• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

همه چیز در مورد مرورگر فایرفاکس

Bella_aster

مدیران قدیمی
لایک‌ها
2,615
  • Internet Download Manager, v2.1-3.3 for Firefox 3.0a1 and newer. Reason: caused startup crashes
ورژنی که من الان دارم 5.9 هست، شما هم ورژن جدید نصب کن ، فکر کنم درست بشه

hamed_1989

Registered User
لایک‌ها
8
  • Internet Download Manager, v2.1-3.3 for Firefox 3.0a1 and newer. Reason: caused startup crashes
ورژنی که من الان دارم 5.9 هست، شما هم ورژن جدید نصب کن ، فکر کنم درست بشه

برای من ورژن 5.9 Bult 3 هست که فکر کنم ورژن آخرش هست و ورژن Add on هم برای موزیلا 6.9.8 هست.
واقعا نمیدونم چیکار کنم فکر کنم باید برگردم از IE استفاده کنم اونم خیلی مشکلات داره!!!:(

Bella_aster

مدیران قدیمی
لایک‌ها
2,615
add on فایرفاکس رو حذف کن، IDM رو پاک کن ورژن قدیمی تر (اینی که من دارم الان 5.15 هست) نصب کن، بعد دوباره addon اضافه میشه، ببین درست میشه...

Parsa-Undead

مدیر باز نشسته
لایک‌ها
1,121
لول
امروز فایر4 بتا رو دانلود کردم ...
برای اولین بار خوشم اومد ازش !
اینترفیسش قشنگ شده سرعتش هم خوب شده ...
منتها وحشتناک کرش می کنه که البته چون بتاست اینجوریه ...
ولی خیلی ناراحت شدم ! همه ایده هاشو از کروم گرفه !
تنها فرقی که با کروم داره اینه که بالاش نوشته فایرفاکس یه سرچبار هم اضافه کرده !!
گوگل باید شکایت کنه :D:D:D

یه مشکلی که داره با اضافه کردن هر تب ، تو تسکبار هم به پنجره میسازه ! نمیدونم چشه !!

Great_persia

Registered User
لایک‌ها
5
با سلام
دوستان و اساتید! بخاطر مسدود شدن اینترنت من مجبورم از نرم افزار Tor Browser استفاده کنم تا باهاش وارد سایت های مسدود شده بشم که این نرم افزار از مرورگر فایر فاکس 3.5.7 استفاده می کنه. اما مشکل اینجاست که نمی تونم فایل های فلش (مثل ویدیوهای یوتیوب) رو ببینم آخه فلش پلیر روش نصب نیست که این مشکل بزرگی هست. از دوستان و اساتید کسی افزونه یا راهکاری رو می شناسه که بتونم این مشکل رو حل کنم.
(یادآوری: راستی بدلیل محدودیت های اعمال شده روی کامپیوترم نمی تونم برنامه ای نصب کنم! و این نرم افزار tor browser هم بصورت پرتابل و بدون نیاز به نصب هست.)

فایل ضمیمه رو از حالت فشرده در بیار. دو تا فایل توش هست این دو رو بریز تو این مسیر:
Tor Browser\FirefoxPortable\App\Firefox\plugins

فایل های ضمیمه

• install_flash_player_10.rar
    1.7 MB · نمایش ها: 212

mmmaryammm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام من این مشکل رو داشتم..
اون فایل رو هم دانلود و کپی کردم تو اون ادرس..
ولی هنوز همونجوریه :(
دیگه باید چیکار کنم...
لطفا جواب بدین خیلی نیاز دارم..........................

Persiana

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
129
سلام

يه سؤال. ميشه 2 تا ورژن مختلف از فايرفاکس رو روى ويندوز نصب کرد؟
مثلا من الان يه ورژن قديمى‌ تر دارم ولى‌ نميخوام اون رو به جديدتره ارتقا بدم. ميشه قديميه رو نگه داشت و ورژن جديد رو هم در کنارش نصب کرد يا حتما قديمه بايد آپگريد بشه؟

مرسى.

‌‌

Hamid2day

مدیر ارشد بازنشسته
لایک‌ها
20,170
سلام

يه سؤال. ميشه 2 تا ورژن مختلف از فايرفاکس رو روى ويندوز نصب کرد؟
مثلا من الان يه ورژن قديمى‌ تر دارم ولى‌ نميخوام اون رو به جديدتره ارتقا بدم. ميشه قديميه رو نگه داشت و ورژن جديد رو هم در کنارش نصب کرد يا حتما قديمه بايد آپگريد بشه؟

مرسى.

‌‌
با تغییر پوشه فکر کنم بشه این کار

xms

Registered User
لایک‌ها
387
A0717464.jpg

افزونه سارق فايرفاكس مسدود شد

خبرگزاري فارس: بنياد موزيلا يكي از افزونه هاي طراحي شده براي مرورگر فايرفاكس كه اطلاعات لاگين كاربران را در زمان بازديد از وب سايت ها به سرقت مي برد، شناسايي و آن را بلوكه كرد.

به گزارش فارس به نقل از تك وب، اين افزونه كه Mozilla Sniffer نام داشت بيش از 1800 بار بارگذراي شده بود و به مدت 5 هفته از طريق سايت addons.mozilla.org در دسترس بود.
با توجه به عرضه اين افزونه بر روي سايت رسمي وابسته به موزيلا بسياري به آن اعتماد كرده و افزونه ياد شده را نصب كرده بودند. موزيلا به كاربراني كه اين افزونه را نصب كرده اند توصيه كرده تا هر چه سريع‌تر آن را پاك كرده و همه كلمات عبور خود را هم تغيير دهند تا دچار مشكل نشوند.
اطلاعات لاگين كاربران از طريق اين افزونه براي يك سرور در مكاني نامعلوم ارسال مي شد. البته بررسي ها حاكي است كه اين سرور فعلاً از كار افتاده است.
موزيلا اعلام كرده كه تمامي افزونه ها را قبل از افزودن به سايت خود از نظر امنيتي و صحت بررسي مي كند، اما آلودگي و مخرب بودن برخي از اين افزونه ها به سادگي ممكن نيست و حتما بايد كدهاي آنها به طور كامل بررسي شود.
مقامات اين شركت افزوده اند كه به دنبال ايجاد يك مدل امنيتي تازه براي سايت addons.mozilla.org هستند كه در قالب آن تمامي كدهاي به كار رفته در اين افزونه ها به دقت بررسي مي شوند.
انتهاي پيام/ح

GFX

Registered User
لایک‌ها
747
لول
تنها فرقی که با کروم داره اینه که بالاش نوشته فایرفاکس یه سرچبار هم اضافه کرده !!

یه مشکلی که داره با اضافه کردن هر تب ، تو تسکبار هم به پنجره میسازه ! نمیدونم چشه !!
من نصب نکردم ولی اینجوری که میگی خیلی شبیه کروم شده البته بزرگترین مشکل فایرفاکس بنظر من استفاده اشغال کردن غیر منطقی مموری هست!

dead_chatter

Registered User
لایک‌ها
3
لول

ای بابا پسر تو عجب طرفدار پروپاقرصی هستی! خوب خود کروم هم خیلی ایده هاشو از اپرا فایرفاکس و سافاری گرفته!
اتفاقا منم فکر میکردم شبیه کرومه اما اینترفیسش بیشتر شبیه اپراست، گرچه میتونی به حالت عادی برش گردونی اگه بخوای...
اونم یه امکان جدیده تو ویندوز ۷، البته با باقی ویندوزها و اوبونتو چک نکردم ببینم چطوریه و تب جدید رو چطوری نشون میده.

Parsa-Undead

مدیر باز نشسته
لایک‌ها
1,121
ای بابا پسر تو عجب طرفدار پروپاقرصی هستی! خوب خود کروم هم خیلی ایده هاشو از اپرا فایرفاکس و سافاری گرفته!
اتفاقا منم فکر میکردم شبیه کرومه اما اینترفیسش بیشتر شبیه اپراست، گرچه میتونی به حالت عادی برش گردونی اگه بخوای...
اونم یه امکان جدیده تو ویندوز ۷، البته با باقی ویندوزها و اوبونتو چک نکردم ببینم چطوریه و تب جدید رو چطوری نشون میده.
نه بهراد اصلا راه نداره :دی
من خودم ازش شکایت می کنم :lol:

radium

Registered User
لایک‌ها
4
آره بدجور کرمی شده :دی
ولی بازم بهترینه فایرفاکس همین افزونه fastun یه دنیا ارزش داره.
البته این تنها ویژگیش نیست

saeid4012

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یه سایت کامل برای دانلود افزونه ها میشه معرفی فرمایید

hossein131

Registered User
لایک‌ها
2
اگه یه سایت باز نشه و این پیغام بیاد چی باید کرد اون سایت تو موزیلا باز شه؟

amlg9x1724zxkps6dfi.jpg

ArMin_KhAn

Registered User
لایک‌ها
185
یه گزینه کوچیک پایینش میبینی
IGnore this Warning
اینو بزن رد میکنه

ولی توصیه میشه آنتی ویروس و فایروال قوی رو سیستمت داشته باشی اگه میخوای رد کنی !

بالا