• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

نظر شما چیه من چرا این سرنوشتم؟

ali-.b2

Registered User
لایک‌ها
261
دوست عزیز یه ایمیل بده تا برات ارسال کنم. در ضمن تو کدوم شهری؟چون هر جایی ب تناسب فروش اون شهر ما زغال میدیم. چون هر شهری زغالهای مورد استفاده شون فرق داره
اون مغازه هایی ک زدم تجربه نسبی داشتم اینطور شد در مورئ زغال ک اصلا تجربه ندارم میترسم سرمایم ازبین بره دوباره

mehrdad2422

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
در هر صورت تنها کاری که از دست من بر میاد همین است.
خودت رو دست کم نگیر هبچه موقع تو زندگی. ارزش و لیاقت تو بهتر از اینهاست

مردی حاشیه خیابان بساط پهن کرده بود،
زردآلو هر کیلو 2000 تومن،
هسته زردآلو هرکیلو 4000 تومن.
یکی پرسید چرا هسته اش از زرد الو گرونتره؟!
فروشنده گفت چون عقل آدم رو زیاد میکنه.
مرد كمي فكر كردُ گفت، یه کیلو هسته بده .
خرید و مشغول خوردن که شد با خودش گفت:
چه کاری بود، زردآلو میخریدم هم خود زردالو رو میخوردم هم هسته شو، هم ارزونتر بود.
رفتُ همين حرف رو به فروشنده گفت،
فروشنده گفت: بــــــله ، نگفتم عقل آدم رو زیاد میکنه !!!
چه زود اثر کردد

دهخدا

در کل باید بگردی یه راهکار اساسی پیدا کنی. دنبال این نباش. که با هم همدردی از سر تاسف... دیگران. آرامش بگیری. دنبال یه درمان اساسی باش. به قول قدیمیها. پاشو دستت را بزن بر کمرت با قدرت بگو میتونم...از همین فردا شروع کن به یاری خداوند اگه خودت را باور کنی. زودتر از اون چیزی که فکرش را کنی میبینی به تمام آرزوهات رسیدی...

onia1423

Registered User
لایک‌ها
130
اون ماشینو اگه میخوای بفروشی بزار سایت دیوار یا شیپور, واست مشتری میاره,
به نظر من نفروشش یه مدت باهاش کار کن تا هم از بیکاری خونه نمونی و هم منبع درامد داشته باشی,
اژانس و سرویس مدارس بگیر,با ادم های زیادی برخورد میکنی هم روحییت بهتر میشه و ایده به ذهنت میرسه من خودم کارمند بخش خصوصی هستم یه مدت خیلی تو فشار بودم,اجاره خونه و هزینه ها کفاف نمیداد تا اینکه غرورمو گذاشتم زیر پام و رفتم یهروز در میون اژانس,
قبلا شغل دوم زیاد داشتم ولی چون شیفتای ما یه روز در میون بود و یه هفته روزای زوج و یه هفته روزای فرد, به مشکل میخوردم,البته من از رانندگی خیلی لذت میبرم شاید یه دلیلشم اینه

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,507
داداش من بایه عمده فروش آشنا شدم که واقعا قیمت کف بازار میده اما خوب من هم مغازه ندام هم سرمایه ام کمه

اما میخوام شروع کنم باهاش کار کنم اگر تهرانی بیا باهم شروع کنیم عمده بخریم عمده بفروشیم

ali-.b2

Registered User
لایک‌ها
261
اون ماشینو اگه میخوای بفروشی بزار سایت دیوار یا شیپور, واست مشتری میاره,
به نظر من نفروشش یه مدت باهاش کار کن تا هم از بیکاری خونه نمونی و هم منبع درامد داشته باشی,
اژانس و سرویس مدارس بگیر,با ادم های زیادی برخورد میکنی هم روحییت بهتر میشه و ایده به ذهنت میرسه من خودم کارمند بخش خصوصی هستم یه مدت خیلی تو فشار بودم,اجاره خونه و هزینه ها کفاف نمیداد تا اینکه غرورمو گذاشتم زیر پام و رفتم یهروز در میون اژانس,
قبلا شغل دوم زیاد داشتم ولی چون شیفتای ما یه روز در میون بود و یه هفته روزای زوج و یه هفته روزای فرد, به مشکل میخوردم,البته من از رانندگی خیلی لذت میبرم شاید یه دلیلشم اینه
یک ماه تو سایت باما ک مخصوص ماشین آگهی ویژه گذاشتم 2 هزارنفر بازدید هم داشت ولی کسی ی بار زنگ نزد دیوار هم بذارم فرق نمیکنه آره باهاش باید برم کار کنم ولی انصافا قیافه ماشینو ببین 5 ماه گذاشتم زیرقیمت هم میدم ولی ی نفر جلو نیومده تو رو خدا شانس منو ببینCAM00521.jpg

ali-.b2

Registered User
لایک‌ها
261
داداش من بایه عمده فروش آشنا شدم که واقعا قیمت کف بازار میده اما خوب من هم مغازه ندام هم سرمایه ام کمه

اما میخوام شروع کنم باهاش کار کنم اگر تهرانی بیا باهم شروع کنیم عمده بخریم عمده بفروشیم
نه عزیز شهرستانم مرسی از پیشنهادت

patteerr

Registered User
لایک‌ها
3,140
هه هه هنوز نتونستی ماشینتو بفروشی ؟ همه فروختن فقط تو موندی . تو یه صرافی باز کن بلکه دلار کشید پایین بقیه ملت خوشبخت شدن .

ali-.b2

Registered User
لایک‌ها
261
هه هه هنوز نتونستی ماشینتو بفروشی ؟ همه فروختن فقط تو موندی . تو یه صرافی باز کن بلکه دلار کشید پایین بقیه ملت خوشبخت شدن .
آره فک کنم مملکت ب این وضع افتاده تقصیر من برم آمریکا شاید اونجا وضع خراب شه تحریم ها بی اثر بشه ایرانی ها وضعشون خوب شه

hamid4777

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
من هم مثل شما، جوانتر که بودم، همش فکر میکردم ادم بد شانسی هستم و سرنوشت با من سرجنگ داره، ولی حالا به این نتیجه رسیدم که هیچکس صددرصد بدشانس نیست و هیچکس هم خوش شانس همیشگی نیست، البته بالا پایین داره، ولی مطلق نیست،اگر اون ادم کم شانس هم از فرصتهاش درست استفاده کنه موفق خواهد شد.
بنظر من هم فعلا با همون ماشین کار کن و خوش باش، در کنارش یه کار فنی هم یادبگیری خوبه، یکی از دوستان توی همین تاپیک هم کار فنی رو سفارش کرده بود.
دو تا خبر خوب هم اینکه: سلامت هستی و سلامتی بزرگترین نعمته، اینو میگم چون خودم بیماری رو دیدم و لمس کردم و هنوز هم با تبعاتش درگیر هستم، سلامت بودن یه معجزه هست که هر روز اتفاق میفته و کسی بهش توجه نمیکنه!
دوم اینکه معلومه ادم ریسک پذیری هستی و یه جا ثابت نمیتونی بشینی و چند کار رو امتحان کردی، اگر ریسک پذیری با تجربه و فکر همراه بشه موفقیت حتما به دنبالش هست.

ali-.b2

Registered User
لایک‌ها
261
شانس مارو ببین توروخدا تا افتادم ب مسافرکشی ماشین خرج افتاد اول ک مصرفش بالا بود صدو پنجاه دادم تنظیم موتور لاستیکاش سه تاش باطل با زاپاس چهارتا باطریش خوابید هرچی هم درمیاد پول گازو بنزین و خرج خودش میشه دوجفت کمکش هم مشکل دار شانس نداریم اصلا

afshin5

Registered User
لایک‌ها
1,548
شانس مارو ببین توروخدا تا افتادم ب مسافرکشی ماشین خرج افتاد اول ک مصرفش بالا بود صدو پنجاه دادم تنظیم موتور لاستیکاش سه تاش باطل با زاپاس چهارتا باطریش خوابید هرچی هم درمیاد پول گازو بنزین و خرج خودش میشه دوجفت کمکش هم مشکل دار شانس نداریم اصلا
به جز گاز بنزین تو این یه ماهی که دست بوده چقدر خرجش کردی

ahangha89

Registered User
لایک‌ها
399
پس الآن متوجه میشید چرا مشتری ها توی بنگاه ماشین رو نمیخریدن

ali-.b2

Registered User
لایک‌ها
261
به جز گاز بنزین تو این یه ماهی که دست بوده چقدر خرجش کردی
500 تومن شده فک کنم
پس الآن متوجه میشید چرا مشتری ها توی بنگاه ماشین رو نمیخریدن
آره اینم هست البته ماشینهای دیگه هم مونده شانس گند ما دهه شصتیهاست هر جا میریم بازار خراب

sombol

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام.
مردم می گن پراید ، صبح که اقدام می کنی برای فروش ، تا شب فروش می ره. به خاطر همین همه می گن پراید پول نقده .

sombol

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
داشتم فکر می کردم که اینکه شما در یک شهر کوچیک زندگی می کنید باعث شده که کارتون هم نگیره.
در کلان شهرها تعداد افراد ثروتمند خیلی زیاده اما در شهرهای کوچیک اینطور نیست.
الان لباسهای شما در شهر خودتون فروش نرفته اما تو یه شهر دیگه راحت به فروش رسیده.
من خودم وکیلم . یه سال رفتم تهران و اونجا فهمیدم که تفاوت ره از کجا تا به کجاست.

Last edited:

ali-.b2

Registered User
لایک‌ها
261
سلام.
مردم می گن پراید ، صبح که اقدام می کنی برای فروش ، تا شب فروش می ره. به خاطر همین همه می گن پراید پول نقده .
والا واس ما ک برعکس زیر قیمت هم کسی نیومده بدم برم
داشتم فکر می کردم که اینکه شما در یک شهر کوچیک زندگی می کنید باعث شده که کارتون هم نگیره.
در کلان شهرها تعداد افراد ثروتمند خیلی زیاده اما در شهرهای کوچیک اینطور نیست.
الان لباسهای شما در شهر خودتون فروش نرفته اما تو یه شهر دیگه راحت به فروش رسیده.
من خودم وکیلم . یه سال رفتم تهران و اونجا فهمیدم که تفاوت ره از کجا تا به کجاست.
بله حق باشماست ولی من شرایط رفتن ب شهر بزرگ ندارم نه آشنایی نه فامیلی نه شناختی هیچی ندارم

بالا