برگزیده های پرشین تولز

همه چیز در مورد مرورگر فایرفاکس

hajagha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام
جسارتاً یاداوری میکنم که یک سوال کردم. شاید کسی ندیده باشدش!!

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
سلام
جسارتاً یاداوری میکنم که یک سوال کردم. شاید کسی ندیده باشدش!!
جسارتاً ديدم، ولی جسارتاً جز اينکه در زمان آفلاينيت (!) برنامه رو باز کنم و بعد از بارگذاری در حالت آفلاين، online بشم راه حلی به ذهنم نرسيد. البته بديهيه که بايد open last tabs فعال باشه !

ياس كوچيك

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بالاخره فاير فاكس بهتره يا اپرا

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
بالاخره فاير فاكس بهتره يا اپرا
در هر مورد يک browser بهتره، بستگی داره به کاری که شما ازش انتظار داری. کاربران حرفه اي معمولاً از اغلب مرورگرها استفاده ميکنن در شرايط خاص خودش.

javad2000

Registered User
لایک‌ها
25
آيا در FF اين امكان وجود داره كه بعضي صفحات رو علامتگذاري كنيم كه روي هارد ذخيره بشن و هميشه به صورت آفلاين بيان و بقيه سايت ها هميشه آنلاين باشن و به طور خودكار در هر بازديد به روز بشن؟

hajagha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
جسارتاً ديدم، ولی جسارتاً جز اينکه در زمان آفلاينيت (!) برنامه رو باز کنم و بعد از بارگذاری در حالت آفلاين، online بشم راه حلی به ذهنم نرسيد. البته بديهيه که بايد open last tabs فعال باشه !
دریغ از یک کلمه که فهمیده باشم!! چرا دروغ بگم؟ یک کلمه که فهمیدم، ولی کلش رو نفهمیدم!
میشه یه خورده در سطح دیپلم بگی تا مام بفهمیم؟
قربانت

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
دریغ از یک کلمه که فهمیده باشم!! چرا دروغ بگم؟ یک کلمه که فهمیدم، ولی کلش رو نفهمیدم!
میشه یه خورده در سطح دیپلم بگی تا مام بفهمیم؟
قربانت
آهان، اگه يه لحظه دست از سيگار کشيدن و دود و دم ورداری حواستو بدی اينجا ميگم،
از منو تولز ميری تو آپشنز همون اول تو main قسمت startup گزينه When Firefox starts: داری، اينو ميذاری در حالت Show my windows and tabs from last time. سپس زمانی که هنوز online نشدی firefox را ميبازی، همينک صفحات قبلی بارگذاری ميشود، سپس online ميشويد، گاهی صفحاتی هم هست که online باشی دوباره load ميشود، برخی هم online هم باشی از cashe می آيد، اين بستگی به نوع صفحه داره.
حالا يه پک بزن چاييتم سرد نشه !!!
;)

hajagha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
قرباااااااااااانت.
حالا اگر نخوام صفحه های دفعه قبلم بیاد و فقط یک صفحه خالی بیاد ولی به اینترنت وصل نشه چی کار کنم؟
میدونی من چه حدسی میزنم؟ فکر میکنم که ایراد از google toolbar باشه. مثلا میگم: هر وقت که یک صفحه باز میشه، این جناب گوگل میخواد بره ببینه رنکش چنده باید وصل شه به اینترنت. یا یک همچین چیزی.

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
قرباااااااااااانت.
حالا اگر نخوام صفحه های دفعه قبلم بیاد و فقط یک صفحه خالی بیاد ولی به اینترنت وصل نشه چی کار کنم؟
میدونی من چه حدسی میزنم؟ فکر میکنم که ایراد از google toolbar باشه. مثلا میگم: هر وقت که یک صفحه باز میشه، این جناب گوگل میخواد بره ببینه رنکش چنده باید وصل شه به اینترنت. یا یک همچین چیزی.
خوب قبل از خروج صفحاتو ببند. من گوگل تولبارم غير فعاله، ولی بازم همينطور ميشه که برای شما پيش اومده. حتی نصب هم نباشه همينه. اين مربوط به ساختار فايرفاکسه.

hajagha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
عجب!! پس این اف اف به قول امیر عظمتی، آف لاین ماف لاین حالیش نیس!!
مرسی امین خان
قربان دستت.

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
عجب!! پس این اف اف به قول امیر عظمتی، آف لاین ماف لاین حالیش نیس!!
مرسی امین خان
قربان دستت.
آره ديگه وقتی امير ميگه حاليش نيست تو ميخوای حاليش کنی ؟ البته فگهت در اون حالتی که گفتم ميشه حاليش کرد. اگه بخوای اينجوری حال کنی برو تو نخ Opera. نسخه 9.5 هم تازه از تنور دراومده.
http://snapshot.opera.com/windows/o950w_9523m.exe

ceramic

Registered User
لایک‌ها
2
نكات جالبي بود آقا بهروز دستتون درد نكنه . خود من تا 5 ماه پيش از فايرفاكس استفاده مي كردم اما از وقتي كه اوانت بروزر رو نصب كردم ديگه طرف هيچ بروزر ديگه اي نميرم چون كار باهاش خيلي راحته و محيطش هم قشنگه و مثل فايرفاكس tab هاي زيادي ميشه باز كرد . اينم آدرس سايتشه اگه كسي خواست

http://www.avantbrowser.com

البته كسايي كه به امنيت در اينترنت خيلي توجه دارند همون فايرفاكس از همه بهتره :)

اوانت براوزر تنها بدیش موتورشه که از موتور IE استفاده میکنه .

کارکردن موتور IE خیلی بده و اصلا قابل مقایسه با فایرفاکس ، اپرا یا نت اسکیپ که خیلی اسمارت هستند نیست.

Neoonline

Registered User
لایک‌ها
6
میگم مگه نویسنده این مطلب این آقا بوده که انقدر ازش تشکر میکنید :) از اون بلاگری که وقت گذاشته و این مطلب رو تهیه کرده باید تشکر کرد.

sepeideh_ohadi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام به خدمت شما دوستان عزیز چند تا سوال داشتم ممنون میشم جواب بدین.
1-من میخوام بعد از سالها از Firefox استفاده کنم نظر شما چیه سرعتش نصبت به بقیه چطوره؟
2-آیا Firefox مثل IE هیستوری و داشتن آفلاینها به مدت دلخواه و تنظیمات مربوط به اون رو داره؟
3-ایجاد پروفایل در Firefox به چه معنیه وبه چه دردی میخوره؟
5-من دو تا Mozilla Firefox 2.0 Final و Mozilla Fireox 3.0 Gran Paradiso دارم اینها چه فرقی با هم دارن وباید از کدومش استفاده کنم؟
4-در اخر چه معایبی داره؟

ببخشید اگه زیاد شد با تشکر
من نمیدانم

imate_pda2k

PocketPC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
18

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
جل الخالق ! بحث آزاده ؟ يا مهد کودک !!! يا باز کسی Clone کرده ؟

hajagha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام
راستش باز هم نشد امیر.
من اون کاری که تو گفتی رو کردم، یک حدود یک هفته هم باهاش ور رفتم، نشد که نشد.
باهاش ور رفتم منظورم اینه که راههای مختلف رو امتحان کردم. اول دی سی کردم، بعد آف لاین کردم بعد بستم. اول آف لاین کردم، بعد دی سی کردم بعد بستیم و ...
ولی دریغ از یک اطاعت. هروقت که بازش میکنم، میخواد به اینترنت وصل شه. حتی یک مرتبه یک صفحه خالی از توی هاردم باز کردم بعد این کارها رو کردم، باز دقعه بعد خواست به اینترنت وصل شه.
اگر این اف اف فقط همین آف لاینش کار میکردا، به شخصه به همراه والدین مزاحمش میشدیم برای امر خیر!! ولی فعلاً باید همینطور جی افمان بماند!!!

ramgot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
salam dostane aziz man shenidam in narmafzar mitone az virosi shodane computer jologiri kone doroste?mamnonam

بالا