برگزیده های پرشین تولز

همه چیز در مورد مرورگر فایرفاکس

monjamed

كاربر فعال سریال تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
2
انصافا ie يه مزيت داشته باشه به ff ،‌ هيستوري‌شه!
تو فايرفاكس چه جوري مي‌شه آدرس‌هاي هيستوري رو بر اساس سايت دسته‌بندي كرد درست مثل ie ؟

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
خوب دقيقاً مثل IE هست، کليد Ctrl+H رو ميزنی sidebar ظاهر ميشه و از منو view هر چی که ميخوای انتخاب ميکنی !

monjamed

کاربر فعال
لایک‌ها
2
خوب دقيقاً مثل IE هست، کليد Ctrl+H رو ميزنی sidebar ظاهر ميشه و از منو view هر چی که ميخوای انتخاب ميکنی !
بعله هيستوري كه داره... منظورم اينه كه مثل ie نيست... همه‌ي آدرس‌ها پخش و پلاست و پيدا كردن آدرسي كه مي‌خواي تو اون شلوغ‌بازار اعصاب مي‌خواد... تو ie سايت‌ها فولدر فولدر مي‌شن ...

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
من نميفهمم پخش و پلا يعنی چی ؟ يعنی زمانی که مثلاً Today رو باز ميکنی بر اساس اسم دامنه طبقه بندی نکرده ؟

monjamed

کاربر فعال
لایک‌ها
2
من نميفهمم پخش و پلا يعنی چی ؟ يعنی زمانی که مثلاً Today رو باز ميکنی بر اساس اسم دامنه طبقه بندی نکرده ؟
چرا ولي همه بازه ... ببين تو ie هر سايت فقط با يه آيكون مشخص مي‌شه كه اگه روش كليك كني اون فولدر به اصطلاح باز مي‌شه و همه صفحات رو مي شه ديد ... مي خواستم ببينم مي تونم تو فايرفاكس هم يه همچين طبقه بندي داشته باشم؟

javad2000

Registered User
لایک‌ها
25
سلام
آيا راهي براي حذف پيغام هاي مكرر فايرفاكس براي كانكت شدن وجود داره؟
يعني وقتي ديسكانكت ميشيم، يه بار كه مي پرسه ميخواي كانكت بشي يا نه و ما جواب منفي ميديم، ديگه مثل بچه آدم آروم بگيره و مرتب همين سوال رو تكرار نكنه.

با سپاس

zfarhad2003

Registered User
لایک‌ها
3
اگه منظورت کار کردن به صورت offline هستش از منوی file گزینه Work Offilne رو انتخاب کن.

javad2000

Registered User
لایک‌ها
25
اگه منظورت کار کردن به صورت offline هستش از منوی file گزینه Work Offilne رو انتخاب کن.
به جز اين، راهي نداره؟ يعني ميخوام هر بار DC ميشم ديگه خودش حاليش بشه كه الآن حالت Work Offline هست و مرتب گير نده!

يه سوال ديگه:
پلاگين Foxmark رو دانلود كردم تا بتونم وقتي از دو ويندوز، همزمان استفاده مي كنم، Bookmark هاي هر دو ويندوز با هم يكي باشه. الآن توي ويندوز اول، پلاگين رو نصب كردم و مدتهاست استفاده مي كنم. حالا مي ترسم اگه توي ويندوز دوم هم فعالش كنم، به جاي اين كه بوكمارك هاي ويندوز دوم رو، مثل اولي كنه، اولي رو ،مثل دومي كنه. يعني بعضي بوكمارك هامو حذف كنه.

كسي در مورد طرز كار اين پلاگين اطلاع داره؟

R E Z A

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
يه سوال ديگه:
پلاگين Foxmark رو دانلود كردم تا بتونم وقتي از دو ويندوز، همزمان استفاده مي كنم، Bookmark هاي هر دو ويندوز با هم يكي باشه. الآن توي ويندوز اول، پلاگين رو نصب كردم و مدتهاست استفاده مي كنم. حالا مي ترسم اگه توي ويندوز دوم هم فعالش كنم، به جاي اين كه بوكمارك هاي ويندوز دوم رو، مثل اولي كنه، اولي رو ،مثل دومي كنه. يعني بعضي بوكمارك هامو حذف كنه.

كسي در مورد طرز كار اين پلاگين اطلاع داره؟

خوب کاری نداره شما اول از بوک مارکای ویندوز اولی یه اکسپورت بگیر بعد رو ویندوز دومی تست کن. اگر جوابی که میخواستی رو گرفتی که هیچ اگر دیدی خراب شد و بو مارکای ویندوز اولی هم پرید برگرد به ویندوز اول و اون فایلی رو که اکسپورت کرده بودی رو دوباره واسه فایرفاکس ایمپورت کن.

javad2000

Registered User
لایک‌ها
25
خوب کاری نداره شما اول از بوک مارکای ویندوز اولی یه اکسپورت بگیر بعد رو ویندوز دومی تست کن. اگر جوابی که میخواستی رو گرفتی که هیچ اگر دیدی خراب شد و بو مارکای ویندوز اولی هم پرید برگرد به ویندوز اول و اون فایلی رو که اکسپورت کرده بودی رو دوباره واسه فایرفاکس ایمپورت کن.
مرسي. وري ماچ.

monjamed

کاربر فعال
لایک‌ها
2
من یه اشتباهی کردم با FEBE از فایرفاکسم بک آپ گرفتم حالا هیچ جوری نمی تونم حافظه ش رو پاک کنم! چه کار باید بکنم؟ هر چی uninstall میکنم حتی با Your Uninstaller! 2008 نمی تونم درستش کنم. :(

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
من یه اشتباهی کردم با FEBE از فایرفاکسم بک آپ گرفتم حالا هیچ جوری نمی تونم حافظه ش رو پاک کنم! چه کار باید بکنم؟ هر چی uninstall میکنم حتی با Your Uninstaller! 2008 نمی تونم درستش کنم. :(
يعنی ميخوای FireFox رو پاک کنی ؟ خوب دستی بکن. چند تا پوشه هست، يکی در Program Files، يکی در Common Files، 2 تا هم در Document and settings در قسمت Application Data ها که يکيش در Local Setings هست. پوشه ها اسمش بايد Mozilla باشه فکر کنم.

monjamed

کاربر فعال
لایک‌ها
2
يعنی ميخوای FireFox رو پاک کنی ؟ خوب دستی بکن. چند تا پوشه هست، يکی در Program Files، يکی در Common Files، 2 تا هم در Document and settings در قسمت Application Data ها که يکيش در Local Setings هست. پوشه ها اسمش بايد Mozilla باشه فکر کنم.
دستی هم نشد! :( اسم فایل های مربوطه نه moziila نه firefox

monjamed

کاربر فعال
لایک‌ها
2
يعنی چی نشد ؟ پوشه هايی که گفتم وجود داشت يا نه ؟ الان مشکل چيه ؟
والله مشکل اصلیم اینه که شکل پنجره مرورگر دفرمه شده... حالا هر چی این لامصب رو آن اینستال میکنم و این که دوباره نصب می کنم همون آش و همون کاسه. همه چی سر جاشه از بوک مارک بگیر تا اکستنشن ها و همین پنجره اعصاب خرد کن...
اون قضیه هم دو سه تا فایل پیدا شد ولی پاک کردن اونا هم افاقه نکرد... دیگه نمی دونم چه جوری باید از شر این بک آپ سمج لعنتی خلاص شم ...

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
والله مشکل اصلیم اینه که شکل پنجره مرورگر دفرمه شده... حالا هر چی این لامصب رو آن اینستال میکنم و این که دوباره نصب می کنم همون آش و همون کاسه. همه چی سر جاشه از بوک مارک بگیر تا اکستنشن ها و همین پنجره اعصاب خرد کن...
اون قضیه هم دو سه تا فایل پیدا شد ولی پاک کردن اونا هم افاقه نکرد... دیگه نمی دونم چه جوری باید از شر این بک آپ سمج لعنتی خلاص شم ...
من که گفتم. بعد از uninstall ديگه نصب نکن. اول هرچی پوشه به اسم mozilla يا firefox هست رو درايو windows همه رو پاک کن. بعد با يکی از اين برنامه های registry cleaner هم يه دور رجيستری رو پاک کن. بعد restart کن. بعد دوباره نصب کن. OK ?

javad2000

Registered User
لایک‌ها
25
سلام
وقتي با FF توي ويستا كار مي كنم، نوشته هاي بعضي صفحه ها مي لرزند. گاهي هم لرزش اونها متوقف ميشه، بعداً دوباره شروع ميشه. داره اعصابمو خرد مي كنه. كسي ميدونه عيب از كجاست؟
پلاگين ها رو هم Disable كردم حل نشد. Java و Javascript رو هم disable كردم حل نشد. Flash Player جديد هم نصب كردم،درست نشد.

بالا