• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

همه چیز در مورد مرورگر فایرفاکس

Blocker

Registered User
لایک‌ها
24
به نوعـی حکم تایید رو داشت من اولویت های بهتر رو گفتم ، 3 تا چیز اشاره نشده بود که 3 تا تغییر ذکـر کنم !
37.gif

پ.ن :
104.gif

zxcvmohsen

Registered User
لایک‌ها
25

دست هر دوتاتون درد نکنه...;):f34r:

mahsa vorooojak

Registered User
لایک‌ها
38
تنظیمات tab فایرفاکس

تنظیمات من اینطوریه:
cc01fdcdde124ba8bcbf.jpg

ولی نمیدونم چرا وقتی که از سایت یه لینک را تو تب جدید میخوام باز کنم درست بعد همون صفحه لینک دهنده باز میشه در حالیکه میخوام تب هایی که باز میکنم همش بره آخر نه اینکه همین اول بمونه!

از کجا میشه درست کرد اینو؟

Damn

Registered User
لایک‌ها
630
تنظیمات tab فایرفاکس

تنظیمات من اینطوریه:
cc01fdcdde124ba8bcbf.jpg

ولی نمیدونم چرا وقتی که از سایت یه لینک را تو تب جدید میخوام باز کنم درست بعد همون صفحه لینک دهنده باز میشه در حالیکه میخوام تب هایی که باز میکنم همش بره آخر نه اینکه همین اول بمونه!

از کجا میشه درست کرد اینو؟

بهترین کار اینه که بری رو اپرا
//
جایزه هم میدم :دی
پ ن رو بگو ...
ا زرنگی اول جایزه بده بعد من مشتری میشم :rolleyes:
پ ن : در مورد تو نبود

jetson

Registered User
لایک‌ها
1
با سلام
دوستان و اساتید! بخاطر مسدود شدن اینترنت من مجبورم از نرم افزار Tor Browser استفاده کنم تا باهاش وارد سایت های مسدود شده بشم که این نرم افزار از مرورگر فایر فاکس 3.5.7 استفاده می کنه. اما مشکل اینجاست که نمی تونم فایل های فلش (مثل ویدیوهای یوتیوب) رو ببینم آخه فلش پلیر روش نصب نیست که این مشکل بزرگی هست. از دوستان و اساتید کسی افزونه یا راهکاری رو می شناسه که بتونم این مشکل رو حل کنم.
(یادآوری: راستی بدلیل محدودیت های اعمال شده روی کامپیوترم نمی تونم برنامه ای نصب کنم! و این نرم افزار tor browser هم بصورت پرتابل و بدون نیاز به نصب هست.)

King.V@hid

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من يه نسسخه كاملا فارسي فاير فاكس رو از خود سايتش داونلود كردم حالا چطور انگليسي ميشه؟

Parsa-Undead

مدیر باز نشسته
لایک‌ها
1,121
دوستان یه اکستنشن برا این بروزه &^%$#@ میخوام که باهاش بتونم هر تبلیغی که می خوام رو حذف کنم ...
چند تا دانلود کردم چیزی نبودند که من می خواستم :eek:
اصلا ایشون چیزی دارند که این کارو کنه ؟!!

پ ن :‌ فکر نکنین کروم رو ول کردما !‌برا ابونتو می خوام !‌

Bella_aster

مدیران قدیمی
لایک‌ها
2,615
دوستان یه اکستنشن برا این بروزه &^%$#@ میخوام که باهاش بتونم هر تبلیغی که می خوام رو حذف کنم ...

Adblock Plus رو امتحان کردی؟

dead_chatter

Registered User
لایک‌ها
3

لول, پارسا قبل از کروم با فایرفاکس هم کار کرده بودی؟ باید بدونی هنوزم یکی از دلایلی که خیلی ها نمیرن سمت کروم به خاطر اکستنشنه, همین الان خیلی از اکتنشنهای کروم مستقیم از فایرفاکس پورت شدن در بعضی موارد طرف اسم فایل رو هم عوض نکرده! (مثال FastestFox) :D

در هر صورت رو اوبونتو هم میتونی کروم رو بریزی, بهترشم میتونی (Chromium) اما این اکستنشن هم اکستنشن اصلیه برای حذف تبلیغات:
Adblock Plus

Parsa-Undead

مدیر باز نشسته
لایک‌ها
1,121

persiana_mer30.gif

لول, پارسا قبل از کروم با فایرفاکس هم کار کرده بودی؟ باید بدونی هنوزم یکی از دلایلی که خیلی ها نمیرن سمت کروم به خاطر اکستنشنه, همین الان خیلی از اکتنشنهای کروم مستقیم از فایرفاکس پورت شدن در بعضی موارد طرف اسم فایل رو هم عوض نکرده! (مثال FastestFox) :D

در هر صورت رو اوبونتو هم میتونی کروم رو بریزی, بهترشم میتونی (Chromium) اما این اکستنشن هم اکستنشن اصلیه برای حذف تبلیغات:
Adblock Plus

persiana_mer30.gif

والا هم کرومیوم هم خود کروم (با ۱۰۰۰ بد بختی ۲۰مگ با فیلترشکن گرفتم !‌:دی )‌ هم اپرا رو امتحان کردم !
همشون با فارسی یه مشکلایی دارند نمیشه باهاشون راحت کار کرد :(

Parsa-Undead

مدیر باز نشسته
لایک‌ها
1,121
فعلا دارم باهاش با تم کروم کار می کنم تا ببینیم چی میشه :lol:

dead_chatter

Registered User
لایک‌ها
3
این مرورگر رو هم بگیر باهاش کار کن: Midori
اگه حال نداری Synaptic رو باز کنی توش بچرخی این کد رو تو ترمینال بزن:
sudo apt-get install midori
یه جورایی حس و حال Chrome رو داره, ازش انتظار زیادی نداشته باش اما اینم مثل کروم از Webkit استفاده میکنه که سرعت رندر خوبی بهت میده, به نظر من میارزه من که هر از چند گاهی ازش استفاده میکنم.

Parsa-Undead

مدیر باز نشسته
لایک‌ها
1,121
این مرورگر رو هم بگیر باهاش کار کن: Midori
اگه حال نداری Synaptic رو باز کنی توش بچرخی این کد رو تو ترمینال بزن:
sudo apt-get install midori
یه جورایی حس و حال Chrome رو داره, ازش انتظار زیادی نداشته باش اما اینم مثل کروم از Webkit استفاده میکنه که سرعت رندر خوبی بهت میده, به نظر من میارزه من که هر از چند گاهی ازش استفاده میکنم.
نصبش کردم بدک نیست در نگاه اول ولی فکر کنم فایر بهتر باشه ...

dead_chatter

Registered User
لایک‌ها
3
البته در نظر داشته باش اون ورژنی که تو سینپیک هست مال عهد بوقه, برای اینکه ورژن جدیدشو بگیری باید یه سری ژانگولر بازی در بیاری که شامل گرفتن شاید ۱۰ ۲۰ مگ پکیج میشه که من به علت سرعت خفن اینترنتم از این کار معذورم.

وگرنه همیشه ورژنهای جدید خیلی بهترن, خود من که هنوز نگرفتم اما دیدم یه سری از فایر به این مهاجرت کردن تو لینوکس. اما من به شخصه اکستنشنهایی که تو فایر دارم برام حیاطیه که فکر نمیکنم برای کروم یا هیچ مرورگر دیگه ای بشه درستشون کرد.

qaranfil

Registered User
لایک‌ها
0
آیا اکستنشنی برای فایرفاکس در گریدر (google reader) هستش که پستهای ناقص رو کامل نشون بده مثلا بعضی از وبلاگها "ادامه مطلب" دارن که اون قسمت در گریدر نشون داده نمیشه(از یه پست 100 خطی تنها 5-6 خط نشون میده) حالا چه جوری میشه پست کامل نمایش داده بشه؟

Last edited:

hamed_1989

Registered User
لایک‌ها
8
دوستان الان برای من پیغام داده که Add on برای برنامه IDM بلاک شده و دیگه نمیشه از این برنامه استفاده کرد!!!!
الان چیکار میتونم بکنم؟ دیگه IDM توی موزیلا کار نمیکنه.

Bella_aster

مدیران قدیمی
لایک‌ها
2,615
این صفحه IDM هست تو FF ... من الان دارم استفاده می کنم چنین کشلی نداره...

ممکنه مشکل از ورژن فایرفاکست یا رجیستر IDM باشه... چک کن ببین رجیستر هست یا نه...

بالا