• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

همه چیز در مورد مرورگر فایرفاکس

hossein131

Registered User
لایک‌ها
2
حالا فقط تو سیستم من نشون میده
یا همه سیستمها نشون میده این پیغام رو؟

کلا اساسی چی باید کرد؟

GFX

Registered User
لایک‌ها
747
برای من که هم تو فایرفاکس میاره هم کروم و مشکلی نداره!

ببینم این الان تبلیغ بود؟:D

ArMin_KhAn

Registered User
لایک‌ها
185
حالا فقط تو سیستم من نشون میده
یا همه سیستمها نشون میده این پیغام رو؟

کلا اساسی چی باید کرد؟

ببین فایرفاکس قبل از باز کردن سایت ، تو یه بازه زمانی خیلی کوتاه سایت رو چک میکنه اگه چیز مشکوکی دیده بشه مثل Mal ware ها یا کدهای مخربی این صفحه رو نشون میده ...

البته این صفحه میتونه در بعضی موارد اشتباه باشه
ولی معمولا در 60% این صفحات ، آلوده هستند

seeker_68

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نه بابا آرمین رشته ات چیه ؟؟؟؟؟ :دی

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
گوگل و موزیلا از یک دیتابیس مشترک وب سایتهای آلوده و مخرب استفاده میکنند که لیستی از سایتهای پخش کننده ویروس / اسکم / فیشینگ و غیره دارند . این نشون میده که سایت شما به عنوان یکی از این عناوین شناخته شده . از بخش ابزارهای وبمستر های گوگل میتونید مشکل رو پیگیری و حل کنید .

bibal

Registered User
لایک‌ها
3
ویروس یا فایل مخرب داره
بعد از برطرف کردنش به گوگل گزارش بده تا برات رفع کنن

Erik WM

Registered User
لایک‌ها
76
یه سایت کامل برای دانلود افزونه ها میشه معرفی فرمایید

spide

Registered User
لایک‌ها
0
من امروز یک مشکلی با فایر فاکس یا شاید هم اینترنت دانلود مننجر پیدا کردم قبلا با فایر فاکس میرفتم روی یک فایل قابل دانلودی راست کلیک میکردم در کنار گزینه های مثل
open link in new windiws
open link in new tabs
و گزینه های دیگه
سه تا گزینه داشت که برای اینترنت دانلود منجر بود به این ترتیب
دانلود فایل تصویری FLV توسط IDM
دانلود توسط IDM
همه لینکها توسط IDM دانلود شود
ولی امروز که رفتم البته یکم فایر فاکس را دستکاری کردم ولی الان دیگه این سه تا گزینه بالا نیست میخام ببینم چطور میتونم این سه تو گزینه را به گزینه های راست کلیک توی فایر فاکس اضافه کنم ضمنا اینها گزینه ها تو اینترنت اکسپولرر فعال هستن و نکته دیگه اینکه من الان روی یک فایل قابل دانلود که کلیک میکنم با IDM دانلود میشه و از این لحاظ مشکلی نداره ولی فقط مشکل اینه که این سه تا گزینه تو منوی راست کلیک نیست

mr.epidem

Registered User
لایک‌ها
65
یه سری تب تو مرورگر داشتم ویندوز رو عوض کردم من الان فقط فایل sessionstore.bak رو دارم میشه تبها رو برگردوند ؟ چه جوری ؟

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
لایک‌ها
16,664
من وقتی مرورگر رو باز میکنم 2 -3 تا صفحه که باز میشه 89,000k مموری رو اشغال میکنه ، که به نظر من خیلی زیاده :-؟

همین طور بیشتر مواقع مرورگر هنگ میکنه!! باید چکار کنم؟

medil0ne

Registered User
لایک‌ها
75
من وقتی مرورگر رو باز میکنم 2 -3 تا صفحه که باز میشه 89,000k مموری رو اشغال میکنه ، که به نظر من خیلی زیاده :-؟

همین طور بیشتر مواقع مرورگر هنگ میکنه!! باید چکار کنم؟

منظورتون اینه که با باز کردن بروزر چند تا صفحه که پیش فرض اند همیشه باز میشند؟
اگه اینطورهُخب طبیعتا توی تنظماتتون یه جایی هست که میتونید باز کردن بروزر رو بزارید روی تیک blank ،none یا یه همچین چیزی که توی بروزر های مختلف آدرس های مختلفی داره
اگه میتونم کمک کنم اسم بروزرتون رو بفرمایید که در خدمت باشم
یه سری تب تو مرورگر داشتم ویندوز رو عوض کردم من الان فقط فایل sessionstore.bak رو دارم میشه تبها رو برگردوند ؟ چه جوری ؟
نه دیگه!شما باید بوکمارکس هاتون رو توی بروزر مورد نظرتون ،قبل از حذف کردن سیو می کردین و الان لودشون میکردین

اگه چند تا تب ببوده که بیخیال ولی خب اگه همه ی بوکمارکستون رفته،بگید یه راه سخت(که نوشتنش طولانیه :دی) بگم خدمتتون که احتمالا رفع میشه و میتونید دوباره داشته باشید بوکمارستون رو
من امروز یک مشکلی با فایر فاکس یا شاید هم اینترنت دانلود مننجر پیدا کردم قبلا با فایر فاکس میرفتم روی یک فایل قابل دانلودی راست کلیک میکردم در کنار گزینه های مثل
open link in new windiws
open link in new tabs
و گزینه های دیگه
سه تا گزینه داشت که برای اینترنت دانلود منجر بود به این ترتیب
دانلود فایل تصویری FLV توسط IDM
دانلود توسط IDM
همه لینکها توسط IDM دانلود شود
ولی امروز که رفتم البته یکم فایر فاکس را دستکاری کردم ولی الان دیگه این سه تا گزینه بالا نیست میخام ببینم چطور میتونم این سه تو گزینه را به گزینه های راست کلیک توی فایر فاکس اضافه کنم ضمنا اینها گزینه ها تو اینترنت اکسپولرر فعال هستن و نکته دیگه اینکه من الان روی یک فایل قابل دانلود که کلیک میکنم با IDM دانلود میشه و از این لحاظ مشکلی نداره ولی فقط مشکل اینه که این سه تا گزینه تو منوی راست کلیک نیست

خب احتمالا وتی موزیلا رو دست کاری کردین،تنظیمات مربوط به اد آن idm رو disble کردین یا یونستیل یا یه همچین کاری
حالا برید اول توی اد ان ها تون بچرخید و ببینید که اد ان مربوط به idm هست و فعاله یا نه؟و اگر فعال نبود،enable کنیدش و اگر هم کلا نبود برید توی idm , و بعد توی options و بهد همون صفحه ی اول که باز شد (general) تیک mozilla fire fox , mozilla(هر دو تا رو)بزارید و وقتی تیک یه کودوم رو میزارین یه ok میاد(به نظرم تیک mozlilla) و بعد بروز میاد که باید همه ی فایل ها رو show کنید و فایل اجرایی fire fox رو توی c programe file>mozilla firefox پیدا کنید و Open کنید و بعد موزیلا باز میشه و (به اینترنت وصل باشید) صفحه ی addons باز میشه که باید صبر کنید تا گزینه ی install فعال بشه و بعد که اومد install رو بزنید و بعد بالای صفحه موزیلا میخواد که ری استار ت بشه،به حرفش کنید! و همه چیز مرتبه ...:D:p

Captive

لایک‌ها
16,664
منظورتون اینه که با باز کردن بروزر چند تا صفحه که پیش فرض اند همیشه باز میشند؟
اگه اینطورهُخب طبیعتا توی تنظماتتون یه جایی هست که میتونید باز کردن بروزر رو بزارید روی تیک blank ،none یا یه همچین چیزی که توی بروزر های مختلف آدرس های مختلفی داره
اگه میتونم کمک کنم اسم بروزرتون رو بفرمایید که در خدمت باشم

تایپیک واسه FF هست دیگه ، منم منظورم فایر فاکس بود.

پیش فرض نه ، کلا صفحاتی رو که همیشه باز میکنم مثل گوگل ، پی تی و سایت های خودم. حتی اگر اینارو هم ببندم اما FF باز باشه بازم ...

medil0ne

Registered User
لایک‌ها
75
تایپیک واسه FF هست دیگه ، منم منظورم فایر فاکس بود.

پیش فرض نه ، کلا صفحاتی رو که همیشه باز میکنم مثل گوگل ، پی تی و سایت های خودم. حتی اگر اینارو هم ببندم اما FF باز باشه بازم ...

آو:pحواسم نبود:)
شاید دقیقا متوجه فرمایشتون نشدم ولی شما تنظیمات موزیلا رو مثل این عکس بکن،ببین درست میشه؟
(جلوی home page رو خالی کنید و اون قسمت بالایی رو هم طبق عکس انتخاب کنید-use a blank pgae)

فایل های ضمیمه

• untitled.bmp
    621.3 KB · نمایش ها: 10

Captive

لایک‌ها
16,664
آو:pحواسم نبود:)
شاید دقیقا متوجه فرمایشتون نشدم ولی شما تنظیمات موزیلا رو مثل این عکس بکن،ببین درست میشه؟
(جلوی home page رو خالی کنید و اون قسمت بالایی رو هم طبق عکس انتخاب کنید-use a blank pgae)

تنظیمات من هم همین بود ..

ببینید شما الان Ctrl+alt+del بزنید بعد برید قسمت Processes ، فایرفاکس رو ببینید حالا قسمت (Mem usage )

که واسه من 100,000K هست که خیلی زیاده من میخوام ببینم این نرمال هستش یا...

همین :دی

ممنون

mr.epidem

Registered User
لایک‌ها
65
نه دیگه!شما باید بوکمارکس هاتون رو توی بروزر مورد نظرتون ،قبل از حذف کردن سیو می کردین و الان لودشون میکردین

اگه چند تا تب ببوده که بیخیال ولی خب اگه همه ی بوکمارکستون رفته،بگید یه راه سخت(که نوشتنش طولانیه :دی) بگم خدمتتون که احتمالا رفع میشه و میتونید دوباره داشته باشید بوکمارستون رو

یکی از دلایلی که از این مرورگ استفاده نمیکنم همینه خدا وکیلی این اپرا خیلی خوبه اما یعضی وقتها واسه بعضی کارها مجبورم به فایر فاکس متوسل بشم نزدیک 30 40 تب بود همشون پرید رفت:(

medil0ne

Registered User
لایک‌ها
75
تنظیمات من هم همین بود ..

ببینید شما الان Ctrl+alt+del بزنید بعد برید قسمت Processes ، فایرفاکس رو ببینید حالا قسمت (Mem usage )

که واسه من 100,000K هست که خیلی زیاده من میخوام ببینم این نرمال هستش یا...

همین :دی

ممنون

مال منم همین حدوده:D
کلا از اول همه چی ردیفه الکی دو ساعت مینوشتم:p
نه طبیعیه،لگ میشه نرم افزار؟
آخر سر من متوجه نشدم اون صفه ها چی بودن که میگید باز میشن :eek:
یکی از دلایلی که از این مرورگ استفاده نمیکنم همینه خدا وکیلی این اپرا خیلی خوبه اما یعضی وقتها واسه بعضی کارها مجبورم به فایر فاکس متوسل بشم نزدیک 30 40 تب بود همشون پرید رفت:(

شما سیو نکردی آخه :D،بنده خدا شرکت که گذاشته امکانشو:p

HAM!D

کاربر فعال vBulletin
لایک‌ها
734
اوخ جوون بچه ها یه خبر خوش . idm نسخه جدیدش (اپدیت کنید) روی فایرفاکس نسخه 4 ست شده
icon_surprised.gif

یعنی addon قبلی روی این نسخه به خوبی جواب میده
icon_surprised.gif

فقط کرک این نسخه idm دنگ و فنگ زیادی داره پیدا کردنش ... هرکسی خواست بگه واسش بذارم.
rolleyes.gif

پ.ن : منو بکشند چیزی غیر فایرفاکس استفاده نمیکنم
icon_biggrin.gif
از طرفدارای قسم خورده فایرفاکس هستم
162.gif

Last edited:

HAM!D

کاربر فعال vBulletin
لایک‌ها
734
بچه ها addon نیست که روی ورژن 4 کار کنه و bookmark toolbar رو کوچیک کنه یا مثلا ایکن هاشو حذف کنه ؟

بالا