• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

وضعیت سرویس adsl در تبریز

mehrzadjalali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یعنی در +ADSL2 به اسپلیتر هم نیازی نیست ؟

نه adsl+ بودن ربطی به اسپلیتر نداره اسپلیتر واسه این استفاده میشه که فرکانسهای بالا که روی خط واسه تبادل اطلاعات استفاده میشه رو حذف کنه تا موقع صحبت کردن صدای جیز و مودم از گوشی نیاد. این وسیله هم واسه adsl+ نیاز هست هم adsl

guitar_61

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
كسي حالا(حالااااااا نه چند ماه قبل)از الكا استفاده مي كنه
لطفاً بگه سرعت دانلود شبانش(free) مثل سابق هستش(50 Kb)يا نه
همارا چند مدتيه كاملاً نا اميد كرده همرو
:wacko:

mehrzadjalali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بالا خره 20 خرداد adsl من از صبانت وصل شد و سرعتش عالیه من 128 گرفتم یعنی سرویس B3 و الان همیشه حتی تو پیک مصرف هم دانلود هام با 55 تا 60 میاد.

البته محدودیت حجمی داره که اونم چون اکانت مجانی شبانه داره واسم مهم نیست چون تو همون 4 ساعت مجانی حدود 700 مگ دانلود دارم یعنی شبانشم حدودا با همون سرعت 40 تا 60 میاد البته به سایت مقابل هم بستگی داره معمولا موقعی که دوتا دانلود همزمان بزاریم مجموع سرعت 55 تا 60 هست .

فعلا تنها مشکلم قطع 1 ساعت به 1 ساعت اکانت مجانی شبانه هست که چون دانلودهام اکثرا از سایتهای rapidshere و اینجور سایتها هست یکم واسم مشگل پیش میاد حالا دنبال یه راه حل واسه این مشکل هستم کسی هم راه حلی داره لطفا راهنمایی کنه

ولی کلا سرویسشون عالیه. گرافهای تست سرعت رو هم بعد دو سه روز میزارم تو تاپیک

البته من تبریز هستم و مرکز آزادی واسه چند مرکز دیگه هم گرفتم که اونا رو هم تست میکنم نتیجه رو مینویسم

همارا OUT :(
صبانت IN :D

اين تاپيك ها رو هم ببينين

http://forum.persiantools.com/t72366-page7.html
http://forum.persiantools.com/t72151-page3.html

mehrzadjalali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ولی اونطور که من شنیدم 602 های ایسوس که 2+ رو هم ساپورت میکنن نیاز به اسپلیتر ندارن
و موقع استفاده از تلفن اینترنت قطع نمیشه
میگن اونا اسپلیتر داخلی دارن

كلا اگه اسپليتر بزاري ADSL قطع نميشه بعضي مودم ها رو خودش داره بعضي هاش رو بايد سوا بگيري

mehrzadjalali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من تا حالا به مشگل خاصی رو برو نشدم فقط دو سه روز طول کشید وصل کنن که اونم واسم مهم نبود

در مورد گرفتن گزارش بلی میتونم با رفتن به www.sabanet.ir میتونم حجم استفاده شده و زمانهای قطع و وصل و غیره رو ببینم البته مال سرویس شبانه رو نمیتونیم ببینیم ولی من خودم با برنامه هایی که دارم حجم دانلودم و آپلودم رو میبینم

نه از جهت برخوردشون مشگلی نیست خوش رفتار هستن و مشگل رو رفع میکنن

یه حسن الکا نسبت به مکس نت و شاتل سرویس مجانی شبانش هست که واقعا واسه دانلود خیلی خوب یعنی تو این 4 ساعت حدود 800 مگ دانلود میتونین داشته باشین من 4 تا دانلود هم زمان هم هر کدوم با 8 لینک میزارم مشگلی نداره

من هم همون مشگل رو با مکس نت دیدم وقتی یه دانلود میزاری دیگه نمیشه دانلود دیگه ای گذاشت و یه مشگل دیگه هم با اکثر ای اس پی ها داشتم و اون اینکه وقتی دانلود رو رسوم میکردم فقط با یه لینک وصل میشد که تو الکا (صبا) این مشگل رو ندیدم

تنها مشگل فعلی من قطع 1 ساعت به 1 ساعت اکانت شبانه هست که نمیشه فایلهای با حجم بالا از رپید شیر و اینجور سایتها دانلود کرد و دنبال یه راه حل واسه این مشگل هستم.

mehrzadjalali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
mehrzadjalali دوست عزيز
به نظر من هيچ کس حق نداره به بهانه اشکال گيري يا انتقاد اکانت کسي رو قطع کنه - مثل اين ميمونه که تو صحراي کربلا به يزيد ميگن چرا آب رو به امام حسين و يارانش بستي ؟ ميگه : آخه داريم با هم ميجنگيم ! :wacko:
من هميشه يجورايي به هماراسيستم مشکوک بودم. چون ميگن سر و سري با آقايون دارن. حتما ميدونين که مکس نت رو شريک چندين و چندساله هماراسيستم راه انداخته ! :cool: ميدونين که منظورم چيه ؟!
جدول پايين هم از بخش گزارش گيري شرکت مکس نت که ازش اکانت دارم گرفته شده.

54j7jh3.jpg

نه این همارا سیستم از امکاناتی که تو دستش بود واسه زورگویی میخواست استفاده کنه و فکر میکرد تنها سرویس adsl رو همارا سیستم میده سرویس منو و آقای نیاز رو قطع کردن، و واسه وصلش شرط رفتن به شرکت رو گذاشتن تا بهمون یه جورایی بگن که بیایم و این تاپیک رو ببندیم.

البته آقای نیاز رفتن و همونطور که می بینین بعد اون موضوع دیگه خبری ازشون نیست و فقط اومدن شرکت همارا و ساختمون جدیدش رو تبلیغات کردن انگار موقع ثبت قرار داد ساختمون رو ندیده بودن

موضع جدا شدن آقای رسولی نیا رو هم میدونم. و درست از همون زمان اوضاع همارا به هم ریخت درست همون موقع هایی بود که همارا سیستم قرار بود گرد همایی بزرک با مشترکین رو برگزار بکنه اون موقع هم من اکانت 6 ماهه دایل آپ از همارا داشتم

همه سیستم اکانتینگشون به هم ریخته بود اکثر کسایی که به من زنگ میزدن میگفتن کارت گرفتیم وصل نمیشه و اینا و من شماره کارتو به شرکت میدادم تا اکانتو باز کنن و .... که داستانش طولانی هست

ولی آقای رسولی خیلی به کارشون وارد هستن دو سه باری هم که تو همارا بودن بهشون ایمیل زدم درست روز بعد باهام تماس گرفتن و مشکل رو حل کردن.

به هرحال من فعلا از الکا راضی هستم. و از همارا خلاص شدم :lol::D

guitar_61

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من پارسال همين موقع ها از الكا استفاده مي كردم خيلي هم راضي بودم فقط چيزي كه باعث شد من اكانتم عوض كنم(الان از همارا استفاده ميكنم)اين بود كه سرعتها افت كرد (از طرف دولت محترم اعلام شد كه هيچ كاربر خانگي حق نداره بالاي 128 داشته باشه!!)و من اكانتم از همارا گرفتم
اگه الان الكا مثل سابق هستش (با 50 مي شه دانلود كرد)منم ترجيح مي دم از الكا اكانت بگيرم(سرعت دانلود همارا 9 يا 10 بعضا هم 11 هستش)يعني با 4 ساعت اكانت مجاني الكا ميشه به اندازه 20 ساعت همارا دانلود كرد.

راجع به قطع شدن هر 1 ساعته هم بايد بگم پارسال هم اكانت مجانيش اين جور بود و ربطي به مودم نداره.

mehrzadjalali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بلی کاملا همینطور هست به جای یک روز تو 4 ساعت همون دانلود رو میکنیم فعلا که مال من 50 میره

من هم نمیگم قطعی از مودم هست خود شرکت قطع میکنه ولی دنبال یه راه حل هستم تا بتونم با همین اکانت از رپیدشیر و انجور سایتها که رسوم ندارن بتونم دانلود کنم.

سرعت رپیدشیر با اکانت free شبها اول تا 10 تا 25 دقیقه رو 50 میره بعد اون افت میکنه (مشکل از الکا نیست ها از رپیدشیر هست ) و به این صورت مثلا یه فایل 100 مگ رو نمیشه دانلود کرد

همارا که به درد دانلود نمیخوره فقط واسه کسایی خوبه که میخوان گاه گداری اگه وصل بود برن میل و اینا رو نگاه کنن منم از همارا داشتم که داستانش تو همین تاپیک هست به هیچکسم همارا رو توصیه نمیکنم.

guitar_61

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا سرعتش ثابت 50 مي مونه؟
رپيد شر ول كن از بقيه ي سرورها؟
راستي شما چرا از lime wire يا µTorrent واسه دانلود استفاده نمي كني؟
رپيد شر اشغاله

pooya007

Registered User
لایک‌ها
13
من دنبال یه شرکت میدم که مودم امانتی بدن قبلا" الکا میداد ولی الان نمیده

من 2 ماه اینترنت نیاز دارم نمیخوام مودم بخرم بعدش بمونه رو دستم

mynobar

Registered User
لایک‌ها
2
من دنبال یه شرکت میدم که مودم امانتی بدن قبلا" الکا میداد ولی الان نمیده

من 2 ماه اینترنت نیاز دارم نمیخوام مودم بخرم بعدش بمونه رو دستم

پویا جان من که گفتم جان بر کفانه در خدمتت هستم . :)

pooya007

Registered User
لایک‌ها
13
پویا جان من که گفتم جان بر کفانه در خدمتت هستم . :)
قربانت حبیب جان
20.gif

میخوام ببینم اگه شرکتی مودم امانت میده دیگه بهت زحمت ندم چون ممکنه خودت بهش نیاز داشته باشی

ولی اگه پیدا نکردم حتما" مزاحمت میشم
18.gif

mynobar

Registered User
لایک‌ها
2
من تا پایان شهریور ماه ، تا خرخره توی قرضم ( به خاطر خریدن سیستم جدید ) ،

از اینرو اگه هوس ADSL هم به سرم بزنه باز هم نمیتونم بهش دسترسی داشته باشم .

پس خیالت راحت باشه .

pooya007

Registered User
لایک‌ها
13
کدوم شرکتها تو تبریز 64 بدون محدودیت دانلود ارایه میدن؟

ضمنا" نمایشگاه کامپیوتر امسال کی برگزار میشه؟فکر میکنم زمان خوبیه برای تصمیم گیری و خرید ADSL

احتمالا" به خاطر نمایشگاه تخفیفی هم بدن

greenapple

Registered User
لایک‌ها
21
کدوم شرکتها تو تبریز 64 بدون محدودیت دانلود ارایه میدن؟

ضمنا" نمایشگاه کامپیوتر امسال کی برگزار میشه؟فکر میکنم زمان خوبیه برای تصمیم گیری و خرید ADSL

احتمالا" به خاطر نمایشگاه تخفیفی هم بدن

از شرکتهای اینترنتی تبریز . همارا شاتل و مکس نیستند . شاید صبانت و لایزر (جدید) _(اولین بار) پارس آنلاین باشه .
یه توصیه دوستانه .( منتظر نمایشگاه نباش )
دهمين نمايشگاه بين المللي كامپيوتر، الكترونيك، ماشينهاي اداري و اتوماسیون صنعتی ایران - تبریز
1-5 مرداد سال 1386

pooya007

Registered User
لایک‌ها
13
از شرکتهای اینترنتی تبریز . همارا شاتل و مکس نیستند . شاید صبانت و لایزر (جدید) _(اولین بار) پارس آنلاین باشه .
یه توصیه دوستانه .( منتظر نمایشگاه نباش )
دهمين نمايشگاه بين المللي كامپيوتر، الكترونيك، ماشينهاي اداري و اتوماسیون صنعتی ایران - تبریز
1-5 مرداد سال 1386
خب ممنون از جوابت :)

در موارد سوال اول چی؟ چه شرکتهایی 64 بدون محدودیت ارایه میدن؟

greenapple

Registered User
لایک‌ها
21
جریان لایزر اینه که داره آماده میشه تا adsl بده . چند روز قبل داشتن لینک بین مراکزشو میبستن .
فکر نکنم شرکت با عرضه ای 64 بدون لیمیت بده . شاید هماراسیستم.

بالا