شد، و به ترفند های فریبکارانه توسل خواهد جست، و سرانجام بی ادبی خواهد کرد.
آرتور شوپنهاور

ali-.b2

Registered User
لایک‌ها
261
دو طرف اث باید از لحاظ علم و معرفت و توانایی ذهنی نسبتا با یکدیگر برابر باشند. اگر یکی از آن‌ها فاقد علم و معرفت باشد، حرف دیگری را نخواهد فهمید ، زیرا با هماورد خود در یک سطح نیست. اگر از توانایی ذهنی بی بهره باشد ، عصبانی خواهد شد، و به ترفند های فریبکارانه توسل خواهد جست، و سرانجام بی ادبی خواهد کرد.
آرتور شوپنهاور
شوپنهاور که بود؟یک فیلسوف دیوانه که فقط نظریات بی معنی داد مثل بقیه فیلسوف های دهن گشاد که به درد هیچ کس نخورد جز دیوانگان آزاد بود ولی مثل زندانی ها رفتار میکرد بعید نیست کسی ک راه اونو تکرار میکنه یک دیوانه باشه ،از تیمارستان امین آباد تعریف میکنن برو ی سر بزن بقیه شاگردای استادت هم اونجان احتمالا دیوانه

Gol6359

Registered User
لایک‌ها
38
من راهتو پارسال رفتم رفیق بنظرم راهه منو نرو

از یکی از پی تی ایکس لباکس ۳۶۰ خریدم ولی خریده نتی خراب میشد و سی دی رامش میپرید کدش دو بار تعمیرش کردم دلمو زد

اینقدر اذیت شدم اینقدر توی گرما رفتمپبرا تعمیرش که از زندگیم سیر شدم و دیوانه شدم . تعمیر کاره ۱۳۰ ازم میگرفت میفهمیدم داده کسی با ۳۰ درست کرده ۱۰۰ گزاشته روش و از من پول گرفته دلم گرفت که چرا حروم مخورده ازم و ناراحتر شدم
عشقم جی تی ای بودو هست

اینقدر دلم گرفت که همه دارو ندارم پارسال ۱۵۰۰ بودو دادم پلی فور خریدم و جی تی ای و خوشال اومدم خونه

هر کاری میکردم بازی اجرا نمیشد میخواستم گریه کنم بعد فهمیدم پلی فورو برعکس گزاشتم از حوله جی تی ای و در اصل دارم بلوریه بازیو برعکس میزارم ! خخخ

پلی فورو راه انداختم دسته های پلی فور ضعیفن و زود خراب میشن سره یک ماه دستش خراب شد و من ۲۵۰ ت پول نداشتم دسته بخرم

بعد که پلی فورو خریدم دیدم اوه خددای من به تلوزوین اتاقم نمیخوره

اخه تلوزوین اتاقم سی ار تیه ۲۸ اینچه دیدم ارزش خریدن تبلدیل نداره دستشم نیمه خراب شد و مثله دسته سگا زود برا من خراب شد

نمیتونستم بازی کنم چون تلوزوین پذیرایی فقط اچ دی ام ای میخورد و نمیشد جحی تی ای بازی کرد همش صحنه بود

دستش که خراب شد دلم گرفت

دیگه مندتا عمر دارم از سونی چیزی نمیخرم خیلی بی کیفیت شده

ایکس باکس جنسش خیلی بهتره جنسه دسته و ... رو میگم نه رزولیشن بازیش

دیدم ای وپای بی پول شدم با این پلی فور بازیم که نمیتونم کنم دستشسم نیمه خراب شده

فروختمش تا پول بیاد دستم . با ۳۰۰ ۴۰۰ ضرر دادمش

یه طوطی خریدم برا مادرم بردمش خونه فهمبدنم سنش خیلیه رفتم پسش بدم ۲۵۰ ت زیر قیمت پس گرفت که انشظاالله با این حروم خوری که کرد خدا جرش بده خودشو زنو بچه کوچیکشو که با پول حروم بزرگش میکنه اکثره پرنده فروشا حروم خورن اکثرن

خلاصثه دیدم از کله سرمایشم ۹۰۰ ت مونده و دیچه هیچی خرج نکردم

ولی هر ماه خپابه جحی تی ایو میبینم . بخدا رایت میگم خواب میبینم پلی فور دارم جی تی ای بازی میکنم و عشقو حال

هر ماه میزنه به سرم برم ایکس باکس ۳۶۰ باز بخرم بعد منیگم گرافیکش خیلی کمه و دوباره چوبه جنس دسته دومو بخورم ؟

خیلی تلخو شیرین بود برام این جحی تای ای برای پلی فور اخه لپتابم گکرافیکشو نمیکشه

خیلی دوپس دارم داشته باشسم ولی میبینم اصرافه محضه اخه ۱.۵ خیلیه .تلوزیونشم ندارم . ایکس باکسم که قدیمیه کهذ۵۰۰ میدنش

خیلی دپوس دارم شاغل بشم و بی دغدغه یدونه ایکس باکمس اسکورپبو با عینک وی ار بخرم که ساله دیگه تازه میخواد بیاد

قصدم هم از جی تی ای این بود که از دنیای واقیی کنده بشم برم توی دنیای مجازی جی تی ای یکمی خودمو گم کنم ساحخل هوپای خوپب ماشین خوپب و .. ولی اونجا

ولی من میگم بخر بازی کن رفیق من که فروختمش ولی خوابشو میبینم ...

نخدیدید بم لطفا

منو ببخشید، ولی نتونستم نخندم :general304::general304::general304::general410::general503::p انشالله که یه روز به آرزوتون برسید
درکتون می کنم، منم انشالله یه روز یه گیتار الکتریک بگیرم و باقی ماجراها :general107:

Gol6359

Registered User
لایک‌ها
38
دو طرف بحث باید از لحاظ علم و معرفت و توانایی ذهنی نسبتا با یکدیگر برابر باشند. اگر یکی از آن‌ها فاقد علم و معرفت باشد، حرف دیگری را نخواهد فهمید ، زیرا با هماورد خود در یک سطح نیست. اگر از توانایی ذهنی بی بهره باشد ، عصبانی خواهد شد، و به ترفند های فریبکارانه توسل خواهد جست، و سرانجام بی ادبی خواهد کرد.
آرتور شوپنهاور
می تونم بپرسم شما الان به چه کاری مشغول هستین؟ و نیازهای مادی زندگی تون رو از چه راهی برطرف می کنین؟

Rascal

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,151

Rascal

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,151
اون 90 درصدي كه گفتيد همونطور كه قبلا هم گفتم 90 درصد "زندگي" نيست، بلكه 90درصد "باورمندي اجتماع" هست! يا به عبارت ديگه 90درصد ارزش گذاري توسط جامعه بر مبناي پول هست. و البته از نظر عامه مردم "ارزش" دقيقا عين همون چيزي هست كه جامعه براشون تعيين ميكنه.
اينكه شما در دو پست بدون مطرح كردن دليل فقط "برچسب" خامي زديد، متاسفانه يكي از الگوهاي رايج ايراني هست كه بدون مطرح كردن دليل و منطق فقط يك كلمه با بار منفي ميچسبونن به كسي كه از حرفاش خوششون نمياد. در صورتي كه انتقاد منطقي بايد با دليل باشه!
ضمنا اينكه با "پيش داوري" دوبار گفتيد وقتي وارد بازار كار شديد! انگار مطمئن هستيد كه الان در بازار كار نيستم و در اينده وارد خواهم شد!!!!! ايضا! پيش داوري و پيشبيني آينده از الگوهاي رايج فرهنگيمون هست كه مثلا با پيشبيني دادن روي هوا! وجهه خودمون رو بالا ببريم و خودمون رو مطلع نشون بديم!
چون پست طولاني شد توضيح فعاليتهاي ماليم باشه واسه بعد!
این حرفای خوشکل شما رو که میخونم یاد اون دورانی خوبی میوفتم که تازه رفته بودم دانشگاه ... بعد یکی دو ترم جوگیری ...موهامو بلند میکردم ، کتابهای فلسفی میخوندم و با رفقا میرفتیم کافه نشینی و در مورد آخرین تئاتری که دیدیم بحث میکردیم فکر میکردیم دنیا همین دو روزه....چقدر ما حالیمونه و بقیه عوامن ! چقدر انسان های ابله که ما ازشون بیشتر میفهمیم ...!!

چند سال گذشت رفقایی که با ما بودن همه جیبشون به جیب بابا وصل بود یا گل و علف و مخشون رو پوک کرد... دختر خانوما یا شوهر کردن یا رفتن نشستن گوشه خونه ... ما موندیم و خودمون که نه بابای پولداری داشت نه هیچ کوفت دیگه ای ...
شکر خدا عقل تو کلمون اومد چسبیدیم به زندگی تونستیم خودمون رو جمع و جور کنیم و هر وقت یه فردی حرفای شما رو تحویلم میده شکمشو نشونش میدم و میگم با این حرفا میشه پرش کرد ؟!!
شکر خدا اندازه خودم دارم من ... ولی اون رفقایی که تو اون جو موندن و با خودشون لجاجت کردن رو میبینم که هر روز 9 صب تا 11 شب کارمندی فلان فروشگاه رو میکنه برای ماهی 1 تومن ! و کارمندی همین افراد عامه رو میکنه !
آره ... منم اگه تو سوئیس بودم شاید فیلسوف میشدم دوس داشتم فلسفه رو ! ولی فهمیدم اینجا ! جاش نیس.... اصلا جاش نیس
:general105:

F-May5th

کاربر فعال بخش پاتوق
لایک‌ها
10,542
بازار خیلی خرابه خیلی....افکت کجایی
من افتکم:p. افکت کیه ؟:D
به نظر من مهمترین عامل شکست مالی، تلاش برای عوض کردن واقعیات موجود، بجای تلاش برای وفق دادن خودمون با واقعیات می باشد

mohammad98

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
190
این حرفای خوشکل شما رو که میخونم یاد اون دورانی خوبی میوفتم که تازه رفته بودم دانشگاه ... بعد یکی دو ترم جوگیری ...موهامو بلند میکردم ، کتابهای فلسفی میخوندم و با رفقا میرفتیم کافه نشینی و در مورد آخرین تئاتری که دیدیم بحث میکردیم فکر میکردیم دنیا همین دو روزه....چقدر ما حالیمونه و بقیه عوامن ! چقدر انسان های ابله که ما ازشون بیشتر میفهمیم ...!!

چند سال گذشت رفقایی که با ما بودن همه جیبشون به جیب بابا وصل بود یا گل و علف و مخشون رو پوک کرد... دختر خانوما یا شوهر کردن یا رفتن نشستن گوشه خونه ... ما موندیم و خودمون که نه بابای پولداری داشت نه هیچ کوفت دیگه ای ...
شکر خدا عقل تو کلمون اومد چسبیدیم به زندگی تونستیم خودمون رو جمع و جور کنیم و هر وقت یه فردی حرفای شما رو تحویلم میده شکمشو نشونش میدم و میگم با این حرفا میشه پرش کرد ؟!!
شکر خدا اندازه خودم دارم من ... ولی اون رفقایی که تو اون جو موندن و با خودشون لجاجت کردن رو میبینم که هر روز 9 صب تا 11 شب کارمندی فلان فروشگاه رو میکنه برای ماهی 1 تومن ! و کارمندی همین افراد عامه رو میکنه !
آره ... منم اگه تو سوئیس بودم شاید فیلسوف میشدم دوس داشتم فلسفه رو ! ولی فهمیدم اینجا ! جاش نیس.... اصلا جاش نیس
:general105:

يه سوال از شما كه باتجربه هستي!
به نظرت تا چه سني ميتونم همين راه رو ادامه بدم؟!

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
من موندم اگه وضعیت اینقدر خرابه چرا مردم ساکت نشستن و اگه وضعیت خوبه مینالین ازش؟

Sent from my C6903 using Tapatalk

mohammad98

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
190
من موندم اگه وضعیت اینقدر خرابه چرا مردم ساکت نشستن و اگه وضعیت خوبه مینالین ازش؟

متاسفانه ملتي داريم كه هر كدام هزاران "تضاد دروني" دارند. گفته هاشون با رفتارشون در تضاد هست. عقايدشون با سبك زندگيشون در تضاد هست. وقتي كسي به اين تضادها اعتراض ميكنه بجاي اينكه كمي "تفكر دروني" ايجاد بشه، فقط منجر به پرخاشگري ميشه.
خلاصه كلام اينكه فقط كسايي كه بتونن خوب و زياد دروغ بگن ميتونن به اين مردم حكومت كنن.

ali-.b2

Registered User
لایک‌ها
261
متاسفانه ملتي داريم كه هر كدام هزاران "تضاد دروني" دارند. گفته هاشون با رفتارشون در تضاد هست. عقايدشون با سبك زندگيشون در تضاد هست. وقتي كسي به اين تضادها اعتراض ميكنه بجاي اينكه كمي "تفكر دروني" ايجاد بشه، فقط منجر به پرخاشگري ميشه.
خلاصه كلام اينكه فقط كسايي كه بتونن خوب و زياد دروغ بگن ميتونن به اين مردم حكومت كنن.
حکومت از جنس همین مردمه اگه میبینی خوب دروغ میگن اختلاس میکنن فلان کارو میکنن کس دیگه هم جاشون بیاد همین روندو ادامه میده,اصلا به شما چه بخوای به سبک زندگی کسی اعتراض کنی کسی بیاد به سبک زندگی شما اعتراض کنه چهارصدتا نقل قول از فیلسوف های دنیا جمع میکنی چهارتا حرف قلمبه سلمبه هم اضافه میکنی بهش جواب میدی

ali-.b2

Registered User
لایک‌ها
261

من خودم تو بازارم بله وضع اقتصاد خرابه ولی توهمین وضع هرکس داره نون خودش رو در میاره علف که نمیخورن مردم حتما درامد دارن دیگه,حالا اصلا مردم ساکت ننشستن این حکومت هم عوض شود کی میخواد جاش بیاد ایران بشه جهان اول وقتی دلالی و دزدی و قاچاق و مواد پولدارترین شغل ها حساب میشه کدوم حکومت بهتر از این

H.T.C

Registered User
لایک‌ها
1,331
من خودم تو بازارم بله وضع اقتصاد خرابه ولی توهمین وضع هرکس داره نون خودش رو در میاره علف که نمیخورن مردم حتما درامد دارن دیگه,حالا اصلا مردم ساکت ننشستن این حکومت هم عوض شود کی میخواد جاش بیاد ایران بشه جهان اول وقتی دلالی و دزدی و قاچاق و مواد پولدارترین شغل ها حساب میشه کدوم حکومت بهتر از این

البته مواردی که نام بردید تو همه کشورها جزو پردرامد ترین شغل ها هستن
ولی خوب هرکسی عقیده ای داره
مطمینا کسی که از ح.ک.و.م.ت تعریف‌کنه مشخصه یه سودی داره بهش میرسه

ali-.b2

Registered User
لایک‌ها
261
البته مواردی که نام بردید تو همه کشورها جزو پردرامد ترین شغل ها هستن
ولی خوب هرکسی عقیده ای داره
مطمینا کسی که از ح.ک.و.م.ت تعریف‌کنه مشخصه یه سودی داره بهش میرسه
حالا خوبه از گرفتاریام توشتم تو همین تاپیک,اگه منم مثل اونایی که حقوق فلان قدر میگرفتن بودم ب جای تاپیک زدن و بحث کردن اینجا داشتم تو آنتالیا داشتم حالشو میبردم توهمه کشورا شاید دلالی جز پردرامدا باشه ولی این حجم قاچاق و این حقوقا و رتبه اول پولشویی بعید میدونم

ADZPOP

Registered User
لایک‌ها
316
چرا ملت ساکت هستند اگه وضعیت خرابه ؟؟
چرا جرات نداریم مغازه هامون ببندیم

ali-.b2

Registered User
لایک‌ها
261
کی گفته جرات نداریم هیچ موقع یک ایرانی رو تهدید نکن من خودم شب که شد میخوام برم خونه مغازمو میبندم:D

mersa1989

کاربر فعال پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,110
چون علت وضع خراب خودمون هم هستیم؛
با **** اپارتایت که طرف نیستیم و مسئولان مملکت که از سیاره دیگه نیامدن؛
ما مجموعه کشور همین هستیم و شرایط کشور نتیجه عمل همه ماست؛
فقط کافی هست رفتار خودمون با هم رو مشاهده کنیم؛رفتارمون در برابر قوانین؛حتی قوانین ساده راهنمایی و رانندگی که اصلا هم ظالمانه نیست؛

این مدیران و مسئولان،نمونه به منسب رسیده مردم کوچه و خیابان هستند؛اکثرا در همین کشوز تحصیل کردن و در همین خانواده ها بزرگ شدند؛

تمام کسانی که اینجا و اونجا غر میزنن اگه به مقام و منسبی برسن همین کار رو میکنن؛
میدونین چرا؟چون ایرانی فقط به فکر خودش هست نه کشورش؛
این در رفتار روزمره تک تک ما هست؛نه قانون رو رعایت میکنیم،نه حق دیگری رو!

پس مشکل با بستن مغازه ها و حرکت های اینچنینی عوض نمیشه؛فرض کنیم این معترض های غر غروی دنیای مجازی حرکتی کنند!چه کسی رو میخوان بیارن سر کار؟خودشون؟مگه خودشون بهترن؟مگه خودشون بلدن؟

مردم اول باید رفتار تفکر خودن اصلاح کنن؛چون حکومت و دولت هم از همین کردم هست،اون هم بهتر میشه؛

متاسفانه ما فقط در این فضاهای مجازی و مهمانی های خصوصیمون غر میزنیم؛اما فرداش همون رفتارهای همیشگی غلط و افکار پوسیده خودمون رو ادامه میدیم

Sent from my E5823 using Tapatalk

Last edited:
بالا