برگزیده های پرشین تولز

پاتوق عطربازها؛معتبرترین و مطمئن ترین مرجع و فروشگاه اینترنتی عطر و اسانس ایران برمبنای صداقت و تخصص

saeed_it83

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام من قزوین هستم میخواستم براتون بازاریابی کنم لطفا فقط لیست قیمت رو یکجا برام پ.خ کنید

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
باید ویترین پاتوق رو بازسازی کنم! شاید بهتر باشه دسته بندی کنم بر اساس بوی گرم و خنک؛ تلخ و شیرین!
یک سری عطرهای سوئیسی هست باید اضافه کنم. بعضیش جدیده بعضیش فرانسه ش رو قبلا داشتم ( و بعضا هنوز دارم) اما سوئیسیش رو هم آوردم. یکی از عطرهای سوئیسی جدید که بارها دوستان ازم خواستن؛ جگوار بلک هستش . سر فرصت یکی یکی به دوستان معرفی می کنم عطرها رو. اکثر کارهای سوئیسی جدید خنک / خنک و تلخ / یا خنک و شیرینه. چند تا بوی میوه ای خیلی عالی توش هست؛ ...
در خصوص عطر قهوه فعلا مشغول مذاکره با شرکت آورنده اش هستم. حسب ظاهر زیر 25 کیلوگرم فروش ندارن ببینم چی کار میشه کرد.

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
لیست عطرها آپدیت شد. تعدادی از کارهای سوئیسی جدید رو تو لیست گذاشتم. قیمت همه ی عطرها جلوشون نوشته شد. فعلا لیست شامل 71 عطره. تمام عطرهای جدید مردونه است.

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
سلام به همه دوستان به خصوص رفقای عطربازم!
آرش جان @arash59b جات خالی. از اون یه کوچولو قهوه که دستمه یک قطره شو ریختم تو کاپیتان بلک (از کاپیتان بلک در حالت عادی خوشم نمیاد) خیلی بوش خواستنی شده! مطمئنم اگه می دیدی می پسندیدی!
فعلا امکان ارسال سفارش چهارم شما رو ندارم چون همون طور که خوندی هنوز نشده قهوه بخرم. امیدوارم تو همین چند روزه بتونم تهیه کنم. امروز تو بازار هر کدوم از مشتریهام بوی توسکان + قهوه رو استشمام کرد سفارش داد!
قهوه که ردیف شه کاپیتان بلک هم میارم ؛ ترکیبش حتی از توسکان+قهوه هم خوش بو تر و با کلاستر شد. چه برسه به توباکو وانیل+قهوه!

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,224
3 تا از عطرامو تست کردم
1- لالیک : اولش بوی تند چوب درختی (سرو) و کمی دودی با خودم گفتم این اون بوی لالیک که تو بیرون حس کردم نیست خیلی تند هست اما بعد از نیم ساعت بوش یواش یواش اروم شد و شد همون لالیک معروف اما درصد دودیش و تلخیش کمتر بود ملایمتر بود ولی تا 2 روز بوش رو حس میکردم .
2- توسکان لدر: اینم بوش شبیه چرم سوخته یا دودی مانند میمونه و برای من سنگین بود بوش از این نه بدم اومد نه خوشم اومد.
3- اسکار دلارنتا : دادم به مادرم براش زدم بوش خیلی خوشم اومد یه حس طراوات و خنکی و فرش بودن و بوی گلهای بهاری شبیه یاس توش بود.

راستی عطری هست بوی کاج توش باشه؟ محض کنجکاوی

Last edited:

arash59b

Registered User
لایک‌ها
1,586
سلام به همه دوستان به خصوص رفقای عطربازم!
آرش جان @arash59b جات خالی. از اون یه کوچولو قهوه که دستمه یک قطره شو ریختم تو کاپیتان بلک (از کاپیتان بلک در حالت عادی خوشم نمیاد) خیلی بوش خواستنی شده! مطمئنم اگه می دیدی می پسندیدی!
فعلا امکان ارسال سفارش چهارم شما رو ندارم چون همون طور که خوندی هنوز نشده قهوه بخرم. امیدوارم تو همین چند روزه بتونم تهیه کنم. امروز تو بازار هر کدوم از مشتریهام بوی توسکان + قهوه رو استشمام کرد سفارش داد!
قهوه که ردیف شه کاپیتان بلک هم میارم ؛ ترکیبش حتی از توسکان+قهوه هم خوش بو تر و با کلاستر شد. چه برسه به توباکو وانیل+قهوه!
من كاپتان بلك رو همينجوري دوست دارم منم مطمئنم كه با قهوه محشر ميشه تلخي قهوه با تلخي توتون و پيپ دوستداشتني ميشه
دو مدل اسانس كاپتان بلاك دارم يكيش لايت و سفيد رنگه دومي سنگين و برنگ قهوه اي هست. خواستي هر دو شون رو تست كن ولي خودم دومي رو بيشتر مي پسندم
از كارهاي سويسي هم چندتا رو به سفارش اضافه مي كنم

Sent from my iPhone using Tapatalk

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
هم چنان به دنبال قهوه تلخ!
سریالشو دیده بودین از مهران مدیری؟ امروز بار ششم / هفتمی بود که براش تماس می گرفتم و پیگیری می کردم. فکر می کنم ردیف شد و امروز فردا دستم میرسه. بیش از 12 ساعت میگذره که ترکیب قهوه و کاپیتان بلک رو دستمه و هنوز بوش با قدرت حضور داره! ته کلاسه بوش.
آرش جان من اینو با کاپتان بلک قهوه ای ترکیب کردم. کاپیتان بلک سفید ندارم.

mohamadeblis2

Registered User
لایک‌ها
145
خرید اول از آقا رضا
ال هوم اسپرت سنت لورن
وان میلیون اینتنس
تام فورد توسکان لیدر
بلو مجیک
بلو شنل
اینویکتوس
بی جنتلمن
اگسریوس
در ظرف های 6 میل که امتحانی بود برای خرید در حجم بالا

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
امروز بعد از ظهر که داشتم میرفتم دنبال قهوه تلخ؛ باربری لندن جناب @kingPresident رو هم دادم خدمت شون. خیلی خوشوقت شدم از دیدنش.
دست پر برگشتم. قهوه موجوده دوستانی که میخوان می تونن سفارش بدن. پیشنهاد من ترکیب قهوه است با توباکو وانیل یا توسکان لدر ...
امشب میخوام ترکیب تافی چاکلت +قهوه رو تست کنم. به نظرتون چطور میشه؟

kingPresident

Registered User
لایک‌ها
1,324
واقعا راضیم از خریدم
بوی عطر معرکست ، آقا من هنوز اندرکف اون عطر خودتونم

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
واقعا راضیم از خریدم
بوی عطر معرکست ، آقا من هنوز اندرکف اون عطر خودتونم

ممنون از لطفت مهدی جان. عطری که به خودم زده بودم (و خوشبختانه همراهم بود که به شما هم بزنم) یکی از ترکیبات میوه ایم بود. کرید اونتوس + بی دلیشس+ تامی تی .
الان به لحاظ عطرهایی با بوی میوه و مرکبات فکر کنم کلکسیونم کامل کامله! به قول یکی از دوستان صاحب یک میوه فروشیم!
در مورد ترکیب تافی چاکلت + قهوه باید بگم راستش پیش پیش می دونستم چقدر این دو تا بهم می خورن. چون قبلا شکلات با طعم قهوه خورده بودم و حتی عطرشم دیده بودم. یه بوی شیک گرم و شیرین. خیلی هم خوردنی. به دوستانی که میخوان تافی چاکلت ببرن پیشنهاد می کنم کمی قهوه بریزم تو تافی شون. خوش مزه تر و با کلاس تر میشه. تفاوتش تفاوت بین شکلات تافی و شکلات قهوه داره!
هم چنان عطرهای جدیدی تو راهن. یکی شون یک عطر خنک 5 ستاره است که وقتی بیاد سروری می کنه بر همه عطرهای خنک! موندگاریش 48 ساعت رو رد کرد و برای یه عطر خنک امتیاز خیلی بزرگیه. چند بار بوش عوض شد و ...
بقیه شو بعدا میگم!
برای بهار و تابستون کلی عطر خنک؛ خنک تلخ؛خنک شیرین؛میوه ای و ... تو لیست هست برای همه سلیقه ها!
عطرهای گرم؛ گرم تلخ؛ گرم شیرین هم هم چنان برای طرفدارانش هست.
عطرهای ملایم؛ عطرهای تند ...
عطرهای ترکیبی ساخت خودم!

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
3 تا از عطرامو تست کردم
راستی عطری هست بوی کاج توش باشه؟ محض کنجکاوی
مهرداد جان ؛ عطر با بوی کاج دیدم. اواخر دهه هفتاد. ولی اسمش یادم نیست. خالص بوی کاج داشت. آمارشو می گیرم بهت خبر میدم. الان در برخی عطرها به صورت ترکیبی با چیزهای دیگه هست. مثلا تو عطر میس دیور (که ندارمش) میدونم کاج هست.

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
برای راحتی افرادی که به قول یکی از دوستان "نمک انجمن" هستن یک گزینه دیگه به نظر سنجی اضافه کردم:
"من همکارم و چون توان رقابت سالم ندارم ترجیح میدم به هر شکل ممکن در کار رقیب ایجاد اخلال کنم"
بعضی از مشتریهام گزارش میدن وقتی سفارش عطری رو بهم میدن سریعا از سوی برخی همکاران بهشون عطر پیشنهاد میشه.
رقابت سالم یعنی این که همین کیفیت رو به قیمت کمتر از قیمت من بدی دست مشتری؛ برادر!
امکان پذیر نیست؟ متاسفم؛ اما واقعیت اینه که فروشگاه عطر یاد یار پاتوق عطربازها شده.

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
عطر PASSION با بوی میوه ای و ته بوی هلو به زودی برای دوست داران عطرهای میوه ای. بوی هلو در این عطر شبیه هیچ عطری نیست!

Musketeer

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
551
سلام خدمت دوستان گرامی. دیشب و امروز دو تا از آخرین عطرهایی که گرفتم رو تست کردم، دیشب ورساچ عود مشکی رو امتحان کردم. بسیار سنگین و موقرانه هست بوش، بوی عود توش کاملا شاخص هست، به نظرم ماندگاریش تعریفی زیاد نیست، چون صبح که بیدار شدم زیاد خبری ازش نبود. دیویدوف چمپیون هم امروز امتحان کردم. بوی لیمو شاخصترین بوی قابل تشخیصش برای من هست و بوی یه گلی هم توش هست که نمیدونم چیه :دی ولی برام جالبه که از بوی گلش هم خوشم میاد (کمتر پیش میاد از بوی گل خوشم بیاد). ماندگاری اینیکی هم فکر کنم زیاد خوب نیست، البته خب تو فصل سرما هم هستیم...
راستی آقا رضا این ظرف های 10 میلی که این دفعه محبت کردید حق داشتید و بهتر هستن. یه درخواست هم داشتم :D اینکه لطفا رایحه های گرم هم اضافه کنید اگه جلو دستتون اومد، دیگه این آخرایی که اضافه کردید غالباً شدن عطرهای خنک.

بهرحال چاکریم :general504:

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
سلام خدمت دوستان گرامی. دیشب و امروز دو تا از آخرین عطرهایی که گرفتم رو تست کردم، دیشب ورساچ عود مشکی رو امتحان کردم. بسیار سنگین و موقرانه هست بوش، بوی عود توش کاملا شاخص هست، به نظرم ماندگاریش تعریفی زیاد نیست، چون صبح که بیدار شدم زیاد خبری ازش نبود. دیویدوف چمپیون هم امروز امتحان کردم. بوی لیمو شاخصترین بوی قابل تشخیصش برای من هست و بوی یه گلی هم توش هست که نمیدونم چیه :دی ولی برام جالبه که از بوی گلش هم خوشم میاد (کمتر پیش میاد از بوی گل خوشم بیاد). ماندگاری اینیکی هم فکر کنم زیاد خوب نیست، البته خب تو فصل سرما هم هستیم...
راستی آقا رضا این ظرف های 10 میلی که این دفعه محبت کردید حق داشتید و بهتر هستن. یه درخواست هم داشتم :D اینکه لطفا رایحه های گرم هم اضافه کنید اگه جلو دستتون اومد، دیگه این آخرایی که اضافه کردید غالباً شدن عطرهای خنک.

بهرحال چاکریم :general504:
سلام. ممنون محمد جان. بله همان طور که قبلا خودم هم در معرفی ورساچ عود نوشته بودم ملایم ترین بوی عودیه که تا حالا دیدم و البته بوی ملایم هم موندگاری بالا نداره. چمپیون دیویدف هم بوی خنکی داره با کمی تلخی. به نظرم باید غلظت اسانس رو در اودکلن افزایش بدیم برای موندگاری بیشتر.
رایحه گرم تو لیست کم نیست. جلوی عطرهای گرم نوشتم که گرم هستن: از بلک افغان و بوگارت و توسکان و کارتیر و وان دیزایر و بلک ارکید و توباکو وانیل و پگاسوس و نویر و بلک ایکس و ..... تا قهوه تلخ!
بخاطر این که داریم میریم سمت هوای گرم تر؛ یک کلکسیون عطر خنک گذاشتم تو لیست که سر لیست همه شون هنوز معرفی نشده و فقط شما میدونی چیه! موندگاریش از 48 ساعت رد شد. بوی خنک و این موندگاری من ندیده بودم. اسانس خالصشو زدم رو لباس (البته میدونی که جنس لباس خیلی مهمه که پنبه و نخ باشه؛ پارچه ای که نخش مواد باشه بو رو اصلا نگه نمیداره)
کاپیتان بلک عالی هم دستم رسیده که به خصوص ترکیبش با قهوه رو شدیدا به گرم و تلخ پسندها پیشنهاد میدم.
دو تا کار دیگه هم هستن که بعدا در موردشون می نویسم.

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
IMG-20150116-WA0000.jpg
کافی چاکلت‫؛‬( ترکیب تافی چاکلت و کافی‫؛‬ قهوه ی تلخ) به همه علاقه مندان به بوی شکلات قهوه دار پیشنهاد می شود!

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
داشتم فکر می کردم این ذهنیت بسیار شایع بین مردم در خصوص توقع ماندگاری بالا از همه عطرها از کجا اومده‫؛‬ به هیچ نتیجه ای نرسیدم. بسیار دیدم که شخصی از اودکلن صد هزار تومنی توقع موندگاری این قدر نداره که از عطر گرمی هزار تومن!
چند روز پیش یکی از مشتریهام که برای خانمش همیشه اکلت میخره ( اکلت بسیار ملایمه و یکی از کم موندگارترین عطرهاست و قیمت سوئیسیش حدود کیلویی 900 هزار تومنه) بهم گفت نمی تونی کاری کنی بوش بیشتر بمونه!!
پیشنهاد من به عزیزانی که حساسیت بالا دارن نسبت به موندگاری اینه که عطرهای تند و گرم و شیرین ببرن با غلظت زیاد.البته در این صورت اگه از اطرافیان متلک و بد و بیراه شنیدن‫؛‬ مسئولیت قضیه رو گردن بگیرن!
بارها نوشتم که شخصا بوی لایت رو دوست دارم و ترجیح میدم روزی چند بار یک اودکلن رو اسپری کنم و همیشه هم دوش اودکلن می گیرم کارم با دو سه پاف عطر راه نمی افته!
عطر حرم مثلا عطر خیلی موندگاریه‫؛‬ اما نه خودم استفاده می کنم نه تو لیست عطرهام هست. عطر بی دوامی مثل اکلت رو بسیار ترجیح میدم.
لطفا نظرتون رو بنویسین چقدر رایحه مهمه براتون‫؛‬ چقدر پخش بو و چقدر موندگاری. اولویت تون کدومه؟ هم چنین اسم یک عطر براتون مهم تره یا بوش؟ ممنون که سلیقه تون رو با دوستان به اشتراک میگذارین .
ارادتمند همگی

mohamadeblis2

Registered User
لایک‌ها
145
عطرای منم رسید
بعد از تست کامل نظراتو می گم
در مورد پخش بو و رایحه خوب من خودم به پخش بو و ماندگاری اهمیت می دم ولی خوب اگر آدم این 2 فاکتور رو در نظر بگیره باید فاکتور رایحه رو محدود کنه یعنی من اگه از یه رایحه ای خوشم بیاد بدون در نظر گرفتن موندگاری و پخش اون رایحه رو می خرم و اگه پخش بو و ماندگاری مهم باشه می رم سمت رایحه هایی که این دو فاکتور رو داشته باشه و کمتر به علاقه خودم توجه می کنم و خوشبختانه توی لیست شما عطرایی که پخش بو بالا و ماندگاری زیاد دارند کم نیست و لیست 71 عطری مطمئنا چیزی پیدا میشه هم از نظر رایحه ادم مورد قبولش باشه و می توان از رو اولویت هرکس برای خودش از روی عطرای متعدد شما انتخاب کرد
و در مورد اسم عطر من خودم زیاد مهم نیست ولی خب آدم عطرهای ناشناخته رو بو نکرده به معرفی بیشتری نیاز داره

Last edited:

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
در مورد پخش بو و رایحه خوب من خودم به پخش بو و ماندگاری اهمیت می دم ولی خوب اگر آدم این 2 فاکتور رو در نظر بگیره باید فاکتور رایحه رو محدود کنه یعنی من اگه از یه رایحه ای خوشم بیاد بدون در نظر گرفتن موندگاری و پخش اون رایحه رو می خرم و اگه پخش بو و ماندگاری مهم باشه می رم سمت رایحه هایی که این دو فاکتور رو داشته باشه و کمتر به علاقه خودم توجه می کنم
و در مورد اسم عطر من خودم زیاد مهم نیست ولی خب آدم عطرهای ناشناخته رو بو نکرده به معرفی بیشتری نیاز داره
سلام و ممنون از ابراز نظرت محمد جان. همین طوره که می فرمایین؛ الان مثلا همون مشتری اکلت که مثال زدم فقط داره اونو برای رایحه اش می خره وگرنه واقعا نه پخشش اون چنانیه (به خصوص تو هوای سرد و به ویژه در محیط باز!!) نه موندگاری داره.
به نظرت توسکان+قهوه بهتر اومد یا توباکو+قهوه یا کاپیتان بلک+قهوه؟
در خصوص اسم عطرها منظورم عطرهای شناخته شده بود نه ناشناسها. اما حتی بین عطرهای بدون نام هم فکر کنم رایحه مهم تره از نام. بذار یه مثال بزنم. مثلا چند روز پیش جناب @kingPresident نوشت:
آقا من هنوز اندرکف اون عطر خودتونم
این عطری که مهدی جان اشاره می کنه یکی از اون ترکیبای خودساختمه که فقط به طور حسی؛ به نظرم میاد به هم می خورن و ترکیب می کنم.
طبیعتا اسم نداره! ولی به نظرم مهم نیست. مهم اینه که وقتی به شامه ی کسی بخوره؛ دلشو ببره!

بالا