برگزیده های پرشین تولز

نظر شما چیه من چرا این سرنوشتم؟

mohammad98

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
190
اگر وقتهاي بيكاريتون رو بجاي گيم بذاريد براي مطالعه بعد از مدتي تغييرات بزرگي در زندگيتون بوجود مياد.
اين روزها فقط با داشتن يه خط اينترنت ارزون قيمت ميشه بطور رايگان پاي درسهاي بهترين دانشگاههاي دنيا نشست.

Rascal

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,151
اگر وقتهاي بيكاريتون رو بجاي گيم بذاريد براي مطالعه بعد از مدتي تغييرات بزرگي در زندگيتون بوجود مياد.
اين روزها فقط با داشتن يه خط اينترنت ارزون قيمت ميشه بطور رايگان پاي درسهاي بهترين دانشگاههاي دنيا نشست.
شعار میدید !! شما هم وقتی وارد بازار کار بشید خواهیم دید ، زندگی واقعی تر از نوشته های زیبای تو کتاب هاست

forsoh

Registered User
لایک‌ها
3,209
شعار میدید !! شما هم وقتی وارد بازار کار بشید خواهیم دید ، زندگی واقعی تر از نوشته های زیبای تو کتاب هاست

ولی کلا مطالعه چیز خوبی هست! هر شغلی که داشته باشیم نیاز به مطالعه داریم اما برای پول درآوردن اون هم تو ایران تجربه مهمتر از مطالعه هست :general406::general408:

Rascal

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,151
ولی کلا مطالعه چیز خوبی هست! هر شغلی که داشته باشیم نیاز به مطالعه داریم اما برای پول درآوردن اون هم تو ایران تجربه مهمتر از مطالعه هست :general406::general408:
بله صد البته مطالعه بسیار مفید هستش ولی واقعا توی بازار کار ایران هیچ چیزی منطقی نیست
هزارتا سمینار تبلیغات و مشاوره و.... شرکت میکنی اخر جنس نمیتونی بدی بازار ! بفرض میری جنستو مفت میدی دست فلان بنک دار میبینی یا علی از فردا همه جنست میره
کلا اینجا هیچ چیزش منطفی نیس ولی بازم حرف شما درسته مطالعه خوبه برای دانستن ! نه برای مفید بودن در کار

web-developer

Registered User
لایک‌ها
725
بله صد البته مطالعه بسیار مفید هستش ولی واقعا توی بازار کار ایران هیچ چیزی منطقی نیست
هزارتا سمینار تبلیغات و مشاوره و.... شرکت میکنی اخر جنس نمیتونی بدی بازار ! بفرض میری جنستو مفت میدی دست فلان بنک دار میبینی یا علی از فردا همه جنست میره
کلا اینجا هیچ چیزش منطفی نیس ولی بازم حرف شما درسته مطالعه خوبه برای دانستن ! نه برای مفید بودن در کار
متاسفانه اکثر سمینارها و مشاورین که مدنظر شماست و الان کلی تبلیغات می کنن اکثرا به دلیل نبود شغل به این کار رفتن و خودشون با این روشها میخان گلیم خودشون رو بکشن از اب بیرون
خیلی از استاد استاد هایی که دوره های انچنانی میزارن و مثلا میگن بعد فلان روز اینقدر میزاریم روی دوره و ....
اینها خیلی هاشون افرادی هستن که با به به و چه چه کردن میخان کار انجام بدن
اما باور کنید مطالبی که ارزش داره و علمی که ارزش داره مثل طلا ازش محافظت میشه و حالا حالا به کسی گفته نمیشه
مطالبی هستند که افراد مثل الماس ازشون نگهداری می کنن و نمیزارن کسی بهشون دست پیدا کنه

mohammad98

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
190

من نگفتم مطالعه جهت فروش و پولدار شدن!!! حرف من راجبه تاثير مطالعه در زندگي بود. البته بخشي از زندگي پول هست ولي فقط بخشي. نه اونطور كه به اكثر مردم ياد دادن كه تمام زندگي پول هست. هر چند در مورد پول هم داشتن سواد و دانايي مالي رو بسيار مهمتر از تجربه ميدونم!
اگر قرار بود حتي فقط در زمينه مالي همه چيز تجربه باشه تمام ادماي 50-60ساله ميلياردر بودن!!!
ايني هم كه نوشتيد هيچ چيزش منطقي نيست دقيقا به دليل آگاهي پايين شماست كه رفتارهاي تكراري رو بدليل عدم اگاهي تصادفي ميبينيد. اونم توي زمينه فروش كه با رفتار عامه مردم كه اغلب غريزي هست و تكرار شونده سروكار داره.

ما كلا فقط و فقط يك زندگي در اختيار داريم! حالا ميتونيد اونو به ناآگاهي بگذرونيد و به شانس و قضا و قدر بد بگيد يا با افزايش آگاهي در همه زمينهاش كيفيت بهتري داشته باشيد.

Quen

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,806
من نگفتم مطالعه جهت فروش و پولدار شدن!!! حرف من راجبه تاثير مطالعه در زندگي بود. البته بخشي از زندگي پول هست ولي فقط بخشي. نه اونطور كه به اكثر مردم ياد دادن كه تمام زندگي پول هست. هر چند در مورد پول هم داشتن سواد و دانايي مالي رو بسيار مهمتر از تجربه ميدونم!
اگر قرار بود حتي فقط در زمينه مالي همه چيز تجربه باشه تمام ادماي 50-60ساله ميلياردر بودن!!!
ايني هم كه نوشتيد هيچ چيزش منطقي نيست دقيقا به دليل آگاهي پايين شماست كه رفتارهاي تكراري رو بدليل عدم اگاهي تصادفي ميبينيد. اونم توي زمينه فروش كه با رفتار عامه مردم كه اغلب غريزي هست و تكرار شونده سروكار داره.

ما كلا فقط و فقط يك زندگي در اختيار داريم! حالا ميتونيد اونو به ناآگاهي بگذرونيد و به شانس و قضا و قدر بد بگيد يا با افزايش آگاهي در همه زمينهاش كيفيت بهتري داشته باشيد.

تایید میشه

ali-.b2

Registered User
لایک‌ها
261

داداش من عزیز من این حرفای قشنگ فقط تو کتاباست تو فیلماست من توبازار دارم میبینم چه پزشکش چه مهندسش چه بقال و چغالش فقط با پول ک دارن کار میکنن فقط پول مهمه کتاب چیه درس چیه علم چیه من شاگرد اول بودم زمان مدرسه اینقدر کتابخونه رفتم که همه منو میشناختن چه فایده داشت؟نشستی خونه فک میکنی جامعه تو کتابای قشنگ

ali-.b2

Registered User
لایک‌ها
261
شما با مطالعه و درس و ... به چی رسیدی؟

Rascal

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,151

متاسفانه 90 درصد زندگی در ایران پول هست
این حرف های شما هم بخاطر تجربه پایینتون هست ، همه چیز فقط به تجربه نیست ، به هوش ، رابطه های شغلی ، تجربه ،میزان خطر پذیری میزان پایبندی به اخلاقیات میزان سرمایه پدری و.... هست
دقیقا حرف هاتون بوی خامی میده ، انشالله وارد بازار کار شدید متوجه صحبت های بنده میشید

mohammad98

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
190
داداش من عزیز من این حرفای قشنگ فقط تو کتاباست تو فیلماست من توبازار دارم میبینم چه پزشکش چه مهندسش چه بقال و چغالش فقط با پول ک دارن کار میکنن فقط پول مهمه کتاب چیه درس چیه علم چیه من شاگرد اول بودم زمان مدرسه اینقدر کتابخونه رفتم که همه منو میشناختن چه فایده داشت؟نشستی خونه فک میکنی جامعه تو کتابای قشنگ

شما بقول خودت چشمت به پزشك و مهندس و بقال و چقال! هست. يعني شما پيرو اجتماع هستي. شما مصرف كننده تفكرات ديگران هستي. شايد خودت فكر كني اختيار و فكر از خودت داري ولي واقعيتش هموني كه توي عنوان تاپيك نوشتي! بالاي 90درصد مردم جامعه مصرف كننده الگوهاي فكري و پيرو اجتماع هستند. البته براي ارامش خودشون اسمشو گذاشتن "سرنوشت"!!!!

mohammad98

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
190
شما با مطالعه و درس و ... به چی رسیدی؟

هدف من "طراحي يك زندگي" در تمام ابعادش هست. كه اين نيازمند به چالش كشيدن تمام الگوهاي موجود با استفاده از تمام علوم كاربردي هست. البته قطعا اين يك طراحي ايده‌آل نخواهد بود چرا كه هيچ علمي كامل نيست ولي با توجه به غيرعلمي بودن اكثر الگوهاي موجود قطعا ارزشش رو خواهد داشت.

mohammad98

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
190
متاسفانه 90 درصد زندگی در ایران پول هست
این حرف های شما هم بخاطر تجربه پایینتون هست ، همه چیز فقط به تجربه نیست ، به هوش ، رابطه های شغلی ، تجربه ،میزان خطر پذیری میزان پایبندی به اخلاقیات میزان سرمایه پدری و.... هست
دقیقا حرف هاتون بوی خامی میده ، انشالله وارد بازار کار شدید متوجه صحبت های بنده میشید

اون 90 درصدي كه گفتيد همونطور كه قبلا هم گفتم 90 درصد "زندگي" نيست، بلكه 90درصد "باورمندي اجتماع" هست! يا به عبارت ديگه 90درصد ارزش گذاري توسط جامعه بر مبناي پول هست. و البته از نظر عامه مردم "ارزش" دقيقا عين همون چيزي هست كه جامعه براشون تعيين ميكنه.
اينكه شما در دو پست بدون مطرح كردن دليل فقط "برچسب" خامي زديد، متاسفانه يكي از الگوهاي رايج ايراني هست كه بدون مطرح كردن دليل و منطق فقط يك كلمه با بار منفي ميچسبونن به كسي كه از حرفاش خوششون نمياد. در صورتي كه انتقاد منطقي بايد با دليل باشه!
ضمنا اينكه با "پيش داوري" دوبار گفتيد وقتي وارد بازار كار شديد! انگار مطمئن هستيد كه الان در بازار كار نيستم و در اينده وارد خواهم شد!!!!! ايضا! پيش داوري و پيشبيني آينده از الگوهاي رايج فرهنگيمون هست كه مثلا با پيشبيني دادن روي هوا! وجهه خودمون رو بالا ببريم و خودمون رو مطلع نشون بديم!
چون پست طولاني شد توضيح فعاليتهاي ماليم باشه واسه بعد!

ali-.b2

Registered User
لایک‌ها
261
هدف من "طراحي يك زندگي" در تمام ابعادش هست. كه اين نيازمند به چالش كشيدن تمام الگوهاي موجود با استفاده از تمام علوم كاربردي هست. البته قطعا اين يك طراحي ايده‌آل نخواهد بود چرا كه هيچ علمي كامل نيست ولي با توجه به غيرعلمي بودن اكثر الگوهاي موجود قطعا ارزشش رو خواهد داشت.
شمازیاد کتاب میخونی نه؟فیلمای رویایی هم فک کنم زیاد نگاه کنی؟قطعا تو بازار کارنیستی که اینقد حرفای قلمبه سلمبه هم مینویسی این تاپیک مال یکسال پیش وشما به جای مطالعه کردن تاریخ پست اومد کلاس فلسفه راه انداختی کلا همین مسیر رو ادامه بده ببین تو این کشور جهان سوم به چی میرسی ولی من مطم،نم قطعا به تیمارستان میرسی اونجا هم در کنار کسایی که الگوریتمشون با جامعه فرق داشت و قصد به چالش کشیدن همه علوم مختلف رو داشتن میتونی گروه خوبی تشکیل بدی وقت مطالعه هم زیاد داری خدا شفات بده

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
بازار خیلی خرابه خیلی....افکت کجایی

این تاپیک بدبختی ها یک نفر بود :p این تاپیک خوندیم فهمیدیم خودمون تنها نیستیم خیی ها مثل خودمونن ( انگیزیه امید به زندگی پیدا کردیم )
الان استارتر خوشبخت شدن :D دیگه عمر تاپیک به سر رسیده میمونه به خونش نرسیده :general209:
بعد موضوع تاپیک بدبختی یا بی شانسی ها بود , با بازار خراب که منو برشکست کرد مغازه رو جمع کردم فرق فوکوله :general304:

Last edited:

ADZPOP

Registered User
لایک‌ها
316
این تاپیک بدبختی ها یک نفر بود :p این تاپیک خوندیم فهمیدیم خودمون تنها نیستیم خیی ها مثل خودمونن ( انگیزیه امید به زندگی پیدا کردیم )
الان استارتر خوشبخت شدن :D دیگه عمر تاپیک به سر رسیده میمونه به خونش نرسیده :general209:
بعد موضوع تاپیک بدبختی یا بی شانسی ها بود , بازار خراب که منو برکست کرد مغازه رو جمع کردم فرق فوکوله :general304:
پس باید صبر کرد..رهه چندساله نمیشه یک ساله رفت

H.T.C

Registered User
لایک‌ها
1,331
فیلم همستر در نشنال ژورنال رو چی نگاه نکنن :p:D

مرا مسخره میکنی یا مارتین اسکورسیزی را:D
در کل فیلمه خیلی خوبیه.غیر از اموزه های جنسیش مطالب جالبی اشاره میکنه.

استارتر نگفت چیکار کرد بالاخره

بالا