برگزیده های پرشین تولز

همه چیز در مورد مرورگر فایرفاکس

ramgot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
man roie computeram 3 zaban nasbe english,russia,farsi
ie chand roz ke az nasbe windows migzare zabane farsish ghati mikone va saitaii ke farsi bashan ro nemikhone chikar mishe kard?

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
سلام
راستش باز هم نشد امیر.
من اون کاری که تو گفتی رو کردم، یک حدود یک هفته هم باهاش ور رفتم، نشد که نشد.
باهاش ور رفتم منظورم اینه که راههای مختلف رو امتحان کردم. اول دی سی کردم، بعد آف لاین کردم بعد بستم. اول آف لاین کردم، بعد دی سی کردم بعد بستیم و ...
ولی دریغ از یک اطاعت. هروقت که بازش میکنم، میخواد به اینترنت وصل شه. حتی یک مرتبه یک صفحه خالی از توی هاردم باز کردم بعد این کارها رو کردم، باز دقعه بعد خواست به اینترنت وصل شه.
اگر این اف اف فقط همین آف لاینش کار میکردا، به شخصه به همراه والدین مزاحمش میشدیم برای امر خیر!! ولی فعلاً باید همینطور جی افمان بماند!!!
جسارتاً بنده امينم نه امير ! توهين نکن !
شما اصلاً نبايد دست به work offline بزنی ها ! بذار online باشه.

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
salam dostane aziz man shenidam in narmafzar mitone az virosi shodane computer jologiri kone doroste?mamnonam
خير اشتباه به عرض رسوندن ! اين برنامه ارتباطی با ويروس گيری نداره. فقط برخی پلاگينها و کدهای مخرب که روی IE های قديمی کار ميداد همونطور که روی IE جديد کار نميده روی FF هم کار نميده.
ضمناً فارسی بنويسيد !

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
man roie computeram 3 zaban nasbe english,russia,farsi
ie chand roz ke az nasbe windows migzare zabane farsish ghati mikone va saitaii ke farsi bashan ro nemikhone chikar mishe kard?
مطمئن شو که زبان فارسی در internet options انتخاب شده، ضمناً بهتره IE 7 هم نصب کنی. اگه بازم مشکل حل نشد تو همون Internet Options ميتونی IE رو ريست کنی.

hajagha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
جسارتاً بنده امينم نه امير ! توهين نکن !
شما اصلاً نبايد دست به work offline بزنی ها ! بذار online باشه.
سلام
جسارتاً به کی توهین نکنم؟ تو یا امیر؟!!!!!!!!!!!!!!!
خب امینی، وقتی که آن لاین میذارم باشه که باز هم همین آش و همین کاسه است.
من میخوام وقتی اف اف رو باز میکنم، تلاش نکنه بره اینترنت وصل شه.
پ.ن. خیلی معذرت میخوام که اشتباه شد امین جا. توی یک فروم دیگه، به یک نفر میگفتم آرش. آخر سر گفت حاجاقا شما با منی؟ من اسمم محمد است!!!

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
سلام
جسارتاً به کی توهین نکنم؟ تو یا امیر؟!!!!!!!!!!!!!!!
خب امینی، وقتی که آن لاین میذارم باشه که باز هم همین آش و همین کاسه است.
من میخوام وقتی اف اف رو باز میکنم، تلاش نکنه بره اینترنت وصل شه.
پ.ن. خیلی معذرت میخوام که اشتباه شد امین جا. توی یک فروم دیگه، به یک نفر میگفتم آرش. آخر سر گفت حاجاقا شما با منی؟ من اسمم محمد است!!!
تلاششو ميکنه به هر حال. ولی اين درباره صفحاتی است که expire ميشن. اپرا از اين منظر به مراتب برتر است. وليکن اگر از نسخ بالای اف اف استفاده ميکنين و اون حرکت کذايی در آپشن رو هم انجام دادين نبايد مشکلی باشه. من که ندارم. حتی صفحاتی مثل orkut هم که نياز به پرووکسی دارن وقتی پرووکسی خاموشه load ميکنه از کش.
خوب اونجا فروم ديگه بوده. اينجا يه امير عظمتی داره، اينه که به هر کی بگی امير فوری طرف فيلتر ميشه. برای همين ميگم به من توهين نکن !!! :D

hajagha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام
من میخوام هاردم رو فرمت کنم. بالخره بعد از 10 سال فکر میکنم که موقعش شده باشه.
حالا میخوام ببینم آیا فایر فاکس فایلی فلدری چیزی داره که من بتونم از bookmark هام یک کپی بگیرم تا بعد که دوباره ویندوز رو اینستال کردم، این فایل یا فولدر رو بریزم اونجا تا تمامشون از دست نره؟

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
آره داره. اسمشم دقيقاً همين bookmark هست. فکر ميکنم تو Document and settings\user\application Data\mozilla\firefox\profile بايد دنبالش بگردی. يه پوشه هست به اسم bookmarkbackups.

hajagha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
همچين چيزي كه ژيدا نكردم امين.
عوضش رفتم ازشون يك صادرات !!! گرفتم الان كه دوباره نصب كردم، وارداتشون كردم!!!
(درضمن زبان فارسي را هم پاس داشتم!)

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
همچين چيزي كه ژيدا نكردم امين.
عوضش رفتم ازشون يك صادرات !!! گرفتم الان كه دوباره نصب كردم، وارداتشون كردم!!!
(درضمن زبان فارسي را هم پاس داشتم!)
خوب اونجا که رفتی يه پوشه بود به اسم مثلاً xjvdo5664sdsf65f5df !!! تو اون بود.فارسی رو هم پاسکاری کردی، آخه اينا بيشتر عربی بود.

hajagha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
حالا كه گذشت...
به اميد خدا دفعه بعد...
راستي من هنوز با آف لاين شدن اين اف اف مشكل دارما.
نميدونم چه بيماري دارد كه با ما نميسازد!

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
حالا كه گذشت...
به اميد خدا دفعه بعد...
راستي من هنوز با آف لاين شدن اين اف اف مشكل دارما.
نميدونم چه بيماري دارد كه با ما نميسازد!
من فکر کنم اف اف با شما مشکل داره. اصلاً چرا از اپرا استفاده نميکنی ؟ آيفونشم تصويريه از اف اف بهتره !!!

hajagha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
من فکر کنم اف اف با شما مشکل داره. اصلاً چرا از اپرا استفاده نميکنی ؟ آيفونشم تصويريه از اف اف بهتره !!!
:D:D:D:D:D:D:D:D
راستش نمیدونم.
فکر میکنم که این بهتره!!
شاید البته این دلیلش باشه!

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
به هر حال من تنظيمات خاصی نميکنم. دست به online يا offline mode هم نميزنم. فقط تو آپشن همون تنظيم open last tabs رو انجام ميدم. ورژن هم 2.0.07 هست. البته از 2.0.0.3 که رو اين windows نصب کردم سالم کار کرده.

hajagha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
منم الان که ویندوز جدید ریختم (و تا حالا کلی بدبختی کشیدم) نسخه 2.0.0.7 رو نصب کردم.
خب تو به آف لاین و غیر آف لاین نمیزنی، وقتی که اف اف رو باز میکنی (نه که بر میداری!!) هیچ نمیخواد به اینترنت وصل بشه؟ قشنگ همون صفحه قبلی رو برات میاره بدون هیچ مزاحمتی؟

Mohammadirani@

Registered User
لایک‌ها
10
من از FF بک آپ گرفته بودم با FEBE و بعد از نصب ویندوز و FF حالا که بک اپ رو برگردوندم تمام روکورد های فیلد ها و پسور های به خاطر سپرده شده عملا پاک شدن شده عین روز اولش یه مشکل دیگه هم هست دیگه پسورد ها و فیلد ها رو ذخیره نمیکنه برای بازدید های بعدی باید دوباره دستی فیلد ها رو پر کنم !! من چی کار کنم ..

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
منم الان که ویندوز جدید ریختم (و تا حالا کلی بدبختی کشیدم) نسخه 2.0.0.7 رو نصب کردم.
خب تو به آف لاین و غیر آف لاین نمیزنی، وقتی که اف اف رو باز میکنی (نه که بر میداری!!) هیچ نمیخواد به اینترنت وصل بشه؟ قشنگ همون صفحه قبلی رو برات میاره بدون هیچ مزاحمتی؟
آره، برای سايتهايی که expirre ميشه صفحاتشون مثل https ها چرا ميخواد وصل بشه، برای بقيه از کش مياره.

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
من از FF بک آپ گرفته بودم با FEBE و بعد از نصب ویندوز و FF حالا که بک اپ رو برگردوندم تمام روکورد های فیلد ها و پسور های به خاطر سپرده شده عملا پاک شدن شده عین روز اولش یه مشکل دیگه هم هست دیگه پسورد ها و فیلد ها رو ذخیره نمیکنه برای بازدید های بعدی باید دوباره دستی فیلد ها رو پر کنم !! من چی کار کنم ..
برای اينکه اسم پوشه محتوی تنظيمات profile شما فرق ميکنه و اين از کرامات خود اف اف ميباشد، است. اف اف را ريست بنماييد.

hajagha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
چی بگم والا امینی. معلوم نیست این اف اف با ما چش شده. البته از وقتی که ویندوزم رو عوض کردم، دیگه مستقیماً به اینترنت وصل نمیشه. اجازه میخواد اول. من هم آف لاینش میکنم. بعد میگم نه اجازه نمدم. بعد میگه توروخدا !!! مگم گفتم که نع! بعد میگه اوکی بابا. حالا چرا میزنی؟ نخواستی اصلاً بعد میشینم و با خیال راحت صفحاتی که طراحی کردم و توی کامپیوترم هست می بینم.

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
اجازه ؟ بچه با ادب شده ! نکنه پيغام restore session ميده ؟ پيغامش چيه ؟

بالا